Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Komentari na pobjedničke fotke!

+19
Neu
eva kant
Teo
Nemo
Mihovil
rider331
Gabriel
Jørgen
nikolina
tanuki
Žužika
m
Iron Man
Chulpan
zbracun
Hunnerkongen
evitaa
pulpfiction
23 posters

Stranica 20 / 27. Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 23 ... 27  Next

Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 20 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by phoenixos pon stu 17, 2014 10:45 am

eo sad kad napokon imam vremena malo prolistati po forumu , snadje me ugodno iznenadjenje da imatwe tako dobro misljenje o mojim fotkama , iskreno vam zahvaljujem na tome , znam da moram , kako se u narodu kaze , jos dosta graha pojesti , ali kod mene je fotografija kao sto sam mozda i spomenuo negdje krenila iznutra i sa svakom iducom fotografijom saznajem nesto novo po pitanju kadra , perspektive , hvatanja trenutka , same uporabe aparata , a sve to nauštrb vremena koje si mogu dopustiti da se bavim time , tako da mi je drago kad se nekom svide moje fotke jer sam inace dosta samokritican po tom pitanju .. nadam se da cu i dalje moci opravdavati vase misljenje o mojim fotkama koliko god budem mogao ...
phoenixos
phoenixos
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 24.08.2014
Broj postova : 163
Reputacija Reputacija : 96
Godina imam : 40
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 20 Empty0 / 9990 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 20 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 20 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by tanuki pon stu 17, 2014 1:45 pm

phoenixos je napisao/la:eo sad kad napokon imam vremena malo prolistati po forumu , snadje me ugodno iznenadjenje da imatwe tako dobro misljenje o mojim fotkama , iskreno vam zahvaljujem na tome , znam da moram  , kako se u narodu kaze , jos dosta graha pojesti , ali kod mene je fotografija kao sto sam mozda i spomenuo negdje krenila iznutra i sa svakom iducom fotografijom saznajem nesto novo po pitanju kadra , perspektive , hvatanja trenutka , same uporabe aparata , a sve to nauštrb vremena koje si mogu dopustiti da se bavim time , tako da mi je drago kad se nekom svide moje fotke jer sam inace dosta samokritican po tom pitanju ..   nadam se da cu i dalje moci opravdavati vase misljenje o mojim fotkama koliko god budem mogao ...  

ti si izvanredan,
nova generacija  fotografa koja ne zazire od PS-a

iskreno od tebe sam očekivao bolju  fotku na natjecanju, ali pretpostavljam  da si namjerno poslao ovu nekadriranu,
i samo naprijed
veselim se tvojim fotkama!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 20 Empty700 / 999700 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 20 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 20 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by tanuki pon stu 17, 2014 2:01 pm

eva kant je napisao/la:ne umišljam si, iako sam puno napredovala u fotografiji, još uvijek nisam ni blizu phoenixosu, ali u ovom krugu je moja fotka bolja od njegove.
slažem se da je tvoja fotka bolja, uostalom tako sam i ocjenio u glasovanju, a mislim da je phoenix ( jebem ga u komplicirani nick) namjerno poslao nekadriranu i lošiju fotku,
mislim da je moja fotka bolja od tvoje, ali znam da ljudi nisu skloni life fotografiji i smatram da je realno ocjenjena!
uglavnom po mom mišljenju sve fotke su relativno loše!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 20 Empty700 / 999700 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 20 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 20 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by eva kant pon stu 17, 2014 2:07 pm

Laughing
tvoje mišljenje ne shvaćam ozbiljno jer ga mijenjaš više puta dnevno. Very Happy
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 24
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 20 Empty92 / 99992 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 20 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 20 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by tanuki pon stu 17, 2014 2:18 pm

eva kant je napisao/la:Laughing
tvoje mišljenje ne shvaćam ozbiljno jer ga mijenjaš više puta dnevno. Very Happy
zato što sam mlad Laughing
ali ne laži ti moje mišljenje prihvačaš ozbiljno smajlić
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 20 Empty700 / 999700 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 20 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 20 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by histrion pon stu 17, 2014 2:36 pm

tanuki je napisao/la:
... izuzetno sam sretan  što sam od histrija dobio  bod ...

Kako malo je potrebno da su neki sretni.  kes

tanuki je napisao/la:
... na što ne bi imao šamse  da su bili poznati autori ...

