Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nepušači su pametniji od pušača?!

+16
tanuki
scorpio57
gio_deluxe
evitaa
Stevo Largo
fernando torres
diabolik.
fosforica
eva kant
ema007
Purgy
Amyicha
Melinda
THUNDER_DINIX
pustinja
Neu
20 posters

Stranica 3 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Nepušači su pametniji od pušača?! - Page 3 Empty Re: Nepušači su pametniji od pušača?!

Postaj by Amyicha pet vel 26, 2010 5:43 pm

fernando torres je napisao/la:
ponosni purger je napisao/la:
ema007 je napisao/la:kako pušenje ima veze sa lošijim zdravljem, zakrčenjem krvnih žila, rakom i sl. bolestima OK, ali napisati ovakve gluposti,

Zato ja uvijek tražim one koje štete u trudnoći.


Laughing Laughing

bitno da nisu one koije uništavaju spermu... Laughing

a Laughing za novu sam ja s frendom i frendicom na kutiji pročitala da pušenje šteti spermi tak neš hahaha Laughing
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 29
Započeo/la tema :
Nepušači su pametniji od pušača?! - Page 3 Empty113 / 999113 / 999Nepušači su pametniji od pušača?! - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Nepušači su pametniji od pušača?! - Page 3 Empty Re: Nepušači su pametniji od pušača?!

Postaj by ema007 pet vel 26, 2010 5:46 pm

Potpuno se slažem sa fosforicom, cigarete mogu samo loše utjecati na zdravlje, stara mi je zbog njih dobila astmu. To ne znači da nepušaći neće nikada oboliti od ničega ali da će si skratiti listu boleština, svakako hoće

ema007
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 11.01.2010
Broj postova : 89
Reputacija Reputacija : 6
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Nepušači su pametniji od pušača?! - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Nepušači su pametniji od pušača?! - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Nepušači su pametniji od pušača?! - Page 3 Empty Re: Nepušači su pametniji od pušača?!

Postaj by Stevo Largo pet vel 26, 2010 6:34 pm

ak ti paše puši brate mili... možeš umrijeti od raka pluča ili da te auto pogazi Very Happy


kakve veze pušnje ima s pameti? XD
Stevo Largo
Stevo Largo
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 15.02.2010
Broj postova : 4115
Reputacija Reputacija : 371
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Nepušači su pametniji od pušača?! - Page 3 Empty20 / 99920 / 999Nepušači su pametniji od pušača?! - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Nepušači su pametniji od pušača?! - Page 3 Empty Re: Nepušači su pametniji od pušača?!

Postaj by diabolik. pet vel 26, 2010 6:44 pm

Pušenje je korisno. To znaju ljudi od pamtivjeka i zato meso od kvarenja štite dimom.
I svi koji puše, štite dimom svoja pluća od kvarenja, a to s rakom i oko raka seru doktori zato jer mu ne mogu lijeka pronaći.
diabolik.
diabolik.
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 6086
Reputacija Reputacija : 553
Godina imam : 58
Započeo/la tema :
Nepušači su pametniji od pušača?! - Page 3 Empty74 / 99974 / 999Nepušači su pametniji od pušača?! - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Nepušači su pametniji od pušača?! - Page 3 Empty Re: Nepušači su pametniji od pušača?!

Postaj by evitaa pet vel 26, 2010 7:05 pm

Pa moglo bi se reći da su pametniji jer iako kažete da se mora nekako umrijeti (od cigareta ne mora , vlastiti izbor) i svi su svjesni štetnih posljedica pušenja a usprkos tome puše i pravdaju to vrlo često jedim od rijetkih užitaka koji si priušte , smatram da je pametna odluka ne pušiti i time spriječiti posljedice koje nosi pušenje ili od njih umrijeti.
evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 52
Započeo/la tema :
Nepušači su pametniji od pušača?! - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Nepušači su pametniji od pušača?! - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Nepušači su pametniji od pušača?! - Page 3 Empty Re: Nepušači su pametniji od pušača?!

