Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Katolička Crkva part II

+21
John Kimble
Watcher
flashhh
FALKON 2
Angie
Teo
Optimyst
Stevo Largo
Mass
m
bokaso1
Prop
minutus
pustinja
Dawor
scorpio57
Neu
fosforica
tanuki
Ly
makaj
25 posters

Stranica 18 / 23. Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 23  Next

Go down

Katolička Crkva part II - Page 18 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by bokaso1 ned svi 15, 2011 1:47 pm

Fosi, mislim da je to skretanje paznje samo........ Koji sud sme da se usudi da sudi Papi ( o kome ja namam lepo misljenje) a ko da sudi KC ........ Mislim da ce se desiti kao kad je Srbija tuzila NATO jednostavno ce se proglasiti ne nadleznim.......... Nisu oni rekli da NATO nije kriv vec da oni nisu nadlezni.......

Cista lakrdija........

Odnosni sanse da se to digodi je podjednaka kao i da te dok ides na posao sustigne, siluje i zarazi ebolom pobesnela foka ili morski lav.........

(mada ideju podrzavam i nije to jedina stvar koja je trebal da se nadje na klupi u HAGU........).
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 18 Empty120 / 999120 / 999Katolička Crkva part II - Page 18 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 18 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by bokaso1 ned svi 15, 2011 1:52 pm

scorpio57 je napisao/la:ovo mi baš ni smiješno,makaj+


Razumem, razumem........ Nije to lako prihvatiti............ big kes
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 18 Empty120 / 999120 / 999Katolička Crkva part II - Page 18 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 18 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by fosforica ned svi 15, 2011 2:27 pm

svakako si u pravu.
no...vremena se mijenjaju.
nekoc se sudilo znanstvenicima za svaku novu ideju, o kretanju zemlje npr... i sl.
i put od tisuću kilometara započinje prvim korakom smajlić
od legendarne rečenice - "ipak se kreće" do danas, prošlo je gotovo 380 godina.

ono što je galileo bio za prošlost...to je internet za buducnost.
danas je cijeli svijet povezan u ogromnu mrežu ogromne količine informacija.
danas svatko može vidjeti na kakvim je to temeljima nastalo sve to Samo Vjerovanje, na temelju čega se održalo i na koji način i danas traje.
nastaju nove generacije koje se neće dati zapetljati u perfidnu igru ucjene i tradicije.
ako gledamo kroz povijest, gotovo u pravilu su veliki vođe s vremnom postali veliki zločinci. evo samo kod nas primjera..od tita, preko tuđmana do josipovića.
propadala su cijela kraljevstva i sve te nadmene svete veličine...
slična sudba će zadesiti i crkvu.
ostat će nešto poput tih krajeva i dvoraca...tek muzejski primjerci nekog prošlog vremena, sa šačicom najvjernijih fan(atika)ova.
bit ce to dug proces...ali - ipak se kreće smajlić


fosforica
fosforica
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 14.02.2009
Broj postova : 6076
Reputacija Reputacija : 1195
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 18 Empty21 / 99921 / 999Katolička Crkva part II - Page 18 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 18 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by scorpio57 ned svi 15, 2011 2:45 pm

bokaso1 je napisao/la:
scorpio57 je napisao/la:ovo mi baš ni smiješno,makaj+


Razumem, razumem........ Nije to lako prihvatiti............ big kes

a šta se tu ima prihvatiti?
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 66
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 18 Empty65 / 99965 / 999Katolička Crkva part II - Page 18 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 18 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by bokaso1 ned svi 15, 2011 2:50 pm

