Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti?

+32
Dr.Kiyu
igor malteze
eva kant
damfisk
m
nikolina
Žužika
valentino
RobinUd
Chulpan
anita75
Petra Sanader
fosforica
piramida4
tanuki
student.stalni
zbracun
Meggy !
bokaso1
Archangel
jozefk
Hunnerkongen
britania
pustinja
Turrican
Stevo Largo
Amyicha
scorpio57
diabolik.
Neukrotivi pastuh
Mass
Hell
36 posters

Stranica 1 / 14. 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Next

Go down

Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? Empty Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti?

Postaj by Neu sri vel 04, 2009 6:07 pm

Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? zašto?kako?


Zadnja promjena: Neu; pet pro 16, 2011 9:37 pm; ukupno mijenjano 1 put.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? Empty999 / 999999 / 999Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? Empty

[Vrh] Go down

Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? Empty Re: Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti?

Postaj by Hell sri vel 04, 2009 6:08 pm

nema dokaza..mislim da ne..
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? Empty497 / 999497 / 999Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? Empty

[Vrh] Go down

Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? Empty Re: Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti?

Postaj by Mass čet oľu 12, 2009 8:01 pm

sumnjam u isusa a jos vise u to da je ozdravljao ljude
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? Empty200 / 999200 / 999Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? Empty

[Vrh] Go down

Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? Empty Re: Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti?

Postaj by Neu sub pro 26, 2009 3:00 pm

a odakle onda to ljudima? dosta ljudi vjeruje u to
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? Empty999 / 999999 / 999Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? Empty

[Vrh] Go down

Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? Empty Re: Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti?

Postaj by Neukrotivi pastuh sub pro 26, 2009 3:04 pm

Ako je to Isus, abraham, mojsije ili bilo tko iz svetih spisa koji je bio u kontaktu s bogom mogao je sve to uraditi, božjom pomoću, i to se danas dobro koristi kao biznis gdje odlaze BILIJARDE dolara ili eura radi vjerovanja u smeća...
Neukrotivi pastuh
Neukrotivi pastuh
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 7641
Reputacija Reputacija : 281
Godina imam : 55
Započeo/la tema :
Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? Empty72 / 99972 / 999Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? Empty

[Vrh] Go down

Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? Empty Re: Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti?

Postaj by diabolik. sub pro 26, 2009 3:06 pm

Za ozdravljenja nitko ne more pouzdano znati, no da je vodu pretvarao u vino je povijesna činjenica i običaj koji se, u izvornih Zagoraca, zadržao do dana današnjega.
Amen!
diabolik.
diabolik.
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 6086
Reputacija Reputacija : 553
Godina imam : 58
Započeo/la tema :
Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? Empty74 / 99974 / 999Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? Empty

[Vrh] Go down

Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? Empty Re: Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti?

Postaj by Neu ned tra 25, 2010 3:46 pm

pa ali ja mislim da je mogao jer ako je kao što biblija kaže svemoguć, ne vidim razloga zašto ne bi mogao.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? Empty999 / 999999 / 999Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? Empty

[Vrh] Go down

Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? Empty Re: Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti?

Postaj by tanuki ned tra 25, 2010 4:13 pm

gledao sam nekakvu reportažu o karizmatičnim likovima!
ima neki tip u zagrebu- stane na nekakvo uzvišeno mjesto i gleda ljude blagim telećim pogledom- a ljudi gledaju njega, cure suze- jedna žena tvrdi kako ju je izljećio-
zgadilo mi se pa sam promjenio program!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? Empty700 / 999700 / 999Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? Empty

[Vrh] Go down

Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? Empty Re: Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti?

Postaj by scorpio57 ned tra 25, 2010 4:41 pm

Da, dar Bogom dan
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 66
Započeo/la tema :
Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? Empty65 / 99965 / 999Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? Empty

[Vrh] Go down

Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? Empty Re: Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti?

Postaj by tanuki ned tra 25, 2010 4:55 pm

meni stvarno nije jasno zbog čega je ozdravljenje nešto božansko-
ako smo duboki vjernici, onda bi trebali biti svjesni da je tijelo zatvor duše, a život pun teških iskušenja kako bi se došlo do raja.
smrt bi trebalo biti oslobođenje na putu ka vjećnosti!
otkuda taj antagonizam?
ako bog lijeći i daje moć izlječenja- koji je smisao?
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? Empty700 / 999700 / 999Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? Empty

[Vrh] Go down

Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? Empty Re: Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti?

