Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nasilje policajaca nad građanima

+23
Hate
diabolik.
Ly
Jedan
jasim
minutus
bokaso1
m
scorpio57
Neukrotivi pastuh
Angie
Amyicha
Hell
pustinja
Dawor
H[a]D
Prop
Neu
eva kant
tanuki
Purgy
Mass
AryMan
27 posters

Stranica 9 / 11. Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

Go down

Nasilje policajaca nad građanima - Page 9 Empty Re: Nasilje policajaca nad građanima

Postaj by pustinja čet lis 07, 2010 4:23 am

Nitko ne sme da vas bije osim vaše milicije.
Isto vrijedi u hrvatskoj.
Osim toga, kaj si zamiščlja taj narod, koj @urac hoće, plače, prava, jes malo sutra pa da si nešto umisle, ima da rade da se nekima (onima koji plačaju kampanje) podeblja buđet a za sve ostalo tu je naša (ups, ovaj) vaša policija.
Kaj bi sad malo prosvjedovali, imamo mi lijeka za to, temeljna, prometna, krim, granična, interventna, specijalna, pravosudna, sve su to policije u jednoj slobodnoj i demokratskoj zemlji.
Kad se dosegne viši stupanj demokratizacije tu će biti još i komunalna, prehrambena, školska, i još neke policije uz agencije poput USKOK-a, Cobri, FBI, DEA, i druge.

Hrvatski san se pretvorio u hrvatski mamurluk a sumnjam da je tako samo u hrvatskoj.
pustinja
pustinja
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 27.01.2010
Broj postova : 2596
Reputacija Reputacija : 386
Započeo/la tema :
Nasilje policajaca nad građanima - Page 9 Empty0 / 9990 / 999Nasilje policajaca nad građanima - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Nasilje policajaca nad građanima - Page 9 Empty Re: Nasilje policajaca nad građanima

Postaj by m čet lis 07, 2010 6:43 am

ne znam , činjenica je da ima pojedinaca u muriji koji misle da su teksaški renđeri ili pinkertonci i da se nalaze na divljem zapadu godine 1854 ....
i dozvoljavaju si svašta ...
a kaj je najgore kod njih , među kolegama vlada zakon šutnje kao i u nekoj krim organizaciji , čuvaju leđa jedna drugome , pa iako znaju da je jedan ili dvojica pogriješili , prekoračili ovlasti , nitko ne zna ništa ......

ne znam, nisam imao nikad problema sa takvim likovima , i kad sam bio kriv , čak su se jako lijepo odnosili prema meni , nama , ponudili nas sa kavom , keksima ....
dozvilil da gledam tv dok čekamo ...
nitko nas nije pipnuo , ružnu riječ rekao ..
a sve su likovi bili " nabrijani " sa 120 kg mišića ......


i tako ... moram reči da su bili strašno fer i korektni ...
ali normalno da ima munjoza .....
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Nasilje policajaca nad građanima - Page 9 Empty14 / 99914 / 999Nasilje policajaca nad građanima - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Nasilje policajaca nad građanima - Page 9 Empty Re: Nasilje policajaca nad građanima

Postaj by Hate čet lis 07, 2010 8:01 am

marko takvih ima u svim zanimlanjima.... Nasilje policajaca nad građanima - Page 9 275355
Hate
Hate
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 25.05.2010
Broj postova : 8686
Reputacija Reputacija : 791
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Nasilje policajaca nad građanima - Page 9 Empty245 / 999245 / 999Nasilje policajaca nad građanima - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Nasilje policajaca nad građanima - Page 9 Empty Re: Nasilje policajaca nad građanima

Postaj by m čet lis 07, 2010 8:11 am

je slažem se , tako je , ali nemaju sva zanimanja ovlasti koje ima murija , pa da se mogu pozitavi na neke , niti sve zanimanja nose , neose kratke cijevi ...

