Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gay parada - Gay Pride - Drugi dio

+33
Lenica
Hell
igor malteze
minutus
zbracun
damfisk
Gabriel
Mihovil
Jørgen
Spoter-ica
Godal
Krsto
svejedno
sunce
valentino
Noidan Kirot
tanuki
slavonka
nikolina
evitaa
Turrican
m
WEYLAND-YUTANI
Purgy
Amyicha
Hunnerkongen
Narco
fosforica
bokaso1
Mass
Teo
THUNDER_DINIX
pustinja
37 posters

Stranica 4 / 12. Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next

Go down

Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 4 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - Drugi dio

Postaj by Gost uto lip 12, 2012 8:53 pm

pa sta, imam i ja takvu majicu Very Happy
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 4 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - Drugi dio

Postaj by fosforica uto lip 12, 2012 8:54 pm

pa ništa.
fosforica
fosforica
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 14.02.2009
Broj postova : 6076
Reputacija Reputacija : 1195
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 4 Empty21 / 99921 / 999Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 4 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - Drugi dio

Postaj by pustinja sri lip 13, 2012 4:38 am

Porezne olakšice - temeljem čega
dječji doplatak - ukoliko imaju posvojene dijete imaju i dječji doplatak, ali zašto će im doplatak ako0 su uspješni i imaju visoki prosjek (osim ako ne mislimo dati djete na posvojenje homičima koji su k tome još i bogci iliti siromahi, onda se moram pitati kakvo smo mi to društvo ako bi dali djete siromašnom paru stražnjičara)
dizanje kredita - ako kredit može dobiti samac alkoholičar ne vidim zašto ga ne bi dobio gay je ruvjet za kredit nije bračna zajednica već primanja i jamci ili hipoteka, dakle kao i za sav ostali narod
ostavinska rasprava - ne znam da li ste čuli ali postoji dokument kojim možeš sve svoje nekome ostaviti nakon svoje smrti bio gay ili ne bio tak da niti ovo ne kužim

Pa mi ti svi navedeni razlozi ne drže vodu, koja su im to prava uskračena osim mogučnosti posvajanja djece muškim gay parovima dok žene uvijek mogu na umjetnu oplodnju i imati svoju djecu i eventualno stupanja u brak, međutim Obiteljski zakon (sad će me i damfisk nadopuniti) ako se ne varam izjednačuje bračnu i vanbračnu zajednicu tako da je i tu led dosta tanak
pustinja
pustinja
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 27.01.2010
Broj postova : 2596
Reputacija Reputacija : 386
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 4 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - Drugi dio

Postaj by Gost sri lip 13, 2012 6:18 am

Hell je napisao/la:zašto?

Hell, bez ljutnje niti provokacije , ali citajuci tvoje postove moram da te pitam, jesi ti peder iliti gey ? vidim da nisi bio na paradi, a jel ti zao sto nisi mogo ic ? I posto se kreces u gey okolini sa gey frendovima i dajes sve od sebe da cak i nesmislene stvari opravdas jer ih geya populacija radi, jesi li gey ?

Naravno ovo sve nije provokacija niti ikaj slicno, nego samo pitam, jer ne zelim donjet krivi zakljucak.
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 4 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - Drugi dio

Postaj by damfisk sri lip 13, 2012 9:23 am

pustinja je napisao/la:Porezne olakšice - temeljem čega

Primjer: bračni drug je oslobođen plaćanja poreza na promet nekretnina kada daruje svoju nekretninu drugom bračnom drugu.

Pošto pederi i lezbe ne mogu sklopit brak, nemaju pravo na tu poreznu olakšicu.

pustinja je napisao/la:
dječji doplatak - ukoliko imaju posvojene dijete imaju i dječji doplatak, ali zašto će im doplatak ako0 su uspješni i imaju visoki prosjek (osim ako ne mislimo dati djete na posvojenje homičima koji su k tome još i bogci iliti siromahi, onda se moram pitati kakvo smo mi to društvo ako bi dali djete siromašnom paru stražnjičara)

Primjer - izvanbračni partner pedera/lezbe ne može dobit dječji doplatak na ime djeteta koje je posvojio/rodio njegov izvanbračni partner, dok je to kod raznospolnih izvanbračnih zajednica moguće

pustinja je napisao/la:
dizanje kredita - ako kredit može dobiti samac alkoholičar ne vidim zašto ga ne bi dobio gay je ruvjet za kredit nije bračna zajednica već primanja i jamci ili hipoteka, dakle kao i za sav ostali narod

Kod kredita zaista ne vidim nikakve razlike. Boli banku neka stvar šta si, bitno je da vraćaš kredit.