Fosi jako bi voleo da se tako nesto desi radi postenog i cestitog sveda...... Ali mislim da je to utopija........ Mi na moju veliku zalost zivimo i izrazito materijalnom svetu gde su u drugom planu sve ljudske vrline osim materijalnog...... E u tom svetu pravila diktira onaj koji ima naj vise materijalnog...... A Ta KC pljacka i piratise vec 2000 godina..... Da li mislis da ona moze da propadne ili da bude kriva za svoja zlodela........ Jako tesko...... Time rusis svaku sada poznatu religiju a to ekvivalento da se sve religije udruze u jednu religiju........ ZNACI NEMOGUCE...... ( Zasto da dele pare kad ne moraju).....
Pa na svim vladajucim mestima u svetu su ljudi koji jedan drugog drze (i kad se ne vole) jer ako padne jedan onda i ovaj drugi gubi smisao pa pada..... To bi izazvalo domino efekat u celom svetu a to je utopija jer ti koji trebaju da sude ne smeju ili ne mogu ili ne zele da sude.......... Jer sekiu granu na kojoj stoje.....

Inace lepa ideja ali bi je trebalo za pocetak koncerisati na pojedinca jer je to naj ubojitije a posle je prosiriti i na celu KC.........
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 18 Empty120 / 999120 / 999Katolička Crkva part II - Page 18 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 18 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by scorpio57 ned svi 15, 2011 2:55 pm

fosforica je napisao/la:
bokaso1 je napisao/la:Puna skola djaka niodkuda vrata..... Sta je toooooo.........?

(San svakog Katolickog svestenika.......) Laughing Laughing Laughing


dignuta je tužba protiv pape na haškom sudu, za zločin protiv čovječnosti...po tri stavke.
jedna je - zataškavanje pedofilije, u kojoj je bio uključen dirketno, jedno je zabrana kondoma u africi čime je prouzročio smrt mnogih ljudi i treće, zbog psiho terora zastrašivanjem i ucjenjivanjem.

doci ce vrijeme kada ce crkva biti proglašena pravim imenom - zločinačkom organizacijom, a njezini poglavari procesuirani kao - zločinci.


Ako ti budeš tužiteljica,to je nemoguće-pa tako i ovo šta si napisala štrika
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 66
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 18 Empty65 / 99965 / 999Katolička Crkva part II - Page 18 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 18 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by bokaso1 ned svi 15, 2011 2:55 pm

scorpio57 je napisao/la:
bokaso1 je napisao/la:
scorpio57 je napisao/la:ovo mi baš ni smiješno,makaj+


Razumem, razumem........ Nije to lako prihvatiti............ big kes

a šta se tu ima prihvatiti?

Pa to da je poprilican procenat pedofilije pod okriljem KC a naj tuznije je to sto crkva to zataskava...... Ovo je iskoristena jedna decija zagonetka za lubenicu u parodiji na KC odnosno ismevanje bas toga sto KC sakriva.......

Ne mora da ti bude smesno to razumem i onome ko je pravi i posten vernik ( za cega tebe smatram ) nije lako da prihvati negativnu stranu svoje religije...........
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 18 Empty120 / 999120 / 999Katolička Crkva part II - Page 18 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 18 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by scorpio57 ned svi 15, 2011 3:00 pm

svjestan sam ja toga da ima u KC pedofilije i osuđujem to,no ne mora se generalizirati ovako kako to fos zasljepljena mržnjom radi.Koliko političara,doktora,umjetnika ima pedofila to se ne piše
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 66
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 18 Empty65 / 99965 / 999Katolička Crkva part II - Page 18 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 18 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by bokaso1 ned svi 15, 2011 3:19 pm

Ima istine u tvojim recima Skorpi..... Cak te podrzavam da ne valja generalizovati....... Jedino sto je ovde tema KC pa se pise o njoj i njenim manama i zlodelima........ Zato Fosi naglasava negativne strane KC ( sto joj po mom misljenj ude veoma dobro jer argumentuje........).

Druga je stavr da li se to nekome svidja ili ne...... Po meni bi trebalo suceljavati argumentaciju a oni koji prihvataju i drugaciji stav da sami zakljuce......... (To je po mom misljenju produktivn rasprava ili debata ili svadja......).

