Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koji antivirus koristite? (recenzije o antivirusima)

+48
Narco
m
Mary
pustinja
Goran81
Stevo Largo
gio_deluxe
stitch
scorpio57
Biker
Nessie
evitaa
Zyex
GUSTI
KOLERIN
Mr.Cooly
Neukrotivi pastuh
Amyicha
mrkyblu
H[a]D
Aragorn
Alien
Hell
Ecstasy
eva kant
mala_lutkica
Prop
sanjich
FALKON 2
Sinister
Turrican
Sanela
nana_du
Arkannen
tanuki
vojo player
Purgy
Sasuke
Hitman
goc
ylangylang
House
THUNDER_DINIX
Neu
Achilles
Optimyst
SEMBA
Love
52 posters

Stranica 5 / 11. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next

Go down

Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 5 Empty Re: Koji antivirus koristite? (recenzije o antivirusima)

Postaj by H[a]D sub kol 22, 2009 2:00 pm

Koristim avast i spyware terminator
H[a]D
H[a]D
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 21.08.2009
Broj postova : 1277
Reputacija Reputacija : 73
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 5 Empty0 / 9990 / 999Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 5 Empty Re: Koji antivirus koristite? (recenzije o antivirusima)

Postaj by mrkyblu sub kol 22, 2009 2:13 pm

nortona 2009.........probala aviru i nesvidja mi se
mrkyblu
mrkyblu
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 1482
Reputacija Reputacija : 40
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 5 Empty165 / 999165 / 999Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 5 Empty Re: Koji antivirus koristite? (recenzije o antivirusima)

Postaj by mala_lutkica pet ruj 18, 2009 4:48 pm

zašto je važan ovaj test?

mala_lutkica
Trajno baniran/a

Registriran/a : 06.06.2009
Broj postova : 1282
Reputacija Reputacija : 12
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 5 Empty97 / 99997 / 999Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 5 Empty Re: Koji antivirus koristite? (recenzije o antivirusima)

Postaj by Gost pet ruj 18, 2009 5:16 pm

mala_lutkica je napisao/la:zašto je važan ovaj test?
Gabrijel je napisao/la:Ukoliko niste sigurni da vaš AV radi ono što bi trebao i kako bi trebao evo jedan krati i jednostavni test za provjeru!Ovo nije nikakav virus već bezopasna simulacija ali AV program ju mora prepoznati kao virus!!
Otvorite notepad i upišite kako sljedi u jednom redu:

X5O!P%@AP[4\PZX54(P^)7CC)7}$EICAR-STANDARD-ANTIVIRUS-TEST-FILE!$H+H*

Spremite ga kao eicar.com(save as type mora biti na All files),antivirus bi se trebao odmah kod
spremanja aktivirati,ako se to ne dogodi skenirajte folder u u kojem je spremljen file.
Možete ga slobodno i otvoriti da vidite što se događa.
Ukoliko vam AV dozvoli otvaranje fajla u DOS-u vam ispiše "EICAR-STANDARD-ANTIVIRUS-TEST-FILE"
znači da trebate novi AV!
File eicar.com koji ste napravili je potpuno bezopasan i NIJE virus,to je standardni test razvijen u
European Institute for Computer Anti-virus Research (EICAR)
Svi AV programi su programirani da ovaj fajl prepoznaju kao virus,ako se to ne dogodi
moja preporuka je da promjenite zaštitu!!
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 5 Empty Re: Koji antivirus koristite? (recenzije o antivirusima)

Postaj by Neu ned lis 04, 2009 8:42 pm

meni jučer a mislim,skenirao avats jel ima virusa,čovječe pola sata je skenirao
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 5 Empty999 / 999999 / 999Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 5 Empty Re: Koji antivirus koristite? (recenzije o antivirusima)

Postaj by Gost ned lis 04, 2009 8:45 pm

kako tak brzo?
meni nod skenira 45 minuta,KIS 40ak,avast skoro sat? hmm
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 5 Empty Re: Koji antivirus koristite? (recenzije o antivirusima)

Postaj by Neu ned lis 04, 2009 8:47 pm

minimalno pola sata,malo više je trajalo. računaj da sam se okupala,oprala kosu,jela i osušila kosu i tek onda je bilo gotovo skeniranje,

ja sam misla da to brže ide
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 5 Empty999 / 999999 / 999Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 5 Empty Re: Koji antivirus koristite? (recenzije o antivirusima)