Sereš.
histrion
histrion
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.02.2013
Broj postova : 2392
Reputacija Reputacija : 473
Godina imam : 61
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 20 Empty0 / 9990 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 20 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 20 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by tanuki pon stu 17, 2014 2:42 pm

misliti je sranje od znati-
tako je govorio moj profesor fizike!
u svakom slučaju smatram da je anonimno natjecanje interesantnije, mada s obziromna zatvorenost foruma, veike su šamse da će forum ubrzo skiknuti Wink
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 20 Empty700 / 999700 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 20 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 20 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by Teo sub pro 27, 2014 10:34 pm

Na natječaju su fotke koje su bile i pobjedile. Mogli bi staviti sve fotografije bez bodova ili sa najmanje bodova da se odredi koja je najljepša.
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 20 Empty0 / 9990 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 20 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 20 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by tanuki sub pro 27, 2014 11:41 pm

Teo je napisao/la:Na natječaju su fotke koje su bile i pobjedile. Mogli bi staviti sve fotografije bez bodova ili sa najmanje bodova da se odredi koja je najljepša.
dobra ideja
glasovanje za najlošiju fotku bi bilo daleko interesantnije Wink
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 20 Empty700 / 999700 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 20 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 20 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by tanuki ned sij 04, 2015 2:42 pm

zašto nisam glasovao?
kao prvo, nisam sudjelovao pa smatram da nije moralno opravdano ni da glasujem,
kao drugo 3 fotke ne mogu održati natječaj,
da sam glasovao prva fotka bi bila:
sada će biti posla,
jednostavna live fotka, zaustavljen trenutak vremena bez PS-a začuđujuće za Phoenixoma ili možda ipak, jer kontrasti su malo prenabrušeni i čak iritirajući, a fotkabi bila vrhunska da je korišteni veči otvor blende sa manjom dubinskom oštrinom!
druge dvije fotke su forsirane na temu,
obje tehnički nekorektne, ali ipak bi malu prednost dao histrionovoj fotki, ali opet nije baš na temu, pa sam se radije izuzeo od glasovanja.
bojim se da je natjecanje u fotografiji game over kao i ovaj forum,
zatvoren kao što je i trune!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 20 Empty700 / 999700 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 20 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 20 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by rider331 ned sij 04, 2015 6:00 pm

Čestitam eva na pobjedi. Wink

rider331
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 06.07.2009
Broj postova : 3626
Reputacija Reputacija : 314
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 20 Empty0 / 9990 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 20 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 20 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by Hunnerkongen ned sij 04, 2015 6:55 pm

Joooj tanuki, zakaj bi foto natječaji propali? Ovo samo znači da ovaj natječaj nije imao dobar feedback od ostalih članova. Zar svaki foto natječaj koji malo podbaci znači da sve propada, da su ljudi zasićeni, da nisu više zainteresirani?

Btw, čestitke sudionicima.
Hunnerkongen
Hunnerkongen
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 07.09.2009
Broj postova : 3835
Reputacija Reputacija : 533
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 20 Empty39 / 99939 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 20 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 20 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by tanuki ned sij 04, 2015 7:03 pm

Hunnerkongen je napisao/la:Joooj tanuki, zakaj bi foto natječaji propali?  Ovo samo znači da ovaj natječaj nije imao dobar feedback od ostalih članova. Zar svaki foto natječaj koji malo podbaci znači da sve propada, da su ljudi zasićeni, da nisu više zainteresirani?

Btw, čestitke sudionicima.
zato što sam forum ima premalo članova, a natjecanje u fotografiji se zatvorilo u "elitu", gdje se ostali forumaši boje uključiti, mislim da natjecanje nema smisla ako nema barem 10 sudionika, a čini mi se da su to prošla svršena vremena Wink
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 20 Empty700 / 999700 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 20 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 20 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by Hunnerkongen ned sij 04, 2015 7:07 pm

Pa normalno kad se od prvog natječaja sere oko postavljanja natječaja, sistema glasovanja, transparentnosti i svega ostalog. A to jednostavno dovodi do toga da ljudi odustanu i prije nego se uključe jer vide da je uzaludno.
Hunnerkongen
Hunnerkongen
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 07.09.2009
Broj postova : 3835
Reputacija Reputacija : 533
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 20 Empty39 / 99939 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 20 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 20 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by tanuki ned sij 04, 2015 7:43 pm

Hunnerkongen je napisao/la:Pa normalno kad se od prvog natječaja sere oko postavljanja natječaja, sistema glasovanja, transparentnosti i svega ostalog. A to jednostavno dovodi do toga da ljudi odustanu i prije nego se uključe jer vide da je uzaludno.
nisi u pravu,
najveće rasprave se odvijaju onda kada je tema interesantna, i upravo su rasprave bile onda kada je u natjecanjima bilo više od 10 učesnika.
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 20 Empty700 / 999700 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 20 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 20 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by Hunnerkongen ned sij 04, 2015 7:51 pm