opet ponavljam bakčao sam se sa njima , oni samnom ...
ali nikadd nisam imao neki problema u ophođenju , prema meni su uvijek bili fer i korektni .......
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Nasilje policajaca nad građanima - Page 9 Empty14 / 99914 / 999Nasilje policajaca nad građanima - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Nasilje policajaca nad građanima - Page 9 Empty Re: Nasilje policajaca nad građanima

Postaj by bokaso1 čet lis 07, 2010 9:35 am

Kod nas se pre par godina desilo da je u centru grada interventna zaustavila dva momka u kolima i da su jednog ubili...... Posto je bilo mnogo ocevidaca koji kazu da su ih zaustavili jer su se vozili radi rutinskog pregleda i da je pistolj slucajno opalio i ubio jednog momka.... U zvanignom izvestaju stoji da su momci bezali i da su ih zaustavili da zbog droge i prilikom tuce u samoodbrani je pucao policajac...... Bruka.

Naravno ima i suprotnih primera..... To su ekstremni slucajevi koji odjeknu i ne vide se normalne i situacije......
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Nasilje policajaca nad građanima - Page 9 Empty120 / 999120 / 999Nasilje policajaca nad građanima - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Nasilje policajaca nad građanima - Page 9 Empty Re: Nasilje policajaca nad građanima

Postaj by Narco sub lis 09, 2010 1:21 pm

ja znam jedan takav dogadaj

dvojica policajaca,a svaki ima po 110-120 kila i imaju skoro 2 m,prebili su maloljetnika iz meni nepoznatog razloga(rekli su mi al sam zaboravio) i poslje ga tuzili tako da taj maloljetnik nemoze njih.

potvrdilo mi je to par osoba. i starijih i mladih
Narco
Narco
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 10.09.2009
Broj postova : 3494
Reputacija Reputacija : 333
Godina imam : 31
Započeo/la tema :
Nasilje policajaca nad građanima - Page 9 Empty30 / 99930 / 999Nasilje policajaca nad građanima - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Nasilje policajaca nad građanima - Page 9 Empty Re: Nasilje policajaca nad građanima

Postaj by Amyicha ned stu 28, 2010 1:07 pm

ovo je užasno šta je napravio. njemu treba odma otkaz i psihić dobar ništa više. ne bi smio lupiti tako punoljetnu osobu u glavu, a kamoli nekog maloljetnika. što reć na sve to. gade mi se. a protiv gay parade nisam, samo konstantno neki incidenti. zar tim homićima nije više dosta tog. nek se malo smire Very Happy jel svi mi moramo znat jel se njima diže na ženu ili muškarca. ne moramo. tako da ono bilo bi lijepo da malo ukinu to Very Happy
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Nasilje policajaca nad građanima - Page 9 Empty113 / 999113 / 999Nasilje policajaca nad građanima - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Nasilje policajaca nad građanima - Page 9 Empty Re: Nasilje policajaca nad građanima

Postaj by pustinja čet vel 03, 2011 10:32 am

Pustimo malo pederbalove jer nisam kriv naime:

Poštovani Sude!

Dana 02.03.2009. godine sam stvarno kraj ceste zamijetio neki okrugli
znak sa crvenim obrubom u kome je na bijeloj podlozi stajao broj
sedamdeset, ali pokraj tih brojeva nije stajala nikakva oznaka koja
označava mjernu jedinicu na što se taj broj odnosi. Kako i sami znate
Hrvatski sabor je Ukazom o proglašenju Zakona o mjernim jedinicama od
10. lipnja 1993. godine (NN 58/93) proglasio da su mjerne jedinice
određene na temelju međunarodnih ugovora koji obvezuju Republiku
Hrvatsku i da su u RH zakonite mjerne jedinice SI sustava. U toj uredbi
piše da je mjera za duljinu metar, a mjera za vrijeme je sekunda.
Izvedenica za brzinu je jedinica duljine kroz vrijeme. Ne mogu si
zamisliti da djelatnici Ministarstva unutarnjih poslova krše jedan od
temeljnih Zakona u RH. Dakle, ako kod znaka nije napisana mjerna
jedinica za pretpostaviti je da se radi o mjeri koju je RH međunarodno
prihvatila i Zakonom ozakonila. Tako sam ja, cijenjeni sude,
pretpostavio da se radi o 70 m/s, odnosno nešto više od 250 km/h. Kako
sam ja vozio samo 180 km/h što je daleko ispod dozvoljenih 70 m/s (252
km/h) molim da mi se vrati vozačka dozvola koju su mi revnosni prometni
policajci bespravno oduzeli.

