Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"Pomozite maloj djevojčici koja boluje"-Prevara ili stvarnost

+15
Dr.Kiyu
cecilé
Ly
Amyicha
scorpio57
Jedan
Skiper1
walter
Prop
Melinda
evitaa
mala_lutkica
THUNDER_DINIX
Neu
tanuki
19 posters

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

Go down

"Pomozite maloj djevojčici koja boluje"-Prevara ili stvarnost - Page 3 Empty Re: "Pomozite maloj djevojčici koja boluje"-Prevara ili stvarnost

Postaj by soprano sri stu 03, 2010 2:40 pm

prihvaćam....vjerojatno nisi mislio ozbiljno,ali omožda ne bi ni trbali o tome ....prebacimo se na nešto veselije pivo
soprano
soprano
Junior
Junior

Registriran/a : 05.10.2010
Broj postova : 588
Reputacija Reputacija : 35
Godina imam : 67
Započeo/la tema :
"Pomozite maloj djevojčici koja boluje"-Prevara ili stvarnost - Page 3 Empty7 / 9997 / 999"Pomozite maloj djevojčici koja boluje"-Prevara ili stvarnost - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

"Pomozite maloj djevojčici koja boluje"-Prevara ili stvarnost - Page 3 Empty Re: "Pomozite maloj djevojčici koja boluje"-Prevara ili stvarnost

Postaj by tanuki sri stu 03, 2010 4:08 pm

humanost je kategorija koja se zloupotrebljava-svojim primjerom ti meni jesi opalio šamar, ali nisi promjenio moje mišljenje!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
"Pomozite maloj djevojčici koja boluje"-Prevara ili stvarnost - Page 3 Empty700 / 999700 / 999"Pomozite maloj djevojčici koja boluje"-Prevara ili stvarnost - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

"Pomozite maloj djevojčici koja boluje"-Prevara ili stvarnost - Page 3 Empty Re: "Pomozite maloj djevojčici koja boluje"-Prevara ili stvarnost

Postaj by Hate sri stu 03, 2010 4:32 pm

Samo glupi i mrtvi nikad ne mjenjaju svoje mišljenje.noktići

"Pomozite maloj djevojčici koja boluje"-Prevara ili stvarnost - Page 3 761643
Hate
Hate
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 25.05.2010
Broj postova : 8686
Reputacija Reputacija : 791
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
"Pomozite maloj djevojčici koja boluje"-Prevara ili stvarnost - Page 3 Empty245 / 999245 / 999"Pomozite maloj djevojčici koja boluje"-Prevara ili stvarnost - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

"Pomozite maloj djevojčici koja boluje"-Prevara ili stvarnost - Page 3 Empty Re: "Pomozite maloj djevojčici koja boluje"-Prevara ili stvarnost

Postaj by tanuki sri stu 03, 2010 4:44 pm

Hate je napisao/la:Samo glupi i mrtvi nikad ne mjenjaju svoje mišljenje.noktići

"Pomozite maloj djevojčici koja boluje"-Prevara ili stvarnost - Page 3 761643
točno hate ali mišljenje nije igračka, nije plišani medo koji se odbaci kada ga prerastemo- mišljenje je kategorija koja se razgrađuje godinama, koja se koregira, ali promjeniti i odbaciti mišljenje, samo znači da nije tvoje!
mada mi nije jasno zašto si danas odlučila pišati po meni!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
"Pomozite maloj djevojčici koja boluje"-Prevara ili stvarnost - Page 3 Empty700 / 999700 / 999"Pomozite maloj djevojčici koja boluje"-Prevara ili stvarnost - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

"Pomozite maloj djevojčici koja boluje"-Prevara ili stvarnost - Page 3 Empty Re: "Pomozite maloj djevojčici koja boluje"-Prevara ili stvarnost

Postaj by soprano sri stu 03, 2010 8:35 pm

po meni mišljenje je ono što političari mijenjaju po potrebi

npr. šefe ja imam svoje mišljenje o tom,ali se ne slažem s njime
soprano
soprano
Junior
Junior

Registriran/a : 05.10.2010
Broj postova : 588
Reputacija Reputacija : 35
Godina imam : 67
Započeo/la tema :
"Pomozite maloj djevojčici koja boluje"-Prevara ili stvarnost - Page 3 Empty7 / 9997 / 999"Pomozite maloj djevojčici koja boluje"-Prevara ili stvarnost - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