Pa najviše raspravi i litanija je bilo oko sistema glasovanja i oko toga dal su slike trebaju biti anonimne ili da se zna autor. Nisam primijetio niti jednu interesantnu raspravu. Možda je i bila, ali nije bila postavljena da djeluje interesantno.
Hunnerkongen
Hunnerkongen
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 07.09.2009
Broj postova : 3835
Reputacija Reputacija : 533
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 20 Empty39 / 99939 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 20 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 20 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by tanuki ned sij 04, 2015 7:55 pm

interesantne ili ne, ali barem aktualiziraju temu,
kada nema rasprava o nekoj temi, pa mada bile i litanije to znači da tema više nije zanimljiva!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 20 Empty700 / 999700 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 20 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 20 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by Neu uto vel 03, 2015 10:13 am

apsolutne čestitke autorima prva tri mjesta, slije su divne.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 20 Empty999 / 999999 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 20 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 20 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by tanuki uto vel 03, 2015 10:34 am

pridružujem se čestitkama, mada mi je pomalo žao što Histrionova fotka nije prepoznata kao najbolja, mada je i Phoenixova fotka izuzetno dobra!
čestitam i Evi koja bi zasigurno uvjerljivo pobijedila na nekakvom tematskom natječaju, čak sam dvojio da toj fotki dam 3 boda:
možda je vrijeme da porazmislite o mojoj ideji da pobjednik bude i selektor idućeg natjecanja, to bi možda i mene motiviralo da šaljem svoje fotke na natječaj Wink
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 20 Empty700 / 999700 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 20 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 20 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by Neu uto vel 03, 2015 11:17 am

nek' pobjednik ima duplu glasačku moć. onaj koji pobijedi, njegpvi bodovi vrijede duplo prilikom glasovanja
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 20 Empty999 / 999999 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 20 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 20 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by tanuki uto vel 03, 2015 11:49 am

Neu je napisao/la:nek' pobjednik ima duplu glasačku moć. onaj koji pobijedi, njegpvi bodovi vrijede duplo prilikom glasovanja
to nikako ne bi bilo dobro !
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 20 Empty700 / 999700 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 20 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 20 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by Neu uto vel 03, 2015 12:09 pm

zašto ne?
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 20 Empty999 / 999999 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 20 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 20 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by tanuki uto vel 03, 2015 1:31 pm

Neu je napisao/la:zašto ne?
zato što ne,
moj prijedlog za pobjednika selektora se svodi na to da selektor objasni zašto je jedna fotka bolja od druge fotke, a dupli bodovi bez obrazloženja nemaju smisla!
kao ljubitelj fotografije upravo želim da se analiziraju fotografije, a to može napraviti selektor pod teretom odgovornosti, kada objasni zašto je određenoj fotki dodijelio prvo , drugo ili deseto mjesto!
davanjem duplih bodova samo se stimulira pobjednika bez ikakve odgovornosti i njegov kriterij se ističe na prvo mjesto, ali bez ikakve obveze i objašnjenja!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 20 Empty700 / 999700 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 20 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 20 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by eva kant uto vel 03, 2015 7:53 pm

čestitke phoenixosu i histrionu..smajlić

tanuki je napisao/la:
čestitam i Evi koja bi zasigurno uvjerljivo pobijedila na nekakvom tematskom natječaju, čak sam dvojio da toj fotki dam 3 boda:

hahahha..prvo si dvojio dati mi najviše bodova, pa si na kraju odlučio ipak ne dati mi ni boda? pa da, logično..Very Happy
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 24
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 20 Empty92 / 99992 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 20 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 20 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by Mihovil uto vel 03, 2015 7:58 pm

From hero to Zero Very Happy

Nastranu zajebancija, čestitke pobjedniku (uz napomenu da ipak nije fer od njega sto nije glasovao jer je time ipak uskratio dio bodova konkurentima......)

Tko igra, glasovanje je obvezno.
Mihovil
Mihovil
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 08.02.2014
Broj postova : 2145
Reputacija Reputacija : 204
Godina imam : 48
Započeo/la tema :
Komentari na pobjedničke fotke! - Page 20 Empty37 / 99937 / 999Komentari na pobjedničke fotke! - Page 20 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na pobjedničke fotke! - Page 20 Empty Re: Komentari na pobjedničke fotke!

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 20 / 27. Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 23 ... 27  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.