Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gay parada - Gay Pride - Drugi dio

+33
Lenica
Hell
igor malteze
minutus
zbracun
damfisk
Gabriel
Mihovil
Jørgen
Spoter-ica
Godal
Krsto
svejedno
sunce
valentino
Noidan Kirot
tanuki
slavonka
nikolina
evitaa
Turrican
m
WEYLAND-YUTANI
Purgy
Amyicha
Hunnerkongen
Narco
fosforica
bokaso1
Mass
Teo
THUNDER_DINIX
pustinja
37 posters

Stranica 3 / 12. Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next

Go down

Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 3 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - Drugi dio

Postaj by Hell pon lip 11, 2012 10:25 am

.aha .l kada se heteroseksualci sastaju u okupu i slave nečiju ljubav na svadbi to je ok, (i to je javno iskazivanje orijentacije), a kada se skupi skupina gay ljudi to je odmah fuj...ma daj.....
evo jedne prigodne

Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 3 Image_2394
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 3 Empty497 / 999497 / 999Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 3 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - Drugi dio

Postaj by Gost pon lip 11, 2012 10:31 am

aa maa daaa, heterosekcualci paradijra gradom, policija ih čuva od huligana.
nose razne natpisi i tako,bune se jer su ugroženi.
Da,da,da. O svakako je to javno iskazivanje orijentacije samo rodbinama i prijateljima.
Svakako na svadbi dojdu turisti, građani, bauštealac, seljaci..Tko god poželi može doči na svadbi ? Oh da svakako dolazi javnosti, dojdu i novinari, poznati glumci, ministri dati im podršku. kesek kesek

Ma bravo hell klanjanje klanjanje
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 3 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - Drugi dio

Postaj by Hell pon lip 11, 2012 10:35 am

..da sumnjam da ljudi imaju 200-500 prijatelja... koliko ih je na svadbi.. i kao što je rečeno, da nema nasilnika ne bi bilo ni policije koja čuva gay paradu...heh.. pa ako su slavni par dođu im i ministri..hahaha
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 3 Empty497 / 999497 / 999Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 3 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - Drugi dio

Postaj by Gost pon lip 11, 2012 10:38 am

Aa maaa daa, svakako. misa
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 3 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - Drugi dio

Postaj by Gost pon lip 11, 2012 4:18 pm

Narco je napisao/la:

Pa sto onda imaju paradirat.Budi peder kolko hoces,al sto se moras masovno okupljati da to svima pokazes.

ovo sto je fosforica napisala je isto glupost.Drzave su i ovako u krizi i sad oni placaju tolke pare da bi dosao jedan covjek u drzavu,rekao par molitvi i otisao.
upravo zato što ih ljudi preziru, mrze, gađaju bocama, ciglama, da nije protuzakonito takve bi najradije kamenovali ko prije dvi iljade godina, da im se ne poklanja toliko pažnje nebi ni paradirali.

naravno da je glupost
pustinja je napisao/la:I kao što vidim svi homofobi zajedno nisu uspjele tu paradu zatvoriti u rešetke ali je to policija vrlo uspješno odradila i utrpala ih sve zajedno u ograde i još k tome metalne Laughing
još da je bilo kojeg gladnog lava ubacit među njih, došli bi svi na svoje Wink
zrine89 je napisao/la:aa maa daaa, heterosekcualci paradijra gradom, policija ih čuva od huligana.
nose razne natpisi i tako,bune se jer su ugroženi.
Da,da,da. O svakako je to javno iskazivanje orijentacije samo rodbinama i prijateljima.
Svakako na svadbi dojdu turisti, građani, bauštealac, seljaci..Tko god poželi može doči na svadbi ? Oh da svakako dolazi javnosti, dojdu i novinari, poznati glumci, ministri dati im podršku. kesek kesek

Ma bravo hell klanjanje klanjanje
ovdje je problem parada, argument je bio "oni meni narušavaju pravo kretanja",
jednako kao gay parada tako i svadba je samo kolona onih koji se kurče zato što se sad i po bogu smiju jebat a da ne griješe bludno.
parada je parada, osiguranje je potrebno onome kome prijeti opasnost,
neznam prijatelju što si ti sa ovim htio reći ali svi ovi koji su došli, ministri i političari, došli su radi lakšeg uvlačenja u europske guzice.
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 3 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - Drugi dio

Postaj by Gost pon lip 11, 2012 4:42 pm

Gabrijel je napisao/la:
ovdje je problem parada, argument je bio "oni meni narušavaju pravo kretanja",
jednako kao gay parada tako i svadba je samo kolona onih koji se kurče zato što se sad i po bogu smiju jebat a da ne griješe bludno.
parada je parada, osiguranje je potrebno onome kome prijeti opasnost,
neznam prijatelju što si ti sa ovim htio reći ali svi ovi koji su došli, ministri i političari, došli su radi lakšeg uvlačenja u europske guzice.

