Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koji antivirus koristite? (recenzije o antivirusima)

+48
Narco
m
Mary
pustinja
Goran81
Stevo Largo
gio_deluxe
stitch
scorpio57
Biker
Nessie
evitaa
Zyex
GUSTI
KOLERIN
Mr.Cooly
Neukrotivi pastuh
Amyicha
mrkyblu
H[a]D
Aragorn
Alien
Hell
Ecstasy
eva kant
mala_lutkica
Prop
sanjich
FALKON 2
Sinister
Turrican
Sanela
nana_du
Arkannen
tanuki
vojo player
Purgy
Sasuke
Hitman
goc
ylangylang
House
THUNDER_DINIX
Neu
Achilles
Optimyst
SEMBA
Love
52 posters

Stranica 8 / 11. Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next

Go down

Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 8 Empty Re: Koji antivirus koristite? (recenzije o antivirusima)

Postaj by eva kant pet vel 12, 2010 2:56 pm

uvijek kaspersky
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 24
Započeo/la tema :
Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 8 Empty92 / 99992 / 999Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 8 Empty Re: Koji antivirus koristite? (recenzije o antivirusima)

Postaj by Biker pet vel 12, 2010 3:00 pm

uzmite najbolje onda windows 3.1 .....to vam je takav operacijski sustav da se virus boji ući u računalo XD
Biker
Biker
Upravo mi ošla nevinost
Upravo mi ošla nevinost

Registriran/a : 11.02.2010
Broj postova : 271
Reputacija Reputacija : 56
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 8 Empty0 / 9990 / 999Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 8 Empty Re: Koji antivirus koristite? (recenzije o antivirusima)

Postaj by Gost pet vel 12, 2010 3:08 pm

zrine89 je napisao/la:Zasto gabri je to sranje ? Ja sam ga dobio za dzabe..nisam platio ...A i dobro mi radi..a vec ga stalno koristim..vec odavna..od kako sam stavio windovse..odlicno radi..svaki puta mi javi za virus neki...i tako... neznam
ne znam,kako znaš,ja sam jednom imao noda takvog i više nikad crackani AV u moj komp neće!
Biker je napisao/la:uzmite najbolje onda windows 3.1 .....to vam je takav operacijski sustav da se virus boji ući u računalo XD
hmm pa tko još koristi taj wins?
i winsov OS kojeg neće virusi napast?
prvi put čujem neznam
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 8 Empty Re: Koji antivirus koristite? (recenzije o antivirusima)

Postaj by Gost pet vel 12, 2010 3:11 pm

Gabrijel je napisao/la:
zrine89 je napisao/la:Zasto gabri je to sranje ? Ja sam ga dobio za dzabe..nisam platio ...A i dobro mi radi..a vec ga stalno koristim..vec odavna..od kako sam stavio windovse..odlicno radi..svaki puta mi javi za virus neki...i tako... neznam
ne znam,kako znaš,ja sam jednom imao noda takvog i više nikad crackani AV u moj komp neće!


Neznam...kazem ti ja zadovoljan sa nod 32 i odlicno mi radi..i stalno mi aktulira podataka virusa....da pokucam o drvo zadovoljan sa s njime...
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 8 Empty Re: Koji antivirus koristite? (recenzije o antivirusima)

Postaj by gio_deluxe pet vel 12, 2010 7:13 pm

nod i spybot s&d
gio_deluxe
gio_deluxe
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 23.01.2009
Broj postova : 4911
Reputacija Reputacija : 228
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 8 Empty41 / 99941 / 999Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 8 Empty Re: Koji antivirus koristite? (recenzije o antivirusima)

Postaj by Love pet vel 12, 2010 10:23 pm

eva kant je napisao/la:uvijek kaspersky

ja ga neki dan instalirala,radi normalno,avg mi nije htio prihvatit
Love
Love
Domaćica foruma Love
(Brineta, kuvar'ca, seksica)
Domaćica foruma Love  (Brineta, kuvar'ca, seksica)

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 28855
Reputacija Reputacija : 1211
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 8 Empty672 / 999672 / 999Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 8 Empty Re: Koji antivirus koristite? (recenzije o antivirusima)

Postaj by tanuki pet vel 12, 2010 10:42 pm

baš ste mi zabavni s tim antivirus programima hihih
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 8 Empty700 / 999700 / 999Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 8 Empty Re: Koji antivirus koristite? (recenzije o antivirusima)

