Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koje su po vama karakteristike dobrog roditelja?

+7
Neu
Amyicha
fosforica
Prop
Optimyst
Hell
Love
11 posters

Go down

Koje su po vama karakteristike dobrog roditelja? Empty Koje su po vama karakteristike dobrog roditelja?

Postaj by Love pet lis 09, 2009 8:36 pm

Slobodno ih recite,koje su to i zašto baš te?
Love
Love
Domaćica foruma Love
(Brineta, kuvar'ca, seksica)
Domaćica foruma Love  (Brineta, kuvar'ca, seksica)

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 28855
Reputacija Reputacija : 1211
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Koje su po vama karakteristike dobrog roditelja? Empty672 / 999672 / 999Koje su po vama karakteristike dobrog roditelja? Empty

[Vrh] Go down

Koje su po vama karakteristike dobrog roditelja? Empty Re: Koje su po vama karakteristike dobrog roditelja?

Postaj by Hell pet lis 09, 2009 8:37 pm

..sluša dijete, razuman je, empatičan. ne sluša druge, ne tuče dijete
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Koje su po vama karakteristike dobrog roditelja? Empty497 / 999497 / 999Koje su po vama karakteristike dobrog roditelja? Empty

[Vrh] Go down

Koje su po vama karakteristike dobrog roditelja? Empty Re: Koje su po vama karakteristike dobrog roditelja?

Postaj by Love pet lis 09, 2009 8:40 pm

Da je razuman,ima strpljenja,nije agresiva i ima takav nastup..
Love
Love
Domaćica foruma Love
(Brineta, kuvar'ca, seksica)
Domaćica foruma Love  (Brineta, kuvar'ca, seksica)

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 28855
Reputacija Reputacija : 1211
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Koje su po vama karakteristike dobrog roditelja? Empty672 / 999672 / 999Koje su po vama karakteristike dobrog roditelja? Empty

[Vrh] Go down

Koje su po vama karakteristike dobrog roditelja? Empty Re: Koje su po vama karakteristike dobrog roditelja?

Postaj by Optimyst pet lis 09, 2009 8:52 pm

možda i najvažnija karakteristika je razumijevanje-preispitivanje i shvaćanje situacije...

drugo-od malena odgajati dijete s ljubavlju (naravno),ali mu pokazati i poštovanje,osloboditi ga strahova i dati mu dovoljno prostora za razvoj vlastite osobnosti,a za to je potrebno

pružiti mu normalno i sretno djetinjstvo,razgovarati,steći povjerenje

nikad ga fizički ne kažnjavati-to vas samo može udaljiti od djeteta...
Optimyst
Optimyst
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 3226
Reputacija Reputacija : 795
Godina imam : 48
Započeo/la tema :
Koje su po vama karakteristike dobrog roditelja? Empty168 / 999168 / 999Koje su po vama karakteristike dobrog roditelja? Empty

[Vrh] Go down

Koje su po vama karakteristike dobrog roditelja? Empty Re: Koje su po vama karakteristike dobrog roditelja?

Postaj by Prop pet lis 09, 2009 8:53 pm

Da širi krila djetetu...
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Koje su po vama karakteristike dobrog roditelja? Empty108 / 999108 / 999Koje su po vama karakteristike dobrog roditelja? Empty

[Vrh] Go down

Koje su po vama karakteristike dobrog roditelja? Empty Re: Koje su po vama karakteristike dobrog roditelja?

Postaj by fosforica pet lis 09, 2009 8:57 pm

Cylon je napisao/la:..sluša dijete, razuman je, empatičan. ne sluša druge, ne tuče dijete

ne sluša druge?

uvijek sve trebaš slušati...razmisliti, pa odluciti što ti misliš da je uredu.

ja ne znam što bi da mi nije bilo moje mame...i vlastite intuicije.

vjerojatno bi se snalazila, samo puno teže da nisam imala koga slušati.
fosforica
fosforica
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 14.02.2009
Broj postova : 6076
Reputacija Reputacija : 1195
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Koje su po vama karakteristike dobrog roditelja? Empty21 / 99921 / 999Koje su po vama karakteristike dobrog roditelja? Empty

[Vrh] Go down

Koje su po vama karakteristike dobrog roditelja? Empty Re: Koje su po vama karakteristike dobrog roditelja?

Postaj by Amyicha sub lis 10, 2009 6:15 am

da ne staljaju u kaznu djete svaki put kad misle da je djete pogriješilo, a nije. i da slušaju kad im djete ide nešto objasniti, jer me to iritira kad mi ne daju objasniti nešto
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 29
Započeo/la tema :
Koje su po vama karakteristike dobrog roditelja? Empty113 / 999113 / 999Koje su po vama karakteristike dobrog roditelja? Empty

[Vrh] Go down

Koje su po vama karakteristike dobrog roditelja? Empty Re: Koje su po vama karakteristike dobrog roditelja?

