Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Valentino banned

+11
evitaa
Iron Man
tanuki
prenosivi Samsung
Neu
zbracun
THUNDER_DINIX
FALKON 2
Teo
Narco
Frans
15 posters

Stranica 7 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Valentino banned - Page 7 Empty Blebetanje

Postaj by smod1 čet stu 14, 2013 7:27 pm

Ovo nije točno i ne blebeći više. Jedan nick - jedan IP. To je pravilo na svim forumima. Sa tvog kompa (tvoje linije) se nema pravo nitko drugi logirati, niti smiješ koristiti više nickova. To je svugdje najstrože zabranjeno i za to se trenutno banira. Jedina dozvoljena situacija, uz dozvolu admina, je ako u porodici više osoba koristi taj forum.
Ovo je točno i ne vrijeđaj me.

Ja ne koristim niti jedan nick osim valentino, dočim moja majka, zaručnica, sestra, brat imaju pravo biti na istom forumu sa svojim nickovima s iste IP adrese. Tako je na civiliziranim forumima.

To tvoje "svugdje" je golema LAŽ.

Nema admin što dozvoljavati niti je bilo problema s adminicom i našim pisanjem po forumu unatrag 4 mjeseca.

Ali sad, kad je neu maknula guzicu s foruma, SAD je naše ONDAŠNJE pisanje postalo AKTUALAN PROBLEM zbog kojeg se ide u vječni ban.

Drž da nabijem!
Anonymous
smod1
Gost


[Vrh] Go down

Valentino banned - Page 7 Empty Vrijeđanje Josipe

Postaj by smod1 čet stu 14, 2013 7:29 pm

Pardon, sad vidim da si Josipu teško uvrijedio.

Ona ne blebeće a ti sereš.
Anonymous
smod1
Gost


[Vrh] Go down

Valentino banned - Page 7 Empty neka ga

Postaj by Domina1 čet stu 14, 2013 7:35 pm

Nek me vrijeđa, ja sam na to naviknuta.
Ima nas na forumu preko nekoliko admina i smodova pa zbraćunovo blebetanje gubi težinu.

Sigurno ne bih člana koji ima još dvoje forumaša doma tjerala da forumari ne znam ni sama odakle, s ceste..?
Anonymous
Domina1
Gost


[Vrh] Go down

Valentino banned - Page 7 Empty Re: Valentino banned

Postaj by zbracun čet stu 14, 2013 7:45 pm

Više nema smisla. Vas dvoje ste izgleda nepismeni i najjednostavnije rečenice i upute neznate pročitati i shvatiti. Pročitajte još jednom moj post. Vrlo jasno je napisano, tako da i slaboumnik to može shvatiti. Pišete kontra onoga šta sam napisao.
Dakle, uživajte i dalje u svom svijetu nerazumjevanja.
zbracun
zbracun
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 29.12.2011
Broj postova : 2526
Reputacija Reputacija : 662
Godina imam : 69
Započeo/la tema :
Valentino banned - Page 7 Empty3 / 9993 / 999Valentino banned - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Valentino banned - Page 7 Empty Bajka...

Postaj by Domina1 čet stu 14, 2013 7:50 pm

zbracun je napisao/la:Više nema smisla. Vas dvoje ste izgleda nepismeni i najjednostavnije rečenice i upute neznate pročitati i shvatiti. Pročitajte još jednom moj post. Vrlo jasno je napisano, tako da i slaboumnik to može shvatiti. Pišete kontra onoga šta sam napisao.
Dakle, uživajte i dalje u svom svijetu nerazumjevanja.
Pusti sad valentina, ja sam admin.
U tvoju bajku o modovima-vladarima i članovima-robovima malo će tko povjerovati.

Odi na forum.hr index, dnevno i vidjeti ćeš cijele obitelji koje forumare s iste adrese.
Anonymous
Domina1
Gost


[Vrh] Go down

Valentino banned - Page 7 Empty zbracun

Postaj by Domina1 čet stu 14, 2013 8:00 pm

No kad se toliko trsiš i upućen si u sve, daj mi razjasni kako to da pisanje člana obitelji s valentinove IP ljetos nije zasmetalo ni adminicu ni cijeli tvoj dični staff, ali je nakon tri mjeseca, baš onaj dan kad se neu maknula s foruma, to iznenada postalo razlogom za trajni ban.
Molim odgovor.
Anonymous
Domina1
Gost


