Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koji antivirus koristite? (recenzije o antivirusima)

+48
Narco
m
Mary
pustinja
Goran81
Stevo Largo
gio_deluxe
stitch
scorpio57
Biker
Nessie
evitaa
Zyex
GUSTI
KOLERIN
Mr.Cooly
Neukrotivi pastuh
Amyicha
mrkyblu
H[a]D
Aragorn
Alien
Hell
Ecstasy
eva kant
mala_lutkica
Prop
sanjich
FALKON 2
Sinister
Turrican
Sanela
nana_du
Arkannen
tanuki
vojo player
Purgy
Sasuke
Hitman
goc
ylangylang
House
THUNDER_DINIX
Neu
Achilles
Optimyst
SEMBA
Love
52 posters

Stranica 3 / 11. Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next

Go down

Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 3 Empty Re: Koji antivirus koristite? (recenzije o antivirusima)

Postaj by Gost čet vel 26, 2009 2:24 pm

Ja sam ga isprobao na Avira,AVG,Avast,nod32-trial,i juče na KAV2009 trial,
svaki ga detektiro,za Comodo neznam
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 3 Empty Re: Koji antivirus koristite? (recenzije o antivirusima)

Postaj by Gost pon oľu 16, 2009 8:52 pm

Na moje iznenađenje moram priznat da sam iznenađen sa KAV 2009,nije ko one starije verzije,
uopće nije naporan i puno manje opterećuje komp već stariji što su radili.
Čak moram priznat da je na potpunom skeniranju brži od NOD32,
KAV2009-33minute
NOD32-48 minuta
moja osobna ocjena-preporučam gore
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 3 Empty Norton Antivirus 2009 Gaming Edition

Postaj by Gost sub oľu 21, 2009 8:06 am

Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 3 7hskqqj6ergoblwdx3



Norton AntiVirus 2009 Gaming Edition
Symantec je prije nekoliko dana predstavio antivirusni softver namijenjen okorjelim igračima – Norton Antivirus 2009 Gaming Edition.

Nova inačica troši mnogo manje resursa nego prijašnje čime ne smeta u radu računala prilikom igranja. Zanimljiv je zbog nekoliko vrlo korisnih opcija koje nismo prije mogli naći u Symantecovim sigurnosnim paketima.

Od sada je dostupan načina rada u kojem se svi alarmi ili obavijesti ne pojavljuju ukoliko program detektira da je aktiviran „full screen“, to jest, igranje preko cijelog ekrana čime se omogućuje nesmetano igranje željene igre. Opcija se, dakako, može i ručno aktivirati/deaktivirati. Druga opcija koju pozdravljamo jest unaprijeđeno upravljanje zadacima unutar programa koje omogućuje pokretanje ćišćenja i skeniranja sustava tek ukoliko je računalo u „idleu“, to jest, ako ne izvršava nikakve zadatke.

Nadalje, Symantec navodi kako pri radu program troši tek 6 megabajta radne memorije te uzima manje od sekunde prilikom pokretanja operativnog sustava, što je sigurno ogroman korak u odnosu na starija rješenja koja su bitno usporavala sustav, a navodi se još da prosječno skeniranje sustava ne traje dulje od 35 sekundi.

Cijena ove inačice je 39.99 dolara i može se skinuti sa Symantecove online trgovine na adresi www.symantecstore.com, a paket uključuje i jednogodišnju pretplatu na virusne definicije i nadogradnje.


Trial verzija 15 dana!!Dali ga netko koristi,jel imo ntko iskustva sa ranijim verzijama??