Postaj by Turrican pet vel 12, 2010 11:02 pm

eva kant je napisao/la:uvijek kaspersky
Čuo sam puno hvala da je to najbolji i ništa se nemože probiti, sve živo pohvata.
Gledao sam recenzije i testove na netu (ali ja ga ne koristim jer nije besplatan) i čini se da rusi znaju kako napraviti dobru antivirusnu zaštitu. gore

Turrican
Tehničar foruma Tury
(Informatičar, zajebant)
Tehničar foruma Tury  (Informatičar,  zajebant)

Registriran/a : 22.02.2009
Broj postova : 5443
Reputacija Reputacija : 1188
Započeo/la tema :
Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 8 Empty55 / 99955 / 999Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 8 Empty Re: Koji antivirus koristite? (recenzije o antivirusima)

Postaj by tanuki pet vel 12, 2010 11:06 pm

može li mi netko poslati kakav virus, da vidim kako to funkcionira na mom compu Laughing
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 8 Empty700 / 999700 / 999Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 8 Empty Re: Koji antivirus koristite? (recenzije o antivirusima)

Postaj by Turrican pet vel 12, 2010 11:09 pm

Možemo napisati jedan za Mac samo za tebe, samo reci jel PPC ili Intel Laughing

Turrican
Tehničar foruma Tury
(Informatičar, zajebant)
Tehničar foruma Tury  (Informatičar,  zajebant)

Registriran/a : 22.02.2009
Broj postova : 5443
Reputacija Reputacija : 1188
Započeo/la tema :
Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 8 Empty55 / 99955 / 999Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 8 Empty Re: Koji antivirus koristite? (recenzije o antivirusima)

Postaj by tanuki pet vel 12, 2010 11:19 pm

Turrican je napisao/la:Možemo napisati jedan za Mac samo za tebe, samo reci jel PPC ili Intel Laughing
ovaj doma je ppc-
ajmo vidjeti taj virus Laughing
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 8 Empty700 / 999700 / 999Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 8 Empty Re: Koji antivirus koristite? (recenzije o antivirusima)

Postaj by Purgy pet vel 12, 2010 11:22 pm

Upiši u gugl, virus download.

Very Happy
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 8 Empty142 / 999142 / 999Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 8 Empty Re: Koji antivirus koristite? (recenzije o antivirusima)

Postaj by tanuki pet vel 12, 2010 11:26 pm

ponosni purger je napisao/la:Upiši u gugl, virus download.

Very Happy
upiso ja,
ali sve verzije za winse-
osjećam se ugroženo Laughing
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 8 Empty700 / 999700 / 999Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 8 Empty Re: Koji antivirus koristite? (recenzije o antivirusima)

Postaj by Purgy pet vel 12, 2010 11:30 pm

Probaj onda ovo.

http://www.google.hr/#hl=hr&q=apple+virus+download&meta=&aq=f&oq=apple+virus+download&fp=2836abd8f1900e1

Very Happy
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 8 Empty142 / 999142 / 999Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 8 Empty Re: Koji antivirus koristite? (recenzije o antivirusima)

Postaj by eva kant pet vel 12, 2010 11:32 pm

Turrican je napisao/la:
eva kant je napisao/la:uvijek kaspersky
Čuo sam puno hvala da je to najbolji i ništa se nemože probiti, sve živo pohvata.
Gledao sam recenzije i testove na netu (ali ja ga ne koristim jer nije besplatan) i čini se da rusi znaju kako napraviti dobru antivirusnu zaštitu. gore
meni za njega nije žao dati 40 eura godišnje. stvarno nikad do sada nisam imala problema.
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 24
Započeo/la tema :
Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 8 Empty92 / 99992 / 999Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 8 Empty Re: Koji antivirus koristite? (recenzije o antivirusima)

Postaj by tanuki pet vel 12, 2010 11:37 pm

ponosni purger je napisao/la:Probaj onda ovo.

http://www.google.hr/#hl=hr&q=apple+virus+download&meta=&aq=f&oq=apple+virus+download&fp=2836abd8f1900e1

Very Happy
pogledao, ali tu se sve nude antivirusi- a ja oču VIRUS Laughing
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 8 Empty700 / 999700 / 999Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 8 Empty Re: Koji antivirus koristite? (recenzije o antivirusima)