Prijatelju, neda mi se objašnjavti neke stvari u vezi svatova.
Neki će to krivo shvatit, tako da odustajem od ove teme jer mi se gadi sveskupa to.
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 3 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - Drugi dio

Postaj by fosforica pon lip 11, 2012 7:30 pm

Pride u maloj zemlji, velikih katolika

"Blokiraju nam prometnice, čudno se oblače, remete javni red i mir. Oni su manjina. Mi nismo takvi!"

Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 3 Defile_srce

Moto defile

Omiljena zabava - turiranje, pucanje i paljenje guma. Često u pratnji policije koja blokira ulice na ruti defilea. Svaki vikend diljem Hrvatske.

Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 3 Barjaktar_thumb

Svadba


Heteroseksualci u pratnji ponosno putuju do mjesta ozakonjenja veze. I nazad. Omiljena zabava - trubiti od nemila do nedraga, povremno jujuškati. Često sami blokiraju križanja i semafore ne bi li sačuvali kolonu. Učestalost: skoro kao i moto defile.


Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 3 68197-norijada4

Norijada


Jednom godišnje - diljem Hrvatske. Omiljena zabava u paradi - posipanje brašnom, galama, često dosta materijalne štete. Uz policijsku pratnju.

Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 3 Skupu-je-nazocilo-mnostvo-ljudi

Politički skupovi


Povremeno. Omiljena zabava - teatralno izvikivati gomile laži okupljenom puku koji pak ili aplaudira ili buhuče. Policija uključena.
fosforica
fosforica
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 14.02.2009
Broj postova : 6076
Reputacija Reputacija : 1195
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 3 Empty21 / 99921 / 999Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 3 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - Drugi dio

Postaj by Gost pon lip 11, 2012 7:39 pm

Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 3 Prosvjed_studenti


Prosvijedi razni


Radnici, seljaci, studenti. Prepoznatljivi po transparentima, glasnim porukama i tome sl. Sve češće. Policija uključena.





Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 3 X213195604138976410_7


Karneval (Rijeka)


Karnevalske povorke održavaju se se periodično diljem Hrvatske (i svijeta).
Karneval slovi za veliko kulturno događanje, a prepoznatljiv je po
raznim šarenim grupama i pojedincima obučenih u vrlo neobičnu odjeću. Od
vrlo raskošnih, do vrlo oskudnih kostima.Vesela povorka uz puno buke
paradira gradskim središtem.






Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 3 ResizeImage?url=%7E%2FCms_Data%2FContents%2Faktual%2FFolders%2FSlike%2FFotogalerije%2Ftorcidaibbb%2F%7Econtents%2FVDU2J3KBTYZSB82D%2Fbbb-trg12-170312


Navijači


Povremeno okupljanje
fanova sportskih klubova. Prati ih veliko policijsko osiguranje. Previše
su strastveni u svojoj ljubavi prema vlastitom…klubu, pa ih to ponekad
ponese.
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 3 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - Drugi dio

Postaj by fosforica pon lip 11, 2012 7:45 pm

Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 3 1265212336m193

Procesija.


Omiljena zabava - ne razmnožavajući muškarci oblaće haljine i nose mrtvace u dijelovima, ljudsku krv ili stare krpe po ulicama diljem Hrvatske


Mnogi iz "većine" kojima pak smetaju razne manjine, vole se pozivati na:

Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 3 Jesus_Jerusalem

Isusa

Ali i taj je volio hodati u grupi po ulicama. Omiljena zabava - prezentirati pobožnoj većini ideje manjine. Kažu da nije baš dobro prošao.

Eh te manjine....i ponosi.

Zakon o javnom okupljanju - link


I. TEMELJNE ODREDBE

Članak 1.

