Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Roditelji na uzor svojih roditelja ili ?

+8
Lilly Marlene
Hell
art
evitaa
Sasuke
eva kant
Love
Neu
12 posters

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

Roditelji na uzor svojih roditelja ili ? Empty Roditelji na uzor svojih roditelja ili ?

Postaj by Neu pet lis 09, 2009 2:54 pm

Dakle jeste li/hoćete li biti roditelji kao što su vaši roditelji bili prema vama?

Zašto?
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Roditelji na uzor svojih roditelja ili ? Empty999 / 999999 / 999Roditelji na uzor svojih roditelja ili ? Empty

[Vrh] Go down

Roditelji na uzor svojih roditelja ili ? Empty Re: Roditelji na uzor svojih roditelja ili ?

Postaj by Love pet lis 09, 2009 2:58 pm

Ne,nikada!
Več sam napisala da se na pogreškama uči..
Zamjeram im puno toga,još i sad nemogu snjima na zelenu granu...
Love
Love
Domaćica foruma Love
(Brineta, kuvar'ca, seksica)
Domaćica foruma Love  (Brineta, kuvar'ca, seksica)

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 28855
Reputacija Reputacija : 1211
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Roditelji na uzor svojih roditelja ili ? Empty672 / 999672 / 999Roditelji na uzor svojih roditelja ili ? Empty

[Vrh] Go down

Roditelji na uzor svojih roditelja ili ? Empty Re: Roditelji na uzor svojih roditelja ili ?

Postaj by eva kant pet lis 09, 2009 3:03 pm

nisam.
ja na svoje dijete gledam kao na osobu koja ima pravo pitati zašto i ima pravo na iskren odgovor, kaja ima pravo iskazati svoje želje bez straha od osude i pravo na samostalne odluke koje su u granicama njegovog stupnja prosuđivanja.

a od svojih sam roditelja često znala čuti ti si dijete ili to nije za djecu, curicu ili sl.
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 24
Započeo/la tema :
Roditelji na uzor svojih roditelja ili ? Empty92 / 99992 / 999Roditelji na uzor svojih roditelja ili ? Empty

[Vrh] Go down

Roditelji na uzor svojih roditelja ili ? Empty Re: Roditelji na uzor svojih roditelja ili ?

Postaj by Neu pet lis 09, 2009 3:08 pm

@ love baš u ničemu nisu ostavili pozitivan utjecaj na tebe?

@eva- ja mislim da ću bit ko i moja mama, ona je stvarno legendarna klanjanje
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Roditelji na uzor svojih roditelja ili ? Empty999 / 999999 / 999Roditelji na uzor svojih roditelja ili ? Empty

[Vrh] Go down

Roditelji na uzor svojih roditelja ili ? Empty Re: Roditelji na uzor svojih roditelja ili ?

Postaj by Love pet lis 09, 2009 3:09 pm

To što i jesu slabo,ja na njihovom mjestu nikad tako nebi..
Love
Love
Domaćica foruma Love
(Brineta, kuvar'ca, seksica)
Domaćica foruma Love  (Brineta, kuvar'ca, seksica)

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 28855
Reputacija Reputacija : 1211
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Roditelji na uzor svojih roditelja ili ? Empty672 / 999672 / 999Roditelji na uzor svojih roditelja ili ? Empty

[Vrh] Go down

Roditelji na uzor svojih roditelja ili ? Empty Re: Roditelji na uzor svojih roditelja ili ?

Postaj by Sasuke pet lis 09, 2009 3:10 pm

Necu bit ko moji roditelji, dost su nepravedni i ono sto kaze eva..
Puni predrasuda >_>
Sasuke
Sasuke
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 03.01.2009
Broj postova : 1853
Reputacija Reputacija : 83
Godina imam : 28
Započeo/la tema :
Roditelji na uzor svojih roditelja ili ? Empty43 / 99943 / 999Roditelji na uzor svojih roditelja ili ? Empty

[Vrh] Go down

Roditelji na uzor svojih roditelja ili ? Empty Re: Roditelji na uzor svojih roditelja ili ?

Postaj by Neu pet lis 09, 2009 3:12 pm

to je dobro čak,sreća u nesreći,znate kako ste se vi soječali i znate da to neće učiniti tako vašem klincu
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Roditelji na uzor svojih roditelja ili ? Empty999 / 999999 / 999Roditelji na uzor svojih roditelja ili ? Empty

[Vrh] Go down

Roditelji na uzor svojih roditelja ili ? Empty Re: Roditelji na uzor svojih roditelja ili ?

