Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koliko vjerujete trgovcima koji rade u PC-shopovima?

+7
Neu
Mass
THUNDER_DINIX
vanessastjepa
Love
House
Sasuke
11 posters

Go down

Koliko vjerujete trgovcima koji rade u PC-shopovima? Empty Koliko vjerujete trgovcima koji rade u PC-shopovima?

Postaj by Sasuke pon vel 16, 2009 2:14 pm

Naslov sve govori..
Koliko im vjerujete? Tu kod mene ima samo jedan shop, ja i taj trgovac smo si bili ko prst i nokat, svaki dan bi isao kod njega pa bi pricali po 2-3h... Ali najednom ga je moj frend zajebo i odonda je poceo i meni srat... Ne vjerujem mu uopće vise... On meni keybu koja kosta 420kn naplati 540, lmao...
Sasuke
Sasuke
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 03.01.2009
Broj postova : 1853
Reputacija Reputacija : 83
Godina imam : 28
Započeo/la tema :
Koliko vjerujete trgovcima koji rade u PC-shopovima? Empty43 / 99943 / 999Koliko vjerujete trgovcima koji rade u PC-shopovima? Empty

[Vrh] Go down

Koliko vjerujete trgovcima koji rade u PC-shopovima? Empty Re: Koliko vjerujete trgovcima koji rade u PC-shopovima?

Postaj by House pon vel 16, 2009 2:18 pm

neznam kad sam zadnji put išao kupovati nešto za pc, pa tako nemogu ni reč koliko im vjerujem ili nevjerujem

House
Trajno baniran/a

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 6097
Reputacija Reputacija : 435
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Koliko vjerujete trgovcima koji rade u PC-shopovima? Empty390 / 999390 / 999Koliko vjerujete trgovcima koji rade u PC-shopovima? Empty

[Vrh] Go down

Koliko vjerujete trgovcima koji rade u PC-shopovima? Empty Re: Koliko vjerujete trgovcima koji rade u PC-shopovima?

Postaj by Gost pon vel 16, 2009 2:35 pm

Moj bratić kupi novi komp,cjelu konfiguraciju,u trgovini u kojoj radi moj "prijatelj",uz komp mu htio prodat vistu za 1200 kn.i još naplatit instaliranje 500 kn.kad me buraz nazvo i pito šta da radi ja ga pošaljem u drugi PC-shop,gdje mu tip proda vistu za 800 kn.i instalirat će mu besplatno,međutim kad je provuko vistu i ubacio driver od grafičke komp se počme "smrzavat",
buraz ponovno kod tog mog "prijatelja",komp uopće nije donosio kući,kaže mu u čem je stvar a ovaj mu veli da mora ga slati na servis da ga poprave!!Mislim ak sam kupio novi komp i nisam ga ni donio kući a on nevalja onda ga treba zamjenit a ne popravljat!!a kad sam mu ja spomenio službu za zaštitu potrošača onda mi je reko da buraz će dobit novi komp ALI da mu ja više ne dolazim u trgovinu!!
Sve u svemu,jedan-kojeg neznam ispo sasvim ok.a drugi-moj prijatelj..hm..tako da TEŠKO je dat jednostavan odgovor na to pitanje!!
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Koliko vjerujete trgovcima koji rade u PC-shopovima? Empty Re: Koliko vjerujete trgovcima koji rade u PC-shopovima?

Postaj by Love pon vel 16, 2009 3:33 pm

pa za sada im vjerujem jer me nijedan nije zajebo kad sam kupovala komp i konfiguracije,jest da je i moj komad išo samnom pa me nemože onda zajebat ni da hoče..
Love
Love
Domaćica foruma Love
(Brineta, kuvar'ca, seksica)
Domaćica foruma Love  (Brineta, kuvar'ca, seksica)

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 28855
Reputacija Reputacija : 1211
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Koliko vjerujete trgovcima koji rade u PC-shopovima? Empty672 / 999672 / 999Koliko vjerujete trgovcima koji rade u PC-shopovima? Empty

[Vrh] Go down

Koliko vjerujete trgovcima koji rade u PC-shopovima? Empty Re: Koliko vjerujete trgovcima koji rade u PC-shopovima?

