Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Igre gladi triologija knjiga (The Hunger Games)

+3
Iron Man
AryMan
Neu
7 posters

Go down

Igre gladi triologija knjiga (The Hunger Games) Empty Igre gladi triologija knjiga (The Hunger Games)

Postaj by Neu ned tra 01, 2012 8:55 pm

ne tako dalekoj budućnosti Sjedinjene Američke Države su propale, izmučene sušom, požarima, glađu i ratom. Na njihovu se mjestu iz pepela uzdigao Panem, država podijeljena na vladajući Kapitol i dvanaest okruga. U znak odmazde zbog davnašnjeg ustanka, Kapitol svake godine nasumično odabire dvoje mladih predstavnika iz svakog okruga kako bi sudjelovali na Igrama gladi. Dijelom zabava za mase, dijelom taktika zastrašivanja podčinjenih okruga, Igre gladi prikazuju se putem televizije diljem Panema. Dvadeset četvero sudionika prisiljeno je ubijati svoje protivnike, a ostatak nacije dužan je Igre pratiti.

Igre gladi triologija knjiga (The Hunger Games) 97895310

Kada malena Prim bude izvučena kao predstavnica rudarskog okruga, njena starija sestra, šesnaestogodišnja Katniss, javit će se dobrovoljno kako bi je zamijenila. Katniss i njezin suborac Peeta, sin pekara čije se borilačke vještine naoko mogu mjeriti s onima štruce kruha, suprotstavit će se predstavnicima drugih okruga, među kojima su i Karijeristi, borci daleko snažniji od njih, koji za taj nastup treniraju cijeli svoj život. Uzbudljiv put mladih nenadanih junaka Suzanne Collins ispričala je u britkoj trilogiji koja broji nastavke: Igre gladi, Plamen i Šojka rugalica.

Igre gladi triologija knjiga (The Hunger Games) Hunger11

Hrvatski prijevod potpisuje Mladen Kopjar, a naslovna ilustracija je preuzeta s originala. Izvor: Algoritam

Čitao netko? Planira netko čitati? Očekivanja?
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Igre gladi triologija knjiga (The Hunger Games) Empty999 / 999999 / 999Igre gladi triologija knjiga (The Hunger Games) Empty

[Vrh] Go down

Igre gladi triologija knjiga (The Hunger Games) Empty Re: Igre gladi triologija knjiga (The Hunger Games)

Postaj by AryMan pet tra 06, 2012 4:30 pm

Ja bi ovo mogao pročitati, inače volim čitati, a jedva čekam da pogledam film, nisam još. Htio sam u kinu pogledat, ali nažalost dragu ne zanima film -.-"

-4444. post!
AryMan
AryMan
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 23.11.2009
Broj postova : 8624
Reputacija Reputacija : 1652
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Igre gladi triologija knjiga (The Hunger Games) Empty405 / 999405 / 999Igre gladi triologija knjiga (The Hunger Games) Empty

[Vrh] Go down

Igre gladi triologija knjiga (The Hunger Games) Empty Re: Igre gladi triologija knjiga (The Hunger Games)

Postaj by Iron Man pet tra 06, 2012 4:35 pm

Hmm, ima i knjiga. Mislim da ću ipak film pogledati
Iron Man
Iron Man
Moderator foruma Ajron
(CloneBuster, Pipica, Sitni)
Moderator foruma Ajron   (CloneBuster, Pipica, Sitni)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 16211
Reputacija Reputacija : 1608
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Igre gladi triologija knjiga (The Hunger Games) Empty336 / 999336 / 999Igre gladi triologija knjiga (The Hunger Games) Empty

[Vrh] Go down

Igre gladi triologija knjiga (The Hunger Games) Empty Re: Igre gladi triologija knjiga (The Hunger Games)

Postaj by THUNDER_DINIX sub tra 07, 2012 10:43 am

film pogledali u kinu, super je. nisam ni znao do nedavno da je po knjizi rađen
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Igre gladi triologija knjiga (The Hunger Games) Empty889 / 999889 / 999Igre gladi triologija knjiga (The Hunger Games) Empty

[Vrh] Go down

Igre gladi triologija knjiga (The Hunger Games) Empty Re: Igre gladi triologija knjiga (The Hunger Games)

Postaj by Neu sub tra 07, 2012 10:44 am

Pa da, vidiš da ima triologija knjiga, baš me zanima kakve su knjige, voljela bi čak pročitat. Ti?
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Igre gladi triologija knjiga (The Hunger Games) Empty999 / 999999 / 999Igre gladi triologija knjiga (The Hunger Games) Empty

[Vrh] Go down

Igre gladi triologija knjiga (The Hunger Games) Empty Re: Igre gladi triologija knjiga (The Hunger Games)

Postaj by THUNDER_DINIX sub tra 07, 2012 10:46 am

da mi se da mozda i bi
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Igre gladi triologija knjiga (The Hunger Games) Empty889 / 999889 / 999Igre gladi triologija knjiga (The Hunger Games) Empty

[Vrh] Go down

Igre gladi triologija knjiga (The Hunger Games) Empty Re: Igre gladi triologija knjiga (The Hunger Games)