Međutim, kod stambene štednje i poticane stanogradnje, zajednica pedera/lezbi ne može dobit nikakve olakšice koje su dostupne raznospolnim bračnim drugovima

pustinja je napisao/la:ostavinska rasprava - ne znam da li ste čuli ali postoji dokument kojim možeš sve svoje nekome ostaviti nakon svoje smrti bio gay ili ne bio tak da niti ovo ne kužim

Pa mi ti svi navedeni razlozi ne drže vodu, koja su im to prava uskračena osim mogučnosti posvajanja djece muškim gay parovima dok žene uvijek mogu na umjetnu oplodnju i imati svoju djecu i eventualno stupanja u brak, međutim Obiteljski zakon (sad će me i damfisk nadopuniti) ako se ne varam izjednačuje bračnu i vanbračnu zajednicu tako da je i tu led dosta tanak

Obiteljski zakon sa brakom izjednačuje izvanbračnu zajednicu muškarca i žene(koja traje duže od tri godine neprekidno)

Drugim riječima, ako peder/lezba umre, njegov istospolni partner nema apsolutno nikakva zakonska nasljedna prava. Dok s druge strane, bračni drug iz raznospolnog braka (ili vanbračne zajednice) spada u prvi zakonski nasljedni red zajedno sa djecom preminulog.



Prema tome, postoje prilično velike razlike u statusu i pravima između raznospolnih i istospolnih parova.
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 4 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - Drugi dio

Postaj by Hell sri lip 13, 2012 2:37 pm

spaljo je napisao/la:

Hell, bez ljutnje niti provokacije , ali citajuci tvoje postove moram da te pitam, jesi ti peder iliti gey ? vidim da nisi bio na paradi, a jel ti zao sto nisi mogo ic ? I posto se kreces u gey okolini sa gey frendovima i dajes sve od sebe da cak i nesmislene stvari opravdas jer ih geya populacija radi, jesi li gey ?

Naravno ovo sve nije provokacija niti ikaj slicno, nego samo pitam, jer ne zelim donjet krivi zakljucak.

nisam, da jesam fakat bi priznao jer ne vidim zašto bi se toga stidio... pa branim ih jer ih znam, te zbilja smatram da trebaju imati jednak tretman i prava kao i svi mi.... nisam to smatrao kao provokacijom, ne brini, mene općenito to ne vrijeđa jer biti gay nije uvreda...
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 4 Empty497 / 999497 / 999Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 4 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - Drugi dio

Postaj by WEYLAND-YUTANI sri lip 13, 2012 2:47 pm

Apsolutno podržavam paradu,pa neka se ljudi vole..svaki covjek ima pravo na svoju sexualnu orjentaciju,to što je netko gay ili lezba meni ne smeta...(U biti bi bilo bolje to komercijalno iskoristit pa neka svi takvi kod nas iz svijeta dolaze,napraviti Europski Rio de Janeiro..)
WEYLAND-YUTANI
WEYLAND-YUTANI
Domaćin foruma
Domaćin foruma

Registriran/a : 10.01.2009
Broj postova : 5092
Reputacija Reputacija : 143
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 4 Empty133 / 999133 / 999Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 4 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - Drugi dio

Postaj by Gost sri lip 13, 2012 3:37 pm

Hell je napisao/la:

nisam, da jesam fakat bi priznao jer ne vidim zašto bi se toga stidio... pa branim ih jer ih znam, te zbilja smatram da trebaju imati jednak tretman i prava kao i svi mi.... nisam to smatrao kao provokacijom, ne brini, mene općenito to ne vrijeđa jer biti gay nije uvreda...

Al po tvome bi i sadomazohisti i zoofili itd imali pravo imati svoju paradu.