Postaj by Love pet lis 09, 2009 3:14 pm

No No sasuke,istina,predrasude sve sjebu uvijek,sva sreča da mi nije bitno što če netko drugi reč tj cijela okolina...
Love
Love
Domaćica foruma Love
(Brineta, kuvar'ca, seksica)
Domaćica foruma Love  (Brineta, kuvar'ca, seksica)

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 28855
Reputacija Reputacija : 1211
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Roditelji na uzor svojih roditelja ili ? Empty672 / 999672 / 999Roditelji na uzor svojih roditelja ili ? Empty

[Vrh] Go down

Roditelji na uzor svojih roditelja ili ? Empty Re: Roditelji na uzor svojih roditelja ili ?

Postaj by eva kant pet lis 09, 2009 3:15 pm

Neukrotiva je napisao/la:

@eva- ja mislim da ću bit ko i moja mama, ona je stvarno legendarna klanjanje
pa i moji roditelji su ok i vjerujem da su tada mislili najbolje, ali se pojam odgoja danas i onda dosta razlikuje.
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 24
Započeo/la tema :
Roditelji na uzor svojih roditelja ili ? Empty92 / 99992 / 999Roditelji na uzor svojih roditelja ili ? Empty

[Vrh] Go down

Roditelji na uzor svojih roditelja ili ? Empty Re: Roditelji na uzor svojih roditelja ili ?

Postaj by Neu pet lis 09, 2009 3:16 pm

bit je u tome da ja imam sve što mi treba, da mi je mama kao i prijateljica, i sve, nije konzervativna, sa mojim dečkom je u jako super odnosu, itd.

jedino što me živcira je pto me svako malo zivka na mobitel kad sam vani,al to je kao zato jer se brine di sam itd

i što je opsjednuta higijenom i čistoćom stana,sve se mora caklit,to me nervira jer svaki dan mi sere da moram spremat nešto a ja svedno ne spremam
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Roditelji na uzor svojih roditelja ili ? Empty999 / 999999 / 999Roditelji na uzor svojih roditelja ili ? Empty

[Vrh] Go down

Roditelji na uzor svojih roditelja ili ? Empty Re: Roditelji na uzor svojih roditelja ili ?

Postaj by Love pet lis 09, 2009 3:18 pm

Ja sa svojom mamom nikad nisam prijateljica bila,uvijek mi je srala,optuživala za sve nikad nije slušala što me muči samo me kudila i zato nemam poštenja prema njoj nit je ne podnosim..
Love
Love
Domaćica foruma Love
(Brineta, kuvar'ca, seksica)
Domaćica foruma Love  (Brineta, kuvar'ca, seksica)

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 28855
Reputacija Reputacija : 1211
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Roditelji na uzor svojih roditelja ili ? Empty672 / 999672 / 999Roditelji na uzor svojih roditelja ili ? Empty

[Vrh] Go down

Roditelji na uzor svojih roditelja ili ? Empty Re: Roditelji na uzor svojih roditelja ili ?

Postaj by Neu pet lis 09, 2009 3:24 pm

mene je jedno vrijeme jako živcirala,da sam se čak tjela i odsteliti od kuće, u to vrijeme sam bila tako bahata i bezobrazna,bilo mi je 17/18 godina, pila sam s legicama,napila se vani,došla kuć pod gasom i sve i ona mi je svaki dan srala kako sam bezobrazna itd pa smo se svađale,ali ja sam jednostavno bila "u pubertetu" tj imala sam svoju fazu koju sam morala proć. i tad mi je sve išlo na živce.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Roditelji na uzor svojih roditelja ili ? Empty999 / 999999 / 999Roditelji na uzor svojih roditelja ili ? Empty

[Vrh] Go down

Roditelji na uzor svojih roditelja ili ? Empty Re: Roditelji na uzor svojih roditelja ili ?

Postaj by evitaa pet lis 09, 2009 3:26 pm

eva kant je napisao/la:nisam.
ja na svoje dijete gledam kao na osobu koja ima pravo pitati zašto i ima pravo na iskren odgovor, kaja ima pravo iskazati svoje želje bez straha od osude i pravo na samostalne odluke koje su u granicama njegovog stupnja prosuđivanja.

a od svojih sam roditelja često znala čuti ti si dijete ili to nije za djecu, curicu ili sl.

