Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koji antivirus koristite? (recenzije o antivirusima)

+48
Narco
m
Mary
pustinja
Goran81
Stevo Largo
gio_deluxe
stitch
scorpio57
Biker
Nessie
evitaa
Zyex
GUSTI
KOLERIN
Mr.Cooly
Neukrotivi pastuh
Amyicha
mrkyblu
H[a]D
Aragorn
Alien
Hell
Ecstasy
eva kant
mala_lutkica
Prop
sanjich
FALKON 2
Sinister
Turrican
Sanela
nana_du
Arkannen
tanuki
vojo player
Purgy
Sasuke
Hitman
goc
ylangylang
House
THUNDER_DINIX
Neu
Achilles
Optimyst
SEMBA
Love
52 posters

Stranica 9 / 11. Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

Go down

Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 9 Empty Re: Koji antivirus koristite? (recenzije o antivirusima)

Postaj by Goran81 ned lip 06, 2010 2:52 pm

Ne koristim antivirus hh
Goran81
Goran81
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 30.04.2010
Broj postova : 171
Reputacija Reputacija : 32
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 9 Empty0 / 9990 / 999Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 9 Empty Re: Koji antivirus koristite? (recenzije o antivirusima)

Postaj by Gost ned lip 06, 2010 3:03 pm

Laughing Odlično
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 9 Empty Re: Koji antivirus koristite? (recenzije o antivirusima)

Postaj by Goran81 ned lip 06, 2010 3:05 pm

Koji god antivirus stavim - užasno mi komp uspori, tako da sam odustao od toga, a i recimo da pazim na koje stranice idem i što klikam, pa ni ne kupim viruse. smoking
Goran81
Goran81
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 30.04.2010
Broj postova : 171
Reputacija Reputacija : 32
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 9 Empty0 / 9990 / 999Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 9 Empty Re: Koji antivirus koristite? (recenzije o antivirusima)

Postaj by Gost ned lip 06, 2010 3:11 pm

Stavi si Aviru kavica
To ti misliš da nisi pokupio Laughing
Skeniraj komp sa malwarebytes pa ćeš vidjeti koliko paziš hammer
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 9 Empty Re: Koji antivirus koristite? (recenzije o antivirusima)

Postaj by pustinja ned lip 06, 2010 3:23 pm

Sumamed od belupa Wink
pustinja
pustinja
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 27.01.2010
Broj postova : 2596
Reputacija Reputacija : 386
Započeo/la tema :
Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 9 Empty0 / 9990 / 999Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 9 Empty Re: Koji antivirus koristite? (recenzije o antivirusima)

Postaj by Goran81 ned lip 06, 2010 3:39 pm

zlocesti-ivek je napisao/la:Stavi si Aviru kavica
To ti misliš da nisi pokupio Laughing
Skeniraj komp sa malwarebytes pa ćeš vidjeti koliko paziš hammer
Hvala na preporuci, našlo mi jedan zaraženi fajl i uklonio sam ga tim malwarebytesom.

gore
Goran81
Goran81
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 30.04.2010
Broj postova : 171
Reputacija Reputacija : 32
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 9 Empty0 / 9990 / 999Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 9 Empty Re: Koji antivirus koristite? (recenzije o antivirusima)

Postaj by Gost ned lip 06, 2010 3:42 pm

Eto vidiš kavica
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 9 Empty Re: Koji antivirus koristite? (recenzije o antivirusima)

Postaj by Mary ned lip 06, 2010 4:31 pm

Avast
Mary
Mary
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 20.02.2010
Broj postova : 225
Reputacija Reputacija : 21
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 9 Empty0 / 9990 / 999Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 9 Empty Re: Koji antivirus koristite? (recenzije o antivirusima)

Postaj by tanuki ned lip 06, 2010 4:37 pm

pustinja je napisao/la:Sumamed od belupa Wink
+ ali još bolje ti je češnjak i čaj od žalfije ( kadulje)
to ti ja koristim-
od virusa ni traga Laughing
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 9 Empty700 / 999700 / 999Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 9 Empty Re: Koji antivirus koristite? (recenzije o antivirusima)

Postaj by Neu sub kol 21, 2010 7:24 am

avira od jučer
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 9 Empty999 / 999999 / 999Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 9 Empty Re: Koji antivirus koristite? (recenzije o antivirusima)

Postaj by Turrican ned kol 22, 2010 10:07 am

Neukrotiva je napisao/la:avira od jučer
jel te nerviraju splash screen koji se pojavi kad se pokrenu Windowsi i reklame?