Postaj by gio_deluxe pet vel 26, 2010 7:16 pm

a ja sam čuo , da žene koje ne žele pušiti , češće dožive razvod braka . jel to istina ?
gio_deluxe
gio_deluxe
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 23.01.2009
Broj postova : 4911
Reputacija Reputacija : 228
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Nepušači su pametniji od pušača?! - Page 3 Empty41 / 99941 / 999Nepušači su pametniji od pušača?! - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Nepušači su pametniji od pušača?! - Page 3 Empty Re: Nepušači su pametniji od pušača?!

Postaj by Purgy pet vel 26, 2010 7:20 pm

Je.

A one koje žele, često obole na koljena.
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
Nepušači su pametniji od pušača?! - Page 3 Empty142 / 999142 / 999Nepušači su pametniji od pušača?! - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Nepušači su pametniji od pušača?! - Page 3 Empty Re: Nepušači su pametniji od pušača?!

Postaj by diabolik. pet vel 26, 2010 7:25 pm

gio_deluxe je napisao/la:a ja sam čuo , da žene koje ne žele pušiti , češće dožive razvod braka . jel to istina ?

Živa istina.

Za dobrim pušačicama je velika potražnja,naročito onima koje odma i gutaju, pa se zato se često razvode. Puše malo jednom, pa malo drugom, trećem itd....
Teško nabasat na takvu... [You must be registered and logged in to see this image.]
diabolik.
diabolik.
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 6086
Reputacija Reputacija : 553
Godina imam : 58
Započeo/la tema :
Nepušači su pametniji od pušača?! - Page 3 Empty74 / 99974 / 999Nepušači su pametniji od pušača?! - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Nepušači su pametniji od pušača?! - Page 3 Empty Re: Nepušači su pametniji od pušača?!

Postaj by eva kant pet vel 26, 2010 7:27 pm

ponosni purger je napisao/la:Je.

A one koje žele, često obole na koljena.
Very Happy
ko bi rekao da ste tako dobro upućeni u tu problematiku. Very Happy
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 24
Započeo/la tema :
Nepušači su pametniji od pušača?! - Page 3 Empty92 / 99992 / 999Nepušači su pametniji od pušača?! - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Nepušači su pametniji od pušača?! - Page 3 Empty Re: Nepušači su pametniji od pušača?!

Postaj by gio_deluxe pet vel 26, 2010 7:27 pm

uvijek sam ja svom djedu vjerovao , opet je imao pravo Smile
gio_deluxe
gio_deluxe
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 23.01.2009
Broj postova : 4911
Reputacija Reputacija : 228
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Nepušači su pametniji od pušača?! - Page 3 Empty41 / 99941 / 999Nepušači su pametniji od pušača?! - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Nepušači su pametniji od pušača?! - Page 3 Empty Re: Nepušači su pametniji od pušača?!

Postaj by Purgy pet vel 26, 2010 7:53 pm

eva kant je napisao/la:
ponosni purger je napisao/la:Je.

A one koje žele, često obole na koljena.
Very Happy
ko bi rekao da ste tako dobro upućeni u tu problematiku. Very Happy


Pa da.
Počeli su stavljat na cigarete kak' su štetne, sad će i na alkohol...

Još malo ćeš morat na njega tetovirat, pušenje je štetno za vaša koljena.
Pušenje ubija milijarde male djece.
konjanik
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
Nepušači su pametniji od pušača?! - Page 3 Empty142 / 999142 / 999Nepušači su pametniji od pušača?! - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Nepušači su pametniji od pušača?! - Page 3 Empty Re: Nepušači su pametniji od pušača?!

Postaj by evitaa pet vel 26, 2010 7:59 pm

ponosni purger je napisao/la:Počeli su stavljat na cigarete kak' su štetne, sad će i na alkohol...

Vidiš kako je to zapravo dobra reklama.
evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 52
Započeo/la tema :
Nepušači su pametniji od pušača?! - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Nepušači su pametniji od pušača?! - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Nepušači su pametniji od pušača?! - Page 3 Empty Re: Nepušači su pametniji od pušača?!

Postaj by gio_deluxe pet vel 26, 2010 8:04 pm

nežimku ; kaj je dobra reklama ?
gio_deluxe
gio_deluxe
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 23.01.2009
Broj postova : 4911
Reputacija Reputacija : 228
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Nepušači su pametniji od pušača?! - Page 3 Empty41 / 99941 / 999Nepušači su pametniji od pušača?! - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Nepušači su pametniji od pušača?! - Page 3 Empty Re: Nepušači su pametniji od pušača?!

