Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nasilje policajaca nad građanima

+23
Hate
diabolik.
Ly
Jedan
jasim
minutus
bokaso1
m
scorpio57
Neukrotivi pastuh
Angie
Amyicha
Hell
pustinja
Dawor
H[a]D
Prop
Neu
eva kant
tanuki
Purgy
Mass
AryMan
27 posters

Stranica 3 / 11. Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next

Go down

Nasilje policajaca nad građanima - Page 3 Empty Re: Nasilje policajaca nad građanima

Postaj by Hell pon lip 21, 2010 4:06 pm

Purgy je napisao/la:
Hell je napisao/la:
Purgy je napisao/la:Da, nemogu mu ništa sa 17 godina.

Ali je onda, opet, zakazao zakon. Kao i još jako, jako puno puta.

Ja ne razumijem zašto ti pokušavaš obraniti? Mislim, tog policajca. Stvarno ne kužim.

Mogu mu svašta sa 17, samo kaj im se neda

Nemogu. Ništa.
Jedino ga strpati u popravni dom.

Dawor je napisao/la:
Purgy je napisao/la:
Ja ne razumijem zašto ti pokušavaš obraniti? Mislim, tog policajca. Stvarno ne kužim.

Jer smatram da nije učinio ništa loše. Very Happy

Lijepo ti je rekao netko... Zanima me kako bi razmišljao da je tvoje dijete dobilo tako po glavi ili da bude propucano od strane policajca.
Vjerojatno bi ih i tad branio?

Hell je napisao/la:pa policajac je lupao čovjeka koji je remetio mir per se, nije on kriv jer sam nije započeo sve to.

On ne smije udarati nikoga, osim u samoobrani. A to NIJE bila samoobrana.
Policajac nikada nesmije prvi napadati. NIKADA.

1. ako imaš 17 god, smatraš se mlađim punoljetnikom, i ideš u zatvor za odrasle....tako stoji u KZ-u

2.policajac nesmije udarati ako nije samoobrana? a što ako udaraju povorku a ne policajca? to samo po sebi nije samoobrana
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Nasilje policajaca nad građanima - Page 3 Empty497 / 999497 / 999Nasilje policajaca nad građanima - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Nasilje policajaca nad građanima - Page 3 Empty Re: Nasilje policajaca nad građanima

Postaj by Purgy pon lip 21, 2010 4:08 pm

Ne.

To nije samoobrana.

Ali, policija je počela udarati sve šta stigne.
Nakon utakmica ulaze u buseve i tramvaje i lupaju sve sa navijačkim obilježjima.
I to će tako biti sve dok se nešto u našem zakonu ne promjeni.
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
Nasilje policajaca nad građanima - Page 3 Empty142 / 999142 / 999Nasilje policajaca nad građanima - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Nasilje policajaca nad građanima - Page 3 Empty Re: Nasilje policajaca nad građanima

Postaj by Gost pon lip 21, 2010 4:08 pm

Hell je napisao/la:

1. ako imaš 17 god, smatraš se mlađim punoljetnikom, i ideš u zatvor za odrasle....tako stoji u KZ-u

2.policajac nesmije udarati ako nije samoobrana? a što ako udaraju povorku a ne policajca? to samo po sebi nije samoobrana


Smije koristi silu,znači privesti ga, Orusit ga dolje,jednostavnije onesposobiti ga i privesti ga u zatvor na hlađenje gdje su prostorije klimatizirane.
Ali udariti nikako ne smije,
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Nasilje policajaca nad građanima - Page 3 Empty Re: Nasilje policajaca nad građanima

Postaj by Hell pon lip 21, 2010 4:10 pm

zrine89 je napisao/la:
Hell je napisao/la:

1. ako imaš 17 god, smatraš se mlađim punoljetnikom, i ideš u zatvor za odrasle....tako stoji u KZ-u

2.policajac nesmije udarati ako nije samoobrana? a što ako udaraju povorku a ne policajca? to samo po sebi nije samoobrana