pustinja
pustinja
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 27.01.2010
Broj postova : 2596
Reputacija Reputacija : 386
Započeo/la tema :
Nasilje policajaca nad građanima - Page 9 Empty0 / 9990 / 999Nasilje policajaca nad građanima - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Nasilje policajaca nad građanima - Page 9 Empty Re: Nasilje policajaca nad građanima

Postaj by Mass čet vel 03, 2011 10:48 am

Laughing Ovo čak ima temelje da prođe i na sudu
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Nasilje policajaca nad građanima - Page 9 Empty200 / 999200 / 999Nasilje policajaca nad građanima - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Nasilje policajaca nad građanima - Page 9 Empty Re: Nasilje policajaca nad građanima

Postaj by bokaso1 čet vel 03, 2011 11:17 am

Jeste lepa prica snalazljivog vozaca ali slabo ce proci na sudu...... Odnosno jeste tacno ali ne u celini..... Bas te oznake na znakovima su zakonom regulisane odnosno saobracajnim propisima pa bi njegova izjava samo znacila da on ne poznaje SP sto ga ne opravdava i ne umanjuje kaznu......

(Nije ta masinerija napravljena da covek dokaze nevinost vec da ga kazni i puni budzet....).
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Nasilje policajaca nad građanima - Page 9 Empty120 / 999120 / 999Nasilje policajaca nad građanima - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Nasilje policajaca nad građanima - Page 9 Empty Re: Nasilje policajaca nad građanima

Postaj by m čet oľu 03, 2011 1:57 pm

http://www.jutarnji.hr/mladica-na-jarunu-ubio-policajac-jer-su-se-okrznuli-ramenima-na-ulici/928994/

No
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Nasilje policajaca nad građanima - Page 9 Empty14 / 99914 / 999Nasilje policajaca nad građanima - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Nasilje policajaca nad građanima - Page 9 Empty Re: Nasilje policajaca nad građanima

Postaj by Iron Man čet oľu 03, 2011 2:04 pm

ljudskoj gluposti nikad kraja No
Iron Man
Iron Man
Moderator foruma Ajron
(CloneBuster, Pipica, Sitni)
Moderator foruma Ajron   (CloneBuster, Pipica, Sitni)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 16211
Reputacija Reputacija : 1608
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Nasilje policajaca nad građanima - Page 9 Empty336 / 999336 / 999Nasilje policajaca nad građanima - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Nasilje policajaca nad građanima - Page 9 Empty Re: Nasilje policajaca nad građanima

Postaj by bokaso1 čet oľu 03, 2011 8:30 pm

Mislim da je naj veci problem sto za policiju biraju cesto psihijatriski ne proverene ljude, iskompleksirane, nasilne ali poslusne u lancu komande..... Tako da ti ljudi optereceni svojim problemima i zivotom a noseci pistolj i palicu cesto pokazu neko drugo lice i urade nesto sto sokira normalnog coveka..... Netreba suditi na osnovu tog slucaja o kompletnoj policiji...... Ali treba povesti pitanje o ljudima koji su dozvolili da takav covek dodje u policiju.......
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Nasilje policajaca nad građanima - Page 9 Empty120 / 999120 / 999Nasilje policajaca nad građanima - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Nasilje policajaca nad građanima - Page 9 Empty Re: Nasilje policajaca nad građanima

Postaj by Mass čet oľu 03, 2011 8:46 pm

Trebalo bi zabranit policajcima da nose pištolje sa sobom kući. Nakon što mu završi smjena nek ostavi pištolj u stanici, presvuče se i onda lijepo kući u civilu, bez pištolja
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Nasilje policajaca nad građanima - Page 9 Empty200 / 999200 / 999Nasilje policajaca nad građanima - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Nasilje policajaca nad građanima - Page 9 Empty Re: Nasilje policajaca nad građanima

