Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nasilje policajaca nad građanima

+23
Hate
diabolik.
Ly
Jedan
jasim
minutus
bokaso1
m
scorpio57
Neukrotivi pastuh
Angie
Amyicha
Hell
pustinja
Dawor
H[a]D
Prop
Neu
eva kant
tanuki
Purgy
Mass
AryMan
27 posters

Stranica 8 / 11. Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next

Go down

Nasilje policajaca nad građanima - Page 8 Empty Re: Nasilje policajaca nad građanima

Postaj by Prop sub srp 03, 2010 8:44 pm

Sad bumo mi pokupili njihove običaje, kako ih je Tedeschi kupija! Nasilje policajaca nad građanima - Page 8 278356
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Nasilje policajaca nad građanima - Page 8 Empty108 / 999108 / 999Nasilje policajaca nad građanima - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Nasilje policajaca nad građanima - Page 8 Empty Re: Nasilje policajaca nad građanima

Postaj by diabolik. sub srp 03, 2010 8:48 pm

Droga je posao stoljeća za Tadescija.
Za mene bi bila robija.
Svijet je nepravedan.
diabolik.
diabolik.
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 6086
Reputacija Reputacija : 553
Godina imam : 58
Započeo/la tema :
Nasilje policajaca nad građanima - Page 8 Empty74 / 99974 / 999Nasilje policajaca nad građanima - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Nasilje policajaca nad građanima - Page 8 Empty Re: Nasilje policajaca nad građanima

Postaj by eva kant sub srp 03, 2010 8:50 pm

@ prop
samo da oni ne pokupe od hrvata. Very Happy
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 24
Započeo/la tema :
Nasilje policajaca nad građanima - Page 8 Empty92 / 99992 / 999Nasilje policajaca nad građanima - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Nasilje policajaca nad građanima - Page 8 Empty Re: Nasilje policajaca nad građanima

Postaj by Prop sub srp 03, 2010 8:55 pm

Ehhhh, pa vrime je da u Europu uđemo...
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Nasilje policajaca nad građanima - Page 8 Empty108 / 999108 / 999Nasilje policajaca nad građanima - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Nasilje policajaca nad građanima - Page 8 Empty Re: Nasilje policajaca nad građanima

Postaj by bokaso1 sub srp 03, 2010 10:20 pm

Pozurite, da se ne raspadne unija dok vi ne udjete... Bogami kako je krenulo.....

Ja mislim da bi i Zoofili mogli svoju paradu, SM bi mogao da pokusa a ni siroti pedofili nebi trebali ostati bez svoje parade....
Nekrofile i ostale ne nebrajam jer su manjina....... Madaaa, mozda se samo niko nije zauzeo za njuhove stavove.......


Glupo je da jedni imaju u celom svetu a drugi ne.....

I sta znaci sto je kod Slovenaca parada protekal bez incidenta.... Da li to znaci da su civilizovaniji ili da su vecem kur.... nego ostali....?

bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Nasilje policajaca nad građanima - Page 8 Empty120 / 999120 / 999Nasilje policajaca nad građanima - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Nasilje policajaca nad građanima - Page 8 Empty Re: Nasilje policajaca nad građanima

Postaj by pustinja ned srp 04, 2010 9:13 am

Ovo u sloveniji:

kad su se skupili svi pederi i svi kontrapederi bilo je dosta dvije policijske patrole da to sve drže na okupu i u miru a i taman su krenuli paradirati kad ono hop STOJ granica vraćaj se nazad i za par minuta opet granica. Laughing
pustinja
pustinja
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 27.01.2010
Broj postova : 2596
Reputacija Reputacija : 386
Započeo/la tema :
Nasilje policajaca nad građanima - Page 8 Empty0 / 9990 / 999Nasilje policajaca nad građanima - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Nasilje policajaca nad građanima - Page 8 Empty Re: Nasilje policajaca nad građanima

Postaj by bokaso1 ned srp 04, 2010 1:06 pm

Hoces reci da oni bi mogli i skejtom da obidju zemlju... Bicikl je za inostranstvo....

Pa to je bezobrazno sa tvoje strane..... Stajes im na muku..... Mogu vas zato tuziti Helsinkiju i odloziti vam prikljucenje EU dok ne postignete normu od 1/3 homo stanovnistva.......

bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Nasilje policajaca nad građanima - Page 8 Empty120 / 999120 / 999Nasilje policajaca nad građanima - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Nasilje policajaca nad građanima - Page 8 Empty Re: Nasilje policajaca nad građanima

Postaj by pustinja ned srp 04, 2010 4:03 pm

Kad bi bar utužili, prvo ja sam euroskeptik, ne vidim u europi ništa korisnoga, drugo ona 1/3 homo jel se to odnosi na mušku ili žensku populaciju Laughing
pustinja
pustinja
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 27.01.2010
Broj postova : 2596
Reputacija Reputacija : 386
Započeo/la tema :
Nasilje policajaca nad građanima - Page 8 Empty0 / 9990 / 999Nasilje policajaca nad građanima - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Nasilje policajaca nad građanima - Page 8 Empty Re: Nasilje policajaca nad građanima

Postaj by bokaso1 ned srp 04, 2010 7:09 pm

Delim tvoje misljenje sto se tice Europe Pustinja.....

