Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pušenje i zdravlje !

+35
Gabriel
eva kant
damfisk
m
Lady with hat
Jørgen
zbracun
Chulpan
nikolina
John Kimble
Angie
Dr.Kiyu
Teo
Love
Purgy
HESTIJA__
Ira
Stevo Largo
Blind Passenger
Ly
Mass
bokaso1
Dawor
Baka Slavica
Amyicha
diabolik.
Neukrotivi pastuh
Hrc@
tomtomy
THUNDER_DINIX
fosforica
demo
FALKON 2
Neu
tanuki
39 posters

Stranica 2 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Pušenje  i  zdravlje ! - Page 2 Empty Re: Pušenje i zdravlje !

Postaj by FALKON 2 čet srp 16, 2009 8:05 pm

pa sad ponovo skoro godina dana.......... ali aktualno nepušim već par godina,
FALKON 2
FALKON 2
Doktor foruma
Doktor foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 11695
Reputacija Reputacija : 580
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Pušenje  i  zdravlje ! - Page 2 Empty9 / 9999 / 999Pušenje  i  zdravlje ! - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Pušenje  i  zdravlje ! - Page 2 Empty Re: Pušenje i zdravlje !

Postaj by fosforica čet srp 16, 2009 8:17 pm

može tanki...možeš naci u industrijskom kruhu svakojakih aditiva...ali ako ih ne želiš jesti, ispeceš domaci.

i od dve fete kruha barem neces smrditi kao od dve cigarete...

a tebi od volje....
fosforica
fosforica
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 14.02.2009
Broj postova : 6076
Reputacija Reputacija : 1195
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Pušenje  i  zdravlje ! - Page 2 Empty21 / 99921 / 999Pušenje  i  zdravlje ! - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Pušenje  i  zdravlje ! - Page 2 Empty Re: Pušenje i zdravlje !

Postaj by Gost čet srp 16, 2009 8:21 pm

pušim već 19 godina,ne primjećujem zasad nikakve probleme,
ne iskašljavam ništ,najveći mi problem novci.....i žuti zubi stidljivko
ali nebih baš rekao da nije škodljivo,mislim da ipak sve te
liječničke teorije nisu bez neka osnove.........
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pušenje  i  zdravlje ! - Page 2 Empty Re: Pušenje i zdravlje !

Postaj by fosforica čet srp 16, 2009 8:26 pm

bbbb bem :guzi
fosforica
fosforica
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 14.02.2009
Broj postova : 6076
Reputacija Reputacija : 1195
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Pušenje  i  zdravlje ! - Page 2 Empty21 / 99921 / 999Pušenje  i  zdravlje ! - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Pušenje  i  zdravlje ! - Page 2 Empty Re: Pušenje i zdravlje !

Postaj by Love čet srp 16, 2009 10:55 pm

a zašt onda pišu i kelje naljepnice na kutije pušenje ubija,pušenje4 je šteno,pušenje ovo ono?!
nije to bzvz,posljedice če kad tad na vidjelo!
Love
Love
Domaćica foruma Love
(Brineta, kuvar'ca, seksica)
Domaćica foruma Love  (Brineta, kuvar'ca, seksica)

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 28855
Reputacija Reputacija : 1211
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Pušenje  i  zdravlje ! - Page 2 Empty672 / 999672 / 999Pušenje  i  zdravlje ! - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Pušenje  i  zdravlje ! - Page 2 Empty Re: Pušenje i zdravlje !

Postaj by Hrc@ pet srp 17, 2009 8:22 am

radi reda pisu tj pisu zato da upozore ljude na moguce posljedice
Hrc@
Hrc@
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 16.07.2009
Broj postova : 116
Reputacija Reputacija : 2
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Pušenje  i  zdravlje ! - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Pušenje  i  zdravlje ! - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Pušenje  i  zdravlje ! - Page 2 Empty Re: Pušenje i zdravlje !

Postaj by Love pet srp 17, 2009 8:23 am

pa posljedica če bit prije il kasnije
Love
Love
Domaćica foruma Love
(Brineta, kuvar'ca, seksica)
Domaćica foruma Love  (Brineta, kuvar'ca, seksica)

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 28855
Reputacija Reputacija : 1211
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Pušenje  i  zdravlje ! - Page 2 Empty672 / 999672 / 999Pušenje  i  zdravlje ! - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Pušenje  i  zdravlje ! - Page 2 Empty Re: Pušenje i zdravlje !

