Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prijenosne konzole vs. "Staticke" konzole

+5
Turrican
bittersweet
Sinister
House
THUNDER_DINIX
9 posters

Go down

Prijenosne konzole vs. "Staticke" konzole Empty Prijenosne konzole vs. "Staticke" konzole

Postaj by THUNDER_DINIX sri oľu 11, 2009 11:05 pm

Dakle, koje su vama bolje konzole? navedite neke prednosti i mane jednih konzola u odnosu na druge
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Prijenosne konzole vs. "Staticke" konzole Empty889 / 999889 / 999Prijenosne konzole vs. "Staticke" konzole Empty

[Vrh] Go down

Prijenosne konzole vs. "Staticke" konzole Empty Re: Prijenosne konzole vs. "Staticke" konzole

Postaj by House čet oľu 12, 2009 7:41 am

Statička: Rijetko češ je negdje prenositi na drugo mjesto da igraš, trebaš uvjek imat struju, ak nema struje nemoš igrat, konzola je izdržljivija

Prijenosne: Možeš je nositi bilo gdje, (mislim da je netreba na struju uvjek priključiti osim na punjenje), vjerujem da su krhkije.

House
Trajno baniran/a

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 6097
Reputacija Reputacija : 435
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Prijenosne konzole vs. "Staticke" konzole Empty390 / 999390 / 999Prijenosne konzole vs. "Staticke" konzole Empty

[Vrh] Go down

Prijenosne konzole vs. "Staticke" konzole Empty Re: Prijenosne konzole vs. "Staticke" konzole

Postaj by THUNDER_DINIX čet oľu 12, 2009 9:28 am

Staticke:

+ puno bolje i kvalitetnije igre sa vrhunskom grafikom, kvaliteta same konzole, velik gamepad, veliki TV....

- uvijek treba biti prikljuceno na struju, ne mozes je nositi i spojiti gdje ti hoces

Prijenosne


+ imaju punjive baterije (ne mora na struju bit prikljuceno), mozes nosit di god hoces (pa cak i na WC kad ides smajlić), relativno solidne igre, kvaliteta

- podosta mal izbor igara na tržištu
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Prijenosne konzole vs. "Staticke" konzole Empty889 / 999889 / 999Prijenosne konzole vs. "Staticke" konzole Empty

[Vrh] Go down

Prijenosne konzole vs. "Staticke" konzole Empty Re: Prijenosne konzole vs. "Staticke" konzole

Postaj by Sinister čet oľu 12, 2009 12:54 pm

Pa statične su bolje,jebeš ovo...
Sinister
Sinister
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 15.01.2009
Broj postova : 6027
Reputacija Reputacija : 139
Godina imam : 1013
Započeo/la tema :
Prijenosne konzole vs. "Staticke" konzole Empty14 / 99914 / 999Prijenosne konzole vs. "Staticke" konzole Empty

[Vrh] Go down

Prijenosne konzole vs. "Staticke" konzole Empty Re: Prijenosne konzole vs. "Staticke" konzole

Postaj by bittersweet čet oľu 12, 2009 1:59 pm

statične. tak i onak igrice igram uvijek doma. ako si baš moram skratiti vrijeme igram sudoku na mobu..

bittersweet
Trajno baniran/a

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 7152
Reputacija Reputacija : 12
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Prijenosne konzole vs. "Staticke" konzole Empty51 / 99951 / 999Prijenosne konzole vs. "Staticke" konzole Empty

[Vrh] Go down

Prijenosne konzole vs. "Staticke" konzole Empty Re: Prijenosne konzole vs. "Staticke" konzole

Postaj by THUNDER_DINIX čet oľu 12, 2009 6:21 pm

Cynic zasto podcjenjujes prijenosne (PSP, NDS)?
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Prijenosne konzole vs. "Staticke" konzole Empty889 / 999889 / 999Prijenosne konzole vs. "Staticke" konzole Empty

[Vrh] Go down

Prijenosne konzole vs. "Staticke" konzole Empty Re: Prijenosne konzole vs. "Staticke" konzole

Postaj by Turrican čet oľu 12, 2009 6:59 pm

U doba 8-bitnjaka Gameboy je bio bolji od bilo koje Sege ili Nintenda prikopčanog na TV...
Danas su stvari malo drugačije, ako hoćeš vrhunsku grafiku prijenosne konzole se više nemogu nositi sa "statičkim" konzolama a i baterija krepa vrlo brzo.

Dakle, po meni "Statičke" su danas bolje, a prijenosne su bile bolje u prošlosti.

Turrican
Tehničar foruma Tury
(Informatičar, zajebant)
Tehničar foruma Tury  (Informatičar,  zajebant)

Registriran/a : 22.02.2009
Broj postova : 5443
Reputacija Reputacija : 1188
Započeo/la tema :
Prijenosne konzole vs. "Staticke" konzole Empty55 / 99955 / 999Prijenosne konzole vs. "Staticke" konzole Empty

[Vrh] Go down

Prijenosne konzole vs. "Staticke" konzole Empty Re: Prijenosne konzole vs. "Staticke" konzole

Postaj by Sinister čet oľu 12, 2009 8:50 pm

THUNDER_DINIX je napisao/la:Cynic zasto podcjenjujes prijenosne (PSP, NDS)?