Svatko ima pravo na javno okupljanje pod uvjetima utvrđenim ovim Zakonom

fosforica
fosforica
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 14.02.2009
Broj postova : 6076
Reputacija Reputacija : 1195
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 3 Empty21 / 99921 / 999Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 3 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - Drugi dio

Postaj by Hell pon lip 11, 2012 8:19 pm

jako ste lijepo opisali sve smajlić
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 3 Empty497 / 999497 / 999Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 3 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - Drugi dio

Postaj by Neu pon lip 11, 2012 9:10 pm

Kakve usporedbe
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 3 Empty999 / 999999 / 999Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 3 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - Drugi dio

Postaj by Gost pon lip 11, 2012 9:32 pm

realne, činjenične...
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 3 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - Drugi dio

Postaj by pustinja uto lip 12, 2012 4:52 am

Čak se i ja s opisanim slažem, ali plus za muriju koja ih je strpaqla u gater, ove druge još nisu uspjeli (bar ne za sada) Wink
pustinja
pustinja
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 27.01.2010
Broj postova : 2596
Reputacija Reputacija : 386
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 3 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - Drugi dio

Postaj by Amyicha uto lip 12, 2012 12:47 pm

meni oni nisu jasni. žale se kako poberu batine. pa jebe mu sami ste ih tražili. šta imaš zajebavat narod. -.-'
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 3 Empty113 / 999113 / 999Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 3 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - Drugi dio

Postaj by Gost uto lip 12, 2012 12:49 pm

Fosforice, u svemu sto si nabrojala od bike skupova, svadbi itd se ljudi skope da se zabavljaju , i sve je super, radnici se okupljaju jer nemaju za jest i prehraniti svoje obitelji, o cemu ti beljezgas, to usporedjujes sa hrpom pedera koji traze da ih se postuje dok se znjaraju po ulicama sto je dosta ljudi gadljivo kada to rade hetero ljudi, o cemu ti pricas, jao kiša
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 3 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - Drugi dio

Postaj by Purgy uto lip 12, 2012 12:52 pm

Samo da napomenem par činjenica.

Kruh 8 kn
Benzin/nafta 11 kn
Struja 20% viša nego prije 2 mj.
Plin 25% viši.
Piva u kafiću 15 kn.
Marlboro 23/25 kn.

Jel moram nastavljat dalje... Holding, HRT, čistoća, voda...

A nama je zadnja dva mjeseca glavna tema jebena gej parada.

Pa boli me kurac za njih. Što se mene tiče, ne moraju ni paradirat.
Tak i tak ih nitko ne dira. Ima iznimaka, ali ne moraš sad baš bit peder i jebavat se ispred hrpe čelavih nabildanih i pijanih frajera.
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 3 Empty142 / 999142 / 999Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 3 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - Drugi dio

Postaj by damfisk uto lip 12, 2012 3:57 pm

pustinja je napisao/la:

Nije mjesto niti vrijeme jer je tema gay (koja li je hrvatska riječ za gay) , ali govorim o aboliciji kao primjer podržavanja četništva o ljudima koji su radili protiv ove države a rade recimo kao predstavnici zakona u Vukovaru o ljudima koji su u vladi i saboru a postoje snimke četničkih derneka


Abolicija (koju ja osobno, usput budi rečeno, nipošto ne podržavam) nije podržavanje četništva. Jer, teoretski, nitko onaj kojem je dokazan ratni zločin nije (i ne može bit) aboliran.

Također, kakve veze abolicija četnika ima sa paradiranjem četnika? Apsolutno nikakve


spaljo je napisao/la:Fosforice, u svemu sto si nabrojala od bike skupova, svadbi itd se ljudi skope da se zabavljaju , i sve je super, radnici se okupljaju jer nemaju za jest i prehraniti svoje obitelji, o cemu ti beljezgas, to usporedjujes sa hrpom pedera koji traze da ih se postuje dok se znjaraju po ulicama sto je dosta ljudi gadljivo kada to rade hetero ljudi, o cemu ti pricas, jao kiša

Poanta je u tome da se ljudi skupe, da se okupe. To je smisao prava na slobodno okupljanje.

Ako je razlog okupljanja u skladu sa zakonom - onda se ljudi imaju pravu okupit. I nitko ih u tome ne smije spriječit.

Eto, o tome ona priča. I šta je najvažnije, to uopće nije teško shvatit. Pravo na slobodno okupljanje je savršeno jednostavno.

A ako tebi smeta šta se pederi okupljaju, ti onda pati u tišini.
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 3 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - Drugi dio

Postaj by Gost uto lip 12, 2012 4:21 pm

damfisk je napisao/la:Eto, o tome ona priča. I šta je najvažnije, to uopće nije teško shvatit. Pravo na slobodno okupljanje je savršeno jednostavno.

