Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?

+26
zbracun
THUNDER_DINIX
RobinUd
astrid
diabolik.
Iron Man
Teo
Icetea
silent
Stevo Largo
Prop
Amyicha
scorpio57
WEYLAND-YUTANI
eva kant
Love
rihanna
Angie
m
minutus
Hate
Ly
Mass
stitch
Purgy
Neu
30 posters

Stranica 4 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 4 Empty Re: Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?

Postaj by m sri ruj 22, 2010 11:03 am

ah .......
malo bi o naslovu teme .....

pa ne nalaze se svi u svakoj temi ......
ove teme gdje bi se i moglo nešto raspravljati ili iznostis pogled na naslov teme .....
obično završi nekom pljuvačinom ....
ima pojednica koji si dozvole da ako se netko ne slaže sa njima da vređaju a njima samima takvo vređanje , podmetanje smeta i neprihvatljivo je , pa se brane nerazumjevnjem napisanoga , meni je to smiješno ....

zašto bi svi morali , trebali sudjelovati u takvim temama .....

pa ima forumaša kaj samo nabrajaju , uključujuči mene .....
ali to je sve do forumaša kako doživljava forum i samo forumisanje ......
što traže od foruma .......

nekom , pojedincima forum služi za mlačenje prazne slame , uubijenje dosade , kao meni naprimjer .
a nekima da bi izražavali svoju inteligenciju , obrazovanje i kaj nije sve nabrojano ...

meni je prihvatljivo da neki sudjeluju samo u nekoj određenoj temi , kao recimo naši star wars fanatici .....
ili u filmekima ....
ili u glazbi ......
ili u čistom spamu , chatu u kavici .....


ali dali je zato forum sličan dječjem igralištu, kladionici, kvizu, ludnici, smetlištu, azilu beskućnika i dosadnjakovića nego mjestu obrazovanog čovjeka dostojne komunikacije .......
samo zato što je šaroliko društvance na forumu .....
ja to ne bih tako rekao ....





m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 4 Empty14 / 99914 / 999Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 4 Empty Re: Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?

Postaj by m sri ruj 22, 2010 11:24 am

a sada što rade " ovi dole " ...........

pa malo gledaju , čitaju ..........
vjerujem da se neki i pošteno nasmiju .......


m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 4 Empty14 / 99914 / 999Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 4 Empty Re: Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?

Postaj by scorpio57 sri ruj 22, 2010 2:55 pm

baš se dobro nasmiju-naka to je lijek kavica
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 66
Započeo/la tema :
Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 4 Empty65 / 99965 / 999Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 4 Empty Re: Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?

Postaj by Gost sri ruj 22, 2010 2:58 pm

ti koji ne pišu prikupljaju podatke o nama kao ajmo ih banirat radi
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 4 Empty Re: Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?

Postaj by scorpio57 sri ruj 22, 2010 3:33 pm

ja sam ZA aj Neu svima ban na ajmo recimo 30 dana wtf
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 66
Započeo/la tema :
Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 4 Empty65 / 99965 / 999Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 4 Empty Re: Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?

Postaj by Gost sri ruj 22, 2010 3:36 pm

scorpio57 je napisao/la:ja sam ZA aj Neu svima ban na ajmo recimo 30 dana wtf
ma to je malo, daj 90 kao
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 4 Empty Re: Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?

Postaj by Amyicha sri ruj 22, 2010 5:17 pm

gledaju šta mi pišemo Very Happy
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 4 Empty113 / 999113 / 999Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 4 Empty Re: Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?

Postaj by Prop sri ruj 22, 2010 5:20 pm

Nemaju što pisati!
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 4 Empty108 / 999108 / 999Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 4 Empty Re: Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?

Postaj by Mass sri ruj 22, 2010 5:37 pm

Di si prope nema te ko pehara u hajdukovoj vitrini Very Happy
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 4 Empty200 / 999200 / 999Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 4 Empty Re: Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?

Postaj by Stevo Largo sri ruj 22, 2010 5:44 pm

smiju se budalama koje pišu Smile
Stevo Largo
Stevo Largo
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 15.02.2010
Broj postova : 4115
Reputacija Reputacija : 371
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 4 Empty20 / 99920 / 999Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 4 Empty Re: Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?

