Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"Dišpeti" koje su vam priredili vaši kućni ljubimci

4 posters

Go down

"Dišpeti" koje su vam priredili vaši kućni ljubimci Empty "Dišpeti" koje su vam priredili vaši kućni ljubimci

Postaj by Ive pet stu 27, 2009 10:15 pm

Sjećate li se kakvih "dišpeta" i raznih dogodovština koje su vam priredili vaši kućni ljubimci?


Meni je pas dosta toga priredio dok je bio štene. Very Happy

Npr. poderao mi je trenerku na par mjesta a i jaknu isto, onda je staroj porušio neke vaze u dvorištu i tako, i kad sam ga u kuću pustio je znalo bit rusvaja, sve živo bi uzimao i prenašao hammer hammer
Ive
Ive
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 28.12.2008
Broj postova : 1521
Reputacija Reputacija : 257
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
"Dišpeti" koje su vam priredili vaši kućni ljubimci Empty111 / 999111 / 999"Dišpeti" koje su vam priredili vaši kućni ljubimci Empty

[Vrh] Go down

"Dišpeti" koje su vam priredili vaši kućni ljubimci Empty Re: "Dišpeti" koje su vam priredili vaši kućni ljubimci

Postaj by Neu uto pro 01, 2009 12:00 am

moja mačka se pokakala na sred tepiha,bijelog,oštrila je kanđe na krevetu, i kada je piškila u pijesak sav je pijesak izbacala šapama van
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
"Dišpeti" koje su vam priredili vaši kućni ljubimci Empty999 / 999999 / 999"Dišpeti" koje su vam priredili vaši kućni ljubimci Empty

[Vrh] Go down

"Dišpeti" koje su vam priredili vaši kućni ljubimci Empty Re: "Dišpeti" koje su vam priredili vaši kućni ljubimci

Postaj by evitaa uto pro 01, 2009 12:02 am

Meni se pas isto nekoliko puta popiškio dok je bio mali a inaće je dosta dobar koliko čujem od drugih da ima pasa da oštre kanđe na namještaju ili grizu cipele...uglavnom osim navedenog ništa drugo.
evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 52
Započeo/la tema :
"Dišpeti" koje su vam priredili vaši kućni ljubimci Empty0 / 9990 / 999"Dišpeti" koje su vam priredili vaši kućni ljubimci Empty

[Vrh] Go down

"Dišpeti" koje su vam priredili vaši kućni ljubimci Empty Re: "Dišpeti" koje su vam priredili vaši kućni ljubimci

Postaj by Ive uto pro 01, 2009 12:05 am

E da, sad ste me sjetili Very Happy

Moj pas je kad je bio mali znao donašati stvari od svakuda, jednom je prilikom nakon što se igrao sa susjedovim psom ukrao susjedovu tenisicu i donio je u naše dvorište Very Happy


Zadnja promjena: Ive; uto pro 01, 2009 12:06 am; ukupno mijenjano 1 put.
Ive
Ive
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 28.12.2008
Broj postova : 1521
Reputacija Reputacija : 257
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
"Dišpeti" koje su vam priredili vaši kućni ljubimci Empty111 / 999111 / 999"Dišpeti" koje su vam priredili vaši kućni ljubimci Empty

[Vrh] Go down

"Dišpeti" koje su vam priredili vaši kućni ljubimci Empty Re: "Dišpeti" koje su vam priredili vaši kućni ljubimci

Postaj by Neu uto pro 01, 2009 12:06 am

ahah,moja mačka je tako miša unjela u stan
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
"Dišpeti" koje su vam priredili vaši kućni ljubimci Empty999 / 999999 / 999"Dišpeti" koje su vam priredili vaši kućni ljubimci Empty

[Vrh] Go down

"Dišpeti" koje su vam priredili vaši kućni ljubimci Empty Re: "Dišpeti" koje su vam priredili vaši kućni ljubimci

Postaj by Ive pon pro 21, 2009 8:18 pm

Evo sad baš jučer...Bili na šetnji i sreli neku kujicu i sve bilo ok dok nije počela skakat oko njega i on nju njuškat "Dišpeti" koje su vam priredili vaši kućni ljubimci 101360 I tako došli mi do kuće skoro a on neće doma "Dišpeti" koje su vam priredili vaši kućni ljubimci 106356 "Dišpeti" koje su vam priredili vaši kućni ljubimci 101360 Uglavnom totalno ga zaludila pica čini se "Dišpeti" koje su vam priredili vaši kućni ljubimci 761643 Morao sam ga na kraju zavezat i odvuć doma, a čak i to jedva koliko je bio uporan, malo me čak i iznervirao Very Happy

Jebiga tako je to kad ga puknu nagoni, tad ne jebe živu silu Laughing
Ive
Ive
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 28.12.2008
Broj postova : 1521
Reputacija Reputacija : 257
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
"Dišpeti" koje su vam priredili vaši kućni ljubimci Empty111 / 999111 / 999"Dišpeti" koje su vam priredili vaši kućni ljubimci Empty

[Vrh] Go down

"Dišpeti" koje su vam priredili vaši kućni ljubimci Empty Re: "Dišpeti" koje su vam priredili vaši kućni ljubimci

Postaj by Gost pon pro 28, 2009 1:51 am

a jooj..morao bi romana napisati...evo par mačak spavao po cijele dane..mislim da je 14 sati spavao Suspect .ispred peči nebi se ni mrdnio kada prolazis..onda ga nogom gurnes..a on ni probudio se..ko mrtvac spavao dalje..a pas...pokidao mi kablove od autoprikolice...sakrivao patike,najače mi bilo kada sam kasnio u školi a ja trazio patiku po dvoru.. izgrizao gumu ripne na traktoru.. onda lajao na kosilicu,grizao tockove od kosilice...ma jooj svasta...
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

"Dišpeti" koje su vam priredili vaši kućni ljubimci Empty Re: "Dišpeti" koje su vam priredili vaši kućni ljubimci

Postaj by cokakoka sri svi 05, 2010 10:28 am

Moj pas Rio je povijao susjedovu mačku i pri tom razbio kipić koji je stajao ispred kuće a vrijedi najmanje 400 kuna.
cokakoka
cokakoka
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 25.02.2010
Broj postova : 152
Reputacija Reputacija : 56
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
"Dišpeti" koje su vam priredili vaši kućni ljubimci Empty0 / 9990 / 999"Dišpeti" koje su vam priredili vaši kućni ljubimci Empty

[Vrh] Go down

"Dišpeti" koje su vam priredili vaši kućni ljubimci Empty Re: "Dišpeti" koje su vam priredili vaši kućni ljubimci

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.