Postaj by Gost pon vel 15, 2010 10:09 am

zabij šarafciger u hard disk pa ti se želja ispuni Very Happy
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 8 Empty Re: Koji antivirus koristite? (recenzije o antivirusima)

Postaj by Stevo Largo pon vel 15, 2010 10:23 pm

trenutno NOD32
Stevo Largo
Stevo Largo
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 15.02.2010
Broj postova : 4115
Reputacija Reputacija : 371
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 8 Empty20 / 99920 / 999Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 8 Empty Re: Koji antivirus koristite? (recenzije o antivirusima)

Postaj by Gost ned oľu 07, 2010 1:17 pm

Joj nemoj to koristiti sw3
Drži se KAV-a ili pak Avira big kes
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 8 Empty Re: Koji antivirus koristite? (recenzije o antivirusima)

Postaj by Gost ned oľu 07, 2010 1:34 pm

ponosni purger je napisao/la:Upiši u gugl, virus download.
Very Happy
Ma samo odete na ovu stranicu i počnete skidati sve one linkove odreda hammer
Na vrhu stranice imate upozorenje:

WARNING: All domains on this website should be considered dangerous. If you do
not know what you are doing here, it is recommended you leave right away. This
website is a resource for security professionals and enthusiasts.


UPOZORENJE: Sve domene na ovoj web stranici treba smatrati opasnim. Ako ne znate što radite ovdje, preporučljivo je ostaviti odmah. Ovaj website je resurs za sigurnost profesionalce i entuzijaste.

Tako ako niste pro kao ja kao bježite od te stranice što dalje belj
Sad kad mi zapucaju jedan BAN banned
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 8 Empty Re: Koji antivirus koristite? (recenzije o antivirusima)

Postaj by Turrican ned oľu 07, 2010 2:55 pm

^ sad kad postaš u onu temu Koliko često rušite ili vam se ruši OS Laughing Laughing

Turrican
Tehničar foruma Tury
(Informatičar, zajebant)
Tehničar foruma Tury  (Informatičar,  zajebant)

Registriran/a : 22.02.2009
Broj postova : 5443
Reputacija Reputacija : 1188
Započeo/la tema :
Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 8 Empty55 / 99955 / 999Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 8 Empty Re: Koji antivirus koristite? (recenzije o antivirusima)

Postaj by Gost ned oľu 07, 2010 2:58 pm

Turrican je napisao/la:^ sad kad postaš u onu temu Koliko često rušite ili vam se ruši OS Laughing Laughing

Često rušim OS ali ne svoj belj A na ovu gore stranicu idem samo preko virtualnog PC-a kad testiram antivirusni ili proučavam kakav virus jupy
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 8 Empty Re: Koji antivirus koristite? (recenzije o antivirusima)

Postaj by Turrican ned oľu 07, 2010 2:58 pm

zlocesti-ivek je napisao/la:: A na ovu gore stranicu idem samo preko virtualnog PC-a kad testiram antivirusni ili proučavam kakav virus jupy
pametno gore

Turrican
Tehničar foruma Tury
(Informatičar, zajebant)
Tehničar foruma Tury  (Informatičar,  zajebant)

Registriran/a : 22.02.2009
Broj postova : 5443
Reputacija Reputacija : 1188
Započeo/la tema :
Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 8 Empty55 / 99955 / 999Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 8 Empty Re: Koji antivirus koristite? (recenzije o antivirusima)

Postaj by Gost ned oľu 07, 2010 8:49 pm

morao sam isprobat,više neću Very Happy
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 8 Empty Re: Koji antivirus koristite? (recenzije o antivirusima)

Postaj by Turrican pon oľu 08, 2010 5:32 pm

Avira free edition (sa isključenim splash screenom) mi odlično radi već godinama.

Turrican
Tehničar foruma Tury
(Informatičar, zajebant)
Tehničar foruma Tury  (Informatičar,  zajebant)

Registriran/a : 22.02.2009
Broj postova : 5443
Reputacija Reputacija : 1188
Započeo/la tema :
Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 8 Empty55 / 99955 / 999Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 8 Empty Re: Koji antivirus koristite? (recenzije o antivirusima)

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 8 / 11. Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.