Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?

+26
zbracun
THUNDER_DINIX
RobinUd
astrid
diabolik.
Iron Man
Teo
Icetea
silent
Stevo Largo
Prop
Amyicha
scorpio57
WEYLAND-YUTANI
eva kant
Love
rihanna
Angie
m
minutus
Hate
Ly
Mass
stitch
Purgy
Neu
30 posters

Stranica 2 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 2 Empty Re: Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?

Postaj by Angie sri ruj 15, 2010 8:57 pm

a dobro......istina.....mislim razumim te šta hoćeš reć.......ja npr sa svojim baljuzgarijama ne zalazim baš u ozbiljnije teme što je i okej valjda.... shvaćam da ti smeta što se neke ozbiljne teme zaspamaju glupostima.....al ja osobno ne znam šta da ti kažem na to....ljudi su takvi......i ja sam prije ponekad pokušavala štogod ozbiljno pisati i raspravljati (ovdje pod raspravom ne mislim na svađu) i onda sam uvidjela da se bezveze trudim....ugl neznam
Angie
Angie
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 2785
Reputacija Reputacija : 296
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 2 Empty14 / 99914 / 999Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 2 Empty Re: Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?

Postaj by m čet ruj 16, 2010 7:36 am

minutus je napisao/la:
šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?
oni razmišljaju ne bi li svoje vrijeme bolje tratili na korisniji način ili na nekom drugom mjestu.
kad se tema pod interesantnim naslovom iscrpi u neargumentiranim besmislicama i spamu ili se svodi na recitiranje vjerskih (ne samo religijskih) fraza, ne postoji za razumnog čovjeka podražaj uključit se u izmjenu ničega. ničega, to su nepostojeće zamisli iza uvjerljivo i žestoko iznesenih fraza globalne idiotizacije.
ni teme ni sudionici ni uvjeti (npr. bodovanje) ne ispunjavaju minimalne standarde komunikacije koji bi zdravog čovjeka potakli formulirati jednu zamisao. (kao što se čovjek ne miješa u brbljanje kumica na placu. ništa protiv kumica, to je samo slika do sada na mnoge teme iznesenog). zamisli i formulacije se ne tresu iz rukava na njima treba raditi i trošiti vrijeme, što jednostavni umovi ne znaju ni primijetiti ni izvesti ni cijeniti. ima doista boljih zabava.

pa kaj onda radiš tu na forumu ...........

minutus je napisao/la:ovdje bi se još jednom osvrnuo na bodovanje/reputaciju. ne dolazim ovamo da bi se dao numerirati, procijeniti, bodovati, mjeriti, klasificirati itd., pogotovo ne van moje volje, drugom za idiotsku natjecateljsku zabavu. od jednog foruma očekujem dobitak u obliku novih zamisli, perspektiva i (eventualno zajedničkih) spoznaja, na rubu možda zanimljiva poznanstva.
trenutno mi se forum čini bliže dječjem igralištu, kladionici, kvizu, ludnici, smetlištu, azilu beskućnika i dosadnjakovića nego mjestu obrazovanog čovjeka dostojne komunikacije.

opet , pa kaj radiš onda tu ............


minutus je napisao/la:pozivam ključne članove foruma razmisliti kakav forum žele i kako to realizirati. fenomen naslovnog pitanja je preslika rh. ima (uvjetno) mnogo ljudi ali oni ne sudjeluju jer ne znaju (!) ili im to ne dozvoljavaju pravila društva. pravila društva utvrđuje jezgra koja održava privid funkcionirajuće države.
za ovaj post moram potrošiti ½ do ¾ sata (online, a ne piše). kad ne dobijem razuman odjek ili mi se netko s glupom ali zabavnom dosjetkom u 3 riječi i smajlićem posere na glavu, naravno opada spremnost slijedeći puta uložiti trud. zašto uopće još nešto pišem? igram volontirajućeg socijalnog radnika. (no imam još i druge obveze)

tko si ti da koga pozivaš na bilo što opet ču ti napisati , ti si od prvog logiranja vidio kakav je ovo forum ......
ne vidim potrebu sa ovim silnim sranjem i vrijeđanje foruma , forumaša ....
sada ćeš ti kao veliki ne znam što reči da nisi ti kriv ako se netko osjetio prozvani ...
ma daj .......
evo ti opet onaj smajl kaj si tražio ..........

Neutral
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 2 Empty14 / 99914 / 999Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 2 Empty Re: Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?