A ako tebi smeta šta se pederi okupljaju, ti onda pati u tišini.
na žalost izgleda da ipak jest jer nekima očito, koliko god anti bili, lakše uđe u guzicu već u glavu
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 3 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - Drugi dio

Postaj by Neu uto lip 12, 2012 4:55 pm

sigurno gejevi budu sretni na paradi, jer vide puno gejeva na jednom mjestu. možda si nađu i dečka, rodi se nova ljubav i sl.

neka se oni okupljaju ali samo kažem, ne vidim svrhu parade. a poglavito natpica imam 2 tate ili 2 mame. to mi baca na provokaciju


sve je super i sve je za 5 osim ljubljenja istog spola u javnosti to mi je neprihvatljivo
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 3 Empty999 / 999999 / 999Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 3 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - Drugi dio

Postaj by damfisk uto lip 12, 2012 5:00 pm

Hoće li oni postić neku svrhu ili neće je irelevantno. Točnije, ne smije biti razlog za spriječavanje parade.

Oni (kao i svi ostali) imaju ustavno pravo na slobodnu okupljanja, slobodu izražavanja, slobodu govora, i ako žele paradirat, to im se MORA omogućit.


A sad... kome smeta ljubljenje u javnosti... Meni je užasno vidjet dva tipa kako se ljube na filmu, a kad ih vidim uživo slabo mi dođe.

ALI

Onaj kome smeta, neka ne gleda, i to je to.
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 3 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - Drugi dio

Postaj by Hell uto lip 12, 2012 5:17 pm

Neu je napisao/la:sigurno gejevi budu sretni na paradi, jer vide puno gejeva na jednom mjestu. možda si nađu i dečka, rodi se nova ljubav i sl.

neka se oni okupljaju ali samo kažem, ne vidim svrhu parade. a poglavito natpica imam 2 tate ili 2 mame. to mi baca na provokaciju


sve je super i sve je za 5 osim ljubljenja istog spola u javnosti to mi je neprihvatljivo
zašto?
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 3 Empty497 / 999497 / 999Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 3 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - Drugi dio

Postaj by Neu uto lip 12, 2012 8:26 pm

zato, ni jedan hetero ne nosi transparent imam curu ili dečka
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 3 Empty999 / 999999 / 999Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 3 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - Drugi dio

Postaj by fosforica uto lip 12, 2012 8:48 pm

spaljo je napisao/la:Fosforice, u svemu sto si nabrojala od bike skupova, svadbi itd se ljudi skope da se zabavljaju , i sve je super, radnici se okupljaju jer nemaju za jest i prehraniti svoje obitelji, o cemu ti beljezgas, to usporedjujes sa hrpom pedera koji traze da ih se postuje dok se znjaraju po ulicama sto je dosta ljudi gadljivo kada to rade hetero ljudi, o cemu ti pricas, jao kiša

Uopće se ne radi o žnjaranju. A kao što ti je već rečeno - samo ne gledaš u to. Nije obavezno. Ja to osobno nisam nikada vidjela...ali sam vidjela mnoštvo mladih, zajapurenih....sa nabreklim žilama na vratu koji su spremni ubit Čovjeka samo zato što mu nije istomišljenik. E to je strašno i potencijalno opasno za sve. Da ne velim koliko je odvratno i bizarno vidjeti kako svećenici nose mrtvace u djelovima po ulicama. Ali ko me pita. Život je težak. Ako je takvima dozvoljeno remetiti javni red i mir. Onda može i grupa koja se bori za svoja osnovna ljudska prava.
Radi se o pravima koje im je uskraceno. Od poreznih olakšica, djecjeg doplatka, dizanja kredita, ostavinskih rasprava i tome sl. I dok god je potreba za onolikim osiguranjem do tad je održavanje takvih skupova više nego potrebno.
Evolucija je spor proces, ali ipak se kreće.

Neu - ne...ne nosite transparente o imanju cura i dečki...ali su vrlo popularne majice o ljubavnom statusu kada ih se nema -



Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 3 Man_ao988_287fc7_0_-10


Zadnja promjena: fosforica; uto lip 12, 2012 8:51 pm; ukupno mijenjano 1 put.
fosforica
fosforica
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 14.02.2009
Broj postova : 6076
Reputacija Reputacija : 1195
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 3 Empty21 / 99921 / 999Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 3 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - Drugi dio

Postaj by Neu uto lip 12, 2012 8:50 pm

takve majice o statusima su meni idiotarije Smile 2
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 3 Empty999 / 999999 / 999Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 3 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - Drugi dio

Postaj by fosforica uto lip 12, 2012 8:52 pm

More ti i bit. Sreća je da nitko od nas nije jedinica mjere za - normalno.
fosforica
fosforica
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 14.02.2009
Broj postova : 6076
Reputacija Reputacija : 1195
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 3 Empty21 / 99921 / 999Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Gay parada - Gay Pride - Drugi dio - Page 3 Empty Re: Gay parada - Gay Pride - Drugi dio

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 12. Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.