Postaj by THUNDER_DINIX ned lis 04, 2009 8:47 pm

meni isto avast 100 godina skenira, pa popizdim i izgasim ga
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 34
Započeo/la tema :
Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 5 Empty889 / 999889 / 999Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 5 Empty Re: Koji antivirus koristite? (recenzije o antivirusima)

Postaj by Gost ned lis 04, 2009 8:50 pm

ja sam ga danas instaliro prvi put i skoro sat vremena je vrtio,a inače ne koristim to skeniranje samo jednom kad stavim novi AV radi usporedbe......
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 5 Empty Re: Koji antivirus koristite? (recenzije o antivirusima)

Postaj by THUNDER_DINIX ned lis 04, 2009 9:13 pm

joj to je smece, vrti da te glava zaboli
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 34
Započeo/la tema :
Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 5 Empty889 / 999889 / 999Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 5 Empty Re: Koji antivirus koristite? (recenzije o antivirusima)

Postaj by Gost ned lis 04, 2009 9:47 pm

a dobro,moram probat,poslje je na redu norton.
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 5 Empty Re: Koji antivirus koristite? (recenzije o antivirusima)

Postaj by THUNDER_DINIX ned lis 04, 2009 9:48 pm

imam licencirani Bitdefender, al mi je stao s radom jer nisam racun napravio. neda mi se to
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 34
Započeo/la tema :
Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 5 Empty889 / 999889 / 999Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 5 Empty Re: Koji antivirus koristite? (recenzije o antivirusima)

Postaj by Amyicha pon lis 05, 2009 2:33 am

ad-aware, anti vir i anti - malware
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 5 Empty113 / 999113 / 999Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 5 Empty Re: Koji antivirus koristite? (recenzije o antivirusima)

Postaj by Neukrotivi pastuh pon lis 05, 2009 4:35 am

BitDefender - radi ko sat
Neukrotivi pastuh
Neukrotivi pastuh
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 7641
Reputacija Reputacija : 281
Godina imam : 55
Započeo/la tema :
Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 5 Empty72 / 99972 / 999Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 5 Empty Re: Koji antivirus koristite? (recenzije o antivirusima)

Postaj by Mr.Cooly pon lis 05, 2009 6:01 am

ja nemam nikakav
Mr.Cooly
Mr.Cooly
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 21.04.2009
Broj postova : 4748
Reputacija Reputacija : 253
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 5 Empty0 / 9990 / 999Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 5 Empty Re: Koji antivirus koristite? (recenzije o antivirusima)

Postaj by Gost pon lis 05, 2009 7:37 am

Spam pobrisan,molim držite se teme
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 5 Empty Re: Koji antivirus koristite? (recenzije o antivirusima)

Postaj by tanuki uto lis 06, 2009 5:26 pm

Gabrijel je napisao/la:Spam pobrisan,molim držite se teme
nije spam ako neko kaže da nema antivirus program- činjenica je da je os windovs koncipiran tako da vjerojatno i tvrtke koje rade antivirus programe rade i viruse!
to je milijunski promet!
i tako će uvijek biti- da se koristi masovnije mc os ili linox- i oni bi vjerojatno bili napadnuti virusima-
nije mi bila namjera da spamam već da upozorim korisnike windovsa- kako su antivirus programi dio ,marketinške koncepcije na softverskom tržištu!
osnovno pitanje je - zašto os windovs ne napravi os koji je imun na viruse-
ali sve je jasno!
i evo šale male na račun windovsa! :smajlić:
Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 5 Reset
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 5 Empty700 / 999700 / 999Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 5 Empty Re: Koji antivirus koristite? (recenzije o antivirusima)

Postaj by Gost uto lis 06, 2009 5:28 pm

licencirani Norton Antivirus
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 5 Empty Re: Koji antivirus koristite? (recenzije o antivirusima)

Postaj by H[a]D uto lis 06, 2009 5:29 pm

Avast koristim
H[a]D
H[a]D
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 21.08.2009
Broj postova : 1277
Reputacija Reputacija : 73
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 5 Empty0 / 9990 / 999Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 5 Empty Re: Koji antivirus koristite? (recenzije o antivirusima)

