Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najbolji savjet koji ste dobili od roditelja/baka...

+5
Haxxo
mala_lutkica
Mr.Cooly
Prop
Neu
9 posters

Go down

Najbolji savjet koji ste dobili od roditelja/baka... Empty Najbolji savjet koji ste dobili od roditelja/baka...

Postaj by Neu pon lip 22, 2009 8:44 pm

Koji je?
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Najbolji savjet koji ste dobili od roditelja/baka... Empty999 / 999999 / 999Najbolji savjet koji ste dobili od roditelja/baka... Empty

[Vrh] Go down

Najbolji savjet koji ste dobili od roditelja/baka... Empty Re: Najbolji savjet koji ste dobili od roditelja/baka...

Postaj by Prop pon lip 22, 2009 8:46 pm

Sine, budi pametan Laughing
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Najbolji savjet koji ste dobili od roditelja/baka... Empty108 / 999108 / 999Najbolji savjet koji ste dobili od roditelja/baka... Empty

[Vrh] Go down

Najbolji savjet koji ste dobili od roditelja/baka... Empty Re: Najbolji savjet koji ste dobili od roditelja/baka...

Postaj by Mr.Cooly pon lip 22, 2009 8:48 pm

od djeda neigraj se sa ženskim srcetom jedno je igraj se sa sisama dvije su
Mr.Cooly
Mr.Cooly
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 21.04.2009
Broj postova : 4748
Reputacija Reputacija : 253
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
Najbolji savjet koji ste dobili od roditelja/baka... Empty0 / 9990 / 999Najbolji savjet koji ste dobili od roditelja/baka... Empty

[Vrh] Go down

Najbolji savjet koji ste dobili od roditelja/baka... Empty Re: Najbolji savjet koji ste dobili od roditelja/baka...

Postaj by mala_lutkica sri srp 15, 2009 9:37 pm

prop_ovednik je napisao/la:Sine, budi pametan Laughing
Laughing nisi jedini

mala_lutkica
Trajno baniran/a

Registriran/a : 06.06.2009
Broj postova : 1282
Reputacija Reputacija : 12
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Najbolji savjet koji ste dobili od roditelja/baka... Empty97 / 99997 / 999Najbolji savjet koji ste dobili od roditelja/baka... Empty

[Vrh] Go down

Najbolji savjet koji ste dobili od roditelja/baka... Empty Re: Najbolji savjet koji ste dobili od roditelja/baka...

Postaj by Haxxo ned srp 19, 2009 3:33 pm

"Pazi s'kojom spavaš!"

Haxxo
Privremeno baniran/a

Registriran/a : 06.06.2009
Broj postova : 90
Reputacija Reputacija : 4
Započeo/la tema :
Najbolji savjet koji ste dobili od roditelja/baka... Empty10 / 99910 / 999Najbolji savjet koji ste dobili od roditelja/baka... Empty

[Vrh] Go down

Najbolji savjet koji ste dobili od roditelja/baka... Empty Re: Najbolji savjet koji ste dobili od roditelja/baka...

Postaj by FALKON 2 ned srp 19, 2009 3:50 pm

Haxxo je napisao/la:"Pazi s'kojom spavaš!"

e ovaj savjet bi meni bio dobar, ja uvijek sa pogrešnim spavao..........
FALKON 2
FALKON 2
Doktor foruma
Doktor foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 11695
Reputacija Reputacija : 580
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Najbolji savjet koji ste dobili od roditelja/baka... Empty9 / 9999 / 999Najbolji savjet koji ste dobili od roditelja/baka... Empty

[Vrh] Go down

Najbolji savjet koji ste dobili od roditelja/baka... Empty Re: Najbolji savjet koji ste dobili od roditelja/baka...