Ti Skorpi imas poprilicno godina i prosao si verovatno dosta u svom zivotu pa svoje misljenje jako tesko menjas........ I ti znas mane KC i nemas opravdanja za njih ali si posten i cestit vernik i pored tih mana ti vidis neke pozitivne strane KC....... Fosi vidi negativne strane KC i ne prelazi preko njih....... Niti si ti los ili glup sto verujes niti je to ona sto ne veruje......
Jedino Skorpi sto ti ( bar nisam video) nisi izneo pozitivne strane i ono sto tebe vezuje za KC...... Mislim da bi to bilo jako zanimljivo na tom nivou sukobiti misljenja........
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 18 Empty120 / 999120 / 999Katolička Crkva part II - Page 18 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 18 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by Gost ned svi 15, 2011 3:23 pm

skorp, ja se slažem s tobom da ima pedofila u svim slojevima društva,
ali nitko, niti jedna služba, organizacija nije donio zakon da se takve stvari
moraju zataškavati i to sa detaljnim uputama na koji način se treba provoditi
to zataškavanje...a potpisan od, ni manje ni više već od današnjeg pape.
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 18 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by fosforica ned svi 15, 2011 3:39 pm

scorpio57 je napisao/la:svjestan sam ja toga da ima u KC pedofilije i osuđujem to,no ne mora se generalizirati ovako kako to fos zasljepljena mržnjom radi.Koliko političara,doktora,umjetnika ima pedofila to se ne piše

lako što ti ljubavi pun osuđuješ pedofiliju...problem je u tome što je papa ne osuđuje...već se pobrinuo za zataškavanje, za što je direktno odgovoran.

ali tebi lakše lupat ko maksim po diviziji neko uključit vijuge.
pa lupaj brate.
fosforica
fosforica
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 14.02.2009
Broj postova : 6076
Reputacija Reputacija : 1195
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 18 Empty21 / 99921 / 999Katolička Crkva part II - Page 18 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 18 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by bokaso1 ned svi 15, 2011 10:56 pm

Vidis nisam mogao da poverujem kada sam cuo za to da su izdata uputstva kako zataskavati pedofiliju......... To je stvarno ne oprostiva stvar.......

Koje racionalno objasnjenje mozes dati normalnom coveku za tako nesto........
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 18 Empty120 / 999120 / 999Katolička Crkva part II - Page 18 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 18 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by bokaso1 ned svi 15, 2011 10:58 pm

Koje su zadnje reci pokojnog Pape dok su ga vozili u bolnicu.............?

"- Na pedijatriju, molim vas............." Laughing Laughing Laughing
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 18 Empty120 / 999120 / 999Katolička Crkva part II - Page 18 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 18 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by pustinja pon svi 16, 2011 4:54 am

bokaso1 je napisao/la:Koje su zadnje reci pokojnog Pape dok su ga vozili u bolnicu.............?

"- Na pedijatriju, molim vas............." Laughing Laughing Laughing

"- Na pedijatriju , molim vas, pored patrijarha ............" Very Happy Very Happy Very Happy
pustinja
pustinja
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 27.01.2010
Broj postova : 2596
Reputacija Reputacija : 386
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 18 Empty0 / 9990 / 999Katolička Crkva part II - Page 18 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 18 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by Teo pon svi 16, 2011 8:31 am

pustinja je napisao/la:
bokaso1 je napisao/la:Koje su zadnje reci pokojnog Pape dok su ga vozili u bolnicu.............?