Postaj by eva kant pet vel 26, 2010 8:15 pm

ponosni purger je napisao/la:

Pa da.
Počeli su stavljat na cigarete kak' su štetne, sad će i na alkohol...

Još malo ćeš morat na njega tetovirat, pušenje je štetno za vaša koljena.
Pušenje ubija milijarde male djece.
konjanik
treba ljude ipak upozorit na štetnost. jednom kad te koljeno počne bolit, možeš samo plakat. Very Happy
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 24
Započeo/la tema :
Nepušači su pametniji od pušača?! - Page 3 Empty92 / 99992 / 999Nepušači su pametniji od pušača?! - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Nepušači su pametniji od pušača?! - Page 3 Empty Re: Nepušači su pametniji od pušača?!

Postaj by evitaa pet vel 26, 2010 8:18 pm

Kako ne kužiš?

Pa natpisima na kutijama cigareta se stvara

veća reklama za cigarete nego što se stvarno misli na

zdravlje građana.Ako zaista vlada takva zabrinutost zašto se ne zabrani proizvodnja?

Cigarete s oznakama kao što su light, silver ili gold koje ostavljaju dojam da su

zdrave ili stvaraju manju ovisnost, u stvari se ni po čemu ne razlikuju od ostalih.
evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 52
Započeo/la tema :
Nepušači su pametniji od pušača?! - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Nepušači su pametniji od pušača?! - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Nepušači su pametniji od pušača?! - Page 3 Empty Re: Nepušači su pametniji od pušača?!

Postaj by gio_deluxe pet vel 26, 2010 8:24 pm

ahaaa , na to misliš . moguće da je i to reklama , ali ne sa intencijom da bude reklama . jbg. proizvodnja se nemože ukinuti , odnosno ne dok se cigareta ne okvalificira kao opojno sredstvo , što ameri pokušavaju , ali ni oni tome još nemogu stati na kraj . moramo čekati , kao uostalom i na sve poz. promijene u društvu .
čekati i čekati .
gio_deluxe
gio_deluxe
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 23.01.2009
Broj postova : 4911
Reputacija Reputacija : 228
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Nepušači su pametniji od pušača?! - Page 3 Empty41 / 99941 / 999Nepušači su pametniji od pušača?! - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Nepušači su pametniji od pušača?! - Page 3 Empty Re: Nepušači su pametniji od pušača?!

Postaj by eva kant pet vel 26, 2010 8:28 pm

evitaa je napisao/la:Kako ne kužiš?

Pa natpisima na kutijama cigareta se stvara

veća reklama za cigarete nego što se stvarno misli na

zdravlje građana.
ne znam koga taj natpis može animirati da puši.
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 24
Započeo/la tema :
Nepušači su pametniji od pušača?! - Page 3 Empty92 / 99992 / 999Nepušači su pametniji od pušača?! - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Nepušači su pametniji od pušača?! - Page 3 Empty Re: Nepušači su pametniji od pušača?!

Postaj by evitaa pet vel 26, 2010 8:30 pm

eva kant je napisao/la:
ne znam koga taj natpis može animirati da puši.

Znam da neznaš.Raspitaj se.
evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 52
Započeo/la tema :
Nepušači su pametniji od pušača?! - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Nepušači su pametniji od pušača?! - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Nepušači su pametniji od pušača?! - Page 3 Empty Re: Nepušači su pametniji od pušača?!

Postaj by eva kant pet vel 26, 2010 8:31 pm

daj mi ti reci. neda mi se.
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 24
Započeo/la tema :
Nepušači su pametniji od pušača?! - Page 3 Empty92 / 99992 / 999Nepušači su pametniji od pušača?! - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Nepušači su pametniji od pušača?! - Page 3 Empty Re: Nepušači su pametniji od pušača?!

Postaj by gio_deluxe pet vel 26, 2010 8:33 pm

postoji istraživanje o tome na kakve reklame ljudi reagiraju .
naravno pokazalo se da što je uočljivija reklama , reakcija je bolja . ovo je vrlo uočljiv natpis i može djelovati kao reklama ; zanimljivo je da je to istraživanje pokazalo da su crvena i žuta boja najprihvćenije od populacije , pa ako se netko misli reklamirati ......
gio_deluxe
gio_deluxe
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 23.01.2009
Broj postova : 4911
Reputacija Reputacija : 228
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Nepušači su pametniji od pušača?! - Page 3 Empty41 / 99941 / 999Nepušači su pametniji od pušača?! - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Nepušači su pametniji od pušača?! - Page 3 Empty Re: Nepušači su pametniji od pušača?!