Nitko ne kaze da se netrebaju voliti, pa boze dragi, danas je sve normalno, pa neka je i to al neka to rade doma kao i cijeli svijet osim nas avanturista koji se volimo jebati s partnerima vani, al isto tako to ne radim nasred trga da me svi vide nego na nekom manje prometnom mjestu. Ili neka im naprave neko mjesto tipa kaj imaju nudisti svoje plaze pa nek se drpaju tamo. Al imati paradu samo zato sto muska osoba voli kurac a zenska picku, mislim debilana
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 4 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - Drugi dio

Postaj by Hell sri lip 13, 2012 3:48 pm

... evo ja svaki dan na trgu vidim stotine parova da se ljubi i da se navlači.. i svi to smatraju normalnim a da se slučajno dva tipa slučajno za ruke drži odmah skandal i pogledi..zašto? ne kužim... usput taj argument da ako se dopusti parada gay ljudi da će uskoro tražiti i pedofili, zoofili svoju paradu je laž, jer mnoge liberalnije zemlje imaju gay paradu već desetljećima i jako su masovne, nikad se za posljedicu nije pojavila parada pedofila i sličnih....
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 4 Empty497 / 999497 / 999Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 4 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - Drugi dio

Postaj by fosforica sri lip 13, 2012 8:59 pm

damfisk..to je to....ali neki čak nisu u mogucnosti skužiti razliku između seksualne orjentacije i zlostavljanja.
fosforica
fosforica
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 14.02.2009
Broj postova : 6076
Reputacija Reputacija : 1195
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 4 Empty21 / 99921 / 999Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 4 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - Drugi dio

Postaj by m čet lip 14, 2012 6:20 am

največi problem u našoj malenoj državi , u kojoj je trenutno stanje krasno i prekrasno su homići ........

mislim ono ......... kiša


m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 4 Empty14 / 99914 / 999Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 4 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - Drugi dio

Postaj by Gost čet lip 14, 2012 6:41 am

Hell je napisao/la:... evo ja svaki dan na trgu vidim stotine parova da se ljubi i da se navlači.. i svi to smatraju normalnim a da se slučajno dva tipa slučajno za ruke drži odmah skandal i pogledi..zašto? ne kužim... usput taj argument da ako se dopusti parada gay ljudi da će uskoro tražiti i pedofili, zoofili svoju paradu je laž, jer mnoge liberalnije zemlje imaju gay paradu već desetljećima i jako su masovne, nikad se za posljedicu nije pojavila parada pedofila i sličnih....

Oprosti ali naravno da JE normalno da se decko i cura ili muz i zena poljube itd , ili to za tebe nije normalno ? Iz takve veze proizlaze djeca, buducnost itd, a vjerujem da si i ti tako nastao, ali da su te radili tata i tata sigurno te nebi bilo tu di si sad jel tako ? E pa vidis to nije normalno, ali opet kazem, koliko je danasnji svijet otisao u picku maternu sve je postalo normalno i to je ok, kaj drugo rec. Bas me zanima dokle ce ovaj svijet otic u kurac dok se sve ne srusi
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 4 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - Drugi dio

Postaj by damfisk čet lip 14, 2012 9:51 am

spaljo je napisao/la:
Al po tvome bi i sadomazohisti i zoofili itd imali pravo imati svoju paradu.

Pod uvjetom sadomazohizam i zoofilija nisu protuzakoniti, onda i oni imaju pravo na paradu.

spaljo je napisao/la:Nitko ne kaze da se netrebaju voliti, pa boze dragi, danas je sve normalno, pa neka je i to al neka to rade doma kao i cijeli svijet osim nas avanturista koji se volimo jebati s partnerima vani, al isto tako to ne radim nasred trga da me svi vide nego na nekom manje prometnom mjestu. Ili neka im naprave neko mjesto tipa kaj imaju nudisti svoje plaze pa nek se drpaju tamo. Al imati paradu samo zato sto muska osoba voli kurac a zenska picku, mislim debilana

Po stosedamdest i deveti, jubilarni, put - parada NE SLUŽI tome da se bilo tko javno jebe, da puši kurac, da liže pičku ili da pokazuje guzicu.

Kada bi netko na paradi takvo nešto napravio, činio bi prekršaj i bio bi priveden (ili bi morao bit priveden)

To nije svrha parade, nitko od sudionika, od organizatora, od promatrača ili od nezainteresiranih nikada nije ustvrdio da je javna jebačina svrha parade.

