Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tražim: EP album "Red and Blue" od Stefani Germanotte (Lady Gage)

2 posters

Go down

Tražim: EP album "Red and Blue" od Stefani Germanotte (Lady Gage) Empty Tražim: EP album "Red and Blue" od Stefani Germanotte (Lady Gage)

Postaj by Cruella de Vil uto oľu 16, 2010 8:40 pm

Želim kupiti ORIGINAL (nikako pirat) EP album "Red and blue" od Lady Gage, objavljen u vrijeme kada se ona predstavljala kao Stefani Germanotta. Onaj tko ga ima, neka mi pošalje fotografiju CDa na [url=mailto:alejandro.chaban@gmail.com]E-MAIL[/url]. O cijeni ću pregovarati.

PS: Budući da još nemam dovoljno postova i ne mogu slati privatne poruke, molim da se moja e-mail adresa ne briše iz ovog posta, i da se odgovori šalju na mail, a ne na privatne poruke, jer na privatne ne mogu odgovoriti.
Cruella de Vil
Cruella de Vil
Upravo mi ošla nevinost
Upravo mi ošla nevinost

Registriran/a : 21.02.2010
Broj postova : 297
Reputacija Reputacija : 97
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Tražim: EP album "Red and Blue" od Stefani Germanotte (Lady Gage) Empty16 / 99916 / 999Tražim: EP album "Red and Blue" od Stefani Germanotte (Lady Gage) Empty

[Vrh] Go down

Tražim: EP album "Red and Blue" od Stefani Germanotte (Lady Gage) Empty Re: Tražim: EP album "Red and Blue" od Stefani Germanotte (Lady Gage)

Postaj by Cruella de Vil uto oľu 16, 2010 10:22 pm

ah, vidim da BB kodovi ne funkcioniraju jednako na svim forumima, a sad više ne mogu editirati prethodni post. Isprika moderatorima i adminima na ovom malom "neredu". Moja email adresa: alejandro.chaban@gmail.com
Cruella de Vil
Cruella de Vil
Upravo mi ošla nevinost
Upravo mi ošla nevinost

Registriran/a : 21.02.2010
Broj postova : 297
Reputacija Reputacija : 97
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Tražim: EP album "Red and Blue" od Stefani Germanotte (Lady Gage) Empty16 / 99916 / 999Tražim: EP album "Red and Blue" od Stefani Germanotte (Lady Gage) Empty

[Vrh] Go down

Tražim: EP album "Red and Blue" od Stefani Germanotte (Lady Gage) Empty Re: Tražim: EP album "Red and Blue" od Stefani Germanotte (Lady Gage)

Postaj by THUNDER_DINIX uto oľu 16, 2010 10:25 pm

nema u cd shopu?
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Tražim: EP album "Red and Blue" od Stefani Germanotte (Lady Gage) Empty889 / 999889 / 999Tražim: EP album "Red and Blue" od Stefani Germanotte (Lady Gage) Empty

[Vrh] Go down

Tražim: EP album "Red and Blue" od Stefani Germanotte (Lady Gage) Empty Re: Tražim: EP album "Red and Blue" od Stefani Germanotte (Lady Gage)

Postaj by Cruella de Vil sri oľu 17, 2010 10:55 am

obišao sam sve ovdje u Osijeku, nigdje nisam našao Sad čak je i oskudica s ovim poznatijima poput "The fame" i "The fame monster", za njih se borim Very Happy
Cruella de Vil
Cruella de Vil
Upravo mi ošla nevinost
Upravo mi ošla nevinost

Registriran/a : 21.02.2010
Broj postova : 297
Reputacija Reputacija : 97
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Tražim: EP album "Red and Blue" od Stefani Germanotte (Lady Gage) Empty16 / 99916 / 999Tražim: EP album "Red and Blue" od Stefani Germanotte (Lady Gage) Empty

[Vrh] Go down

Tražim: EP album "Red and Blue" od Stefani Germanotte (Lady Gage) Empty Re: Tražim: EP album "Red and Blue" od Stefani Germanotte (Lady Gage)

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.