Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?

+26
zbracun
THUNDER_DINIX
RobinUd
astrid
diabolik.
Iron Man
Teo
Icetea
silent
Stevo Largo
Prop
Amyicha
scorpio57
WEYLAND-YUTANI
eva kant
Love
rihanna
Angie
m
minutus
Hate
Ly
Mass
stitch
Purgy
Neu
30 posters

Stranica 3 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 3 Empty Re: Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?

Postaj by m čet ruj 16, 2010 12:30 pm

i jesili koje dijete upoznao sa seksualnošću .......

Neutral

m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 3 Empty14 / 99914 / 999Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 3 Empty Re: Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?

Postaj by Mass čet ruj 16, 2010 2:27 pm

minutus je napisao/la:ja opisan scenarij nisam povezao sa mudrošću. u njemu ne vidim ništa strašnog i neprihvatljivog. štoviše, smatram ga lijepim, odgovornim i ljubavi ispunjenim načinom mladog čovjeka upoznati sa svojom seksualnošću. to je ugodan kontrast prema zatiranju i deformiranju seksualnosti po katoličkom obrascu. svakako bi svoje dijete prije odveo supruzi u krevet, nego ga prepustio katoličkom svećeniku.


kiša

Zašto uopće pomišljat na tako ekstremne primjere?
Zašto nebi svoje dijete ostavio da samo istraži svoju seksualnost sa nekim dečkom/curom svog uzrasta..? Jesi ti svoju seksualnost istraživao na svojoj majci..? Ti takav scenarij smatraš lijepim, odgovornim i ispunjen ljubavlju? Neznam, meni je to malo bolesno
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 3 Empty200 / 999200 / 999Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 3 Empty Re: Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?

Postaj by minutus čet ruj 16, 2010 3:06 pm

ne radi se o pedofiliji nego o incestu (vama ionako svejedno jer stalno recitirate nekakve vjeroispovijesti koje ionako ne razumijete i u koje u stvarnosti ni sami ne vjerujete) u kojem roditeljima uopće nije stalo do seksualnog zadovoljstva, a što su ionako u svoj punoći uživali. u opisanom činu i okolnostima ne vidim grešku nego slobodan, ničim (vjerskim glupostima, vladanje putem kontrole sexa i droge) ometenim izrazom roditeljske ljubavi. i sad mi može svatko suprotstaviti svoje vjerske fraze dogme i norme ali bogatstvo života cvjeta izvan kaveza vaših umnih ograničenja.

zašto to iznosiš opetovano ovdje. mogao bi i ja ovdje nabrajati izjave drugih forumaša s kojima nisam sporazuman. to je bez veze. sad ti moram ipak jedan plusić zalijepiti (za tvoju i za moju stvar, hehe)

također si pitao što si umišljam.
umišljam si da snažniji mora pomoći slabijem. i kaj me briga ako je dijete uvrijeđeno. lomi mi se srce kad vidim kako biva zlostavljano i pretvoreno u monstrum.
minutus
minutus
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.12.2009
Broj postova : 1918
Reputacija Reputacija : 367
Godina imam : 70
Započeo/la tema :
Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 3 Empty Re: Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?

Postaj by Mass čet ruj 16, 2010 3:15 pm

Na stranu vjerske fraze.. Seksualni čin sa roditeljima po meni nije nešto normalno,(nevezano za vjeru o kojoj stalno trubiš) neznam što je trebalo pisati u toj knjizi da bi pomislio kako je to briga za dijete. Da ti svojoj kćerki u takvoj igri slučajno napraviš dijete, velike su šanse da to novorođenče neće biti normalno - zato je to meni bolesno.
Al na kraju krajeva kužim te, po tebi su životinje jednake s ljudima, a sex sa roditeljima, braćom, sestrom u životinjskom svijetu je sasvim normalna stvar.

Btw eo i tebi jedan plusić, al po tvojim kriterijima
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 3 Empty200 / 999200 / 999Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 3 Empty Re: Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?

Postaj by eva kant čet ruj 16, 2010 6:32 pm

zašto je minutus tako neshvaćen na ovom forumu? neznam
mene on nadahnjuje. smajlić
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 24
Započeo/la tema :
Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 3 Empty92 / 99992 / 999Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 3 Empty Re: Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?