Postaj by Neu čet oľu 03, 2011 8:47 pm

marko je napisao/la:http://www.jutarnji.hr/mladica-na-jarunu-ubio-policajac-jer-su-se-okrznuli-ramenima-na-ulici/928994/

No
užas, baš sam to danas gledala na tv-u. No
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Nasilje policajaca nad građanima - Page 9 Empty999 / 999999 / 999Nasilje policajaca nad građanima - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Nasilje policajaca nad građanima - Page 9 Empty Re: Nasilje policajaca nad građanima

Postaj by AryMan čet oľu 03, 2011 9:02 pm

da, koma. dvije riječi za tako nešto: doživotna robija.
AryMan
AryMan
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 23.11.2009
Broj postova : 8624
Reputacija Reputacija : 1652
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Nasilje policajaca nad građanima - Page 9 Empty405 / 999405 / 999Nasilje policajaca nad građanima - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Nasilje policajaca nad građanima - Page 9 Empty Re: Nasilje policajaca nad građanima

Postaj by bokaso1 pet oľu 04, 2011 3:09 am

Mass je napisao/la:Trebalo bi zabranit policajcima da nose pištolje sa sobom kući. Nakon što mu završi smjena nek ostavi pištolj u stanici, presvuče se i onda lijepo kući u civilu, bez pištolja

Moze i tako da se posmatra ali verovatno ne znas da je policajac 24h policajac (po zakonu odnosno pravilu sluzbe) i da postoje dela na koja mora da reaguje i na koja moze da reaguje..... (Teska krivicna dela mora a ostalo ako hoce.....). Nije problem u nosenju oruzija kuci vec u tome koga zaposljavas....... Imam druga policajca koji naj cesce ne zna gde mu je pistolj kad dodje sa posla jer ga to ne interesuje..... (silno bi se obradovao toj odluci).... A duzam je da znacku i pruzije stalno sa sobom nosi.... Mislim da je resenje da bi za ovaj postupak policajca trebalo procesuirati ne samo policajca vec i psihijatra, komandira, i sve koji su po komandnoj odgovornosti mogli nesto preduzeti..... Tako bi bilo mnogo vise reda u policiji..... Odnosno sistem unutrasnje kontrole nebi zakazao......
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Nasilje policajaca nad građanima - Page 9 Empty120 / 999120 / 999Nasilje policajaca nad građanima - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Nasilje policajaca nad građanima - Page 9 Empty Re: Nasilje policajaca nad građanima

Postaj by bokaso1 pet oľu 04, 2011 3:10 am

AryMan je napisao/la:da, koma. dvije riječi za tako nešto: doživotna robija.

Mozes ga i kasapiti pred kamerama ali to nista nece resiti u konkretnom slucaju......
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Nasilje policajaca nad građanima - Page 9 Empty120 / 999120 / 999Nasilje policajaca nad građanima - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Nasilje policajaca nad građanima - Page 9 Empty Re: Nasilje policajaca nad građanima

Postaj by pustinja pet oľu 04, 2011 5:07 am

Ja ovaj događaj ne bi gledao kao postupak policije, u suprotnom bi to bilo učestalo i onda bi se moglo gledati kao postupak policije. U konkretnom slučaju se radi o komadu budaje koji je vjerovatno jš k tome bio isfrustriran i rijeć po riječ dogodilo se zlo. Počinitelja treba kazniti, to neće vratiti žrtvu, ali ima tu nešto i od ranije (barem prema mome iskustvu jer za svađu je potrebo dvoje) a kako je vrijeme da su ljudi tankih živaca svašta s emože dogoditi.
Najoštrije osuđujem ovaj postupak, ali ono što se stavrno događalo nikada nećemo saznati, a mogli su to tako lijepo riješiti klasičnim muškim šakatanjem ako je već trebalo, kakvo je to društvo da više nema rješavanja sukoba (ako baš mora biti fizički) u dvorani u ringu.
pustinja
pustinja
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 27.01.2010
Broj postova : 2596
Reputacija Reputacija : 386
Započeo/la tema :
Nasilje policajaca nad građanima - Page 9 Empty0 / 9990 / 999Nasilje policajaca nad građanima - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Nasilje policajaca nad građanima - Page 9 Empty Re: Nasilje policajaca nad građanima