Postaj by Haxxo ned srp 19, 2009 4:05 pm

Savjet je dobar,ali nisam ni ja bio baš dovoljno pametan
da bih ga poslušo. Wink

Haxxo
Privremeno baniran/a

Registriran/a : 06.06.2009
Broj postova : 90
Reputacija Reputacija : 4
Započeo/la tema :
Najbolji savjet koji ste dobili od roditelja/baka... Empty10 / 99910 / 999Najbolji savjet koji ste dobili od roditelja/baka... Empty

[Vrh] Go down

Najbolji savjet koji ste dobili od roditelja/baka... Empty Re: Najbolji savjet koji ste dobili od roditelja/baka...

Postaj by FALKON 2 ned srp 19, 2009 4:06 pm

savjet je odličan..............
FALKON 2
FALKON 2
Doktor foruma
Doktor foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 11695
Reputacija Reputacija : 580
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Najbolji savjet koji ste dobili od roditelja/baka... Empty9 / 9999 / 999Najbolji savjet koji ste dobili od roditelja/baka... Empty

[Vrh] Go down

Najbolji savjet koji ste dobili od roditelja/baka... Empty Re: Najbolji savjet koji ste dobili od roditelja/baka...

Postaj by Amyicha čet lis 29, 2009 12:18 am

od mame:
ne daj srcu da se zaljubi u bilo koga. imaš vremena za zaljubljivanje. pokušaj da ostane sve na ajmo to tako nazvati simpatijama.

i mama mi je rekla nije to toliki savijet ali rekla je:
kćeri tvoj najbolji prijatelj je.... mama. njoj uvijek možeš vjerovati i ona je uvijek tu za tebe
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 29
Započeo/la tema :
Najbolji savjet koji ste dobili od roditelja/baka... Empty113 / 999113 / 999Najbolji savjet koji ste dobili od roditelja/baka... Empty

[Vrh] Go down

Najbolji savjet koji ste dobili od roditelja/baka... Empty Re: Najbolji savjet koji ste dobili od roditelja/baka...

Postaj by Sasuke čet lis 29, 2009 2:10 pm

Moj stari mi stalno nes pomaze Very Happy
Kad mi nes nije jasno, kad nes trea rijesit, sve mi objasni... Divim mu se koliko je pametan o.o
Sasuke
Sasuke
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 03.01.2009
Broj postova : 1853
Reputacija Reputacija : 83
Godina imam : 28
Započeo/la tema :
Najbolji savjet koji ste dobili od roditelja/baka... Empty43 / 99943 / 999Najbolji savjet koji ste dobili od roditelja/baka... Empty

[Vrh] Go down

Najbolji savjet koji ste dobili od roditelja/baka... Empty Re: Najbolji savjet koji ste dobili od roditelja/baka...

Postaj by Melinda čet lis 29, 2009 10:10 pm

od mame:
prijatelj ti nije onaj koji će s tobom provesti 24 sata, a nestati kad ga trebaš. prijatelj je onaj kojeg, unatoč tome što ga rijetko vidiš, možeš nazvati kad god trebaš njegovu pomoć.

uvijek budi svoja i ne daj nikome da te promijeni.

sama sebi moraš biti najvažnija. ne niti škola, niti dečko. ti se moraš osjećati dobro, a onda dolazi sve ostalo.
Melinda
Melinda
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 27.08.2009
Broj postova : 1605
Reputacija Reputacija : 223
Započeo/la tema :
Najbolji savjet koji ste dobili od roditelja/baka... Empty10 / 99910 / 999Najbolji savjet koji ste dobili od roditelja/baka... Empty

[Vrh] Go down

Najbolji savjet koji ste dobili od roditelja/baka... Empty Re: Najbolji savjet koji ste dobili od roditelja/baka...

Postaj by Gost čet lis 29, 2009 10:13 pm

od stare..sine pamet u glavu a ne dolje Laughing
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Najbolji savjet koji ste dobili od roditelja/baka... Empty Re: Najbolji savjet koji ste dobili od roditelja/baka...

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.