Postaj by minutus čet ruj 16, 2010 10:42 pm

masiello88 je napisao/la:blabla...Btw eo i tebi jedan plusić, al po tvojim kriterijima
Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 3 Smiley
minutus
minutus
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.12.2009
Broj postova : 1918
Reputacija Reputacija : 367
Godina imam : 70
Započeo/la tema :
Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 3 Empty Re: Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?

Postaj by m pet ruj 17, 2010 6:42 am

eva kant je napisao/la:zašto je minutus tako neshvaćen na ovom forumu? neznam
mene on nadahnjuje. smajlić

ništa eva pozovi ga tamo ....
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 3 Empty14 / 99914 / 999Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 3 Empty Re: Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?

Postaj by m pet ruj 17, 2010 6:57 am

minutus je napisao/la:

zašto to iznosiš opetovano ovdje. mogao bi i ja ovdje nabrajati izjave drugih forumaša s kojima nisam sporazuman. to je bez veze. sad ti moram ipak jedan plusić zalijepiti (za tvoju i za moju stvar, hehe)
´

et poradi sira i vojne muzike .......
zato što si mi bio rekao da je ono moja prva minimlano normalna komunikacija sa tobom ..
pa eto morao sam ti objasniti zašto nemam bama baš nikave volje niti za minimalnom komunikacijom sa tobom ...
aiko je meni i ja minimum minimuma stran .........
pa ti adi kaj te volja , postaj , sprdaj , uživaj ........

minutus je napisao/la:
također si pitao što si umišljam.
umišljam si da snažniji mora pomoći slabijem. i kaj me briga ako je dijete uvrijeđeno. lomi mi se srce kad vidim kako biva zlostavljano i pretvoreno u monstrum.

da pita sam te što si ti umišljaš ....jel kao ti izigravaš volontirajučeg socijalnog radnika , tako ti pišeš ....
pa onda to moje pitanje stoji i na mjestu je ....
jel to nitko od tebe nije tražio niti u jednom trenutku .......

srce ti se lomi kad vidiš kako biva zlostavljano , kako se pretvra u monstruma , kaj je tebi , a da najdeš neku ustanovu u kojoj češ pokazivati svoju veliku humanost ......
zanimanje prema adolescentima ili nama malo starijima .....
da ih izvedeš na pravi put bez vjerskih dogmi ....
probaj



m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 3 Empty14 / 99914 / 999Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 3 Empty Re: Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?

Postaj by m pet ruj 17, 2010 9:12 am

minutus je napisao/la:ne radi se o pedofiliji nego o incestu u kojem roditeljima uopće nije stalo do seksualnog zadovoljstva, a što su ionako u svoj punoći uživali. u opisanom činu i okolnostima ne vidim grešku nego slobodan, ničim ometenim izrazom roditeljske ljubavi. i sad mi može svatko suprotstaviti svoje vjerske fraze dogme i norme ali bogatstvo života cvjeta izvan kaveza vaših umnih ograničenja.


ma nne bum ti se ja suprostavio vjerskim dogmama i frazama je i i bibliji svašta nešto piše ......
ali mogao di ti se suprostaviti opče prihvačenim pravilima društva u kojem ja , ti , oni živimo .......
znaš takav odnos je i zakonski reguliran .....
možda nisi znao ......
pišeš kako to nije pedofilija nego incest ..
ok ali ne razumijem kako misliš da to ne graniči ili da nije pedofilija ....
znaš kaj je valjda pedofilija , uvjeren sam da ti je taj pojam poznat .....

dali sam ja umno ograničenn ako je to meni neprihvatljivo , gljusno .....
da ja i supruga dijete nekom praksom upoznajemo sa seksualnošču , da ga odvedemo u krevet .....
ne bih brkao ljubav i seks ....
mada su dosta povezani ....

jebote oprosti mi kaj se miješam u tvoj život , možda ču čak biti i malo bezobrazan ...a
ali ako se i uvrijediš zaboli me minimum minimuma komuikacije ....
ali dobro je što možda nemaš djece ......

roditelj sa djetetom o tome treba samo teoretski , nikako uvesti praksu ....



m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 3 Empty14 / 99914 / 999Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 3 Empty Re: Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?