Postaj by vanessastjepa sri vel 18, 2009 12:41 pm

ni malo

vanessastjepa
Trajno baniran/a

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 383
Reputacija Reputacija : 3
Započeo/la tema :
Koliko vjerujete trgovcima koji rade u PC-shopovima? Empty0 / 9990 / 999Koliko vjerujete trgovcima koji rade u PC-shopovima? Empty

[Vrh] Go down

Koliko vjerujete trgovcima koji rade u PC-shopovima? Empty Re: Koliko vjerujete trgovcima koji rade u PC-shopovima?

Postaj by THUNDER_DINIX sri vel 18, 2009 12:47 pm

ne vjerujem im uopce, trgovcima opcenito
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Koliko vjerujete trgovcima koji rade u PC-shopovima? Empty889 / 999889 / 999Koliko vjerujete trgovcima koji rade u PC-shopovima? Empty

[Vrh] Go down

Koliko vjerujete trgovcima koji rade u PC-shopovima? Empty Re: Koliko vjerujete trgovcima koji rade u PC-shopovima?

Postaj by Mass sri vel 18, 2009 1:36 pm

falcon.75 je napisao/la:Moj bratić kupi novi komp,cjelu konfiguraciju,u trgovini u kojoj radi moj "prijatelj",uz komp mu htio prodat vistu za 1200 kn.i još naplatit instaliranje 500 kn.kad me buraz nazvo i pito šta da radi ja ga pošaljem u drugi PC-shop,gdje mu tip proda vistu za 800 kn.i instalirat će mu besplatno,međutim kad je provuko vistu i ubacio driver od grafičke komp se počme "smrzavat",
buraz ponovno kod tog mog "prijatelja",komp uopće nije donosio kući,kaže mu u čem je stvar a ovaj mu veli da mora ga slati na servis da ga poprave!!Mislim ak sam kupio novi komp i nisam ga ni donio kući a on nevalja onda ga treba zamjenit a ne popravljat!!a kad sam mu ja spomenio službu za zaštitu potrošača onda mi je reko da buraz će dobit novi komp ALI da mu ja više ne dolazim u trgovinu!!
Sve u svemu,jedan-kojeg neznam ispo sasvim ok.a drugi-moj prijatelj..hm..tako da TEŠKO je dat jednostavan odgovor na to pitanje!!

jbga..zasto ti je buraz uopce kupovo vistu?
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Koliko vjerujete trgovcima koji rade u PC-shopovima? Empty200 / 999200 / 999Koliko vjerujete trgovcima koji rade u PC-shopovima? Empty

[Vrh] Go down

Koliko vjerujete trgovcima koji rade u PC-shopovima? Empty Re: Koliko vjerujete trgovcima koji rade u PC-shopovima?

Postaj by Neu ned ruj 06, 2009 10:23 pm

^^to se i ja pitam
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Koliko vjerujete trgovcima koji rade u PC-shopovima? Empty999 / 999999 / 999Koliko vjerujete trgovcima koji rade u PC-shopovima? Empty

[Vrh] Go down

Koliko vjerujete trgovcima koji rade u PC-shopovima? Empty Re: Koliko vjerujete trgovcima koji rade u PC-shopovima?

Postaj by Hitman pon ruj 07, 2009 12:43 pm

ako znam kolko šta dođe (a znam) odem u neki drugi pc shop i pogledam kolko dođe tam i to tak
Hitman
Hitman
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 6573
Reputacija Reputacija : 63
Godina imam : 2022
Započeo/la tema :
Koliko vjerujete trgovcima koji rade u PC-shopovima? Empty257 / 999257 / 999Koliko vjerujete trgovcima koji rade u PC-shopovima? Empty

[Vrh] Go down

Koliko vjerujete trgovcima koji rade u PC-shopovima? Empty Re: Koliko vjerujete trgovcima koji rade u PC-shopovima?

Postaj by Neu uto pro 22, 2009 12:11 pm

ma njima je bitno sam da prodaju pa pričaju kak je sve divno i krasno
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Koliko vjerujete trgovcima koji rade u PC-shopovima? Empty999 / 999999 / 999Koliko vjerujete trgovcima koji rade u PC-shopovima? Empty

[Vrh] Go down

Koliko vjerujete trgovcima koji rade u PC-shopovima? Empty Re: Koliko vjerujete trgovcima koji rade u PC-shopovima?