"Pomozite maloj djevojčici koja boluje"-Prevara ili stvarnost - Page 3 Empty Re: "Pomozite maloj djevojčici koja boluje"-Prevara ili stvarnost

Postaj by scorpio57 pet stu 05, 2010 7:50 pm

Hate je napisao/la:Samo glupi i mrtvi nikad ne mjenjaju svoje mišljenje.noktići

"Pomozite maloj djevojčici koja boluje"-Prevara ili stvarnost - Page 3 761643

loš odraz Hate,ni tako
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 66
Započeo/la tema :
"Pomozite maloj djevojčici koja boluje"-Prevara ili stvarnost - Page 3 Empty65 / 99965 / 999"Pomozite maloj djevojčici koja boluje"-Prevara ili stvarnost - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

"Pomozite maloj djevojčici koja boluje"-Prevara ili stvarnost - Page 3 Empty Re: "Pomozite maloj djevojčici koja boluje"-Prevara ili stvarnost

Postaj by Dr.Kiyu pet stu 05, 2010 8:33 pm

pa i je i nije ovo njeno...dobro je promjeniti mišljenje kad uvidiš da si u krivu...ali stalno mjenjati mišljenja je prevrtljivost i kako je tanuki već rekao dokaz da nemaš svoje mišljenje kojeg se držiš Wink
Dr.Kiyu
Dr.Kiyu
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 04.09.2009
Broj postova : 4084
Reputacija Reputacija : 308
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
"Pomozite maloj djevojčici koja boluje"-Prevara ili stvarnost - Page 3 Empty51 / 99951 / 999"Pomozite maloj djevojčici koja boluje"-Prevara ili stvarnost - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

"Pomozite maloj djevojčici koja boluje"-Prevara ili stvarnost - Page 3 Empty Re: "Pomozite maloj djevojčici koja boluje"-Prevara ili stvarnost

Postaj by Neu ned pro 18, 2011 4:47 pm

Često ljudi zbog raznoraznih prevara koje se događaju ne žele uistinu pomoći nekome kome je pomoć neizmjerno potrebna, i sada da li zbog toga kriviti te ljude ili kriviti one ljude koji lažu da su bolesni kako bi dobili novčanu potporu?
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
"Pomozite maloj djevojčici koja boluje"-Prevara ili stvarnost - Page 3 Empty999 / 999999 / 999"Pomozite maloj djevojčici koja boluje"-Prevara ili stvarnost - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

"Pomozite maloj djevojčici koja boluje"-Prevara ili stvarnost - Page 3 Empty Re: "Pomozite maloj djevojčici koja boluje"-Prevara ili stvarnost

Postaj by jozefk pon pro 19, 2011 2:09 pm

Prevara.
jozefk
jozefk
Junior
Junior

Registriran/a : 19.12.2011
Broj postova : 697
Reputacija Reputacija : 133
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
"Pomozite maloj djevojčici koja boluje"-Prevara ili stvarnost - Page 3 Empty0 / 9990 / 999"Pomozite maloj djevojčici koja boluje"-Prevara ili stvarnost - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

"Pomozite maloj djevojčici koja boluje"-Prevara ili stvarnost - Page 3 Empty Re: "Pomozite maloj djevojčici koja boluje"-Prevara ili stvarnost

Postaj by Gost čet sij 12, 2012 11:02 am

tanuki je napisao/la:Svaki čas nađem takve poruke u sandučiću i definitivno se nađem u sukobu vlastitih razmišljanja- s jedne strane želio bi pomoći- ali uplata na žr ne znaći da sam pomogao nesretnoj djevojčici- već naprotiv, da sam papak koji plaća dobro organiziranoj mafiji!

Pa jednostavno provjeris informacije, ako neka udruga za bolesnu djecu zna za taj slucaj onda nije prevara, ali ako nitko nezna za to djete e onda je prevara i to je to Wink
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

"Pomozite maloj djevojčici koja boluje"-Prevara ili stvarnost - Page 3 Empty Re: "Pomozite maloj djevojčici koja boluje"-Prevara ili stvarnost

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.