Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako je Isus mogao "na sebe preuzeti sve grijehe svijeta"

+9
Neukrotivi pastuh
diabolik.
Mass
fosforica
Arkannen
Sinister
Hitman
Hell
Neu
13 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

Kako je Isus mogao "na sebe preuzeti sve grijehe svijeta" - Page 2 Empty Re: Kako je Isus mogao "na sebe preuzeti sve grijehe svijeta"

Postaj by fosforica pon pro 26, 2011 10:53 am

hehehe..koliko puta viđeno...
uvijek ista shema.
ako se ne prihvacaju gomile besmislica onda je to zasigurno krivo - ne razumjevanje Laughing

"nije se mislilo kad se pisalo...krivo se prevelo...a dogodio se A, a B nije zapisano da se dogodilo..no to ne znaci da nije...samo nije zapisano, a..a..a...ma..ti to ne razumiješ" hahaha
jalova apologetika Laughing



fosforica
fosforica
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 14.02.2009
Broj postova : 6076
Reputacija Reputacija : 1195
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Kako je Isus mogao "na sebe preuzeti sve grijehe svijeta" - Page 2 Empty21 / 99921 / 999Kako je Isus mogao "na sebe preuzeti sve grijehe svijeta" - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Kako je Isus mogao "na sebe preuzeti sve grijehe svijeta" - Page 2 Empty Re: Kako je Isus mogao "na sebe preuzeti sve grijehe svijeta"

Postaj by jozefk pon pro 26, 2011 10:57 am

Ma verovatno ne cita stihove koje sam stavio. Ili, ako cita onda ih ne razume. Ili ne zna da cita srpski. Ne znam sta. Sta god da je, ja od nje odustajem smajlić Osecam se kao da udaram tenisku lopticu o zid.
jozefk
jozefk
Junior
Junior

Registriran/a : 19.12.2011
Broj postova : 697
Reputacija Reputacija : 133
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Kako je Isus mogao "na sebe preuzeti sve grijehe svijeta" - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Kako je Isus mogao "na sebe preuzeti sve grijehe svijeta" - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Kako je Isus mogao "na sebe preuzeti sve grijehe svijeta" - Page 2 Empty Re: Kako je Isus mogao "na sebe preuzeti sve grijehe svijeta"

Postaj by evitaa pon pro 26, 2011 11:01 am

jozefk je napisao/la:Ma ti ne razumes moje odgovore. Ne znam da li zbog jezika ili sta je problem ali ja odusatajem. Izvini na zamlacivanju. Imam ti sta reci ali necu jer vidim da ne razumes nista.
Uzdravlje.

Ovdje ako nesto ne razumije si ti.

Kako mozes razumjet kada ne znas o cemu pises.

Tvoje poznavanje religije ,krscanstva , Biblije je nikakvo,

a tvoja vjera zasnovana na neznanju i tim jer su te ocito strasili Sotonom,

vjecnim paklom , sudnjim danom... Very Happy




evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 52
Započeo/la tema :
Kako je Isus mogao "na sebe preuzeti sve grijehe svijeta" - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Kako je Isus mogao "na sebe preuzeti sve grijehe svijeta" - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Kako je Isus mogao "na sebe preuzeti sve grijehe svijeta" - Page 2 Empty Re: Kako je Isus mogao "na sebe preuzeti sve grijehe svijeta"

Postaj by jozefk pon pro 26, 2011 11:06 am

Kod:
1. Jovanova 4:18
U ljubavi nema straha, nego savršena ljubav izgoni strah napolje; jer strah ima muku. A ko se boji nije savršen u ljubavi.
jozefk
jozefk
Junior
Junior

Registriran/a : 19.12.2011
Broj postova : 697
Reputacija Reputacija : 133
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Kako je Isus mogao "na sebe preuzeti sve grijehe svijeta" - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Kako je Isus mogao "na sebe preuzeti sve grijehe svijeta" - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Kako je Isus mogao "na sebe preuzeti sve grijehe svijeta" - Page 2 Empty Re: Kako je Isus mogao "na sebe preuzeti sve grijehe svijeta"

Postaj by evitaa pon pro 26, 2011 11:16 am

jozefk je napisao/la:Ma verovatno ne cita stihove koje sam stavio. Ili, ako cita onda ih ne razume. Ili ne zna da cita srpski. Ne znam sta. Sta god da je, ja od nje odustajem smajlić Osecam se kao da udaram tenisku lopticu o zid.

Koje stihove?Mislis na citate?

Pa pusti to.

Rekao si da si procitao Bibliju odjednom, zatim ju ponovo proucavao.

I ja sam ju procitala.I nasla odgovore.

Dakle zasto neces argumentirano pisati vec se opravdavas kojekavim

smjesnim usporedbama u nedostatku argumenata?

Ako mi neces na prethodno pitanje odgovoriti

onda mi reci kako opravdavas tvrdnju da su ljudi grijesni i

da zasluzuju kaznu zbog iskonskog grijeha Adama i Eve

osim kao nametanja krivnje ?