[Vrh] Go down

Valentino banned - Page 7 Empty Re: Valentino banned

Postaj by Iron Man čet stu 14, 2013 8:19 pm

Zadnje upozorenje svima, tko sljedeći posta crveni karton bio mod ili ne osim ovih što su banirani. Ovo je previše!
Iron Man
Iron Man
Moderator foruma Ajron
(CloneBuster, Pipica, Sitni)
Moderator foruma Ajron   (CloneBuster, Pipica, Sitni)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 16211
Reputacija Reputacija : 1608
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Valentino banned - Page 7 Empty336 / 999336 / 999Valentino banned - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Valentino banned - Page 7 Empty Re: Valentino banned

Postaj by Domina1 čet stu 14, 2013 8:32 pm

Pa ti valentino nakon ovog pričaj kako im ne znam iscijedit priznanje...
To je to što boli Laughing

A ovaj jučer tvrdi da su modovi neovisni i ne moraju slušat nikoga.
Anonymous
Domina1
Gost


[Vrh] Go down

Valentino banned - Page 7 Empty Re: Valentino banned

Postaj by smod1 čet stu 14, 2013 8:44 pm

Mnogo hrupa za nič, kako bi rekli susjedi.

Mogao mi se javit na PP, reći da ga toliko smetam, maknuo bi se sam. A ne radit dramu..
Anonymous
smod1
Gost


[Vrh] Go down

Valentino banned - Page 7 Empty Re: Valentino banned

Postaj by Domina1 čet stu 14, 2013 9:50 pm

Očito se ovih dvoje nisu usudili reći cijelu istinu zbraćunu koji je vjernik, otud nesuglasje.

Barem nisam bzvz provela dan u zatvoru, isplatilo se.
Anonymous
Domina1
Gost


[Vrh] Go down

Valentino banned - Page 7 Empty Re: Valentino banned

Postaj by smod1 čet stu 14, 2013 10:01 pm

Nemoj mene, evitaa, dzelatu šovinistički... imaš i ti djecu.
Anonymous
smod1
Gost


[Vrh] Go down

Valentino banned - Page 7 Empty Re: Valentino banned

Postaj by Domina1 čet stu 14, 2013 10:37 pm

Nemoj tako, ima ona milosti za sve petrine i noidanove klonove. Laughing

Ali kad se radi o osobi koja bi podforum Film vodila na pravi filmaški način a ne tetkinskim copypastanjem, takvoga se mora skratit za glavu, na forumskom trgu, pred svima. I valjano popljuvati prije smaknuća da bi ga se diskreditiralo u očima stada...
Usput ćemo ubacit tisuću klonova koji su pisali s njegove IP i za koje nitko osim nas ne zna (a nismo ni mi znali do jučer kad smo ih izmislili).
Anonymous
Domina1
Gost


[Vrh] Go down

Valentino banned - Page 7 Empty Re: Valentino banned

Postaj by THUNDER_DINIX pet stu 15, 2013 9:11 am

Dobro. pa dokle ćemo se ovdje igrati dječjeg vrtića? Daj malo odrasti i budi normalan/na.....


Nemam riječi više...
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Valentino banned - Page 7 Empty889 / 999889 / 999Valentino banned - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Valentino banned - Page 7 Empty Re: Valentino banned

Postaj by smod1 pet stu 15, 2013 11:25 am

THUNDER_DINIX je napisao/la:Dobro. pa dokle ćemo se ovdje igrati dječjeg vrtića? Daj malo odrasti i budi normalan/na.....


Nemam riječi više...
Dobro, pa dokle ćemo ovdje glumiti javni forum a zapravo smo konc-logor za nepoželjne ?

Isključen/a si s ovog foruma.
Kontaktiraj administratora/icu za dodatne informacije.
Until 18/01/2038
For the reason : 100000
Daj malo odrasti, budi korektan/na prema članovima, uvedi red i baniraj fašističku kuju evituu koja me spremio/la u ban BEZ RAZLOGA I OBJAŠNJENJA.

Nemam riječi više...
Anonymous
smod1
Gost


[Vrh] Go down

Valentino banned - Page 7 Empty Pravila zatvora za banirane, njihovo kršenje i nekažnjavanje prekršitelja

Postaj by Domina1 pet stu 15, 2013 1:49 pm

Iron Man je napisao/la:Temu Neu može vidjeti i zaključanu, ali ako budeš i dalje prozivao pojedine forumaše kao što su Damfisk, Tanuki ili Histrion onda ću ti je zaključati i sve koje budeš otvarao. Ti slobodno piši po zatvoru koliko hoćeš ali okani se prozivanja drugih forumaša.
Na podforumu Zatvor za banirane važe ista pravila kao i na ostatku foruma.
Spam, trollanje, zachatavanje i ad hominem su zabranjeni.