Postaj by eva kant pet ruj 17, 2010 9:25 am

marko je napisao/la:
eva kant je napisao/la:zašto je minutus tako neshvaćen na ovom forumu? neznam
mene on nadahnjuje. smajlić

ništa eva pozovi ga tamo ....

ma nemam običaj pozivati ljude. kad se zaželim nadahnuća, znam gdje ću ga naći.
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 24
Započeo/la tema :
Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 3 Empty92 / 99992 / 999Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 3 Empty Re: Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?

Postaj by m pet ruj 17, 2010 9:37 am

minutus je napisao/la:
šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?
oni razmišljaju ne bi li svoje vrijeme bolje tratili na korisniji način ili na nekom drugom mjestu.
kad se tema pod interesantnim naslovom iscrpi u neargumentiranim besmislicama i spamu ili se svodi na recitiranje vjerskih (ne samo religijskih) fraza, ne postoji za razumnog čovjeka podražaj uključit se u izmjenu ničega. ničega, to su nepostojeće zamisli iza uvjerljivo i žestoko iznesenih fraza globalne idiotizacije.
ni teme ni sudionici ni uvjeti (npr. bodovanje) ne ispunjavaju minimalne standarde komunikacije koji bi zdravog čovjeka potakli formulirati jednu zamisao. (kao što se čovjek ne miješa u brbljanje kumica na placu. ništa protiv kumica, to je samo slika do sada na mnoge teme iznesenog). zamisli i formulacije se ne tresu iz rukava na njima treba raditi i trošiti vrijeme, što jednostavni umovi ne znaju ni primijetiti ni izvesti ni cijeniti. ima doista boljih zabava.
ovdje bi se još jednom osvrnuo na bodovanje/reputaciju. ne dolazim ovamo da bi se dao numerirati, procijeniti, bodovati, mjeriti, klasificirati itd., pogotovo ne van moje volje, drugom za idiotsku natjecateljsku zabavu. od jednog foruma očekujem dobitak u obliku novih zamisli, perspektiva i (eventualno zajedničkih) spoznaja, na rubu možda zanimljiva poznanstva.
trenutno mi se forum čini bliže dječjem igralištu, kladionici, kvizu, ludnici, smetlištu, azilu beskućnika i dosadnjakovića nego mjestu obrazovanog čovjeka dostojne komunikacije.
pozivam ključne članove foruma razmisliti kakav forum žele i kako to realizirati. fenomen naslovnog pitanja je preslika rh. ima (uvjetno) mnogo ljudi ali oni ne sudjeluju jer ne znaju (!) ili im to ne dozvoljavaju pravila društva. pravila društva utvrđuje jezgra koja održava privid funkcionirajuće države.
za ovaj post moram potrošiti ½ do ¾ sata (online, a ne piše). kad ne dobijem razuman odjek ili mi se netko s glupom ali zabavnom dosjetkom u 3 riječi i smajlićem posere na glavu, naravno opada spremnost slijedeći puta uložiti trud. zašto uopće još nešto pišem? igram volontirajućeg socijalnog radnika. (no imam još i druge obveze)

pa dobro ako ti je ovo inspiracija eva , onda ok ................
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 3 Empty14 / 99914 / 999Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 3 Empty Re: Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?

Postaj by m pet ruj 17, 2010 11:08 am

eva kant je napisao/la:
marko je napisao/la:
eva kant je napisao/la:zašto je minutus tako neshvaćen na ovom forumu? neznam
mene on nadahnjuje. smajlić

ništa eva pozovi ga tamo ....

ma nemam običaj pozivati ljude. kad se zaželim nadahnuća, znam gdje ću ga naći.

da nije možda ovdije ...........

minutus je napisao/la:prije nekoliko decenija čitao sam jedan roman (možda brazilski) koji opisuje kako roditelji svoju kćer ili sina (ne sjećam se više) upoznavaju sa seksom. otac razgovara sa djetetom, vodi ga nakon toga majci i oni u troje provedu noć. scenarij je obilježen brigom za dijete, ljubavlju, poštovanju, i nježnošću, a roditelji djetetu tumače fizičke reakcije i što doživljava.
do tada se i meni takva predodžba činila stranom i nezamislivom.
sa eksplicitnim gađenjem, uostalom, krećemo se već na tragu mržnje, za koju ne postoji nikakav razlog. to pripisujem katoličkom vjeronauku i imanentnoj mu idiotizaciji i radikalizaciji.