Postaj by Hrc@ pet srp 17, 2009 8:24 am

nije nuzno da ce biti kod svakog
Hrc@
Hrc@
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 16.07.2009
Broj postova : 116
Reputacija Reputacija : 2
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Pušenje  i  zdravlje ! - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Pušenje  i  zdravlje ! - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Pušenje  i  zdravlje ! - Page 2 Empty Re: Pušenje i zdravlje !

Postaj by Love pet srp 17, 2009 8:25 am

nemora bit a opet sve je moguče
Love
Love
Domaćica foruma Love
(Brineta, kuvar'ca, seksica)
Domaćica foruma Love  (Brineta, kuvar'ca, seksica)

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 28855
Reputacija Reputacija : 1211
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Pušenje  i  zdravlje ! - Page 2 Empty672 / 999672 / 999Pušenje  i  zdravlje ! - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Pušenje  i  zdravlje ! - Page 2 Empty Re: Pušenje i zdravlje !

Postaj by Hrc@ pet srp 17, 2009 8:25 am

to ovisi od osobe do osobe i kakve si srece u zivotu
Hrc@
Hrc@
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 16.07.2009
Broj postova : 116
Reputacija Reputacija : 2
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Pušenje  i  zdravlje ! - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Pušenje  i  zdravlje ! - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Pušenje  i  zdravlje ! - Page 2 Empty Re: Pušenje i zdravlje !

Postaj by demo pet srp 17, 2009 11:07 am

Love je napisao/la:a zašt onda pišu i kelje naljepnice na kutije pušenje ubija,pušenje4 je šteno,pušenje ovo ono?!
nije to bzvz,posljedice če kad tad na vidjelo!
marketinski trik i globalna manipulacija Very Happy
demo
demo
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 12.07.2009
Broj postova : 112
Reputacija Reputacija : 12
Godina imam : 113
Započeo/la tema :
Pušenje  i  zdravlje ! - Page 2 Empty3 / 9993 / 999Pušenje  i  zdravlje ! - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Pušenje  i  zdravlje ! - Page 2 Empty Re: Pušenje i zdravlje !

Postaj by Neu čet lis 15, 2009 1:52 pm

^^Upravo to.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Pušenje  i  zdravlje ! - Page 2 Empty999 / 999999 / 999Pušenje  i  zdravlje ! - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Pušenje  i  zdravlje ! - Page 2 Empty Re: Pušenje i zdravlje !

Postaj by tanuki pet lis 16, 2009 10:43 am

Neukrotiva je napisao/la:a šta je s onim svaka cigareta skraćuje život za 8 minuta?
po toj logici bi neki umrli prije nego što su počeli pušiti!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Pušenje  i  zdravlje ! - Page 2 Empty700 / 999700 / 999Pušenje  i  zdravlje ! - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Pušenje  i  zdravlje ! - Page 2 Empty Re: Pušenje i zdravlje !

Postaj by Neukrotivi pastuh pet lis 16, 2009 10:52 am

Nigdje se ne spominje koliko pušenje mijenja svijest i o zdravlju nikotina. Na Tubes (papiru) se pri vrhu stavlja određena doza morfija koja izaziva ovisnost. Trebalo bi malo dublje uči u analizu „Pušenje i zdravlje“.
Neukrotivi pastuh
Neukrotivi pastuh
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 7641
Reputacija Reputacija : 281
Godina imam : 55
Započeo/la tema :
Pušenje  i  zdravlje ! - Page 2 Empty72 / 99972 / 999Pušenje  i  zdravlje ! - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Pušenje  i  zdravlje ! - Page 2 Empty Re: Pušenje i zdravlje !

Postaj by diabolik. pon lis 19, 2009 6:01 am

U načelu pušenje uvijek zagovaraju i brane pušači. Nepušači i bivši pušači ustrajavaju na tezi da pušenje šteti. Takva je situacija među laicima.
Medicina tvrdi da je pušenja štetno za zdravlje i to dokumentira brojnim dokazima, dok duhanski lobiji i država te tvrdnje nastoje relativizirati. Jasno, cilj im je financisaka dobit.
I sad ne treba biti veliki mudrac da zaključiš da je pušenje štetno za zdravlje.
diabolik.
diabolik.
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 6086
Reputacija Reputacija : 553
Godina imam : 58
Započeo/la tema :
Pušenje  i  zdravlje ! - Page 2 Empty74 / 99974 / 999Pušenje  i  zdravlje ! - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Pušenje  i  zdravlje ! - Page 2 Empty Re: Pušenje i zdravlje !