Zadnja promjena: Gabrijel; čet lis 15, 2009 8:00 pm; ukupno mijenjano 1 put.
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 3 Empty Re: Koji antivirus koristite? (recenzije o antivirusima)

Postaj by Gost sub oľu 21, 2009 8:27 am

Kaspersky Antivirus 2009,trial..
kad istekne probat ću KIS 2009..
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 3 Empty Re: Koji antivirus koristite? (recenzije o antivirusima)

Postaj by Gost sub oľu 21, 2009 8:30 am

za sve od njih imaš trial vrziju..besplatnu koju moš koristit po nekoliko puta..
imaš besplatni..AVG,Avast...
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 3 Empty Re: Koji antivirus koristite? (recenzije o antivirusima)

Postaj by Neu sub oľu 21, 2009 9:18 am

ja ga nisam koristila neznam
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 3 Empty999 / 999999 / 999Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 3 Empty Kaspersky Internet Security 2010

Postaj by Gost sub lip 27, 2009 5:36 pm

Evo,prije tri dana sam skinuo trial verziju KIS 2010,moram reć da sam
super zadovoljan sa njim,radi stalno,čak je za jednog rusa i lijep za vidjet,
bolji mi je od KIS 2009,lakši je za komp,brži je i potpuno neprimjetan za
vrijeme rada sa računalom,al da ne pišem već poznato,evo par skrinova....
al prije tog,trial vezziju 30 dana možete skinuti ovdje-uživajte Wink


Zadnja promjena: Gabrijel; čet lis 15, 2009 7:49 pm; ukupno mijenjano 1 put.
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 3 Empty Re: Koji antivirus koristite? (recenzije o antivirusima)

Postaj by Gost sub lip 27, 2009 5:37 pm

Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 3 Xq8dtaxdjajnimtk51wh
Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 3 1i2yk46eopbwm8rb1iii
Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 3 1vegdoklrhnu58nyfl9g
Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 3 Ngaxh7v2slpo0hxp8m38
Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 3 5jlzrac86zo35ex7j5e


Zadnja promjena: Gabrijel; čet lis 15, 2009 7:49 pm; ukupno mijenjano 1 put.
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 3 Empty Re: Koji antivirus koristite? (recenzije o antivirusima)

Postaj by goc sub lip 27, 2009 5:38 pm

valja li to šta?
nemam nikakav antivirusni već skoro godinu dana Laughing
goc
goc
Docent foruma
Docent foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 10221
Reputacija Reputacija : 258
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 3 Empty62 / 99962 / 999Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 3 Empty Re: Koji antivirus koristite? (recenzije o antivirusima)

Postaj by FALKON 2 sub lip 27, 2009 5:41 pm

pa ja se koristim zaštitom preko neta a takvi nekakvi anti virus nisam imao nikada, skido sam spaybota ali ništa nije pronašo ali to je ošlo sve sa vistom.......
FALKON 2
FALKON 2
Doktor foruma
Doktor foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 11695
Reputacija Reputacija : 580
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 3 Empty9 / 9999 / 999Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 3 Empty Re: Koji antivirus koristite? (recenzije o antivirusima)

Postaj by sanjich sub lip 27, 2009 5:43 pm

nemam ni ja...isto skoro godinu... za sada je sve ok... ak ode k vragu samo podić wind opet i gotovo Very Happy

sanjich
Trajno baniran/a

Registriran/a : 29.05.2009
Broj postova : 980
Reputacija Reputacija : 55
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 3 Empty Re: Koji antivirus koristite? (recenzije o antivirusima)

Postaj by sanjich sub lip 27, 2009 5:44 pm

FALKON 2 je napisao/la:pa ja se koristim zaštitom preko neta a takvi nekakvi anti virus nisam imao nikada, skido sam spaybota ali ništa nije pronašo ali to je ošlo sve sa vistom.......

kakva zaštita preko neta? Suspect

sanjich
Trajno baniran/a

Registriran/a : 29.05.2009
Broj postova : 980
Reputacija Reputacija : 55
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 3 Empty Re: Koji antivirus koristite? (recenzije o antivirusima)

Postaj by goc sub lip 27, 2009 5:45 pm

da, ni ja ne kužim
goc
goc
Docent foruma
Docent foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 10221
Reputacija Reputacija : 258
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 3 Empty62 / 99962 / 999Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 3 Empty Re: Koji antivirus koristite? (recenzije o antivirusima)

Postaj by Gost sub lip 27, 2009 5:47 pm

sanj t-com preko max adsl-a pruža uslugu antivirusne zaštite
goc ja sam super zadovoljan,btw i ja sam bio nekoliko dana bez AV-a a nisam ni znao,
falk spybot ti je antispy program a ne antivirus.........
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 3 Empty Re: Koji antivirus koristite? (recenzije o antivirusima)