Postaj by Gost uto lis 06, 2009 5:31 pm

tanuki je napisao/la:
Gabrijel je napisao/la:Spam pobrisan,molim držite se teme
nije spam ako neko kaže da nema antivirus program-
ali je spam ako u svakoj temi u pdf račnala,u bar svakom drugom postu pišeš istu stvar
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 5 Empty Re: Koji antivirus koristite? (recenzije o antivirusima)

Postaj by tanuki uto lis 06, 2009 5:44 pm

Gabrijel je napisao/la:
tanuki je napisao/la:
Gabrijel je napisao/la:Spam pobrisan,molim držite se teme
nije spam ako neko kaže da nema antivirus program-
ali je spam ako u svakoj temi u pdf račnala,u bar svakom drugom postu pišeš istu stvar
možda zato što nitko ne reagira- zbog čega su windovsi toliko podložni napadima virusa- zašto to nebi bila tema- zašto pisati koji je antivirus najbolji- kad nebi bilo komplicirano napraviti sistem koji nije toliko napadan virusima-
naravno da pišem- jer stvarno me iritiraju te rasprave o antivirus programima- kada vidim kompletnu priču- i tko radi viruse i tko antivirus programe!
da koristim pc - definitivno bi se potrudio da naučim linoks i priću o virusima maknem sa liste :smajlić:
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 5 Empty700 / 999700 / 999Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 5 Empty Re: Koji antivirus koristite? (recenzije o antivirusima)

Postaj by Gost uto lis 06, 2009 6:19 pm

pa šta bi ti sad htio,da svi kupe Aple zato što tamo nema virusa?
ili da se svi dive zato što ti imaš Aple?ok,nemaš antivirus zato što na Mac OS-u nema virusa,svaka čast,nitko nije reko ništa protiv al jebiga,ja ga neću kupit jer mi je
previše dat deset iljada kuna za računalo kakvo god ono bilo,ja sam svoj komp platio 5ooo i super sam zadovoljan njim,ako mi se neda zajebavat sa AV,koristim linux ubuntu i isto nemam problem sa virusima....ne kužim šta bi ti ustvari htio da se napiše kao odgovor na tvoj komentar?
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 5 Empty Re: Koji antivirus koristite? (recenzije o antivirusima)

Postaj by Sasuke uto lis 06, 2009 6:21 pm

Btw. Eo, ja naprimjer, vec jedno 2god sam bez ikakvog antivirusa, i nikad nisam dobio nitijedan, jednostavno idem na provjerene stranice Razz
Sasuke
Sasuke
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 03.01.2009
Broj postova : 1853
Reputacija Reputacija : 83
Godina imam : 29
Započeo/la tema :
Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 5 Empty43 / 99943 / 999Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 5 Empty Re: Koji antivirus koristite? (recenzije o antivirusima)

Postaj by Gost uto lis 06, 2009 6:24 pm

ma to je nebitno kad nemaš mac
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 5 Empty Re: Koji antivirus koristite? (recenzije o antivirusima)

Postaj by Gost uto lis 06, 2009 6:44 pm

Sasuke je napisao/la:Btw. Eo, ja naprimjer, vec jedno 2god sam bez ikakvog antivirusa, i nikad nisam dobio nitijedan, jednostavno idem na provjerene stranice Razz

je ali koliko si imao upada u sistem bolje da ne komentira se a nisi ni znao.
meni je prosjek blokade onih koji mi zele "posjetit" racunalo 24 mjesecno. sad bez antivirusnog tvoje je racunalo otvoreno svima i svatko moze provjeravati sto radis, uzimat podatke sa diska ti i slicno... antivirusni nije samo zastita od virusa vec od krsenja svih protokola sigurnosti i anonimnosti na internetu. dobro da nemas podatke o racunima i slicno. i ja sam se jednom tako hvalio kao nemam antivirusni sve supersve 5 idem samo na provjerene stranice dok mi nije hakiran poslovni mail. tako da zadnjih 6 godina, kupih norton antivirus i samo updejtam ga. Wink
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Koji antivirus koristite?  (recenzije o antivirusima) - Page 5 Empty Re: Koji antivirus koristite? (recenzije o antivirusima)

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 5 / 11. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.