Smije koristi silu,znači privesti ga, Orusit ga dolje,jednostavnije onesposobiti ga i privesti ga u zatvor na hlađenje gdje su prostorije klimatizirane.
Ali udariti nikako ne smije,

ali često bez nasilja nema niti promjena smajlić ...činjenica ..
U vezi ovog konkretnog slučaja, moraš uzeti u obzir zbunjenost policajca, jer je parada totalni kaos...(oni mitovi da su policajci hladne glave, da njih situacija ne dotakne.. je naravno laž..)
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Nasilje policajaca nad građanima - Page 3 Empty497 / 999497 / 999Nasilje policajaca nad građanima - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Nasilje policajaca nad građanima - Page 3 Empty Re: Nasilje policajaca nad građanima

Postaj by eva kant pon lip 21, 2010 4:12 pm

ne lupaj gluposti, hell. policajac je u međuvremenu suspendiran i to veoma brzo. zna se što policija smije, a što ne smije činiti.


Zadnja promjena: eva kant; pon lip 21, 2010 4:18 pm; ukupno mijenjano 1 put.
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 24
Započeo/la tema :
Nasilje policajaca nad građanima - Page 3 Empty92 / 99992 / 999Nasilje policajaca nad građanima - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Nasilje policajaca nad građanima - Page 3 Empty Re: Nasilje policajaca nad građanima

Postaj by eva kant pon lip 21, 2010 4:15 pm

zrine89 je napisao/la:

A što se gay parade održava protiv toga sam. Blijeda i jada.
Ako hoceju biti pederi neka idu u Amsterdam tamo gdje je sve dopušteno . kao
Ja nemogu shvatit kako neki za tu gay paradu ....
ma nemoj. zašto bi jedan hrvat trebao odlazit u amsterdam da se može ševiti sa kim hoće?
odi ti živjeti u kinu ako ti smetaju ljudske slobode i pravo izbora. Very Happy
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 24
Započeo/la tema :
Nasilje policajaca nad građanima - Page 3 Empty92 / 99992 / 999Nasilje policajaca nad građanima - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Nasilje policajaca nad građanima - Page 3 Empty Re: Nasilje policajaca nad građanima

Postaj by Purgy pon lip 21, 2010 4:15 pm

Suspenziran?
Dobio je suspenzor? Laughing Laughing
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
Nasilje policajaca nad građanima - Page 3 Empty142 / 999142 / 999Nasilje policajaca nad građanima - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Nasilje policajaca nad građanima - Page 3 Empty Re: Nasilje policajaca nad građanima

Postaj by eva kant pon lip 21, 2010 4:18 pm

lapsus, moj bad. sad me sram. Very Happy
idem editirati.
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 24
Započeo/la tema :
Nasilje policajaca nad građanima - Page 3 Empty92 / 99992 / 999Nasilje policajaca nad građanima - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Nasilje policajaca nad građanima - Page 3 Empty Re: Nasilje policajaca nad građanima

Postaj by Purgy pon lip 21, 2010 4:19 pm

A nemoj. Sad
Baš je bilo fora. Very Happy
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
Nasilje policajaca nad građanima - Page 3 Empty142 / 999142 / 999Nasilje policajaca nad građanima - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Nasilje policajaca nad građanima - Page 3 Empty Re: Nasilje policajaca nad građanima

Postaj by Mass pon lip 21, 2010 5:01 pm

A.C.A.B stidljivko
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Nasilje policajaca nad građanima - Page 3 Empty200 / 999200 / 999Nasilje policajaca nad građanima - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Nasilje policajaca nad građanima - Page 3 Empty Re: Nasilje policajaca nad građanima

Postaj by Dawor pon lip 21, 2010 5:02 pm

Purgy je napisao/la:
Lijepo ti je rekao netko... Zanima me kako bi razmišljao da je tvoje dijete dobilo tako po glavi ili da bude propucano od strane policajca.
Vjerojatno bi ih i tad branio?

Več sam odogovorio na to pitanje.

Dawor je napisao/la:
AryMan je napisao/la:
Pobogu, pa šta bi ti napravio da ti policajac onako šutne sina u glavu? To što je on namjeravao napravit je sasvim druga stvar, ali policajac nema prava takvo nešto napraviti nikome, pa niti ne znam ni ja kakvom huliganu.