Postaj by FALKON 2 sub lip 27, 2009 5:54 pm

ma što god da je, ali ja baš zavirujem svagdje ali što vi tam na vipu nakupite crvi i vrusa to valda nemože nitko objasniti.........
FALKON 2
FALKON 2
Doktor foruma
Doktor foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 11695
Reputacija Reputacija : 580
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 3 Empty9 / 9999 / 999Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 3 Empty Re: Koji antivirus koristite? (recenzije o antivirusima)

Postaj by Gost sub lip 27, 2009 5:59 pm

FALKON 2 je napisao/la:ma što god da je, ali ja baš zavirujem svagdje ali što vi tam na vipu nakupite crvi i vrusa to valda nemože nitko objasniti.........

pa dal sam rekao išta protiv tog,ja isprobam AV i postam tu svoje mišljenje
ak netko smatra da mu to netreba,ok,nekom možda zatreba.....
al daj ti meni,molim te,objasni ovo boldano....... hmm
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 3 Empty Re: Koji antivirus koristite? (recenzije o antivirusima)

Postaj by FALKON 2 sub lip 27, 2009 6:01 pm

pa niš, neznam koje vi stranice posjećujete a koje li ja , kad malo malo pokupite trojanca il tako nešta......... to meni nešta neštima tu ........ neznam
FALKON 2
FALKON 2
Doktor foruma
Doktor foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 11695
Reputacija Reputacija : 580
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 3 Empty9 / 9999 / 999Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 3 Empty Re: Koji antivirus koristite? (recenzije o antivirusima)

Postaj by Prop sub lip 27, 2009 6:02 pm

Ma da, dobar je Kas, al' ja sam vjerni nod vojnik Very Happy
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 3 Empty108 / 999108 / 999Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 3 Empty Re: Koji antivirus koristite? (recenzije o antivirusima)

Postaj by Gost sub lip 27, 2009 6:03 pm

ajd ne blebeći opet jebote,
mi nemamo t-com zaštitu i to je to,ništa čudno......
osim tebi možda,ili šta bi htio reć,reci međede....
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 3 Empty Re: Koji antivirus koristite? (recenzije o antivirusima)

Postaj by FALKON 2 sub lip 27, 2009 6:21 pm

ma niš gabri, da sam glup ko i dosada........
FALKON 2
FALKON 2
Doktor foruma
Doktor foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 11695
Reputacija Reputacija : 580
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 3 Empty9 / 9999 / 999Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 3 Empty Re: Koji antivirus koristite? (recenzije o antivirusima)

Postaj by Gost sub lip 27, 2009 6:34 pm

nisi to htio reć,lažeš......
i uz to nije ni istina tak da.........ajd zdravo
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 3 Empty Re: Koji antivirus koristite? (recenzije o antivirusima)

Postaj by Gost čet srp 09, 2009 3:39 pm

nakon 14 dana rada,i zaboravio sam da imam i kako radi AV dok se mal prije nije javio da
mi stigao sumnjivi mail........
iskreno,ugodno sam iznenađen,zasad radi odlično....za dalje..........

Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 3 Capture6
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 3 Empty Re: Koji antivirus koristite? (recenzije o antivirusima)

Postaj by mala_lutkica ned srp 19, 2009 7:54 pm

Kaspersky Antivirus 2009,trial

mala_lutkica
Trajno baniran/a

Registriran/a : 06.06.2009
Broj postova : 1282
Reputacija Reputacija : 12
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 3 Empty97 / 99997 / 999Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 3 Empty Re: Koji antivirus koristite? (recenzije o antivirusima)

Postaj by THUNDER_DINIX ned srp 19, 2009 8:30 pm

avast rula
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 3 Empty889 / 999889 / 999Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 3 Empty Re: Koji antivirus koristite? (recenzije o antivirusima)

Postaj by Gost ned srp 19, 2009 9:29 pm

KIS 2010 trial
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 3 Empty Re: Koji antivirus koristite? (recenzije o antivirusima)

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 11. Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.