Postaj by m čet ruj 23, 2010 6:30 am

Prop je napisao/la:Nemaju što pisati!

e upravo to pokušavam več dva , tri dana objasniti .......
da se sve može reči jednom rečenicom , a da bude kristalno jasno .......
bez nekih pljuvanja , vrijeđanja ...........
prozivanja .......

m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 4 Empty14 / 99914 / 999Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 4 Empty Re: Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?

Postaj by minutus čet ruj 23, 2010 7:52 am

Amyicha je napisao/la:gledaju šta mi pišemo Very Happy
i to traje neko vrijeme. ponekad ima gomilu postova za pročitati, prije nego li se ustanovi da li će se nešto i što napisati
minutus
minutus
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.12.2009
Broj postova : 1918
Reputacija Reputacija : 367
Godina imam : 70
Započeo/la tema :
Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 4 Empty Re: Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?

Postaj by minutus čet ruj 23, 2010 8:05 am

marko je napisao/la:
Prop je napisao/la:Nemaju što pisati!
e upravo to pokušavam več dva , tri dana objasniti .......
da se sve može reči jednom rečenicom , a da bude kristalno jasno .......
bez nekih pljuvanja , vrijeđanja ...........
prozivanja .......
smajlić
minutus
minutus
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.12.2009
Broj postova : 1918
Reputacija Reputacija : 367
Godina imam : 70
Započeo/la tema :
Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 4 Empty Re: Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?

Postaj by m čet ruj 23, 2010 8:21 am

pa da tako je , nisu potrebna vrijeđanja ......
nabrajanja i ostale nebuloze .......

a ovim njegovi postom se nitko nije našao uvrijeđen , bar tako mislim ,
jel niti je prozvao forum , nitii forumaše , a opet sve je propovijednik rekao ......

m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 4 Empty14 / 99914 / 999Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 4 Empty Re: Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?

Postaj by minutus čet ruj 23, 2010 8:38 am

Lyraean je napisao/la:A da se već jednom odlučiš što je po tebi neprihvatljivo? Da konačno razriješiš vjekovnu dilemu "jebat dijete il' ne jebat dijete"?
ne možeš praviti prirodne zakone kao da si bog. za čovjeka jedan (te isti) čin može pod određenim uvjetima biti ispravan, pod drugim ne. također može jedan te isti čin jednoj osobi pristajati, a drugoj pod istim okolnostima ne. ne postoji nikakva vjekovna dilema. priroda određuje stadium biološkog razvitka, a društvo psihičko (uglavnom ideološki).

minutus
minutus
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.12.2009
Broj postova : 1918
Reputacija Reputacija : 367
Godina imam : 70
Započeo/la tema :
Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 4 Empty Re: Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?

Postaj by minutus čet ruj 23, 2010 10:00 am

marko je napisao/la:pa da tako je , nisu potrebna vrijeđanja ......
nabrajanja i ostale nebuloze .......
a ovim njegovi postom se nitko nije našao uvrijeđen , bar tako mislim ,
jel niti je prozvao forum , nitii forumaše , a opet sve je propovijednik rekao ......
šta ti ja mogu ako si se našao uvrijeđen? popričaj sa svojim terapeutom.

nisi se prepoznao u opisu ali si prepoznao vrijeđanje foruma i usera. ovo je samo zadnja u nizu kampanja inkvizicijskog laprdanja i inzistiranja na jednoumlju. mogu (ali ne da mi se) nabrojiti dosta tema s niskim ispadima pravovjernika protiv mene osobno. što sam napisao temelji se na mojim iskustvima s tobom i sličnima. što se tiče vrijeđanja i podmetanja, pometi pred vlastitim vratima. znam da to u praksi još nisi doživio ali jednom moraš početi.
ti s prozivanjem, naravno, nemaš veze. Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 4 Smiley_emoticons_blog-messias2
pogledaj si svojih zadnjih 20 postova. ...i uzmi si propa za primjer.
minutus
minutus
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.12.2009
Broj postova : 1918
Reputacija Reputacija : 367
Godina imam : 70
Započeo/la tema :
Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 4 Empty Re: Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?