Banirani član ima ista prava kao i nebanirani: ima pravo otvoriti svoju temu, pisati na njoj i biti zaštićen od vrijeđanja i spamanja.

Kad nebanirani član dođe spamati i vrijeđati, ti Iron Mane problem ne riješavaš upozorenjem, kartoniranjem ili baniranjem osobe koja vrijeđa nego ideš ključati temu baniranog forumaša, on ti je kriv što se tema spama, a njega vrijeđa?

Vrijedi spomenuti da se ni katolibanski staff oličen u moderatoru zbraćunu nije oglasio povodom kršenja članskih prava autora teme.

Nakon ovog sranja
damfisk je napisao/la: Re: Valentino banned

Postaj by damfisk on sri stu 13, 2013 1:48 am
OK, stari, ovo sad već stvarno gubi smisao...
damfisk je napisao/la:NIšta ja ne predlažem, šefe...

Samo ti kažem da ovo stvarno gubi smisao...
damfisk je napisao/la:Valentino banned - Page 7 Boring-bored-boring-die-demotivational-poster-1246826910
damfisk je napisao/la:Kao šta rekoh - već dvaput - ovo ti gubi smisao... Ali, ako se želiš bavim besmislenim aktivnostima, ti samo izvoli...
damfisk je napisao/la:Zato šta si dosadan...
damfisk je napisao/la:Brate mili dobiješ bann pa se ponašaš ko da ti je brutalno usmrćena majka, žena i ostaja nejač, te spaljena kuća i analno silovan obiteljski pekinezer...


Ajde bogati opusti se... Pa ovaj forum najvažnije mjesto na svijetu, čovječe božji, zar ti je život tako isprazan da te jedan usrani bann na forumu koji broji sedam ipo članova može toliko izbacit iz takta da sate i sate svakog dana provodiš otvarajući nove naloge i gnjojeći o kozmičkoj nepravdi koja te zadesila, tebe jadnog i proganjanog...

Daj olabavi više
damfisk je napisao/la:E pa šta onda... dobio si bann...

I? Kraj svijeta? Sumrak civilizacije? Prestanak života kakvog znamo?
damfisk je napisao/la:Moram.
damfisk je napisao/la:A koliko si ti to foruma vodio, koliko si ih uređivao, moderirao i administrirao, pa da možeš tvrdit kako "nigdje na forumima" moderatori ne djeluju tako?
damfisk je napisao/la:I meni ovo tvoje zapomaganje zbog nepravde i samovolje zlih moderatora, te cvilež zbog uskraćenih ti zakonskih prava, podsjeća na čitav niz (bivših) članova...

Pa se opet ne bunim...
damfisk je napisao/la:Eto, vidiš ti to... Protiv tebe je na djelu podla i podmukla zavjera... Mračne sile su se urotile da tebe, dobrog i poštenog, likvidiraju... I tako se zbila ta grozna i užasna tragedija - da si dobio bann na crofriends forumu...

O svijete okrutni!!! O sudbo kleta!!!!

Zašto, zašto, su silnici svjetski tako okrutni? Zašto su se urotili protiv tebe? Zašto je tebe, ni krivnog ni dužnog, snašla takva zla kob, pa si dobio bann?

Brzo, pohitaj dok nije prekasno... iznesi svoj slučaj pred Vijeće sigurnosti UN-a... oni će se zasigurno pozabavit tom nadasve važnom temom, tim stravičnim kršenjem najosnovnijih ljudskih prava.

Jebo Darfur, jebo Sudan, jebo Afganistan, jebo Filipine i Haiti... ovo je najveća tragedija koja je ikad zadesila ljudski rod, ovo - neopravdani bann na crofriends forumu...