Zato kaj su pun k...c bolje igre na statičnim,a ako si već negdje izašao onda se valja skoncentrirati na svijet oko sebe,a ne igrice igrat.
Poznavao sam lika koji je uvijek nosao sa sobom Gba i šta god mu kažeš ti samo odvrati u stilu:evo samo malo,da snimim,ček sam malo...reko odjebi...


Jednostavno su bolje ove za doma...činjenica,ne podcijenjivanje.
Sinister
Sinister
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 15.01.2009
Broj postova : 6027
Reputacija Reputacija : 139
Godina imam : 1013
Započeo/la tema :
Prijenosne konzole vs. "Staticke" konzole Empty14 / 99914 / 999Prijenosne konzole vs. "Staticke" konzole Empty

[Vrh] Go down

Prijenosne konzole vs. "Staticke" konzole Empty Re: Prijenosne konzole vs. "Staticke" konzole

Postaj by THUNDER_DINIX čet oľu 12, 2009 9:55 pm

ja se isto slazem da su te "kucne" iliti "staticne" bolje u svakom pogledu, prijenosne su dobre kad ides negdje na put, ali ne na taj nacin da ne fermas sta ti netko pored tebe prica kao sto si naveo ili da hodas ulicom i igras pa te auto pokupi. baterija kratko traje, to je istina, al nadjes negdje uticnicu i napunis, nemos sad cijeli dan igrat i ocekivat da traje smajlić
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Prijenosne konzole vs. "Staticke" konzole Empty889 / 999889 / 999Prijenosne konzole vs. "Staticke" konzole Empty

[Vrh] Go down

Prijenosne konzole vs. "Staticke" konzole Empty Re: Prijenosne konzole vs. "Staticke" konzole

Postaj by thunderbolt pon oľu 23, 2009 5:34 pm

Statičke jer su jednostavno bolje od prijenosnih

thunderbolt
Trajno baniran/a

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 204
Reputacija Reputacija : -4
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Prijenosne konzole vs. "Staticke" konzole Empty0 / 9990 / 999Prijenosne konzole vs. "Staticke" konzole Empty

[Vrh] Go down

Prijenosne konzole vs. "Staticke" konzole Empty Re: Prijenosne konzole vs. "Staticke" konzole

Postaj by SEMBA pon tra 06, 2009 3:39 pm

Turrican je napisao/la:Dakle, po meni "Statičke" su danas bolje, a prijenosne su bile bolje u prošlosti.
potpisujem

SEMBA
Trajno baniran/a

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 150
Reputacija Reputacija : 0
Započeo/la tema :
Prijenosne konzole vs. "Staticke" konzole Empty0 / 9990 / 999Prijenosne konzole vs. "Staticke" konzole Empty

[Vrh] Go down

Prijenosne konzole vs. "Staticke" konzole Empty Re: Prijenosne konzole vs. "Staticke" konzole

Postaj by Gost pet svi 22, 2009 10:37 am

slažem se sa hitmanom1
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prijenosne konzole vs. "Staticke" konzole Empty Re: Prijenosne konzole vs. "Staticke" konzole

Postaj by Sinister pet svi 22, 2009 10:38 am

A šta je on napisao? Laughing
Sinister
Sinister
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 15.01.2009
Broj postova : 6027
Reputacija Reputacija : 139
Godina imam : 1013
Započeo/la tema :
Prijenosne konzole vs. "Staticke" konzole Empty14 / 99914 / 999Prijenosne konzole vs. "Staticke" konzole Empty

[Vrh] Go down

Prijenosne konzole vs. "Staticke" konzole Empty Re: Prijenosne konzole vs. "Staticke" konzole

Postaj by m pet svi 22, 2009 10:47 am

...................... Laughing
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Prijenosne konzole vs. "Staticke" konzole Empty14 / 99914 / 999Prijenosne konzole vs. "Staticke" konzole Empty

[Vrh] Go down

Prijenosne konzole vs. "Staticke" konzole Empty Re: Prijenosne konzole vs. "Staticke" konzole

Postaj by log123 sub svi 23, 2009 9:59 am

pa sad..zavisi koje konzole usporedujes hmm ..nebres sad PS3 usporedivat s PSP-om..meni su bolje prijenosne..npr.sad kad je vrucina vani,otides van s konzolom i nekam u hlad sjednes i igras,a ne da u sobi pred televizorom sjedis.. affraid ili npr. ides na izlet pa da ti brze prodje vrijeme..
THUNDER_DINIX kaze da je prijenosnima nedostatak "podosta mal izbor igara na tržištu".. da al mozes jos igrat i ps1,gba.. govorim za PSP.. pa to nije mali izbor.. Wink
log123
log123
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 23.05.2009
Broj postova : 35
Reputacija Reputacija : 2
Započeo/la tema :
Prijenosne konzole vs. "Staticke" konzole Empty0 / 9990 / 999Prijenosne konzole vs. "Staticke" konzole Empty

[Vrh] Go down

Prijenosne konzole vs. "Staticke" konzole Empty Re: Prijenosne konzole vs. "Staticke" konzole

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.