Pa i vi i mi treba da usvojimo jos gomile ranih zakona i gluposti pa me nebi cudilo da moramo imati 30 gej- ova, 5 zofila, 2 pedofila na 100 stanovnike.... U protivno smo Juznjaki -Bedaki fuj, fuj, se enkrat fuj.....
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Nasilje policajaca nad građanima - Page 8 Empty120 / 999120 / 999Nasilje policajaca nad građanima - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Nasilje policajaca nad građanima - Page 8 Empty Re: Nasilje policajaca nad građanima

Postaj by tanuki pon srp 05, 2010 9:18 am

pustinja je napisao/la:Kad bi bar utužili, prvo ja sam euroskeptik, ne vidim u europi ništa korisnoga, drugo ona 1/3 homo jel se to odnosi na mušku ili žensku populaciju Laughing
ja nisam euro skeptik, jer prvenstveno ne razumijem smisao granice!
samim tim ako će nam ulazak u eu omogućiti da ne čekamo na granici pola sata,
to mi je dovoljni rzlog da uđemo u eu!
možda nam se ne sviđaju neke smjernice i ideje-
ali konfuzno je biti euroskeptik, ako nam je maglovita ideja-
što to znaći biti član europske unije!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Nasilje policajaca nad građanima - Page 8 Empty700 / 999700 / 999Nasilje policajaca nad građanima - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Nasilje policajaca nad građanima - Page 8 Empty Re: Nasilje policajaca nad građanima

Postaj by pustinja pon srp 05, 2010 1:18 pm

Pa, sad ako misliš da neće biti granice, griješiš. Kao prvo na euro kao monetu nećemo proči sa ulaskom u EU, dakle prvo je tu financijska granica.
Prema onome kako zboriš izgleda da svaki tjedan najmanje jednom ideš preko granice a ako je tako onda te već poznaju i samo mahnu a ako ne ideš često onda ti je svejedno jel pričekal pola sata jednom u šest mjeseci.
Da je tako lijepo u EU ne bi svaki mjesec u susjednoj nam mađi netko štrajkal protiv EU i tražili izlazak, niti bi bilo onog spoticanja sa ircima.
EU evo trenutno nalaže zemljama članicama DA DIGNU KREDITE KAKO BI OTPLATILI GRČKI DUG u kojem svi sudjeluju, tu ne vidim logike i ne bih želio da se uzima meni da bi se dalo tamo nekoj zemlji EU.
Nadalje EU se polako vuče kao prebita mačka jer nema ekonomije koja bi je vukla a nema niti kolonija koje bi za nju rintale, i dok nam istok polako prodire u sve pore ekonomije ovo kod nas polako propada i nisu blentavi švicarci sa zabrama ali su promašili jer nije islam tolika prijetnja kao kina.
Euro polako ali sigurno slabi u odnosu na dolar, njemcima je žao što su raspustili marku a švicarci ionako ne daju svoj franak za euro, pa sad kako je to monetarna zemlja stotinama godina pitam se zbog čega ne žele euro, jel su blesavi oni koji ga ne žele ili mi koji bi ga sutra uveli.
Od EU jedino koristi imaju parlamentarci koji imaju primanja od cca 8k eura mjesečno i tu je prići kraj.

Sad mi reci koja je korist od EU.

I da, onaj policajac koji je slučajno zveknuo nasilnika nogom , vjerovatno će na stegovni sud gdje će dobiti 3 mjeseca po 10% plače i to je to.
pustinja
pustinja
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 27.01.2010
Broj postova : 2596
Reputacija Reputacija : 386
Započeo/la tema :
Nasilje policajaca nad građanima - Page 8 Empty0 / 9990 / 999Nasilje policajaca nad građanima - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Nasilje policajaca nad građanima - Page 8 Empty Re: Nasilje policajaca nad građanima