Postaj by Amyicha uto tra 27, 2010 6:56 am

ne znam zašto to pišu po kutijama kad prodaju cigarete. osim tog zašto to pišu kad će ljudi i ovako i onako kupovati cigarete unatoč tome i što je najbolje truju sebe ne njih. ne znam zašto seru stalno. budale. a osim tog jadni se muče oko tog da napišu to na sve i jednu kutiju. ljudi odu u bosnu kupe tamo šteku i naravno ni na jednoj kutiji ne piše to. kod nas je ko smrtovnica, a u bosni je onak s malim slovima npr. na ronhilu s zlatnim slovima na ostalim zavisi koja je boja pakovanja, ali i dalje mi nisu jasni- zašto to pišu kad i ovako i onako to i dalje prodaju? pa ako je toliko štetno neka nas spase i neka ne prodaju cigarete, tj. prave. sam rade kretene od sebe. toliko ljudi znam koji puše i nisu dobili rak, a oni koji dim nisu povukli umru od raka. ma daj nek mi se skinu.
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 29
Započeo/la tema :
Pušenje  i  zdravlje ! - Page 2 Empty113 / 999113 / 999Pušenje  i  zdravlje ! - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Pušenje  i  zdravlje ! - Page 2 Empty Re: Pušenje i zdravlje !

Postaj by Baka Slavica ned kol 22, 2010 4:03 pm

kada bi svi pušači vodili brigu o zdravlju na svijetu uopće ne bi postojale cigarete.ljudi puše radi užitka i ovisnosti a prodavači zarađuju masne pare na njima.ne može sve biti idealno.mora bit pušača.da nas nema tko bi oboljevao od raka pluća,grla,itd.[You must be registered and logged in to see this image.]
Baka Slavica
Baka Slavica
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 22.08.2010
Broj postova : 208
Reputacija Reputacija : 7
Godina imam : 44
Započeo/la tema :
Pušenje  i  zdravlje ! - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Pušenje  i  zdravlje ! - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Pušenje  i  zdravlje ! - Page 2 Empty Re: Pušenje i zdravlje !

Postaj by Amyicha ned kol 22, 2010 5:05 pm

Baka Slavica je napisao/la:kada bi svi pušači vodili brigu o zdravlju na svijetu uopće ne bi postojale cigarete.ljudi puše radi užitka i ovisnosti a prodavači zarađuju masne pare na njima.ne može sve biti idealno.mora bit pušača.da nas nema tko bi oboljevao od raka pluća,grla,itd.[You must be registered and logged in to see this image.]

slazem se s ovim smajlić
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 29
Započeo/la tema :
Pušenje  i  zdravlje ! - Page 2 Empty113 / 999113 / 999Pušenje  i  zdravlje ! - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Pušenje  i  zdravlje ! - Page 2 Empty Re: Pušenje i zdravlje !

Postaj by Dawor ned kol 22, 2010 6:10 pm

Pušenje je štetno, upozorenja na kutijama su zaštita od buduće sudske tužbe zbog posljedica pušenja.

demo je napisao/la:Natpisi tipa "pusenje steti zdravlju", "pusenje uzrokuje rak" stvara kod covjeka odredjeni oblik paranoje, pogotovo ako je i sam pusac te se kod njega otvara veca mogucnost da isti i dobije Very Happy (znate da se covjeku najcesce i desava ono cega se u tom trenutku najvise boji :smajlić:

Ovo je zanimljiva izjava i u neku ruku točna. Nedavno sam gledao na TV-u doktora koji je radio u Japanu i jednom prilikom je raspravljao sa Japanskim kolegom o propuhu. Kako je to štetno, ljudi se pokoče, dobiju upalu uha itd. a kolega Japanac je rekao da to u Japanu nepostoji. Oni u Japanu koriste propuh kao nešto dobro i ljudi nemaju taj strah od propuha i od njega neoboljevaju.
Dawor
Dawor
Upravo mi ošla nevinost
Upravo mi ošla nevinost

Registriran/a : 27.01.2009
Broj postova : 436
Reputacija Reputacija : 99
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Pušenje  i  zdravlje ! - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Pušenje  i  zdravlje ! - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Pušenje  i  zdravlje ! - Page 2 Empty Re: Pušenje i zdravlje !