Postaj by Hunnerkongen sub vel 15, 2014 8:03 pm

Nisam gledao film ni čitao knjigu, al mogu nagađat. Da l je u pitanju da dvoje šeprtljavih klinaca rasturaju ekipu i brzinski usvajaju vještine?
Hunnerkongen
Hunnerkongen
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 07.09.2009
Broj postova : 3835
Reputacija Reputacija : 533
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Igre gladi triologija knjiga (The Hunger Games) Empty39 / 99939 / 999Igre gladi triologija knjiga (The Hunger Games) Empty

[Vrh] Go down

Igre gladi triologija knjiga (The Hunger Games) Empty Re: Igre gladi triologija knjiga (The Hunger Games)

Postaj by Chulpan sub vel 15, 2014 8:12 pm

Ne znam kako je u knjizi, a filmovi su smeće.

Chulpan
Trajno baniran/a

Registriran/a : 02.06.2013
Broj postova : 5273
Reputacija Reputacija : 89
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Igre gladi triologija knjiga (The Hunger Games) Empty0 / 9990 / 999Igre gladi triologija knjiga (The Hunger Games) Empty

[Vrh] Go down

Igre gladi triologija knjiga (The Hunger Games) Empty Re: Igre gladi triologija knjiga (The Hunger Games)

Postaj by Neferiti pon oľu 31, 2014 2:56 pm

imam sve 3 knjige, ali odlučila sam ih ne čitati još jer zeznula sam se s harry potterom i lotr, sumrak sagom.... prvo sam čitala knjige, a zatim gledala filmove i razočarali su me, tako da čekam da pogledam sva 3 filma, a onda čitanje smajlić
Neferiti
Neferiti
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 26.03.2014
Broj postova : 116
Reputacija Reputacija : 8
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Igre gladi triologija knjiga (The Hunger Games) Empty0 / 9990 / 999Igre gladi triologija knjiga (The Hunger Games) Empty

[Vrh] Go down

Igre gladi triologija knjiga (The Hunger Games) Empty Re: Igre gladi triologija knjiga (The Hunger Games)

Postaj by Chulpan pon oľu 31, 2014 3:20 pm

Zapocela sam citati prvu knjigu ali odustala nakon kojih 50 stranica.

Nije to lose stivo nego su mu ciljna grupa citatelji ispod 18 god.

Chulpan
Trajno baniran/a

Registriran/a : 02.06.2013
Broj postova : 5273
Reputacija Reputacija : 89
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Igre gladi triologija knjiga (The Hunger Games) Empty0 / 9990 / 999Igre gladi triologija knjiga (The Hunger Games) Empty

[Vrh] Go down

Igre gladi triologija knjiga (The Hunger Games) Empty Re: Igre gladi triologija knjiga (The Hunger Games)

Postaj by Neferiti pon oľu 31, 2014 3:25 pm

zapravo mislim da ne postoji loša knjiga i ja osobno nisam nikad primila u ruku knjigu koju nisam željela pročitati
Neferiti
Neferiti
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 26.03.2014
Broj postova : 116
Reputacija Reputacija : 8
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Igre gladi triologija knjiga (The Hunger Games) Empty0 / 9990 / 999Igre gladi triologija knjiga (The Hunger Games) Empty

[Vrh] Go down

Igre gladi triologija knjiga (The Hunger Games) Empty Re: Igre gladi triologija knjiga (The Hunger Games)

Postaj by Chulpan pon oľu 31, 2014 3:37 pm

Postoje lose knjige ali se svaku od njih moze procitati.

Chulpan
Trajno baniran/a

Registriran/a : 02.06.2013
Broj postova : 5273
Reputacija Reputacija : 89
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Igre gladi triologija knjiga (The Hunger Games) Empty0 / 9990 / 999Igre gladi triologija knjiga (The Hunger Games) Empty

[Vrh] Go down

Igre gladi triologija knjiga (The Hunger Games) Empty Re: Igre gladi triologija knjiga (The Hunger Games)

Postaj by Neu ned kol 03, 2014 5:39 pm

Fanovi Igara gladi, predstavljamo vam promo video sljedećeg nastavka Hunger Games: Mockingjay –
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Igre gladi triologija knjiga (The Hunger Games) Empty999 / 999999 / 999Igre gladi triologija knjiga (The Hunger Games) Empty

[Vrh] Go down

Igre gladi triologija knjiga (The Hunger Games) Empty Re: Igre gladi triologija knjiga (The Hunger Games)

Postaj by Iron Man ned kol 03, 2014 5:46 pm

Pa zašto si ga stavila u ovu temu Very Happy
Iron Man
Iron Man
Moderator foruma Ajron
(CloneBuster, Pipica, Sitni)
Moderator foruma Ajron   (CloneBuster, Pipica, Sitni)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 16211
Reputacija Reputacija : 1608
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Igre gladi triologija knjiga (The Hunger Games) Empty336 / 999336 / 999Igre gladi triologija knjiga (The Hunger Games) Empty

[Vrh] Go down

Igre gladi triologija knjiga (The Hunger Games) Empty Re: Igre gladi triologija knjiga (The Hunger Games)

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.