To tvrde jedino likovi kojima je (očito) shvaćanje pojma slobode okupljanja i slobode izražavanja predstavlja nesavladiv intelektualni napor.

spaljo je napisao/la:

Oprosti ali naravno da JE normalno da se decko i cura ili muz i zena poljube itd , ili to za tebe nije normalno ? Iz takve veze proizlaze djeca, buducnost itd, a vjerujem da si i ti tako nastao, ali da su te radili tata i tata sigurno te nebi bilo tu di si sad jel tako ? E pa vidis to nije normalno, ali opet kazem, koliko je danasnji svijet otisao u picku maternu sve je postalo normalno i to je ok, kaj drugo rec. Bas me zanima dokle ce ovaj svijet otic u kurac dok se sve ne srusi


Ako je normalno da se momak i cura, ili muž i žena, koji su u vezi, poljube, zašto onda nije normalno da se momak i momak, ili cura i cura, koji su u vezi, poljube?

U čemu je razlika? U tome šta muško i žensko mogu napravit dijete? Znači li to onda da se ti sa svojom ženom ljubiš, i da s njom spolno općiš, iskučivo zato da bi napravio dijete? Nikad nisi niti jednu žensku osobu poljubio a da joj nisi planirao napravit dijete?
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 4 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - Drugi dio

Postaj by fosforica pet lip 15, 2012 9:26 pm

baš me zanima...bi li takvim seksualno frustriranim muškarcima bila strašna trauma, kad bi saznali da se i u seksualnim odnosima između muškarca i žene dogodi da penis završi u guzi...pa nekad čak i u ustima zacepiiiiiiii
fosforica
fosforica
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 14.02.2009
Broj postova : 6076
Reputacija Reputacija : 1195
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 4 Empty21 / 99921 / 999Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 4 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - Drugi dio

Postaj by Neu sub lip 16, 2012 1:24 pm

2.000 ljudi na Prideu: 'Vjerojatno je i Tesla bio homoseksualac'

'Nadam se da ovdje u Zagrebu nećemo biti tako ograđeni policijom kao što je to bilo u Splitu i da ćemo moći mirno proći gradom', rekao je Matvejević te podsjetio na sve poznate umjetnike i znanstvenike koji su zadužili čovječanstvo, a bili su homoseksualci.

'Mi koji smo dio velike LGBTIQ obitelji odbijamo biti nevidljivi, odbijamo biti neravnopravni, odbijamo slušati poruke da naše obitelji ne postoje', poručuju između ostalog organizatori Zagreb Pridea koji će danas hodaju ulicama metropole pod sloganom 'Imamo obitelj! Tisućljetni hrvatski san!'

Povorku ponosa pratite UŽIVO na Danas.hr-u:
15:12 Dosad najbrojnijem Prideu priključilo se oko 2.000 ljudi. Prolaznici ne reagiraju na Povorku ponosa već samo promatraju.

15:00 Povorka ponosa krenula je Zagrebom. Prilično su brojni, procjene govore da se okupilo oko 1.500 ljudi. Policije ima, osiguravaju diskretno povorku, hodajući u redu po jedan uz sudionike povorke.

14:52 "Njihovi zahtjevi su opravdani. Mislim da će veći dio njihovih zahtjeva proći. Stvari se kreću prema boljima. Prije 10 godina nismo mogli proći ni ulicama Zagreba, a pogledajte
Fotogalerija

sada", rekla je ministrica vanjskih poslova Vesna Pusić koja je s kolegama iz stranke došla dati podršku Prideu.

14:48 Za petnaestak minuta povorka bi s Trga žrtava fašizma trebala krenuti ulicama Zagreba. Trasa Pridea ide Jurišićevom, preko Trga bana Jelačića te kroz Ilicu, Gundulićevu i Teslinu do Zrinjevca gdje su predviđeni govori, koncert i zabava do večeri.

14:38 Među okupljenima ima i onih koji nose majice s natpisom 'Mladi HNS-a'. Ima i mnogo biciklista.

14:22 U povorci je i ugledni intelektualac Predrag Matvejević koji je bio i na splitskom Prideu.