Postaj by bokaso1 ned kol 22, 2010 8:49 pm

Ludi mnogo ozbiljna tema......

Nemojte donositi povrsne ocene....... Problem je mnogo slozeniji......

Amy. Na kutijama pisu da je stetan jer su ih na sudovima dobijali ljudi koji su oboleli od raznih bolesti pluca jer nisu upozoreni..... Takodje su ih naterali jer sve vise mladih pusi pa da ih upozore..... Time skidaju odgovornost sa sebe za bolesti koje uglavnom pokrecu neki sastojci u cigaretama......

Pusac je bolesnik koji ce se potruditi da se ne odrekne cigareta ni po koju cenu.....(zavisnik)..... Sebicnost pusaca gotovo da nema granicu, cak ni kad su njihova deca u pitanju.....

Uvek se navode primeri kako oni poznaju nekoga ko pusi od 5 razreda i sada je doziveo duboku starost.... Ili koja su sve zagadjenja oko nas duvanski dim je smesan....

Moguce da ima neko ko je doziveo duboku starost a da je pusac ali na jednog takvog idu 1000 drugih koji su umrli bas zbog duvana..... Obidjite plucnu bolnicu i videcete koliki je procenat pusaca........ Nisu u pitanju samo bolesti pluca vec i ostalih organa..... Jer u jednoj cigareti ima mnogo raznih otrova a dim i katran u plucima su samo dva......

Postujem pravo da neko hoce da se drogira, pusi, da se sece , ubije dokle god to ne ugrozava drugog..... Ti kao ne pusac kazi da li ti smeta dim duvanski kad si u kafici.... Zasto da me neko truje sa necim sto ne volim da bi samo njemu bilo lepo....

Zamisli da se najedes belog luka i izadjes u kafic.... (nije isto poredjenje jer je luk samo neprijatnog mirisa a dim gusi, smeta , peku oci i ako se dobro nadimis pobracanje i glavobolja.....

Kazem da su pusaci bolesnici jer u vecini slucajeva ne pokusavaju da zastite ni svoju decu a kamoli nekog drugog...... Takav sebicluk moze samo bolesnik......

Ovo je mnogo ozbiljna tema i ni malo bezazlena....
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Pušenje  i  zdravlje ! - Page 2 Empty120 / 999120 / 999Pušenje  i  zdravlje ! - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Pušenje  i  zdravlje ! - Page 2 Empty Re: Pušenje i zdravlje !

Postaj by bokaso1 ned kol 22, 2010 8:56 pm

Neukrotivi pastuh je napisao/la:Nigdje se ne spominje koliko pušenje mijenja svijest i o zdravlju nikotina. Na Tubes (papiru) se pri vrhu stavlja određena doza morfija koja izaziva ovisnost. Trebalo bi malo dublje uči u analizu „Pušenje i zdravlje“.

NP, nemora da stavlja morfijum, dovoljno je sto organizam navikne na dozu nikotina u sebi i kad nema dovoljno pusac hoce da svisne od muke...... Krizira......
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Pušenje  i  zdravlje ! - Page 2 Empty120 / 999120 / 999Pušenje  i  zdravlje ! - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Pušenje  i  zdravlje ! - Page 2 Empty Re: Pušenje i zdravlje !

Postaj by bokaso1 ned kol 22, 2010 9:02 pm

tanuki je napisao/la:
Neukrotiva je napisao/la:a šta je s onim svaka cigareta skraćuje život za 8 minuta?
po toj logici bi neki umrli prije nego što su počeli pušiti!

Da tanuki ali zavisi kako racunas.....

To ti je kao kad vozac gradskog autobusa objasnjava sinu Matematiku kako je 8-10+2=0....
Sine, u mom autobusu je 8 putnika..... Na stanici izadje 10 putnika i treba da udje jos 2 da nebi bilo nikoga.....

Koliko skracuje cigareta to je tesko izracunati (nemoguce) ali da nanosi stetu organizmu to je cinjenica..... Obidjite malo klinike pa ce te videti koji je procenat pusaca na njima bez obzira koja je klinika....
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Pušenje  i  zdravlje ! - Page 2 Empty120 / 999120 / 999Pušenje  i  zdravlje ! - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Pušenje  i  zdravlje ! - Page 2 Empty Re: Pušenje i zdravlje !