Postaj by tanuki pon srp 05, 2010 3:39 pm

a očito skretanje s teme-
al ovaj vikend sam bio u sloveniji-
i normalno je da sam sve plačao eurima-a konobari imaju i posebni novčanik, gdje imaju poredane sitne euriće!
i osjećao sam se kao da sam u europi-
za razliku od prije mjesec dana kad sam bio u mađarskoj, i morao plačati forintama!
za dva tjedna idem u bugarsku i grčku-
za bugarssku koja je članica eu- piše da moraš plaćati levima (1eu-2leva)
u grčkoj je euro priznata moneta!
e sad, koja bi bila prednost da hr uđe u eu?
jel bi mogli otvorititu temu?ja vidim nekakve prednosti,
ali bi rado od euroskeptika čuo koje su mane Very Happy
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Nasilje policajaca nad građanima - Page 8 Empty700 / 999700 / 999Nasilje policajaca nad građanima - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Nasilje policajaca nad građanima - Page 8 Empty Re: Nasilje policajaca nad građanima

Postaj by scorpio57 pon srp 05, 2010 4:47 pm

ajme kilnut ću se tanuki idi se lijeći kiša -
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 66
Započeo/la tema :
Nasilje policajaca nad građanima - Page 8 Empty65 / 99965 / 999Nasilje policajaca nad građanima - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Nasilje policajaca nad građanima - Page 8 Empty Re: Nasilje policajaca nad građanima

Postaj by tanuki pon srp 05, 2010 6:16 pm

samo ti kilaj evo i tebi -
kao pref-
tko će prije do nule taj je pobjednik Laughing
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Nasilje policajaca nad građanima - Page 8 Empty700 / 999700 / 999Nasilje policajaca nad građanima - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Nasilje policajaca nad građanima - Page 8 Empty Re: Nasilje policajaca nad građanima

Postaj by scorpio57 pon srp 05, 2010 6:40 pm

fala ja nemam više imaš ti još koji hammer hammer

ali nema Neu a dva dana mi nije dala da ti dajem- no nadoknadit ćemo to kekec hammer
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 66
Započeo/la tema :
Nasilje policajaca nad građanima - Page 8 Empty65 / 99965 / 999Nasilje policajaca nad građanima - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Nasilje policajaca nad građanima - Page 8 Empty Re: Nasilje policajaca nad građanima

Postaj by m sri srp 07, 2010 3:15 pm

dinamo !!!!!!!!!!!
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Nasilje policajaca nad građanima - Page 8 Empty14 / 99914 / 999Nasilje policajaca nad građanima - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Nasilje policajaca nad građanima - Page 8 Empty Re: Nasilje policajaca nad građanima

Postaj by Gost sri srp 07, 2010 3:52 pm

popevke saam slagao i ružice brao i svu svoju mladost sam tebi ja dao navi navi navijaj srušit će se stadio jate volim dinamo dinamoooo iznaj da bog zato sveto ime to sveto ime to dinamo i u nebo sinj i u pakoa bbb dinamoooooo!!!!!


tršš tršš
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Nasilje policajaca nad građanima - Page 8 Empty Re: Nasilje policajaca nad građanima

Postaj by bokaso1 sri srp 07, 2010 5:02 pm

Auuuuu blago tebi Zrine...... Navijacka pesma i nikoga ne vredja..... Svaka ti cast....
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Nasilje policajaca nad građanima - Page 8 Empty120 / 999120 / 999Nasilje policajaca nad građanima - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Nasilje policajaca nad građanima - Page 8 Empty Re: Nasilje policajaca nad građanima

Postaj by Neu sri lis 06, 2010 9:53 pm

Mladić iz Đakova:Policajci su mi slomili čeljust i zube, a tvrde da su me takvog našli

Nasilje policajaca nad građanima - Page 8 0886007.48

'Policija me pokušala uvjeriti kako sam se s nekim drugim potukao, no na otpusnom pismu iz bolnice jasno piše kako se događaja sjećam i opisujem ga', kaže 24- godišnji Marko kojem su policajci, navodno, u jednom kafiću u Viškovu slomili čeljust i zube.

Marko Keran iz Đakova, star 24 godine, tvrdi kako ga je bez povoda 18. rujna ispred jednog kafića u Viškovu, nedaleko Rijeke, napala skupina policajaca i pretukla. Kući se vratio sa slomljenom čeljusti na dva mjesta i tri izbijena zuba.

"Bili smo u kafiću kada sam izašao van na zrak jer sam dosta popio. Vraćao sam se unutra, podigao ruku i prijatelju viknuo: 'Ovo je Đakovo!', kada me policajac zgrabio i počeo tući. Valjda je mislio da sam ga želio udariti jer sam podigao ruku pa sam se refleksno počeo braniti dok me on na podu udarao. Došla su još njih četvorica i tukla me dok sam ja ležao na podu", priča Marko.

Sve je to, kaže, gledao njegov prijatelj Robert Jerinić kod kojeg je i bio u gostima.