Postaj by m čet ruj 16, 2010 7:44 am

minutus je napisao/la:
znam što misliš. ja se također šalim i zezam.

ma je to ti ozbiljno ???????????

minutus je napisao/la:ja znam da kruto zvuči što sam napisao. ali to je ono, što mi na ovu temu pada na pamet. nemam volje ni vremena iz toga napraviti blagu duhovitu pričicu za laku noć. ja želim uživati u jednom funkcionirajućem forumu kao vjerojatno i ti. mislim da nije sakrileg ako si pravimo misli oko toga kako to sebi i drugima možemo omogućiti.

ne da zvuči kruto , nego je ono bilo bezobrazno pljuvanje ........
nemaš volje niti vremena pisati duhovnu priču za laku noč ali jesi , upravo si to napravio ......
ti želiš uživati u jednom funkiconirajučem forumu ...... pa druže ti si najdi jedan takav .........

evo ti opet onaj smajl kaj si zahtijevao u onom postu .......

Neutral
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 2 Empty14 / 99914 / 999Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 2 Empty Re: Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?

Postaj by minutus čet ruj 16, 2010 9:32 am

marko je napisao/la:ne da zvuči kruto , nego je ono bilo bezobrazno pljuvanje ........
nemaš volje niti vremena pisati duhovnu priču za laku noč ali jesi , upravo si to napravio ......
hehe

ipak si malo pametniji od lyre. ti samo puno citiraš a malo kljucaš po tastaturi.


Zadnja promjena: minutus; čet ruj 16, 2010 9:37 am; ukupno mijenjano 1 put.
minutus
minutus
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.12.2009
Broj postova : 1918
Reputacija Reputacija : 367
Godina imam : 70
Započeo/la tema :
Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 2 Empty Re: Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?

Postaj by m čet ruj 16, 2010 9:36 am

daj kak ti nije bed .......
meni bi bilo da napišem tako nešto o forumu na koji svaki dan dojdem ....
a onda ga popljujem na pas mater ....

i onda kao nije to baš tako kako si napisao nego si kaj ja znam ,
samo si se teko kruto izrazio , kako ti kažeš ....

m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 2 Empty14 / 99914 / 999Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 2 Empty Re: Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?

Postaj by m čet ruj 16, 2010 9:44 am

minutus je napisao/la:
ni teme ni sudionici ni uvjeti ne ispunjavaju minimalne standarde komunikacije koji bi zdravog čovjeka potakli formulirati jednu zamisao.
[/justify]

koje pljuvanje .......

Neutral
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 2 Empty14 / 99914 / 999Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 2 Empty Re: Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?

Postaj by Mass čet ruj 16, 2010 9:51 am

Možda kopaju nos neznam
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 2 Empty200 / 999200 / 999Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 2 Empty Re: Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?

Postaj by minutus čet ruj 16, 2010 9:52 am

kaj bi mi bilo bed. ti uživaš, a meni bi u istom trebalo biti bed. uživat ćemo zajedno. ti reci svoje, a ja svoje. s tobom popričati mi je uvijek izuzetno zabavno. to mi je ona zdrava i prirodna mjera zezancije na svakoj temi.
minutus
minutus
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.12.2009
Broj postova : 1918
Reputacija Reputacija : 367
Godina imam : 70
Započeo/la tema :
Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 2 Empty Re: Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?

Postaj by m čet ruj 16, 2010 9:57 am

ne znam samo kažem ....
da sam ja nazvoa forumaše neinetligentnim idiotima ....
jel samo takvi nemogu ispuniti minimalne standarde komunikacije ....
men bi bilo bed .......

i daj nisi mi odgovori kaj delaš još tu kad ti je foruma tao debilan , teme u kurcu , forumaši hrpa neinteligentnih idiota nesposobnih za neki minimum komunikacije ....


m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 2 Empty14 / 99914 / 999Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 2 Empty Re: Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?

Postaj by Mass čet ruj 16, 2010 10:03 am

Polako ljudi, postoji hrpa tema, valjda u nekima možete naći dostojnu osobu za neki oblik komunikacije
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 2 Empty200 / 999200 / 999Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 2 Empty Re: Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?

Postaj by minutus čet ruj 16, 2010 10:04 am

Love je napisao/la:špijuniraju,kaj drugo Very Happy
pa ne održavaju svi oni neki forum kašalj
moraš ponekad napustiti baru ako želiš prepoznati što je izvan.
minutus
minutus
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.12.2009
Broj postova : 1918
Reputacija Reputacija : 367
Godina imam : 70
Započeo/la tema :
Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 2 Empty Re: Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?