Postaj by Amyicha pon kol 23, 2010 7:39 am

bokaso1 je napisao/la:Ludi mnogo ozbiljna tema......

Nemojte donositi povrsne ocene....... Problem je mnogo slozeniji......

Amy. Na kutijama pisu da je stetan jer su ih na sudovima dobijali ljudi koji su oboleli od raznih bolesti pluca jer nisu upozoreni..... Takodje su ih naterali jer sve vise mladih pusi pa da ih upozore..... Time skidaju odgovornost sa sebe za bolesti koje uglavnom pokrecu neki sastojci u cigaretama......

Pusac je bolesnik koji ce se potruditi da se ne odrekne cigareta ni po koju cenu.....(zavisnik)..... Sebicnost pusaca gotovo da nema granicu, cak ni kad su njihova deca u pitanju.....

Uvek se navode primeri kako oni poznaju nekoga ko pusi od 5 razreda i sada je doziveo duboku starost.... Ili koja su sve zagadjenja oko nas duvanski dim je smesan....

Moguce da ima neko ko je doziveo duboku starost a da je pusac ali na jednog takvog idu 1000 drugih koji su umrli bas zbog duvana..... Obidjite plucnu bolnicu i videcete koliki je procenat pusaca........ Nisu u pitanju samo bolesti pluca vec i ostalih organa..... Jer u jednoj cigareti ima mnogo raznih otrova a dim i katran u plucima su samo dva......

Postujem pravo da neko hoce da se drogira, pusi, da se sece , ubije dokle god to ne ugrozava drugog..... Ti kao ne pusac kazi da li ti smeta dim duvanski kad si u kafici.... Zasto da me neko truje sa necim sto ne volim da bi samo njemu bilo lepo....

Zamisli da se najedes belog luka i izadjes u kafic.... (nije isto poredjenje jer je luk samo neprijatnog mirisa a dim gusi, smeta , peku oci i ako se dobro nadimis pobracanje i glavobolja.....

Kazem da su pusaci bolesnici jer u vecini slucajeva ne pokusavaju da zastite ni svoju decu a kamoli nekog drugog...... Takav sebicluk moze samo bolesnik......

Ovo je mnogo ozbiljna tema i ni malo bezazlena....

slazem se s tim. ali tako je to kod pusaca. koliko sam ja samo puta rekla da prestajem pusiti i nisam uspjela. mozda jednom uspijem tko zna. ali nije to bas lako. to trebas sjest i dobro razmisliti kako sta itd. i onda tek odluciti i ne samo odjednom prestat pusiti. vec malo po malo
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 29
Započeo/la tema :
Pušenje  i  zdravlje ! - Page 2 Empty113 / 999113 / 999Pušenje  i  zdravlje ! - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Pušenje  i  zdravlje ! - Page 2 Empty Re: Pušenje i zdravlje !

Postaj by bokaso1 pon kol 23, 2010 10:08 am

Samo je stvar volje...... Mislim da nema tu smanjujem vec ili pusim ili ne..... Moj odlican drugar pusi 4 kutije dnevno i za opkladu je na mesec dana ostavijo cigare......

Zavist se stvara i zato kazem da su pusaci bolesni ljudi..... Iz toga proistice njihovo ponasanje.....

Baci to, ne treba ti u zivotu......
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Pušenje  i  zdravlje ! - Page 2 Empty120 / 999120 / 999Pušenje  i  zdravlje ! - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Pušenje  i  zdravlje ! - Page 2 Empty Re: Pušenje i zdravlje !

Postaj by Amyicha pon kol 23, 2010 12:41 pm

znam da ne treba, ali danas npr. kad sam bila na tom popravku. puno mi je bilo lakse kad sam zapalila. toliko me je smirila. i bas mi je pomoglo. tako da se i bojim prestat pusiti kad me to jedino smiri. nekako to je ono sta zelim Very Happy
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 29
Započeo/la tema :
Pušenje  i  zdravlje ! - Page 2 Empty113 / 999113 / 999Pušenje  i  zdravlje ! - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Pušenje  i  zdravlje ! - Page 2 Empty Re: Pušenje i zdravlje !

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.