"- Na pedijatriju, molim vas............." Laughing Laughing Laughing

"- Na pedijatriju , molim vas, pored patrijarha ............" Very Happy Very Happy Very Happy

Laughing
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 18 Empty0 / 9990 / 999Katolička Crkva part II - Page 18 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 18 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by scorpio57 pon svi 16, 2011 9:07 am

Gabrijel je napisao/la:skorp, ja se slažem s tobom da ima pedofila u svim slojevima društva,
ali nitko, niti jedna služba, organizacija nije donio zakon da se takve stvari
moraju zataškavati i to sa detaljnim uputama na koji način se treba provoditi
to zataškavanje...a potpisan od, ni manje ni više već od današnjeg pape.

slažem se,ali zašto samo o papi i KC
fosforica je napisao/la:
scorpio57 je napisao/la:svjestan sam ja toga da ima u KC pedofilije i osuđujem to,no ne mora se generalizirati ovako kako to fos zasljepljena mržnjom radi.Koliko političara,doktora,umjetnika ima pedofila to se ne piše

lako što ti ljubavi pun osuđuješ pedofiliju...problem je u tome što je papa ne osuđuje...već se pobrinuo za zataškavanje, za što je direktno odgovoran.

ali tebi lakše lupat ko maksim po diviziji neko uključit vijuge.
pa lupaj brate.

fos ti si puna mržnje,ne brini za moje vijuge
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 66
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 18 Empty65 / 99965 / 999Katolička Crkva part II - Page 18 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 18 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by bokaso1 pon svi 16, 2011 10:37 am

pustinja je napisao/la:
bokaso1 je napisao/la:Koje su zadnje reci pokojnog Pape dok su ga vozili u bolnicu.............?

"- Na pedijatriju, molim vas............." Laughing Laughing Laughing

"- Na pedijatriju , molim vas, pored patrijarha ............" Very Happy Very Happy Very Happy

Nije kod Pravoslavaca pedofilija toliko zastupljena jer se popovi smeju zeniti...... Kod nasih su drugi problemi....... Od kada su poceli da skupljaju priloge neki vozi dzipove sa zatamljenim staklima........ A sto biju....... Aaaaaaaaaaaa......... Laughing

Inace Patrijarh Pavle je naj pozitivnija licnost ovih nasih prostora........ Ja sam se sa njim odusevio kad sam ga 2 puta video u autobusu....... I jos neka zena hoce da mu ustane da on sedne cak ni to nije hteo....... Prvi puta je bio sam a drugi puta je bio sa dva popa...... On se stalno vozio sa gradskim prevozim i bez zastite setao............. Njega su cak i UCK zarobili pa su ga pustili............ I oni su ga postovali........ Retko pozitivna i postena osoba......... Ziveo je jako skromno pa samim tim zasluzuje postovanje.......... (pri tome ne komentarisem SPS i Pravoslavnu religiju o kojoj nemam lepo misljenje...........).


(Bar ja ne znam za neke njegove negativne stvari....... Sto za popove SPC ne mogu da kazem....... Ima takvih baraba da ih nebi ni pljunuo....... Prava lopovska banda.......). Ne znam za ovog novog Patrijarha za sad mi nije simpatican.......
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 18 Empty120 / 999120 / 999Katolička Crkva part II - Page 18 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 18 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by scorpio57 pon svi 16, 2011 2:44 pm

e jes lud bravo +
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 66
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 18 Empty65 / 99965 / 999Katolička Crkva part II - Page 18 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 18 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by Gost pon svi 16, 2011 3:34 pm

scorpio57 je napisao/la:slažem se,ali zašto samo o papi i KC
pa velim ti, zato što je današnji papa izdao zakon za zataškavanje takvih zločina,
a uz to ovo je tema o KC... neznam
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 18 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by pustinja uto svi 17, 2011 5:20 am

Tjera za vrijeme WW II SS-ovac poljaka preko minskog polja kad mu se javi bog: Nemoj njega, on će jednog dana postati papa.
Odgovara SS-ovac: jes jedino ako ja budem papa poslije njega.
Very Happy
pustinja
pustinja
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 27.01.2010
Broj postova : 2596
Reputacija Reputacija : 386
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 18 Empty0 / 9990 / 999Katolička Crkva part II - Page 18 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 18 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by makaj uto svi 17, 2011 11:48 am

fosforica je napisao/la:svakako si u pravu.
no...vremena se mijenjaju.
nekoc se sudilo znanstvenicima za svaku novu ideju, o kretanju zemlje npr... i sl.
i put od tisuću kilometara započinje prvim korakom smajlić
od legendarne rečenice - "ipak se kreće" do danas, prošlo je gotovo 380 godina.