Postaj by Neukrotivi pastuh uto pro 22, 2009 12:12 pm

Ovaj, ja sam propa jer nisan laga nn
Neukrotivi pastuh
Neukrotivi pastuh
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 7641
Reputacija Reputacija : 281
Godina imam : 55
Započeo/la tema :
Koliko vjerujete trgovcima koji rade u PC-shopovima? Empty72 / 99972 / 999Koliko vjerujete trgovcima koji rade u PC-shopovima? Empty

[Vrh] Go down

Koliko vjerujete trgovcima koji rade u PC-shopovima? Empty Re: Koliko vjerujete trgovcima koji rade u PC-shopovima?

Postaj by THUNDER_DINIX uto pro 22, 2009 12:12 pm

ko i svi ostali trgovci
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Koliko vjerujete trgovcima koji rade u PC-shopovima? Empty889 / 999889 / 999Koliko vjerujete trgovcima koji rade u PC-shopovima? Empty

[Vrh] Go down

Koliko vjerujete trgovcima koji rade u PC-shopovima? Empty Re: Koliko vjerujete trgovcima koji rade u PC-shopovima?

Postaj by Neu uto pro 22, 2009 12:12 pm

ti radio u pc trgovini?
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Koliko vjerujete trgovcima koji rade u PC-shopovima? Empty999 / 999999 / 999Koliko vjerujete trgovcima koji rade u PC-shopovima? Empty

[Vrh] Go down

Koliko vjerujete trgovcima koji rade u PC-shopovima? Empty Re: Koliko vjerujete trgovcima koji rade u PC-shopovima?

Postaj by Neukrotivi pastuh uto pro 22, 2009 12:20 pm

Da, imao svoju i servis. Progutalo me znanje mještana u informatiku. Nitko nema pojma NI ŠTO JE TO.
Neukrotivi pastuh
Neukrotivi pastuh
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 7641
Reputacija Reputacija : 281
Godina imam : 55
Započeo/la tema :
Koliko vjerujete trgovcima koji rade u PC-shopovima? Empty72 / 99972 / 999Koliko vjerujete trgovcima koji rade u PC-shopovima? Empty

[Vrh] Go down

Koliko vjerujete trgovcima koji rade u PC-shopovima? Empty Re: Koliko vjerujete trgovcima koji rade u PC-shopovima?

Postaj by Gost čet ruj 02, 2010 1:18 pm

Ne baš... Često znaju uvaliti robu koje se žele riješiti mn
Na žalost na to nasjedaju oni koji se ne kuže u to što kupuju.
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Koliko vjerujete trgovcima koji rade u PC-shopovima? Empty Re: Koliko vjerujete trgovcima koji rade u PC-shopovima?

Postaj by Gost čet sij 16, 2014 4:10 am

Obično dobro proucim što kupujem prije ulaska u trgovinu, pa mi je njihovo znanje irelevantno.
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Koliko vjerujete trgovcima koji rade u PC-shopovima? Empty Re: Koliko vjerujete trgovcima koji rade u PC-shopovima?

Postaj by Chulpan čet sij 16, 2014 2:57 pm

Vjerujem samo jednom koji je muzev frend i znam da nas nece zajebati.

Chulpan
Trajno baniran/a

Registriran/a : 02.06.2013
Broj postova : 5273
Reputacija Reputacija : 89
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Koliko vjerujete trgovcima koji rade u PC-shopovima? Empty0 / 9990 / 999Koliko vjerujete trgovcima koji rade u PC-shopovima? Empty

[Vrh] Go down

Koliko vjerujete trgovcima koji rade u PC-shopovima? Empty Re: Koliko vjerujete trgovcima koji rade u PC-shopovima?

Postaj by rider331 uto sij 21, 2014 7:44 pm

Znam što mi treba... tako da savjete i ponude prodavača ne slušam.

rider331
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 06.07.2009
Broj postova : 3626
Reputacija Reputacija : 314
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Koliko vjerujete trgovcima koji rade u PC-shopovima? Empty0 / 9990 / 999Koliko vjerujete trgovcima koji rade u PC-shopovima? Empty

[Vrh] Go down

Koliko vjerujete trgovcima koji rade u PC-shopovima? Empty Re: Koliko vjerujete trgovcima koji rade u PC-shopovima?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.