Turrican
Tehničar foruma Tury
(Informatičar, zajebant)
Tehničar foruma Tury  (Informatičar,  zajebant)

Registriran/a : 22.02.2009
Broj postova : 5443
Reputacija Reputacija : 1188
Započeo/la tema :
Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 9 Empty55 / 99955 / 999Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 9 Empty Re: Koji antivirus koristite? (recenzije o antivirusima)

Postaj by Neu ned kol 22, 2010 10:18 am

nije mi se to pojavilo još
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 9 Empty999 / 999999 / 999Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 9 Empty Re: Koji antivirus koristite? (recenzije o antivirusima)

Postaj by Gost ned kol 22, 2010 10:23 am

Turrican je napisao/la:
Neukrotiva je napisao/la:avira od jučer
jel te nerviraju splash screen koji se pojavi kad se pokrenu Windowsi i reklame?
wtf to je na 9 na 10 toga nema hmm
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 9 Empty Re: Koji antivirus koristite? (recenzije o antivirusima)

Postaj by Gost ned kol 22, 2010 3:05 pm

Neukrotiva je napisao/la:avira od jučer
pa zar ti nemaš max adsl?
zar nemaš preko t-coma zaštitu? hmm
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 9 Empty Re: Koji antivirus koristite? (recenzije o antivirusima)

Postaj by Gost ned kol 22, 2010 6:20 pm

Gabrijel je napisao/la:zar nemaš preko t-coma zaštitu? hmm
No to ti je kao da je i nemaš No
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 9 Empty Re: Koji antivirus koristite? (recenzije o antivirusima)

Postaj by Gost ned kol 22, 2010 7:22 pm

neznam, ja nisam na t-comu ali sam čuo da imaju nod32 neznam
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 9 Empty Re: Koji antivirus koristite? (recenzije o antivirusima)

Postaj by Amyicha pon kol 23, 2010 8:12 am

ja znam da ja nemam nikakav antivirus Laughing a mozda i imam a da ne znam. iskreno ni neda mi se traziti kad znam i kad imam taj sit i kad nemam mene napadne virus. tak da me bas briga Very Happy
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 29
Započeo/la tema :
Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 9 Empty113 / 999113 / 999Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 9 Empty Re: Koji antivirus koristite? (recenzije o antivirusima)

Postaj by Gost pon kol 23, 2010 10:37 am

Amyicha je napisao/la:ja znam da ja nemam nikakav antivirus Laughing a mozda i imam a da ne znam. iskreno ni neda mi se traziti kad znam i kad imam taj sit i kad nemam mene napadne virus. tak da me bas briga Very Happy
jao kaj
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 9 Empty Re: Koji antivirus koristite? (recenzije o antivirusima)

Postaj by m pon kol 23, 2010 11:12 am

imama aviru .....

onu kaj je mukte ..........
i ok mi je , i svaki put kad pokrenem update poiskaču neki dodatni prozori , njihove reklame
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 9 Empty14 / 99914 / 999Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 9 Empty Re: Koji antivirus koristite? (recenzije o antivirusima)

Postaj by Gost pon kol 23, 2010 11:41 am

marko je napisao/la:imama aviru .....

onu kaj je mukte ..........
i ok mi je , i svaki put kad pokrenem update poiskaču neki dodatni prozori , njihove reklame
pa makni si to http://www.wikihow.com/Remove-the-Popup-Ads-in-Avira-Antivir kao
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 9 Empty Re: Koji antivirus koristite? (recenzije o antivirusima)

Postaj by m pon kol 23, 2010 11:51 am

fala bum se zajebavao sa time kad dojdem doma ...
fala još jednom ...

a jeboga kad se ja baš ne razmem u računala ...
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 9 Empty14 / 99914 / 999Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 9 Empty Re: Koji antivirus koristite? (recenzije o antivirusima)

Postaj by Gost pon kol 23, 2010 11:53 am

Evo ti i za Update


Make Updates Invisible

By default, when AntiVir updates itself, it will spawn a new (minimized) window that can interrupt any full screen application that you are using, such as a movie or a video game. To change this, set the Display Mode to Invisible.

1. Launch AntiVir and click the Scheduler tab.
2. Right-click on Daily Update and choose Edit job
3. Click Next until you reach the Display Mode screen
4. Choose Invisible from the drop-down list (see screenshot)

Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 9 Antivir_invisible
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 9 Empty Re: Koji antivirus koristite? (recenzije o antivirusima)

Postaj by m pon kol 23, 2010 11:59 am

fala
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 9 Empty14 / 99914 / 999Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 9 Empty Re: Koji antivirus koristite? (recenzije o antivirusima)

Postaj by Amyicha pon kol 23, 2010 12:47 pm

zlocesti-ivek je napisao/la:
Amyicha je napisao/la:ja znam da ja nemam nikakav antivirus Laughing a mozda i imam a da ne znam. iskreno ni neda mi se traziti kad znam i kad imam taj sit i kad nemam mene napadne virus. tak da me bas briga Very Happy
jao kaj
ovaj... sta ne razumijes?
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 29
Započeo/la tema :
Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 9 Empty113 / 999113 / 999Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 9 Empty Re: Koji antivirus koristite? (recenzije o antivirusima)

Postaj by Gost sri kol 25, 2010 10:45 am

Evo ja napravio mali video kako instalirati WOT
Ovo je za Mozillu a postoji i za Chrome... kao

Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 9 Empty Re: Koji antivirus koristite? (recenzije o antivirusima)

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 9 / 11. Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.