Ja sam quotala Evin post jer upravo ovakav odnos ja imam sa svojom djecom.Ono što bi nadodala je da ,htjeli mi priznati ili ne,da kad-tad shvatimo da smo zapravo imamo puno sličnosti sa svojim roditeljima. Wink
evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 52
Započeo/la tema :
Roditelji na uzor svojih roditelja ili ? Empty0 / 9990 / 999Roditelji na uzor svojih roditelja ili ? Empty

[Vrh] Go down

Roditelji na uzor svojih roditelja ili ? Empty Re: Roditelji na uzor svojih roditelja ili ?

Postaj by art pet lis 09, 2009 4:05 pm

tooooo cure gore
art
art
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 30.09.2009
Broj postova : 128
Reputacija Reputacija : 5
Godina imam : 51
Započeo/la tema :
Roditelji na uzor svojih roditelja ili ? Empty0 / 9990 / 999Roditelji na uzor svojih roditelja ili ? Empty

[Vrh] Go down

Roditelji na uzor svojih roditelja ili ? Empty Re: Roditelji na uzor svojih roditelja ili ?

Postaj by Love pet lis 09, 2009 6:41 pm

Eva,još na kraju shvatimo da smo i gorji bili od svojih roditelja :piše:
Mnogo njih je to reklo..
Love
Love
Domaćica foruma Love
(Brineta, kuvar'ca, seksica)
Domaćica foruma Love  (Brineta, kuvar'ca, seksica)

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 28855
Reputacija Reputacija : 1211
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Roditelji na uzor svojih roditelja ili ? Empty672 / 999672 / 999Roditelji na uzor svojih roditelja ili ? Empty

[Vrh] Go down

Roditelji na uzor svojih roditelja ili ? Empty Re: Roditelji na uzor svojih roditelja ili ?

Postaj by Hell pet lis 09, 2009 6:42 pm

uf..ja sam totalno drukčiji...
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Roditelji na uzor svojih roditelja ili ? Empty497 / 999497 / 999Roditelji na uzor svojih roditelja ili ? Empty

[Vrh] Go down

Roditelji na uzor svojih roditelja ili ? Empty Re: Roditelji na uzor svojih roditelja ili ?

Postaj by Love pet lis 09, 2009 6:43 pm

kak to misliš?
Love
Love
Domaćica foruma Love
(Brineta, kuvar'ca, seksica)
Domaćica foruma Love  (Brineta, kuvar'ca, seksica)

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 28855
Reputacija Reputacija : 1211
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Roditelji na uzor svojih roditelja ili ? Empty672 / 999672 / 999Roditelji na uzor svojih roditelja ili ? Empty

[Vrh] Go down

Roditelji na uzor svojih roditelja ili ? Empty Re: Roditelji na uzor svojih roditelja ili ?

Postaj by Hell pet lis 09, 2009 6:49 pm

..pa moji su konzerve i mslim da njihove taktike i nisu baš najbolej za dijete..ja sam liberal..i želim naučiti dijete sve..
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Roditelji na uzor svojih roditelja ili ? Empty497 / 999497 / 999Roditelji na uzor svojih roditelja ili ? Empty

[Vrh] Go down

Roditelji na uzor svojih roditelja ili ? Empty Re: Roditelji na uzor svojih roditelja ili ?

Postaj by Lilly Marlene pet lis 09, 2009 6:55 pm

ja želim biti kao moj tata :love-:

to je osoba koju volim najnajnajviše na svijetu Very Happy

Lilly Marlene
Trajno baniran/a

Registriran/a : 15.09.2009
Broj postova : 186
Reputacija Reputacija : 12
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Roditelji na uzor svojih roditelja ili ? Empty0 / 9990 / 999Roditelji na uzor svojih roditelja ili ? Empty

[Vrh] Go down

Roditelji na uzor svojih roditelja ili ? Empty Re: Roditelji na uzor svojih roditelja ili ?

Postaj by eva kant sub lis 10, 2009 12:35 pm

evitaa je napisao/la:
eva kant je napisao/la:nisam.
ja na svoje dijete gledam kao na osobu koja ima pravo pitati zašto i ima pravo na iskren odgovor, kaja ima pravo iskazati svoje želje bez straha od osude i pravo na samostalne odluke koje su u granicama njegovog stupnja prosuđivanja.

a od svojih sam roditelja često znala čuti ti si dijete ili to nije za djecu, curicu ili sl.