Postaj by Mass pet oľu 04, 2011 12:52 pm

bokaso1 je napisao/la:Moze i tako da se posmatra ali verovatno ne znas da je policajac 24h policajac (po zakonu odnosno pravilu sluzbe) i da postoje dela na koja mora da reaguje i na koja moze da reaguje.....

Ovo nisam znao.. Mislio sam da je policajac dok je u svojoj smjeni, a kad mu završi smjena da je..čovjek misa
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Nasilje policajaca nad građanima - Page 9 Empty200 / 999200 / 999Nasilje policajaca nad građanima - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Nasilje policajaca nad građanima - Page 9 Empty Re: Nasilje policajaca nad građanima

Postaj by Prop pet oľu 04, 2011 12:54 pm

Tako sam i ja, konobar 24 sata, kad sidnem u neku kavanu i vidim da prave lošu kavu odma iden iza šanka...
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Nasilje policajaca nad građanima - Page 9 Empty108 / 999108 / 999Nasilje policajaca nad građanima - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Nasilje policajaca nad građanima - Page 9 Empty Re: Nasilje policajaca nad građanima

Postaj by makaj pet oľu 04, 2011 2:44 pm

uvijek bilo i uvijek će ga biti , ne zanosimo se
makaj
makaj
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 04.03.2011
Broj postova : 1088
Reputacija Reputacija : 53
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Nasilje policajaca nad građanima - Page 9 Empty0 / 9990 / 999Nasilje policajaca nad građanima - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Nasilje policajaca nad građanima - Page 9 Empty Re: Nasilje policajaca nad građanima

Postaj by bokaso1 pet oľu 04, 2011 2:52 pm

Jedino Prop sto ti mozes da pomognes ako hoces i ako te puste a on moze ili mora u zavisnosti koje je delo pocinjeno..... Ima jos nekih pravila ( uglavnom nepisanih ) da policajac nikada ne zapocinje intervenciju ako nije siguran da moze da je do kraja sprovede...... I duzan je da legitimaciju i oruzije stalno nosi sa sobom...... I nikada u sluzbenim kolima ne vozi povredjene osim kolege......... U praksi je malo fleksibilnije...... Ali sto kaze Pustinja ovo ne treba gledati kao potez policije vec pojedinca koji radi u policiji....... I to sto je policajac mu je na sudu otezavajuca okolnost jer on mora da poznaje i zakon i da se kontrolise........
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Nasilje policajaca nad građanima - Page 9 Empty120 / 999120 / 999Nasilje policajaca nad građanima - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Nasilje policajaca nad građanima - Page 9 Empty Re: Nasilje policajaca nad građanima

Postaj by Prop pet oľu 04, 2011 2:56 pm

Nego, bokaso, vidim da si upućen u sve te stvari, jel' ti to ko bivši zakonodavac govoriš il' si bolji sa onom stranom zakona? Nasilje policajaca nad građanima - Page 9 91798
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Nasilje policajaca nad građanima - Page 9 Empty108 / 999108 / 999Nasilje policajaca nad građanima - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Nasilje policajaca nad građanima - Page 9 Empty Re: Nasilje policajaca nad građanima

Postaj by bokaso1 pet oľu 04, 2011 2:58 pm

makaj je napisao/la:uvijek bilo i uvijek će ga biti , ne zanosimo se

Slazem se sa tobom, jer policija je tu da stiti vlast a ne gradjane......
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Nasilje policajaca nad građanima - Page 9 Empty120 / 999120 / 999Nasilje policajaca nad građanima - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Nasilje policajaca nad građanima - Page 9 Empty Re: Nasilje policajaca nad građanima

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 9 / 11. Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.