Pa nije ga baš ni šutnuo. I da je to moje djete prošao bi puuuuno gore kad bi ga tata dohvatio. kao

I naravno da to ovisi o okolnostima, a okolnosti su u ovom slučaju vrlo jasne.
Dawor
Dawor
Upravo mi ošla nevinost
Upravo mi ošla nevinost

Registriran/a : 27.01.2009
Broj postova : 436
Reputacija Reputacija : 99
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Nasilje policajaca nad građanima - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Nasilje policajaca nad građanima - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Nasilje policajaca nad građanima - Page 3 Empty Re: Nasilje policajaca nad građanima

Postaj by Mass pon lip 21, 2010 5:06 pm

Ko je taj policajac da ima pravo nekoga šutati. Ona je tamo da štiti ljude a ne da provodi svoj neki zakon. A pizda je
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Nasilje policajaca nad građanima - Page 3 Empty200 / 999200 / 999Nasilje policajaca nad građanima - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Nasilje policajaca nad građanima - Page 3 Empty Re: Nasilje policajaca nad građanima

Postaj by Gost pon lip 21, 2010 5:08 pm

eva kant je napisao/la:
ma nemoj. zašto bi jedan hrvat trebao odlazit u amsterdam da se može ševiti sa kim hoće?
odi ti živjeti u kinu ako ti smetaju ljudske slobode i pravo izbora. Very Happy

Kakve sam sreće istjerali bi me iz Kine kao
Da te pitam. A dali bi tebi bilo svejedno da sina ili kćerku vidiš u takvoj nekoj paradi ?
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Nasilje policajaca nad građanima - Page 3 Empty Re: Nasilje policajaca nad građanima

Postaj by eva kant pon lip 21, 2010 5:12 pm

hoćeš reći, ako bi mi dijete bilo peder ili lezba?
sigurno da bi bila ponosna što se želi izboriti za svoja prava i diže glas protiv diskriminacije.
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 24
Započeo/la tema :
Nasilje policajaca nad građanima - Page 3 Empty92 / 99992 / 999Nasilje policajaca nad građanima - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Nasilje policajaca nad građanima - Page 3 Empty Re: Nasilje policajaca nad građanima

Postaj by Gost pon lip 21, 2010 5:14 pm

E jbg... Mislio sam da cu biti u pravu.A eto jebiga. Valjda sam jos malac pa ne shvacam te gay parade pa zato sam protiv toga.Ali uvijek ću biti protiv toga.
Svako ima svoje misljenje.
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Nasilje policajaca nad građanima - Page 3 Empty Re: Nasilje policajaca nad građanima

Postaj by eva kant pon lip 21, 2010 5:17 pm

Very Happy
svatko ima pravo imati i loše mišljenje o homoseksualcima, ali nitko nema pravo diskriminirati, tući i pljuvati drugoga zbog drugačije seks. orijentacije.
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 24
Započeo/la tema :
Nasilje policajaca nad građanima - Page 3 Empty92 / 99992 / 999Nasilje policajaca nad građanima - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Nasilje policajaca nad građanima - Page 3 Empty Re: Nasilje policajaca nad građanima

Postaj by pustinja pon lip 21, 2010 5:26 pm

eva kant je napisao/la:vi ste prikriveni homofobi, ma koliko god tvrdili da niste.

ja vas pitam kome ta parada šteti i zašto vam smeta?

Šteti svima a smeta i meni iz jednostavnog razloga :

Ne želim plačati pederbalove u ova krizna vremena, neka sam i homofob ali ovo osiguranje je koštalo jaaaaako puno i to iz mojega džepa kao poreznog obveznika.
pustinja
pustinja
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 27.01.2010
Broj postova : 2596
Reputacija Reputacija : 386
Započeo/la tema :
Nasilje policajaca nad građanima - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Nasilje policajaca nad građanima - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Nasilje policajaca nad građanima - Page 3 Empty Re: Nasilje policajaca nad građanima

Postaj by Mass pon lip 21, 2010 5:28 pm

A tko to i kako njih diskriminira?
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Nasilje policajaca nad građanima - Page 3 Empty200 / 999200 / 999Nasilje policajaca nad građanima - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Nasilje policajaca nad građanima - Page 3 Empty Re: Nasilje policajaca nad građanima