Postaj by eva kant pet vel 26, 2010 8:40 pm

i antireklama je reklama, ali to još uvijek ne znači da je poticajna.
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 24
Započeo/la tema :
Nepušači su pametniji od pušača?! - Page 3 Empty92 / 99992 / 999Nepušači su pametniji od pušača?! - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Nepušači su pametniji od pušača?! - Page 3 Empty Re: Nepušači su pametniji od pušača?!

Postaj by eva kant pet vel 26, 2010 9:00 pm

evitaa je napisao/la:
eva kant je napisao/la:
ne znam koga taj natpis može animirati da puši.

Znam da neznaš.Raspitaj se.
evo malo sam progugla i naišla na ovaj tekst
[You must be registered and logged in to see this link.]

nije da ti nisi slučajno krivo shvatila na koje natpise je mislio purgi? znaš, radi se o onom tekstu sa crnim slovima na kojima piše da je pušenje štetno za zdravlje, pušenje u trudnoći šteti plodu i sl.
to nema veze s ovim natpisima iz ovog članka.
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 24
Započeo/la tema :
Nepušači su pametniji od pušača?! - Page 3 Empty92 / 99992 / 999Nepušači su pametniji od pušača?! - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Nepušači su pametniji od pušača?! - Page 3 Empty Re: Nepušači su pametniji od pušača?!

Postaj by evitaa pet vel 26, 2010 9:12 pm

eva kant je napisao/la:nije da ti nisi slučajno krivo shvatila na koje natpise je mislio purgi? znaš, radi se o onom tekstu sa crnim slovima na kojima piše da je pušenje štetno za zdravlje, pušenje u trudnoći šteti plodu i sl.
to nema veze s ovim natpisima iz ovog članka.

Nisam ja ništa krivo mislila već upravo na to.Sa jedne strane piše kako je pušenje štetno u trudnoći , uzrokuje srčani , moždani udar i upravo naglašavanjem light , slim cigareta , sa manje katrana ili nikotina rade reklame.
Upravo kako si napisala svaka reklama je dobra a u ovom slučaju antireklaam je odradila posao odlično.

Šta ti vjeruješ da je to napisano zbog brige za građane?
evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 52
Započeo/la tema :
Nepušači su pametniji od pušača?! - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Nepušači su pametniji od pušača?! - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Nepušači su pametniji od pušača?! - Page 3 Empty Re: Nepušači su pametniji od pušača?!

Postaj by gio_deluxe pet vel 26, 2010 9:14 pm

to je napisano , jer zakon to propisuje , zbog brige za građane , ali ne u smislu brige za zdravlje , već brige za smanjenje troškova liječenja oboljelih od bolesti uzrokovanih pušenjem .
gio_deluxe
gio_deluxe
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 23.01.2009
Broj postova : 4911
Reputacija Reputacija : 228
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Nepušači su pametniji od pušača?! - Page 3 Empty41 / 99941 / 999Nepušači su pametniji od pušača?! - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Nepušači su pametniji od pušača?! - Page 3 Empty Re: Nepušači su pametniji od pušača?!

Postaj by eva kant pet vel 26, 2010 9:20 pm

omg!
ako neka cigareta ima manje nikotina, onda je lakša od neke druge koja ga ima više i treba to naglasiti. to ne znači da ona ne stvara ovisnost kao i one sa više nikotina.

mislim, sad kad vidim kako ti to tumačiš, onda me ne čudi što možda i neki drugi isto tako tumače.

ne, ja nisam napisala da je svaka reklama dobra, upravo supratno. antireklama nije poticajna, već obrnuto.
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 24
Započeo/la tema :
Nepušači su pametniji od pušača?! - Page 3 Empty92 / 99992 / 999Nepušači su pametniji od pušača?! - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Nepušači su pametniji od pušača?! - Page 3 Empty Re: Nepušači su pametniji od pušača?!

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.