Postaj by m čet ruj 23, 2010 10:27 am

što sa propom ......
da mojih zadnjih 43 posta prozivam tebe ...
ali ne kužim kaj hočeš sa time reči , to mi je bila namjera .....
bar se ne branim da nisam tako mislio kao recimo ti .....
koji kad si skužio vbljada kaj si napisao , nadodao si da je to samo kruta izjava ili kaj več ,,,,,,

misliš kako sam si dozvolio propa prozvati ........
ja sam samo usporedio njegov i tvoj post ....
koji manje više ima sličano značenje ....
ali drugačije napisano ......
poznavajuči propa tako nešto je mislio , možda sam u krivu ....
ako jesam sorry propek ..........
ali si nije dozvolio napisati svašta iako možda tako , vjerovatno tako misli i mogao je svašta napisati o forumašim , forumu .....
.......

da pometem pred vlastitim vratima ........
objasni , napiši na kaj misliš jel opet ostavljaš lufta za moj maleni , kako ti kažeš jednostavni um .......

m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 4 Empty14 / 99914 / 999Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 4 Empty Re: Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?

Postaj by minutus čet ruj 23, 2010 10:45 am

hehe, ne razumijem
minutus
minutus
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.12.2009
Broj postova : 1918
Reputacija Reputacija : 367
Godina imam : 70
Započeo/la tema :
Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 4 Empty Re: Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?

Postaj by m čet ruj 23, 2010 10:46 am

e o tome ti je cijelo vrijeme ...................
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 4 Empty14 / 99914 / 999Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 4 Empty Re: Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?

Postaj by silent sri lis 06, 2010 8:43 pm

uf... sta rade. E, pa obicno pogledaju postove od zadnjeg posjeta ili ako postoji opcija najnoviji postovi da se vidi o cemu se govori/lo na forumu, zatim se prelete te teme i obicno se nadje par u kojima bi nesto rekli, a onda kao npr u ovoj temi na 10 strana ima dvije strane koje govore o temi i 8 strana o dva ili vise forumasa koji se prepucavaju pa se moras zapitati o cemu pisati u toj temi?

O ta 2-3 forumasa, o njihovoj temi, o izgubljenom vremenu ili pak zamisli o temi koja stoji u naslovu.


Edit: inace minutus je prvi dio svog prvog posta u ovoj temi odlicno napisao, ali je jednostavno fascinantno koliko su u stanju sici s teme i koliko stranica zauzmu s time. Mozda pomalo zanimljivo u startu kasnije izgubi sve cari i postane beskorisno zauzimanje forumskog prostora i korisnickog vremena.

@minutus mozda da samo popustis i odustanes od rasprave za koju znas da ne ide nigdje bar kad su u pitanju forumasi za koje znas da se nece nikako sloziti s tobom cak i ako si potpuno u pravu.


Zadnja promjena: silent; sri lis 06, 2010 8:53 pm; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : added more text)

silent
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 03.07.2009
Broj postova : 90
Reputacija Reputacija : 69
Godina imam : 40
Započeo/la tema :
Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 4 Empty Re: Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?

Postaj by Gost pet lis 08, 2010 1:25 am

niš ne rade kavica
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 4 Empty Re: Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?

Postaj by Neu čet pro 02, 2010 8:18 pm

šta radite vi dole sada?
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 4 Empty999 / 999999 / 999Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 4 Empty Re: Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?

Postaj by Gost čet pro 02, 2010 8:26 pm

Ja programiram nekaj kao
Al malo i dođem spamat kad se izgubim u kodu dimi
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 4 Empty Re: Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?

Postaj by Neu čet pro 02, 2010 8:27 pm

ja sam jadna sama Sad
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 4 Empty999 / 999999 / 999Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 4 Empty Re: Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?

Postaj by Gost čet pro 02, 2010 8:35 pm

Kod koje ti je sad dragi otišao dimi
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 4 Empty Re: Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.