Postaj by Amyicha ned tra 25, 2010 4:57 pm

ne znam. možda je. ma pitanje je jel sam isus postojao. kamoli takvo nešto -.-'
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 29
Započeo/la tema :
Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? Empty113 / 999113 / 999Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? Empty

[Vrh] Go down

Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? Empty Re: Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti?

Postaj by Stevo Largo ned tra 25, 2010 8:06 pm

naravno da je kavica
Stevo Largo
Stevo Largo
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 15.02.2010
Broj postova : 4115
Reputacija Reputacija : 371
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? Empty20 / 99920 / 999Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? Empty

[Vrh] Go down

Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? Empty Re: Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti?

Postaj by Neu pet pro 16, 2011 9:33 pm

tanuki je napisao/la:gledao sam nekakvu reportažu o karizmatičnim likovima!
ima neki tip u zagrebu- stane na nekakvo uzvišeno mjesto i gleda ljude blagim telećim pogledom- a ljudi gledaju njega, cure suze- jedna žena tvrdi kako ju je izljećio-
zgadilo mi se pa sam promjenio program!
zašto bi mi se zbog toga zgadio, pa zaista mislim da je to moguće, alternativna medicina, tako nešto.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? Empty999 / 999999 / 999Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? Empty

[Vrh] Go down

Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? Empty Re: Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti?

Postaj by Turrican pet pro 16, 2011 10:50 pm

^ ah to je vjerojatno onaj Braco.
Ma odvratno što ljudi sve puše. Čak je bilo gdje nije mogao prisustvovati pa su njegovi pustili video snimku gdje bulji u kameru (ljudi su i to popušili). Sad mlati pare u americi.

Turrican
Tehničar foruma Tury
(Informatičar, zajebant)
Tehničar foruma Tury  (Informatičar,  zajebant)

Registriran/a : 22.02.2009
Broj postova : 5443
Reputacija Reputacija : 1188
Započeo/la tema :
Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? Empty55 / 99955 / 999Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? Empty

[Vrh] Go down

Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? Empty Re: Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti?

Postaj by pustinja sub pro 17, 2011 6:40 am

NE, nije
pustinja
pustinja
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 27.01.2010
Broj postova : 2596
Reputacija Reputacija : 386
Započeo/la tema :
Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? Empty0 / 9990 / 999Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? Empty

[Vrh] Go down

Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? Empty Re: Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti?

Postaj by britania sub pro 17, 2011 4:08 pm

Neu je napisao/la:Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? zašto?kako?
da vjerujem da je mogao i danas imamo ljude koji liječe, travare, kiropraktičare, bioenergetičare i druge

Isus je tada a i danas bilo vrlo često ime kavica
britania
britania
Upravo mi ošla nevinost
Upravo mi ošla nevinost

Registriran/a : 19.11.2011
Broj postova : 477
Reputacija Reputacija : 40
Godina imam : 51
Započeo/la tema :
Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? Empty0 / 9990 / 999Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? Empty

[Vrh] Go down

Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? Empty Re: Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti?

Postaj by Hunnerkongen sub pro 17, 2011 4:56 pm

Mislim da da. Zapravo vjerujem u to. Isus je bio pametna osoba
Hunnerkongen
Hunnerkongen
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 07.09.2009
Broj postova : 3835
Reputacija Reputacija : 533
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? Empty39 / 99939 / 999Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? Empty

[Vrh] Go down

Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? Empty Re: Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti?

Postaj by Neu sub pro 17, 2011 4:58 pm

Na koliji način Huneru misliš da je on liječio ljude? neu6
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? Empty999 / 999999 / 999Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? Empty

[Vrh] Go down

Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? Empty Re: Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti?