Nisu li svi ljudi stvoreni na Bozju sliku i priliku? Very Happy





evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 52
Započeo/la tema :
Kako je Isus mogao "na sebe preuzeti sve grijehe svijeta" - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Kako je Isus mogao "na sebe preuzeti sve grijehe svijeta" - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Kako je Isus mogao "na sebe preuzeti sve grijehe svijeta" - Page 2 Empty Re: Kako je Isus mogao "na sebe preuzeti sve grijehe svijeta"

Postaj by jozefk pon pro 26, 2011 11:28 am

Ako ne zelis citati stihove iz Biblije, ti i ja nemamo sta pricati.
jozefk
jozefk
Junior
Junior

Registriran/a : 19.12.2011
Broj postova : 697
Reputacija Reputacija : 133
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Kako je Isus mogao "na sebe preuzeti sve grijehe svijeta" - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Kako je Isus mogao "na sebe preuzeti sve grijehe svijeta" - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Kako je Isus mogao "na sebe preuzeti sve grijehe svijeta" - Page 2 Empty Re: Kako je Isus mogao "na sebe preuzeti sve grijehe svijeta"

Postaj by evitaa pon pro 26, 2011 11:43 am

jozefk je napisao/la:Ako ne zelis citati stihove iz Biblije, ti i ja nemamo sta pricati.

Ovo nije pdf Citati iz Biblije vec otvorena tema za raspravu.

Ti otvori temu (ako je nema ) i tamo citiraj a meni

odgovori na bar jedno od postavljenih pitanja.

Zasto pronalazis sve moguce izgovore da mi ne odgovoris?

Iz straha da nebi morao zanijekati svog Boga? Very Happy

Ako nije tako rado bih rado cula suvislo obrazlozenje

Isusovog otkupa grijeha.


evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 52
Započeo/la tema :
Kako je Isus mogao "na sebe preuzeti sve grijehe svijeta" - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Kako je Isus mogao "na sebe preuzeti sve grijehe svijeta" - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Kako je Isus mogao "na sebe preuzeti sve grijehe svijeta" - Page 2 Empty Re: Kako je Isus mogao "na sebe preuzeti sve grijehe svijeta"

Postaj by mignone sri pro 28, 2011 7:16 pm

Kako je Isus mogao "na sebe preuzeti sve grijehe svijeta"

jednako kao što djed mraz za jednu noć obiđe cjeli svjet i uđe kroz svaki dimnjak
mignone
mignone
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 25.12.2011
Broj postova : 92
Reputacija Reputacija : 7
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Kako je Isus mogao "na sebe preuzeti sve grijehe svijeta" - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Kako je Isus mogao "na sebe preuzeti sve grijehe svijeta" - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Kako je Isus mogao "na sebe preuzeti sve grijehe svijeta" - Page 2 Empty Re: Kako je Isus mogao "na sebe preuzeti sve grijehe svijeta"

Postaj by evitaa čet kol 02, 2012 11:25 am

jozefk je napisao/la:Preuzeo je grijehe svijeta tako sto je umro umesto covecanstva.

Kako je smrt Isusa otkupila grijehe svijeta?

Kakve to ima veze jedno s drugim?

On je znao da ce ga izdati i ubiti, i mogao je to izbjeci, ali posto je sam sebi prorekao da ce ga ubiti, morao je dati da ga ubiju da se to prorocanstvo ispuni. To je cisto samoubojstvo.

Zasto Bog ako je htio oprostiti nase grijehe nije jednostavno oprostio, a mogao je, i toliko je dobar, nego je uprilicio horror film da bi onda oprostio.

Kako je dao svog Sina kad su oni jedno? Jedno su zajedno i s Duhom Svetim. Very Happy

Znaci sam je sebe zaceo bezgresno, onda je sam sebe zrtvovao samom sebi, i onda je sam sebi na krizu rekao: "Oh, ja, ja, zasto sam sam sebe napustio"? To stvarno ima smisla. Very Happy
evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 52
Započeo/la tema :
Kako je Isus mogao "na sebe preuzeti sve grijehe svijeta" - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Kako je Isus mogao "na sebe preuzeti sve grijehe svijeta" - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Kako je Isus mogao "na sebe preuzeti sve grijehe svijeta" - Page 2 Empty Re: Kako je Isus mogao "na sebe preuzeti sve grijehe svijeta"

Postaj by RobinUd ned tra 05, 2015 1:45 pm

Budite svi skupa bezbrizni.
Ako ja ikada umrem, to ce biti najveci zastoj na raskrscu raja i pakla, od postanka svijeta.
Nece bogu biti lako.
Nece....
RobinUd
RobinUd
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.01.2009
Broj postova : 1799
Reputacija Reputacija : 195
Godina imam : 71
Započeo/la tema :
Kako je Isus mogao "na sebe preuzeti sve grijehe svijeta" - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Kako je Isus mogao "na sebe preuzeti sve grijehe svijeta" - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Kako je Isus mogao "na sebe preuzeti sve grijehe svijeta" - Page 2 Empty Re: Kako je Isus mogao "na sebe preuzeti sve grijehe svijeta"

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.