Ja sam quotala Evin post jer upravo ovakav odnos ja imam sa svojom djecom.Ono što bi nadodala je da ,htjeli mi priznati ili ne,da kad-tad shvatimo da smo zapravo imamo puno sličnosti sa svojim roditeljima. Wink
a neki i na susjede. :=U:
šalim se, i slažem se da dosta sličnosti iz roditeljskog doma, prenašamo i na svoj. no stvar je u tome što postoje i ljudi koju su uočili neke greške kod svojih roditelja, pa ne žele čini iste kod svoje djece, kao što je istina da postoje i oni koji ih nisu svijesni, pa ih ponavljaju.
možemo uzeti npr. zlostavljanu djecu koja će, kad i sami postanu roditelji također zlostavljati svoju. ali ima i ljudi koji su bili zlostavljani kao djeca i baš zbog toga, ne žele to svojoj djeci činiti. tako da ono, neke modele ponašanja možemo i svijesno mijenjati.
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 24
Započeo/la tema :
Roditelji na uzor svojih roditelja ili ? Empty92 / 99992 / 999Roditelji na uzor svojih roditelja ili ? Empty

[Vrh] Go down

Roditelji na uzor svojih roditelja ili ? Empty Re: Roditelji na uzor svojih roditelja ili ?

Postaj by Amyicha uto lis 04, 2011 9:58 am

ja neću nikada. moji su pomalo staromodni. meni to ne smeta. nek budu kakvi oće, ali ja znam da poput njih neću biti
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 29
Započeo/la tema :
Roditelji na uzor svojih roditelja ili ? Empty113 / 999113 / 999Roditelji na uzor svojih roditelja ili ? Empty

[Vrh] Go down

Roditelji na uzor svojih roditelja ili ? Empty Re: Roditelji na uzor svojih roditelja ili ?

Postaj by Hunnerkongen pon vel 03, 2014 11:25 pm

Pa gdje ću biti ko moji? Sve sam napravio čega su se užasavali. Slušao metal, nosio crno, imao dugu kosu, probao đoint i cigaretu, pio, tetovirao se , lupao auto i plaćao kazne, još da znaju da sam spavao s muškarcem...
Hunnerkongen
Hunnerkongen
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 07.09.2009
Broj postova : 3835
Reputacija Reputacija : 533
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Roditelji na uzor svojih roditelja ili ? Empty39 / 99939 / 999Roditelji na uzor svojih roditelja ili ? Empty

[Vrh] Go down

Roditelji na uzor svojih roditelja ili ? Empty Re: Roditelji na uzor svojih roditelja ili ?

Postaj by Chulpan pon vel 03, 2014 11:30 pm

Hhhhhhuneru, zbilja?!  Razz 

Nisam spavala sa zenom ali sam se s 13 godina ofarbala u crno (gavranovo krilo), bila sam poput zombija...

Chulpan
Trajno baniran/a

Registriran/a : 02.06.2013
Broj postova : 5273
Reputacija Reputacija : 89
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Roditelji na uzor svojih roditelja ili ? Empty0 / 9990 / 999Roditelji na uzor svojih roditelja ili ? Empty

[Vrh] Go down

Roditelji na uzor svojih roditelja ili ? Empty Re: Roditelji na uzor svojih roditelja ili ?

Postaj by Hunnerkongen pon vel 03, 2014 11:33 pm

Sjećam se velike svađe brata s starcima kad je htio svoju kosu do guzice ofarbati u crno. I godine svađe oko duge kose s njima.
Hunnerkongen
Hunnerkongen
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 07.09.2009
Broj postova : 3835
Reputacija Reputacija : 533
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Roditelji na uzor svojih roditelja ili ? Empty39 / 99939 / 999Roditelji na uzor svojih roditelja ili ? Empty

[Vrh] Go down

Roditelji na uzor svojih roditelja ili ? Empty Re: Roditelji na uzor svojih roditelja ili ?

Postaj by Chulpan pon vel 03, 2014 11:40 pm

Skoro svi muski su to prosli.

Meni su rekli da samo kurve farbaju kosu... :faceklanjanje:

Chulpan
Trajno baniran/a

Registriran/a : 02.06.2013
Broj postova : 5273
Reputacija Reputacija : 89
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Roditelji na uzor svojih roditelja ili ? Empty0 / 9990 / 999Roditelji na uzor svojih roditelja ili ? Empty

[Vrh] Go down

Roditelji na uzor svojih roditelja ili ? Empty Re: Roditelji na uzor svojih roditelja ili ?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.