"Pribojavali smo se da će biti mnogo gore u Splitu. Jedan dio Splita je vrlo netolerantan, to je podijeljen grad. To je jedna zaostalost, Split je davno zaslužio postati grad u kojem žive sve vrste seksualnih sloboda. Nadam se da ovdje u Zagrebu nećemo biti tako ograđeni policijom i da ćemo moći mirno proći gradom", rekao je Matvejević te podsjetio na sve poznate umjetnike i znanstvenike koji su zadužili čovječanstvo, a bili su homoseksualne orijentacije.

"Vjerojatno je to bio i naš Nikola Tesla, nikad ga nismo vidjeli u zagrljaju žene", rekao je Matvejević te izrazio žaljenje što u Povorci ponosa nisu i njegovi kolege sa sveučilišta te drugi intelektualci.

Došla je i bivša ministrica Holy

14:00 Na Trgu žrtava fašizma okupilo se već oko stotinjak sudionika. S prajdovcima je i bivša ministrica Mirela Holy koja već tradicionalno podržava Povorku ponosa.

"Nadam se da će uskoro dobiti pravo na registrirane zajednice i da će imati prava kao i svi drugi građani ove države", rekla je Holy.

Nakon Splita, Povorka ponosa LGBTIQ osoba u subotu prolazi i središtem Zagreba i to pod nazivom "Imamo obitelj! Tisućljetni hrvatski san".

'Nismo drukčiji ni mi LGBTIQ roditelji/ce, niti su drukčija naša djeca!'

"Da bi se nešto nazvalo obitelji nije dovoljno imati samo dvije osobe različitog spola i njihovo biološko potomstvo. Obitelj je ona u kojoj se ženu ne mlati, u kojoj sin nije zlostavljan, čija djeca nisu ponižavana i zanemarivana. Ljubav je ta koja okuplja i osmišljava obitelj. Obitelj je ona u kojoj se voli, poštuje i prihvaća! Mi smo ta obitelj! Istospolne, raznospolne, homoseksualne i heteroseksualne... sve su te zajednice obitelji! Nismo drukčiji ni mi LGBTIQ roditelji/ce, niti su drukčija naša djeca! Djeca koja postoje i koja žive u Hrvatskoj. Neka najesen kreću u školu, druga je uskoro završavaju, a treća će se tek roditi. Djeca koja su nastala našom odlukom, odlukom nas roditelja. To su djeca koja su voljena nevezano uz način na koji su došla na svijet: planiranjem, mogućnostima koje nudi suvremena medicina, usvajanjem ili su rođena u nekim drugim, prijašnjim obiteljima koje smo pokušali/e graditi.
Mi koji/e smo dio velike LGBTIQ obitelji odbijamo biti nevidljivi/e, odbijamo biti neravnopravni/e, odbijamo slušati poruke da naše obitelji ne postoje", poručuju u svom proglasu organizatori Zagreb Pridea.

Organizatori su pozvali sve građane da se, bez obzira na seksualnu orijentaciju, pridruže Povorci ponosa i tako podrže zagovaranje jednakosti i dostojanstva za sve LGBT osobe u Hrvatskoj.

M.P./T.L.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 4 Empty999 / 999999 / 999Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 4 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - Drugi dio

Postaj by Teo sub lip 16, 2012 2:06 pm

Neu je napisao/la:2.000 ljudi na Prideu: 'Vjerojatno je i Tesla bio homoseksualac'


Ako je istina onda se srpske LGBT sigurno udruge ponose Tesla na 100 srpskih dinara, a i aerodrom u Beogradu se zove po njemu Very Happy
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 4 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - Drugi dio

Postaj by Hell sub lip 16, 2012 3:10 pm

...vidi se da se može održati pride bez ekscesa i incidenata.. Bio sam u blizini i baš gledao kak im ljudi mašu... ,.. Vidio sam i muško ženski par sa djetotom u povorci...što znači da nisu samo gay ljudi bili tamo...
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 4 Empty497 / 999497 / 999Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 4 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - Drugi dio