Postaj by Neu sub lis 10, 2009 12:38 pm

uvijek uz tebe,brine se o tebi,ne da da neko kaže nešto ružno za tebe itd
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Koje su po vama karakteristike dobrog roditelja? Empty999 / 999999 / 999Koje su po vama karakteristike dobrog roditelja? Empty

[Vrh] Go down

Koje su po vama karakteristike dobrog roditelja? Empty Re: Koje su po vama karakteristike dobrog roditelja?

Postaj by tanuki sub lis 10, 2009 12:43 pm

uspostaviti komunikaciju, biti dosljedan, ne lagati , ne davati lažna obećanja-
voditi ih sasobom i prenositi valastita iskustva!
a dali sam bio dobar roditelj- morate pitati moju djecu!
ja sam ponosan na njih!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Koje su po vama karakteristike dobrog roditelja? Empty700 / 999700 / 999Koje su po vama karakteristike dobrog roditelja? Empty

[Vrh] Go down

Koje su po vama karakteristike dobrog roditelja? Empty Re: Koje su po vama karakteristike dobrog roditelja?

Postaj by Layla sri lis 21, 2009 7:41 am

da bude prijatelj svome djetetu i da prihvati činjenicu da je dijete - osoba sa svojim stavovima
nikada ne treba podcjenjivati mišljenje djeteta
razumijevanje, prijateljstvo s djecom

treba ih usmjeravati na pravi put, ne treba ih sputavati
Layla
Layla
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 30.09.2009
Broj postova : 1348
Reputacija Reputacija : 314
Godina imam : 48
Započeo/la tema :
Koje su po vama karakteristike dobrog roditelja? Empty55 / 99955 / 999Koje su po vama karakteristike dobrog roditelja? Empty

[Vrh] Go down

Koje su po vama karakteristike dobrog roditelja? Empty Re: Koje su po vama karakteristike dobrog roditelja?

Postaj by Neu ned tra 11, 2010 10:17 pm

Layla je napisao/la:da bude prijatelj svome djetetu
to je najbitnije
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Koje su po vama karakteristike dobrog roditelja? Empty999 / 999999 / 999Koje su po vama karakteristike dobrog roditelja? Empty

[Vrh] Go down

Koje su po vama karakteristike dobrog roditelja? Empty Re: Koje su po vama karakteristike dobrog roditelja?

Postaj by Melinda pon tra 12, 2010 7:35 am

da sluša, da dopusti djetetu da se izrazi, da ga ne osuđuje i da ga podupire u svakoj njegovoj odluci ako to dijete usrećuje. dijete treba znat da mu je roditelj dostupan 24/7, da uvijek ima nekog za razgovor i zabavu.
Melinda
Melinda
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 27.08.2009
Broj postova : 1605
Reputacija Reputacija : 223
Započeo/la tema :
Koje su po vama karakteristike dobrog roditelja? Empty10 / 99910 / 999Koje su po vama karakteristike dobrog roditelja? Empty

[Vrh] Go down

Koje su po vama karakteristike dobrog roditelja? Empty Re: Koje su po vama karakteristike dobrog roditelja?

Postaj by Turrican pon tra 12, 2010 3:18 pm

Pametno i moralno da usmjerava dijete kroz život i da ga dobro izbatina po potrebi (nebiste vjerovali kako toga fali danas) xD Ozbiljno.
Nježnost i ovo ostalo što su drugi naveli se podrazumijeva, ako vam to treba govoriti onda ne biste niti smjeli biti roditelj.

No kao što sam već negdje napisao na ovom forumu, danas je sve više zombi-roditelja koji niti pružaju nježnost niti disciplinu. (pružaju samo hranu, prebivalište i novac)

Treba i nježnosti ali (po potrebi) i batina, roditelj koji ne pruža pažnju i toplinu čini štetu djetetu, a premlaki roditelj pak koji samo tetoši svoje dijete čini štetu cijelom društvu kad to dijete danas-sutra odraste. (sjetite se Hella samo xD šalim se)

Turrican
Tehničar foruma Tury
(Informatičar, zajebant)
Tehničar foruma Tury  (Informatičar,  zajebant)

Registriran/a : 22.02.2009
Broj postova : 5443
Reputacija Reputacija : 1188
Započeo/la tema :
Koje su po vama karakteristike dobrog roditelja? Empty55 / 99955 / 999Koje su po vama karakteristike dobrog roditelja? Empty

[Vrh] Go down

Koje su po vama karakteristike dobrog roditelja? Empty Re: Koje su po vama karakteristike dobrog roditelja?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.