Postaj by Hunnerkongen sub pro 17, 2011 5:01 pm

Pa imao je jaku spiritualnu snagu i energiju, pozitivan stav pa mislim da je moga liječiti ljude ne samo tjelesno nego i duhovno, dakle da je pozitivno djelovao na ljude i mijenjao im pogleda na život nabolje. Ne shvaćam Bibliju doslovno onako kako je napisana. Al to je moje nagađanje.
Hunnerkongen
Hunnerkongen
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 07.09.2009
Broj postova : 3835
Reputacija Reputacija : 533
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? Empty39 / 99939 / 999Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? Empty

[Vrh] Go down

Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? Empty Re: Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti?

Postaj by jozefk pon pro 19, 2011 12:34 pm

Da. Ne samo sto je lecio fizicke bolesti nego i duhovne (dusevne). I dan danas to moze da cini. Jer je Isus ziv.
jozefk
jozefk
Junior
Junior

Registriran/a : 19.12.2011
Broj postova : 697
Reputacija Reputacija : 133
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? Empty0 / 9990 / 999Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? Empty

[Vrh] Go down

Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? Empty Re: Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti?

Postaj by Neu pon pro 19, 2011 12:41 pm

jozefk je napisao/la:Da. Ne samo sto je lecio fizicke bolesti nego i duhovne (dusevne). I dan danas to moze da cini. Jer je Isus ziv.
I misliš li da on liječi još uvijek ljude? Znači kad netko ima npr rak pa iznenada ozdravi, misliš da je to Isus učinio?
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? Empty999 / 999999 / 999Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? Empty

[Vrh] Go down

Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? Empty Re: Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti?

Postaj by jozefk pon pro 19, 2011 1:01 pm

Ne znaci da je svaki slucaj izlecenja dosao direktno od Boga. Inace, on ne leci ljude niti ih je ikad lecio iz razloga da bi cinio cuda i da bi Ga ljudi zbog toga verovali. Bog je ljubav i lecio je i danas leci ljude jer nas voli.
Ali nekad se desava da Bog ne izleci coveka. Jer On ima svoje razloge.
Posto je Sveznajuci, On mozda nekad vidi da ako bi izlecio neku osobu, posle bi joj se mozda dogodilo nesto mnogo gore i onda On to ne cini.
Ovaj zivot je ionako samo prolazan. Hoces zaspati pre ili kasnije nema mnogo razlike, sta je bitno jeste da kada se budes budio, ides sa Hristom na nebo. To je jedino bitno.
jozefk
jozefk
Junior
Junior

Registriran/a : 19.12.2011
Broj postova : 697
Reputacija Reputacija : 133
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? Empty0 / 9990 / 999Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? Empty

[Vrh] Go down

Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? Empty Re: Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti?

Postaj by Archangel uto pro 20, 2011 12:10 am

Isus Krist je otvarao vjeru ljudima u Boga.......na taj nacin je lijecio.
Archangel
Archangel
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 19.12.2011
Broj postova : 136
Reputacija Reputacija : 18
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? Empty0 / 9990 / 999Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? Empty

[Vrh] Go down

Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? Empty Re: Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti?

Postaj by tanuki uto pro 20, 2011 2:22 am

pa jeste li i vjernici normalni-
koji vam je kurac?
s jedne strane vjerujete u raj, u život vječni,
a s druge strane strepite na krhkim životom na ovome svijetu?
zašto ?

dali je bitno da će bolesnik ozdraviti zbog lijčnika ili anđela?
zar se ne bi trebal veseliti svom kraju ako vjerujemo u raj?
čemu ta grčevit borba opstojanj na ovom svijetu,ako vjerujemo u raj?
ili ipak večina misli da je raj prevara za kraj Laughing
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? Empty700 / 999700 / 999Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? Empty

[Vrh] Go down

Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? Empty Re: Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti?

Postaj by jozefk uto pro 20, 2011 5:01 am

Tako je tanuki. Smrt nam je dobitak. Ko ima veru u Hrista ne boji se smrti. Otalo se samo da zakljuciti.
jozefk
jozefk
Junior
Junior

Registriran/a : 19.12.2011
Broj postova : 697
Reputacija Reputacija : 133
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? Empty0 / 9990 / 999Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? Empty

[Vrh] Go down

Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti? Empty Re: Mislite li da je Isus stvarno mogao izliječiti ljude od bolesti?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 14. 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.