"Onda su me odvukli u maricu, odvezli u policiju gdje su me također batinali. Sve se to dogodilo bez ikakva povoda. Priznajem, bio sam pijan, ali nisam radio nikakve probleme da bi me oni tako pretukli. Policija me pokušala uvjeriti kako sam se s nekim drugim potukao, no na otpusnom pismu iz bolnice jasno piše kako se događaja sjećam i opisujem ga", ispričao je Đakovčanin za Večernji list.

Njegovu priču potvrđuje i Robert Jerinić.

"Policija ga želi optužiti da je bio u masovnoj tučnjavi što uopće nije istina. Svojim sam očima vidio kako su ga bez ikakva razloga iscipelarili policajci i strpali u maricu", riječi su kojima Robert potvrđuje Markovu priču.

Priča iz PU primorsko- goranske ne slaže se s onom koju je ispričao Marko. Kažu kako su mladića našli u alkoholiziranom stanju s ozljedama na glavi.

"Na upit policijskog službenika o tome što mu se dogodilo, zatečeni mladić je verbalno i fizički napao policijskog službenika. U namjeri odbijanja daljnjeg napada nad mladićem su primijenjena sredstva prisile te je priveden u službene prostorije. Po dovođenju utvrđeno je da je riječ o 24-godišnjaku iz Đakova, a očitana mu je koncentracija alkohola od 1,68 g/kg", stoji u priopćenju koje je Večernjaku poslala glasnogovornica Ankica Kolić. Dodaje kako mladić nije ozlijeđen zbog primjene sredstava prisile te da je načelnik primjenu prisile ocijenio opravdanom.
Danas.hr

Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Nasilje policajaca nad građanima - Page 8 Empty999 / 999999 / 999Nasilje policajaca nad građanima - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Nasilje policajaca nad građanima - Page 8 Empty Re: Nasilje policajaca nad građanima

Postaj by Ly sri lis 06, 2010 9:59 pm

znači zato ih plaćamo...da bi batinali ljude...naravno, ako je ovo što kaže 24- godišnjak istina kiša
Ly
Ly
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 24.10.2009
Broj postova : 3469
Reputacija Reputacija : 475
Godina imam : 64
Započeo/la tema :
Nasilje policajaca nad građanima - Page 8 Empty61 / 99961 / 999Nasilje policajaca nad građanima - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Nasilje policajaca nad građanima - Page 8 Empty Re: Nasilje policajaca nad građanima

Postaj by Gost sri lis 06, 2010 10:01 pm

Lažljivci, banda, mafija mn Nasilje policajaca nad građanima - Page 8 Voodoo
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Nasilje policajaca nad građanima - Page 8 Empty Re: Nasilje policajaca nad građanima

Postaj by Mass sri lis 06, 2010 10:04 pm

Kad vidim sliku od tog lika odma mu sve povjerujem Razz
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Nasilje policajaca nad građanima - Page 8 Empty200 / 999200 / 999Nasilje policajaca nad građanima - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Nasilje policajaca nad građanima - Page 8 Empty Re: Nasilje policajaca nad građanima

Postaj by Hate sri lis 06, 2010 10:07 pm

nemam komentara, suzdržana sam kašalj
Hate
Hate
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 25.05.2010
Broj postova : 8686
Reputacija Reputacija : 791
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Nasilje policajaca nad građanima - Page 8 Empty245 / 999245 / 999Nasilje policajaca nad građanima - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Nasilje policajaca nad građanima - Page 8 Empty Re: Nasilje policajaca nad građanima

Postaj by Ly sri lis 06, 2010 10:15 pm

Ma nije to valjda taj starkelja?
Ly
Ly
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 24.10.2009
Broj postova : 3469
Reputacija Reputacija : 475
Godina imam : 64
Započeo/la tema :
Nasilje policajaca nad građanima - Page 8 Empty61 / 99961 / 999Nasilje policajaca nad građanima - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Nasilje policajaca nad građanima - Page 8 Empty Re: Nasilje policajaca nad građanima

Postaj by bokaso1 sri lis 06, 2010 11:33 pm

Verovatno se dogodilo ali na zalos nije ni prvi ni poslednji slucaj..... Kod mene u naseljuse desio relativno skori slican slucaj kad je interventna upala u kafic i na poziv jednog decka da popije pice na njegov racun pocela da tuce sve za njegovim stolom... (Sedeo je sa suprugom ‚ i drugom..)... Komsija koji mu je pomogao da ustane je pretucen i slomljena mu je kljucna kost a njegova devojka koja mu je pokusala pomoci je dobro prebijena..... Na njihovu zalos postoji snimak sa kamere u kaficu koji potvrdjuje tu pricu...... Bilo je cak i na dnevniku ali nista......
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Nasilje policajaca nad građanima - Page 8 Empty120 / 999120 / 999Nasilje policajaca nad građanima - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Nasilje policajaca nad građanima - Page 8 Empty Re: Nasilje policajaca nad građanima

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 8 / 11. Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.