ono što je galileo bio za prošlost...to je internet za buducnost.
danas je cijeli svijet povezan u ogromnu mrežu ogromne količine informacija.
danas svatko može vidjeti na kakvim je to temeljima nastalo sve to Samo Vjerovanje, na temelju čega se održalo i na koji način i danas traje.
nastaju nove generacije koje se neće dati zapetljati u perfidnu igru ucjene i tradicije.
ako gledamo kroz povijest, gotovo u pravilu su veliki vođe s vremnom postali veliki zločinci. evo samo kod nas primjera..od tita, preko tuđmana do josipovića.
propadala su cijela kraljevstva i sve te nadmene svete veličine...
slična sudba će zadesiti i crkvu.
ostat će nešto poput tih krajeva i dvoraca...tek muzejski primjerci nekog prošlog vremena, sa šačicom najvjernijih fan(atika)ova.
bit ce to dug proces...ali - ipak se kreće smajlić



kako onda objašnjavaš činjenicu da se broj kršćana u svijetu PENJE a tehnološki sve više napredujemo
makaj
makaj
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 04.03.2011
Broj postova : 1088
Reputacija Reputacija : 53
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 18 Empty0 / 9990 / 999Katolička Crkva part II - Page 18 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 18 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by scorpio57 uto svi 17, 2011 6:35 pm

to nije pročitala kavica
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 66
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 18 Empty65 / 99965 / 999Katolička Crkva part II - Page 18 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 18 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by pustinja sri svi 18, 2011 5:24 am

E jebi ga onda ja ne znam čitati:

http://www.kriz-zivota.com/pod_povecalom/6295/veliki_pad_broja_katolika_u_njemakoj/

http://dalje.com/hr-svijet/broj-krscana-na-bliskom-istoku-se-smanjuje/207275

Ovo su samo neki naslovi, u biti mislim da jenezahvalno govoriti o bilokakvom broju krščana na globalnoj razini jer su to podaci koje uglavnom daju crkveni krugovi tako da broj krščana i mjuslimana i drugih pripadnika religija ovisi o crkvenim tumačenjima a što, ruku na srce, nisu egzaktne brojke zbog napuhavanja (što je veći broj vjernika to je veči doprinos iz proračuna).
pustinja
pustinja
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 27.01.2010
Broj postova : 2596
Reputacija Reputacija : 386
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 18 Empty0 / 9990 / 999Katolička Crkva part II - Page 18 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 18 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by scorpio57 sri svi 18, 2011 10:53 am

Sry ali ne otvaram linkove ali povećanje broja krščana je objavila HRT,
znam sada ćete napisati-to im Kaptol zap.No i dosta stranih Tv kuća je to objavilo.Na Bliskom istoku -da,no u zemljama Južne Amerike raste broj tako
da je broj u svijetu povećan za 1%,čini se malo no nije.
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 66
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 18 Empty65 / 99965 / 999Katolička Crkva part II - Page 18 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 18 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by fosforica sri svi 18, 2011 5:44 pm

ovisi od kuda se gleda.
kršćasntvo buja u primitivnijim područijma gdje i dalje traje pokrštavanje nepismenog naroda.
napredniji dio svijeta se sve više izjašnjava ateistima, a mnogo je i onih koji napuštaju instituciju, a vjeruju u neku fristaj verziju boga.
raste i broj muslimana, ali i za to su zaslužni drugi faktori, a ne tehnološki napredak.
fosforica
fosforica
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 14.02.2009
Broj postova : 6076
Reputacija Reputacija : 1195
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Katolička Crkva part II - Page 18 Empty21 / 99921 / 999Katolička Crkva part II - Page 18 Empty

[Vrh] Go down

Katolička Crkva part II - Page 18 Empty Re: Katolička Crkva part II

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 18 / 23. Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 23  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.