minutus je napisao/la:ja opisan scenarij nisam povezao sa mudrošću. u njemu ne vidim ništa strašnog i neprihvatljivog. štoviše, smatram ga lijepim, odgovornim i ljubavi ispunjenim načinom mladog čovjeka upoznati sa svojom seksualnošću. to je ugodan kontrast prema zatiranju i deformiranju seksualnosti po katoličkom obrascu. svakako bi svoje dijete prije odveo supruzi u krevet, nego ga prepustio katoličkom svećeniku.
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 3 Empty14 / 99914 / 999Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 3 Empty Re: Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?

Postaj by m pet ruj 17, 2010 11:10 am

ne znam , netko možda i dobije nadahnuće da objasni , opjasni , uputi dijete na takav način u seksualnost ......
.....

moram priznati da i ja dobijem nadahnuče ali za nešto drugo .........
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 3 Empty14 / 99914 / 999Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 3 Empty Re: Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?

Postaj by minutus pet ruj 17, 2010 1:54 pm

očito si umišljaš da recitiranjem mojih skandaloznih postova nešto dokazuješ. šta to? sw3
minutus
minutus
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.12.2009
Broj postova : 1918
Reputacija Reputacija : 367
Godina imam : 70
Započeo/la tema :
Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 3 Empty Re: Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?

Postaj by Ly pet ruj 17, 2010 5:00 pm

prije nekoliko decenija čitao sam jedan roman (možda brazilski) koji opisuje kako roditelji svoju kćer ili sina (ne sjećam se više) upoznavaju sa seksom. otac razgovara sa djetetom, vodi ga nakon toga majci i oni u troje provedu noć. scenarij je obilježen brigom za dijete, ljubavlju, poštovanju, i nježnošću, a roditelji djetetu tumače fizičke reakcije i što doživljava.
do tada se i meni takva predodžba činila stranom i nezamislivom.
sa eksplicitnim gađenjem, uostalom, krećemo se već na tragu mržnje, za koju ne postoji nikakav razlog. to pripisujem katoličkom vjeronauku i imanentnoj mu idiotizaciji i radikalizaciji.



ja opisan scenarij nisam povezao sa mudrošću. u njemu ne vidim ništa strašnog i neprihvatljivog. štoviše, smatram ga lijepim, odgovornim i ljubavi ispunjenim načinom mladog čovjeka upoznati sa svojom seksualnošću. to je ugodan kontrast prema zatiranju i deformiranju seksualnosti po katoličkom obrascu. svakako bi svoje dijete prije odveo supruzi u krevet, nego ga prepustio katoličkom svećeniku.




A da se već jednom odlučiš što je po tebi neprihvatljivo? Da konačno razriješiš vjekovnu dilemu "jebat dijete il' ne jebat dijete"?

Ili se recimo pozoveš na Bibliju u kojoj su Lotove kćeri u nedostatku kurca poševile vlastitog oca da nastave vrstu. XD
Ly
Ly
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 24.10.2009
Broj postova : 3469
Reputacija Reputacija : 475
Godina imam : 64
Započeo/la tema :
Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 3 Empty61 / 99961 / 999Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 3 Empty Re: Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?

Postaj by minutus pet ruj 17, 2010 6:39 pm

ajde ne kakaj. nisam rekao da je dijete 8, možda je šesnaest, šta ja znam.
si možeš izmišljati što ti odgovara. sve ima svoju mjeru i granicu, samo fantazija ne.
to ti je tvoj handicap. prvo postaviš tezu, a tada gledaš što joj ide u prilog. ispravno se svijet prepoznava obrnuto. prvo promatraš pojave, a tada ih pokušavaš tumačiti.
minutus
minutus
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.12.2009
Broj postova : 1918
Reputacija Reputacija : 367
Godina imam : 70
Započeo/la tema :
Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 3 Empty Re: Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?