Postaj by Angie pon lip 21, 2010 5:46 pm

ja sam došla do zaključka da je ovi policajac peder hmm
Angie
Angie
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 2785
Reputacija Reputacija : 296
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
Nasilje policajaca nad građanima - Page 3 Empty14 / 99914 / 999Nasilje policajaca nad građanima - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Nasilje policajaca nad građanima - Page 3 Empty Re: Nasilje policajaca nad građanima

Postaj by Hell pon lip 21, 2010 5:47 pm

Angie je napisao/la:ja sam došla do zaključka da je ovi policajac peder hmm
i kaj da je?
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Nasilje policajaca nad građanima - Page 3 Empty497 / 999497 / 999Nasilje policajaca nad građanima - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Nasilje policajaca nad građanima - Page 3 Empty Re: Nasilje policajaca nad građanima

Postaj by Angie pon lip 21, 2010 5:50 pm

pa ništa....... nego ne kužim koji je razlog da ga onako udari......pa sam zaključila možda je gay hmm
Angie
Angie
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 2785
Reputacija Reputacija : 296
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
Nasilje policajaca nad građanima - Page 3 Empty14 / 99914 / 999Nasilje policajaca nad građanima - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Nasilje policajaca nad građanima - Page 3 Empty Re: Nasilje policajaca nad građanima

Postaj by eva kant pon lip 21, 2010 8:25 pm

pustinja je napisao/la:

Šteti svima a smeta i meni iz jednostavnog razloga :

Ne želim plačati pederbalove u ova krizna vremena, neka sam i homofob ali ovo osiguranje je koštalo jaaaaako puno i to iz mojega džepa kao poreznog obveznika.
kao što sam već rekla, da je društvo tolerantno, osiguranje i ne bi bilo potrebno.
učite rađe svoju djecu da ne mrze homoseksualce, pa će te bar u budućnosti biti pošteđeni takvih troškova.


masiello88 je napisao/la:
A tko to i kako njih diskriminira?
društvo općenito.
a diskriminacija se događa u svim područjima socijalnog života, od školovanja do traženja posla i zdravstva, pa do prava da zagrljeni ili držeći se za ruke prošetaju gradom.
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 24
Započeo/la tema :
Nasilje policajaca nad građanima - Page 3 Empty92 / 99992 / 999Nasilje policajaca nad građanima - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Nasilje policajaca nad građanima - Page 3 Empty Re: Nasilje policajaca nad građanima

Postaj by Mass pon lip 21, 2010 8:35 pm

Zašto moj budući šef mora znati da sam ja homić? Jel ti šefu govoriš da si hetero?

Meni ne smeta da vidim da gradom šetaju 2 zaljubljena muškarca (ili ženske) držeći se za ruke, nek se i ljube..al mi smetaju te parade. Zašto oni idu gradom i svima pokazuju da su pederi/lezbe, to mi neće nikad biti jasno. Kužim da ima zadrtih budala koji bi bez razloga napali zaljubljeni gay par, ali to je tako, uvijek i svuda se nađu budale. Ista stvar je i na stadionima, nisu svi navijači huligani ali zbog manjine većina pati
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Nasilje policajaca nad građanima - Page 3 Empty200 / 999200 / 999Nasilje policajaca nad građanima - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Nasilje policajaca nad građanima - Page 3 Empty Re: Nasilje policajaca nad građanima

Postaj by eva kant pon lip 21, 2010 8:47 pm

ne da ne mora, nego ga to ne bi trebalo biti briga. ali se događa da šef igrom slučaja to sazna, a u svojoj radnoj sredini ne želi homoća, pa se započinje mobingom ili daje otkaz.

a zašto ne bi pokazivali da to jesu? zašto oni moraju to skrivati? jel ti skrivaš da si hetero?
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 24
Započeo/la tema :
Nasilje policajaca nad građanima - Page 3 Empty92 / 99992 / 999Nasilje policajaca nad građanima - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Nasilje policajaca nad građanima - Page 3 Empty Re: Nasilje policajaca nad građanima

Postaj by Gost pon lip 21, 2010 8:49 pm

A sta bi onda trebalo biti hetero parada ?
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Nasilje policajaca nad građanima - Page 3 Empty Re: Nasilje policajaca nad građanima

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 11. Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.