Postaj by m čet ruj 16, 2010 10:07 am

???????????????
da možeš upoznati kaj je vani , prepoznati možeš nekaj drugo ...
tko kenja a tko ne .....
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 2 Empty14 / 99914 / 999Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 2 Empty Re: Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?

Postaj by minutus čet ruj 16, 2010 10:11 am

marko je napisao/la:ne znam samo kažem ....
i daj nisi mi odgovori kaj delaš još tu kad ti je foruma tao debilan , teme u kurcu , forumaši hrpa neinteligentnih idiota nesposobnih za neki minimum komunikacije ....
rekao sam kako uživam u tvojim postovima (čet ruj 16, 2010 11:52 am). da mi nisi jedina ljubav, s tim, jegiba, moraš živjeti. nismo mi supruzi.
minutus
minutus
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.12.2009
Broj postova : 1918
Reputacija Reputacija : 367
Godina imam : 70
Započeo/la tema :
Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 2 Empty Re: Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?

Postaj by m čet ruj 16, 2010 10:17 am

ma znaš kaj nisi ti mene nazvao idiotom , debilom ........
nego komplet forum i forumaše ....
kaj sada petljaš kao nije tako kako si napisao ......
ili si ti to drugačije mislio a da nisi dosta kvalitetno pojasnio ....
bio si kako kažeš krut u izjavi ....... jebeš ga ako si ti sav svoj




znam ja da sam za tebe idiot ali i ti si za mene svašta nešto .....
ne bih nabrajao ....
tak da je ta ljubav uzajamna .....
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 2 Empty14 / 99914 / 999Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 2 Empty Re: Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?

Postaj by minutus čet ruj 16, 2010 10:26 am

marko je napisao/la:ma znaš kaj nisi ti mene nazvao idiotom , debilom ........
u komunikaciji s tobom izuzetno cijenim da to nije potrebno
minutus
minutus
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.12.2009
Broj postova : 1918
Reputacija Reputacija : 367
Godina imam : 70
Započeo/la tema :
Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 2 Empty Re: Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?

Postaj by m čet ruj 16, 2010 10:28 am

minutus je napisao/la:

ni teme ni sudionici ni uvjeti ne ispunjavaju minimalne standarde komunikacije koji bi zdravog čovjeka potakli formulirati jednu zamisao.

znači niti jedna tema na forumu nevalja , niti jedna ...
niti jedan forumaš nije za neku normalnu komunikaciju , pa po tebi čak nit iza minimalnu .....
a ima ih na forum koji su dosta bistri , pametni ljudi ......
neki pišu redovito , neki tu i tamo nešto napišu .....
pa spominješ uvijete , kakvi bi ti odgovarali kad bi se svi slagali sa tvojim mišljenjem ii da ti nitko ne proturiječi ... valjda bi to bili povoljni uvijeti za minimalnu komunikaciju .......


minutus je napisao/la:

trenutno mi se forum čini bliže dječjem igralištu, kladionici, kvizu, ludnici, smetlištu, azilu beskućnika i dosadnjakovića nego mjestu obrazovanog čovjeka dostojne komunikacije. ]

opet te pitam kaj onda radiš tu ........

minutus je napisao/la:
igram volontirajućeg socijalnog radnika.

kaj si ti umišljaš .......
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 2 Empty14 / 99914 / 999Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 2 Empty Re: Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?

Postaj by m čet ruj 16, 2010 11:16 am

ah da sad vjerovatno nemožeš ostvariti minimum komunikacije .......
pa šutiš .........

niti na jedno pitanje nisi dao odgovor ...
shvačam možda da sam se složio sa ovim glupostim , vređanjem , možda bi to bila razina komunikacije koja bi te zadovoljila .......

m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 2 Empty14 / 99914 / 999Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 2 Empty Re: Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?