Postaj by who? pet ruj 17, 2010 7:04 pm

Po meni je to posve nepotrebno, upoznavati dijete sa seksualnošću. To dođe prirodno kao i piti i jesti. Na ovaj način ga se sigurno neće naučiti moralu, prema tome posve nepotrebno.

btw probajte pogoditi čiji je ovo post Very Happy
Anonymous
who?
Gost


[Vrh] Go down

Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 3 Empty Re: Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?

Postaj by WEYLAND-YUTANI pet ruj 17, 2010 7:07 pm

ab
WEYLAND-YUTANI
WEYLAND-YUTANI
Domaćin foruma
Domaćin foruma

Registriran/a : 10.01.2009
Broj postova : 5092
Reputacija Reputacija : 143
Započeo/la tema :
Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 3 Empty133 / 999133 / 999Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 3 Empty Re: Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?

Postaj by Hate pet ruj 17, 2010 7:11 pm

od ovih koji su online, a ne pišu dođete do pedofilije... trolovi Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 3 272762

ot: bit će da su pedofili pa ne pišu Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 3 343307 Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 3 343307 Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 3 343307
Hate
Hate
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 25.05.2010
Broj postova : 8686
Reputacija Reputacija : 791
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 3 Empty245 / 999245 / 999Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 3 Empty Re: Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?

Postaj by Ly pet ruj 17, 2010 7:22 pm

minutus je napisao/la:
to ti je tvoj handicap. prvo postaviš tezu, a tada gledaš što joj ide u prilog.

Naravno. Prvo postaviš teoriju pa je onda argumentiraš. Ako ne ide onda je napuštaš. To je to.

To ti nema veze s tumačenjem svijeta.

Tvoj je hendikep što si svemoguć, sveznajuć, najpametniji...i pogrešno uvjeren u točnost toga.
Ly
Ly
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 24.10.2009
Broj postova : 3469
Reputacija Reputacija : 475
Godina imam : 64
Započeo/la tema :
Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 3 Empty61 / 99961 / 999Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 3 Empty Re: Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?

Postaj by minutus pet ruj 17, 2010 7:24 pm

who? je napisao/la:Po meni je to posve nepotrebno, upoznavati dijete sa seksualnošću. To dođe prirodno kao i piti i jesti. Na ovaj način ga se sigurno neće naučiti moralu, prema tome posve nepotrebno.
btw probajte pogoditi čiji je ovo post Very Happy
post je od obertrola. ne znam kako si zaključilo da se radilo u moralnoj poduci.
minutus
minutus
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.12.2009
Broj postova : 1918
Reputacija Reputacija : 367
Godina imam : 70
Započeo/la tema :
Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 3 Empty Re: Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?

Postaj by minutus pet ruj 17, 2010 7:33 pm

Lyraean je napisao/la:
minutus je napisao/la:
to ti je tvoj handicap. prvo postaviš tezu, a tada gledaš što joj ide u prilog.
Naravno. Prvo postaviš teoriju pa je onda argumentiraš. Ako ne ide onda je napuštaš. To je to.
To ti nema veze s tumačenjem svijeta.
Tvoj je hendikep što si svemoguć, sveznajuć, najpametniji...i pogrešno uvjeren u točnost toga.
imaš link?
minutus
minutus
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.12.2009
Broj postova : 1918
Reputacija Reputacija : 367
Godina imam : 70
Započeo/la tema :
Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 3 Empty Re: Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?

Postaj by Ly pet ruj 17, 2010 7:41 pm

minutus je napisao/la:
imaš link?

Imam ti k... da oči izbiješ! belj
Ly
Ly
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 24.10.2009
Broj postova : 3469
Reputacija Reputacija : 475
Godina imam : 64
Započeo/la tema :
Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 3 Empty61 / 99961 / 999Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 3 Empty Re: Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?

Postaj by m pon ruj 20, 2010 6:17 am

minutus je napisao/la:očito si umišljaš da recitiranjem mojih skandaloznih postova nešto dokazuješ. šta to? sw3

da nisi sav svoj
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 3 Empty14 / 99914 / 999Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 3 Empty Re: Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?

Postaj by minutus pon ruj 20, 2010 10:31 am

Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 3 119

šta nisi odmah rekao
minutus
minutus
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.12.2009
Broj postova : 1918
Reputacija Reputacija : 367
Godina imam : 70
Započeo/la tema :
Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 3 Empty Re: Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.