Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Valentino banned

+11
evitaa
Iron Man
tanuki
prenosivi Samsung
Neu
zbracun
THUNDER_DINIX
FALKON 2
Teo
Narco
Frans
15 posters

Stranica 9 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Go down

Valentino banned - Page 9 Empty Re: Valentino banned

Postaj by damfisk pet stu 15, 2013 5:05 pm

Mlitavče pičkasti, odjebi... Šlapo beskičemnjačka, bijedniče nerealizirani, život ti se svodi na ajmekanje po forumu zbog bannova, goni se u tri pičke materine i krepaj, bijedo jadna... Pederčino razgužena
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Valentino banned - Page 9 Empty0 / 9990 / 999Valentino banned - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Valentino banned - Page 9 Empty Re: Valentino banned

Postaj by smod1 pet stu 15, 2013 5:10 pm

Dočim se tvoj život svodi na primanje u šupak i glumatanje odvjetnika pred ishlapjelim starcima i seljačama.
Mrš smeće, vrati se materi u gnjojnu utrobu, poserem joj se na rupetinu u kojoj joj kosti gnjiju
Anonymous
smod1
Gost


[Vrh] Go down

Valentino banned - Page 9 Empty Re: Valentino banned

Postaj by damfisk pet stu 15, 2013 5:12 pm

Jadniče beskarakterni, nestani sa foruma, idi cmizdrit onoj tvojoj sasušenoj kuji koja te drži za jaja dok te tvoji pederski prijatelji guze nazimjenice, šonjo, pušikurčeviću jadni, sramoto, bijedo, gnjido... Crve nikakvi, otiraču žalosni, pičko
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Valentino banned - Page 9 Empty0 / 9990 / 999Valentino banned - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Valentino banned - Page 9 Empty Re: Valentino banned

Postaj by smod1 pet stu 15, 2013 5:16 pm

Govno govnu. Pužeš po forumu čekajući kurac dočim tvoja drolja koja te (forumski)drži za jaja prima prave, a ne tvojeg virtualnog. Prijatelj je za tebe, vrećo govana, mislena imenica. Jebači za novce jedino. Tko je zadnji puta svršio u tebe onak muški?
Anonymous
smod1
Gost


[Vrh] Go down

Valentino banned - Page 9 Empty Re: Valentino banned

Postaj by damfisk pet stu 15, 2013 6:13 pm

Pederčino žalosna, sakrij se iza one tvoje každrafe, i zacvili joj pa ti možda dozvoli da popušiš neku osušenu kitu, pizdo beskarakterna, gnjido radioaktivna. Pizdunu.
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Valentino banned - Page 9 Empty0 / 9990 / 999Valentino banned - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Valentino banned - Page 9 Empty Re: Valentino banned

Postaj by Domina1 pet stu 15, 2013 7:23 pm

Gle, koga ja to vidim?
Nije li to ljube kojem se sunce vratila s redovite mjesečne kozmetike debelog crijeva?
Prvih mjeseci je još i imalo smisla, no, s redovitim skraćivanjem, sad je već došlo dotle da nasmije li se malko šire i glasnije, govno neosjetno klizne što je njoj malo i neugodno, dočim ljube samo govno zapravo i čeka.
Sunce se nervozno smije, ljube kleči pozadi ispod dupeta koje širi objema rukama. Pojavljuje se - govno!



(svršit će se)
Anonymous
Domina1
Gost


[Vrh] Go down

Valentino banned - Page 9 Empty Re: Valentino banned

Postaj by smod1 pet stu 15, 2013 7:28 pm

Cijenim da je ljube otišo izist govno. :bored:
Anonymous
smod1
Gost


[Vrh] Go down

Valentino banned - Page 9 Empty Re: Valentino banned

Postaj by Domina1 pet stu 15, 2013 7:34 pm

Nismo usklađeni jebemu. Trebao je to radit dok smo bili vani pa bi sad nastavili.
No, dobro. Imamo kad. huhe
Anonymous
Domina1
Gost


[Vrh] Go down

Valentino banned - Page 9 Empty Kako damfiks puže kad puže (a puže svako malo)

Postaj by Domina1 pet stu 15, 2013 8:27 pm

damfisk1 je napisao/la:Ako nije zaštićeni primjerak, kako ti kažeš, zašto mu se onda dozvoljava to šta mu se dozvoljava?

Zašto se drugi kažnjavaju za iste stvari koje i on čini, dok se njega uopće niti ne očeše?

Zašto on puno toga smije (uključujući, i primjerice, obraćanje "s visoka"), a drugi ne smiju niti jednu desetinu onoga šta on smije?

Zašto se drugi kažnjavaju za vrijeđanje, provociranje i svađanje, a on čini to isto, vrijeđa, provocira i svađa se i nikom ništa?

Zar je zaista dovoljno učinit ono šta on čini - samo na kraju posta napiše "ja nikog ne želim da vređam" - i onda će sve bit OK?

17.04.2012:04:54am
Cmizdri, cmizdri... samo ti cmizdri, štraco beskičmenjačka... to je jedino šta znaš, pičko bijedna.

Jadikuj zbog bana, pizdunu beskičmenjački.

Zapomaži zbog zaštičenih primjeraka i nepravde, cvili zbog uskraćenih ti zakonskih prava.

O svijete okrutni!!! O sudbo kleta!!!!

Zašto, zašto se neu izmeđ tebe i srbina opredijelila za srbina?!? Zašto su se urotili protiv tebe? Zašto on tebe smije jebati i "s visoka" nazivati damfiskom a ti kad njemu ponizno odgovoriš spreme te u baNN?

Lazi na koljenima oko gospodarice da ti dopusti pristupit forumu koji je za tebe jedini pravi život, drugoga nemaš.

Ljubi ju u prkno, moli, ispričavaj se bokasi što te je provalio kao guzičara baloni i neu



Anonymous
Domina1
Gost


[Vrh] Go down

Valentino banned - Page 9 Empty Baniran sam mučki, bez razloga i obrazloženja

Postaj by smod1 pet stu 15, 2013 9:16 pm

Laughing Laughing Laughing gdje si ovo pronašla?

Iron je Stipe Mesić krofrendsa, uspješno ga je zgasio. Very Happy
-------------------------------------------------------------------------------
Cijenim da je s ovime gotovo, pa se možemo vratit na moje, odnosno tvoje pitanje o bezrazložnom smaknuću mojeg nicka:

Domina1 je napisao/la:
Zbracun:
No kad se toliko trsiš i upućen si u sve, daj mi razjasni kako to da pisanje člana obitelji s valentinove IP ljetos nije zasmetalo ni adminicu ni cijeli tvoj dični staff, ali je nakon tri mjeseca, baš onaj dan kad se neu maknula s foruma, to iznenada postalo razlogom za trajni ban.
Molim odgovor.
Anonymous
smod1
Gost


[Vrh] Go down

Valentino banned - Page 9 Empty Re: Valentino banned

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 9 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.