Postaj by Angie čet ruj 16, 2010 11:17 am

minutus je napisao/la:
šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?
oni razmišljaju ne bi li svoje vrijeme bolje tratili na korisniji način ili na nekom drugom mjestu.
kad se tema pod interesantnim naslovom iscrpi u neargumentiranim besmislicama i spamu ili se svodi na recitiranje vjerskih (ne samo religijskih) fraza, ne postoji za razumnog čovjeka podražaj uključit se u izmjenu ničega. ničega, to su nepostojeće zamisli iza uvjerljivo i žestoko iznesenih fraza globalne idiotizacije.
ni teme ni sudionici ni uvjeti (npr. bodovanje) ne ispunjavaju minimalne standarde komunikacije koji bi zdravog čovjeka potakli formulirati jednu zamisao. (kao što se čovjek ne miješa u brbljanje kumica na placu. ništa protiv kumica, to je samo slika do sada na mnoge teme iznesenog). zamisli i formulacije se ne tresu iz rukava na njima treba raditi i trošiti vrijeme, što jednostavni umovi ne znaju ni primijetiti ni izvesti ni cijeniti. ima doista boljih zabava.
ovdje bi se još jednom osvrnuo na bodovanje/reputaciju. ne dolazim ovamo da bi se dao numerirati, procijeniti, bodovati, mjeriti, klasificirati itd., pogotovo ne van moje volje, drugom za idiotsku natjecateljsku zabavu. od jednog foruma očekujem dobitak u obliku novih zamisli, perspektiva i (eventualno zajedničkih) spoznaja, na rubu možda zanimljiva poznanstva.
trenutno mi se forum čini bliže dječjem igralištu, kladionici, kvizu, ludnici, smetlištu, azilu beskućnika i dosadnjakovića nego mjestu obrazovanog čovjeka dostojne komunikacije.
pozivam ključne članove foruma razmisliti kakav forum žele i kako to realizirati. fenomen naslovnog pitanja je preslika rh. ima (uvjetno) mnogo ljudi ali oni ne sudjeluju jer ne znaju (!) ili im to ne dozvoljavaju pravila društva. pravila društva utvrđuje jezgra koja održava privid funkcionirajuće države.
za ovaj post moram potrošiti ½ do ¾ sata (online, a ne piše). kad ne dobijem razuman odjek ili mi se netko s glupom ali zabavnom dosjetkom u 3 riječi i smajlićem posere na glavu, naravno opada spremnost slijedeći puta uložiti trud. zašto uopće još nešto pišem? igram volontirajućeg socijalnog radnika. (no imam još i druge obveze)

al istina je da si jednostavno moga napisat da smo svi maloumni debili Laughing

jer iskreno ovo je za forumaše od tebe

govno upakovano u celofan Laughing

al sve okej..... Smile
Angie
Angie
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 2785
Reputacija Reputacija : 296
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 2 Empty14 / 99914 / 999Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 2 Empty Re: Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?

Postaj by Mass čet ruj 16, 2010 11:21 am

minustis jebeš mi mater ako ti nisi u politici. Puno pričaš a malo toga kažeš
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 2 Empty200 / 999200 / 999Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 2 Empty Re: Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?

Postaj by Angie čet ruj 16, 2010 11:26 am

Laughing Laughing vidiš može biti....ima tu "pametne" klapnje

valjda čovik oće da se divimo tome kako je pametan i kako piše....

al ja osobno više cijenim kad netko kaže nešto kvalitetno u par rečenica...
Angie
Angie
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 2785
Reputacija Reputacija : 296
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 2 Empty14 / 99914 / 999Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 2 Empty Re: Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?

Postaj by minutus čet ruj 16, 2010 11:30 am

eto, imamo vrlo različite predodžbe o minimumu.
od kada se poznamo, si ovdje prvi puta korektno i dosljedno (stoga uspješno) komunicirao.

marko je napisao/la:
minutus je napisao/la:

ni teme ni sudionici ni uvjeti ne ispunjavaju minimalne standarde komunikacije koji bi zdravog čovjeka potakli formulirati jednu zamisao.
znači niti jedna tema na forumu nevalja , niti jedna ...
niti jedan forumaš nije za neku normalnu komunikaciju , pa po tebi čak nit iza minimalnu .....
a ima ih na forum koji su dosta bistri , pametni ljudi ......
neki pišu redovito , neki tu i tamo nešto napišu .....
pa spominješ uvijete , kakvi bi ti odgovarali kad bi se svi slagali sa tvojim mišljenjem ii da ti nitko ne proturiječi ... valjda bi to bili povoljni uvijeti za minimalnu komunikaciju .......

minutus je napisao/la:
trenutno mi se forum čini bliže dječjem igralištu, kladionici, kvizu, ludnici, smetlištu, azilu beskućnika i dosadnjakovića nego mjestu obrazovanog čovjeka dostojne komunikacije. ]
opet te pitam kaj onda radiš tu ........

minutus je napisao/la:
igram volontirajućeg socijalnog radnika.
kaj si ti umišljaš .......
što smatram minimumom je (ne samo) na ovom forumu iznimka. minimum je potkrijepiti iznesenu tezu s argumentom, a ne ponavljati ju u raznim varijantama u nedogled ili jednostavno ignorirati argumente druge strane. ne govorim o ne razumjeti nego ignorirati.
svakako si u pravu da sam prekoračio svoje ovlasti, što mi pristoji: pristojnost. ali ako pristanem na sva pravila, ne mogu se kretati/djelovati u željenom pravcu. tada taj pokret (sudjelovanje na nekom forumu) ne trebam.

neću ti dati plusić jer ga samo još upotrebljavam kao negaciju.
na to pozivam sve koji takvo vrednovanje smatraju nepristojnim.