Postaj by Neu sub lip 16, 2012 5:54 pm

bili su uni koji su ih podržavali. okeje, nemam ništa protiv da se podržava parada ali baš da se dijete tamo vodi... iako je dijete malo i ne zna što je pride, nije baš primjereno, nikad se ne zna što se može dogoditi, kakav incident može nastati, nazovi me konzervativno ali dijete voditi u gej pride?? WTF!
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 4 Empty999 / 999999 / 999Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 4 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - Drugi dio

Postaj by Hell sub lip 16, 2012 6:28 pm

..pa u Zagrebu neće biti incidenta niti ih je bilo... aha..smatraš da je glupo voditi dijete na gay pride jer to dijete ne zna što je to, ali npt. krstila bi dijete bez pol frke, makar dijete ne zna što je to...pf
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 4 Empty497 / 999497 / 999Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 4 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - Drugi dio

Postaj by Turrican sub lip 16, 2012 6:31 pm

Baš razmišljam kako je ljudima toliko važno njihovo seksualno stanje. Imam osjećaj kao da su ti ljudi zarobljeni u tom svom seksualnom okviru... Što je to stvarno sve? Svodi li se njihov život i osobnost samo na to da su LGBTIQ? Drago mi je da je gay pride prošao bez incidenata ali pitam se osjećaju li se ti ljudi nakon toga kad dođu doma i budu sami nekako prazno? Siguran sam da i oni prolaze kroz razna razočaranja i patnje u svojim LGBTIQ vezama baš kao i "normalni straight" ljudi u svojima. Osobno to nebih nazvao srećom vrijednom paradiranja.

Mislim da je to zavaravanje i ograničavanje samih sebe.

Što se pitanja iz naslova teme direktnog komentara na ovu temu tiče, podržavam sve osobne slobode. Moraliziranje je kao guranje nečistoće pod tepih. Danas se i gore stvari dopuštaju bez ikakvog razmišljanja. LGBTIQ i parada su kamilica, bilo bi licemjerno vikati protiv toga s obzirom na stanje mnogih drugih stvari u današnjem društvu.

Turrican
Tehničar foruma Tury
(Informatičar, zajebant)
Tehničar foruma Tury  (Informatičar,  zajebant)

Registriran/a : 22.02.2009
Broj postova : 5443
Reputacija Reputacija : 1188
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 4 Empty55 / 99955 / 999Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 4 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - Drugi dio

Postaj by bokaso1 sub lip 16, 2012 9:08 pm

Tesla bio peder..... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Pa ko je taj mozak da ga vidim.... Nego izgleda da je i Mileva Ainstajn bila dvocevka..... E a i Mihajlo Pupin kazu da je izgleda naginjao...... A i za Milutina Milankovica isto kazu.......
pa kad malo bolje razmislis sve poznate licnosti su naginajli ili su bili.....



Da iole malo bolje poznaje situaciju znao bi u koga je Tesla bio ludo zaljubljen i koju je zenu obozavao, kome je pisao pisma i kome je izjavljivao ljubav..........

E bas me je nasmejao.......
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 4 Empty120 / 999120 / 999Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 4 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - Drugi dio

Postaj by Turrican sub lip 16, 2012 9:21 pm

bokaso1 je napisao/la:znao bi u koga je Tesla bio ludo zaljubljen i koju je zenu obozavao
ili preciznije: čiju Very Happy

Turrican
Tehničar foruma Tury
(Informatičar, zajebant)
Tehničar foruma Tury  (Informatičar,  zajebant)

Registriran/a : 22.02.2009
Broj postova : 5443
Reputacija Reputacija : 1188
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 4 Empty55 / 99955 / 999Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 4 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - Drugi dio

Postaj by Neu sub lip 16, 2012 11:01 pm

Hell je napisao/la:.npt. krstila bi dijete bez pol frke, makar dijete ne zna što je to...pf
u jt, malo vodice mu neće nanijeti štetu
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 4 Empty999 / 999999 / 999Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 4 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - Drugi dio

Postaj by Hell ned lip 17, 2012 8:03 am

..pa neće mu ni par koraka cestom s gay ljudima nanjeti štetu..
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 4 Empty497 / 999497 / 999Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 4 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - Drugi dio

Postaj by bokaso1 ned lip 17, 2012 9:26 am

Turrican je napisao/la:
ili preciznije: čiju Very Happy

Tacno.... gore
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 4 Empty120 / 999120 / 999Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 4 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - Drugi dio

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 12. Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.