Zadnja promjena: minutus; čet ruj 16, 2010 11:38 am; ukupno mijenjano 3 put/a.
minutus
minutus
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.12.2009
Broj postova : 1918
Reputacija Reputacija : 367
Godina imam : 70
Započeo/la tema :
Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 2 Empty Re: Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?

Postaj by Angie čet ruj 16, 2010 11:33 am

inače moj dobar prijatelj Laughing Laughing Laughing


šala Very Happy
Angie
Angie
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 2785
Reputacija Reputacija : 296
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 2 Empty14 / 99914 / 999Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 2 Empty Re: Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?

Postaj by m čet ruj 16, 2010 11:41 am

ma gledaj ......
ti tražiš nešto od ovog foruma što češ jako teško dobiti , rekoh ti da si na krivom mjestu ..
i da nema razloga da pljuješ po forumu , forumašimaa ....
od prvog trenutka si uvidio kakav je ovo forum .....

možeš jednostavno prestati dolaziti na ovaj forum ....

i znaš kaj jasno je meni kaj si ti htio reči sa onim prvim postom , tako da nema neke potrebe za uljepševanjem ...kaj si ti mislio , kaj si htio reči ....
nema potrebe za objašnjavanem kaj je tvoj minimum komunikacije ......
zajebi to ......

gladaj ti plusiči i minusiči su bedastoča zato ih ne koristim ......
ne znam zaka jsi toliko opterečen tim plus , minus ...
pa i temu si otvorio u svezi toga ..... znači da te to jako opterečuje ...
piči kaj te volja , oš plus , minus .....

prekoračio si svoje ovlasti , ma koje ti to ovlasti imaš na ovom forumu ...
prekoračio si ti neke kako ti kažeš minimume ali ne komunikacije nego kulture sa onim da si volontirajući socijalni radnik .....



m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 2 Empty14 / 99914 / 999Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 2 Empty Re: Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?

Postaj by m čet ruj 16, 2010 11:46 am

minutus je napisao/la:eto, imamo vrlo različite predodžbe o minimumu.
od kada se poznamo, si ovdje prvi puta korektno i dosljedno (stoga uspješno) komunicirao.

ma kad sam pokušavao izbječi bilokakvu komunikaciju sa tobom ...........
jel mi nije išla u glavu ona tvoja fascinacija onom knjigom jednog brazilskog autora kaj koketira sa pedofilijom ......

kiša

da ne pišem o domačim izdajnicima opranoga mozga koji su se išli boriti protiv otađbine koja ih je hranila vekovima ............



evo ovo je minimum komunikacije Neutral
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 2 Empty14 / 99914 / 999Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 2 Empty Re: Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?

Postaj by m čet ruj 16, 2010 12:15 pm

minutus je napisao/la:prije nekoliko decenija čitao sam jedan roman (možda brazilski) koji opisuje kako roditelji svoju kćer ili sina (ne sjećam se više) upoznavaju sa seksom. otac razgovara sa djetetom, vodi ga nakon toga majci i oni u troje provedu noć. scenarij je obilježen brigom za dijete, ljubavlju, poštovanju, i nježnošću, a roditelji djetetu tumače fizičke reakcije i što doživljava.
do tada se i meni takva predodžba činila stranom i nezamislivom.
sa eksplicitnim gađenjem, uostalom, krećemo se već na tragu mržnje, za koju ne postoji nikakav razlog. to pripisujem katoličkom vjeronauku i imanentnoj mu idiotizaciji i radikalizaciji.

minutus je napisao/la:ja opisan scenarij nisam povezao sa mudrošću. u njemu ne vidim ništa strašnog i neprihvatljivog. štoviše, smatram ga lijepim, odgovornim i ljubavi ispunjenim načinom mladog čovjeka upoznati sa svojom seksualnošću. to je ugodan kontrast prema zatiranju i deformiranju seksualnosti po katoličkom obrascu. svakako bi svoje dijete prije odveo supruzi u krevet, nego ga prepustio katoličkom svećeniku.

evo tu sam izgubio volju za bilokakvom komunikacijom sa tobom ..........
ti sa napisao nedjelja travnja 04, 2010
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 2 Empty14 / 99914 / 999Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?  - Page 2 Empty Re: Šta rade ovi dole koji su online a ne pišu?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.