Bože me sačuvaj, šta sve crna zemlja na sebi nosi...
damfisk je napisao/la:Kako si samo dosadan... Proljev je u odnosu na tebe nadasve poželjna i zanimljiva pojava
Sunce je napisao/la:Kmeeeee... Kmeeee... Bannirali su meeeeee.... Kmeeeee... Buhuhuhuhuhuuuuuuu.... Kmeeeee... Nepravdaaaaaaaa.... Kmeeeee
Sunce je napisao/la:Klon bio klon ostao. I sad cmizdri zbog nepravde. Pih...
..koje se događalo dok si ti chatao na filmu i serijama i nije ti palo na pamet da trebaš kazniti trolla koji sere po tuđem kutku s najgrubljim ad hominem vrijeđanjem, sutradan se pojavljuješ na ovoj temi da bi njezinog permabaniranog autora upozorio da ne smije spominjati forumaše damfiska i tanukija.

Niti spominjati, dok oni po njemu mogu nekažnjeno srati?

Pa znaš što, Iron Mane?
Ili ćeš upravljati forumom po pravilima, ili se makni.

Dvojicu papaka, damfiska i tanukija (i Sunce iz damfiskovog naloga), koji su na valentinovoj temi nastupili kao spameri i zlostavljači, a ti si ih pustio (možda i poslao?) spominjat će se kad i koliko zatreba.
Pa drugi puta prouči pravila prije nego kreneš u selektivno kažnjavanje već nepravedno kažnjene osobe koja nije otvorila temu u zatvoru radi chata i zabave.






Anonymous
Domina1
Gost


[Vrh] Go down

Valentino banned - Page 7 Empty Re: Valentino banned

Postaj by m pet stu 15, 2013 1:55 pm

kaj kakva pravila na ovom forumu , gdje to piše ili ima , pravila !?

pa to je ovde čunda biljka ..... pravila
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Valentino banned - Page 7 Empty14 / 99914 / 999Valentino banned - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Valentino banned - Page 7 Empty Re: Valentino banned

Postaj by Domina1 pet stu 15, 2013 2:00 pm

Ne znam ja ništa, Marko.

Obrati se Iron Manu i eeviti.
Anonymous
Domina1
Gost


[Vrh] Go down

Valentino banned - Page 7 Empty Re: Valentino banned

Postaj by damfisk pet stu 15, 2013 2:08 pm

Iron Man je napisao/la:Zadnje upozorenje svima, tko sljedeći posta crveni karton bio mod ili ne osim ovih što su banirani. Ovo je previše!
Pretpostavljam da ću sad ja dobit bann, jer sam se usudio postat nakon tvojeg upozorenja.

Ali eto, vidim da su se nakon tvoje jako opasne prijetnje ispisale još dvije stranice teksta, pa rekoh da i ja pljucnem...

Od svekolikog junačenja i tjeranja discipline, ova dva klona se i dalje sprdaju sa upravom, moderatorima, pravilima i svim članovima...

Dvoje bijednih klonova maltretira kompletan forum svojim višemjesečnim cviležom i jadikovanjem zbog banna, i pritom sere uzduž i poprijeko po apsolutno svima koji im bilo šta kažu, i ništa...


Ali neka, bitno je da se zaprijetilo. :faceklanjanje:





A da ti ono baš skroz olakšam posao oko banniranja, napravit ću ovo:



Domina1 je napisao/la:
..koje se događalo dok si ti chatao na filmu i serijama i nije ti palo na pamet da trebaš kazniti trolla koji sere po tuđem kutku s najgrubljim ad hominem vrijeđanjem, sutradan se pojavljuješ na ovoj temi da bi njezinog permabaniranog autora upozorio da ne smije spominjati forumaše damfiska i tanukija.

Niti spominjati, dok oni po njemu mogu nekažnjeno srati?

Pa znaš što, Iron Mane?
Ili ćeš upravljati forumom po pravilima, ili se makni.

Dvojicu papaka, damfiska i tanukija (i Sunce iz damfiskovog naloga), koji su na valentinovoj temi nastupili kao spameri i zlostavljači, a ti si ih pustio (možda i poslao?) spominjat će se kad i koliko zatreba.
Pa drugi puta prouči pravila prije nego kreneš u selektivno kažnjavanje već nepravedno kažnjene osobe koja nije otvorila temu u zatvoru radi chata i zabave.


Dakle, ovako:

@domina:

Goni se u pičku materinu, kravetino nedojebana. Nabijem na kurac i tebe i onu pičkicu od tvojeg muža/jebača/pedera šta li ti je već, kao i cjelokupnu vojsku vaših klonova.

Poserem se na vas i na vaše jadikovanje zbog banna, pizduni beskičmenjački.

Odjebite. Stoko.





Pa ti sa, cijenjeni moderatoru, banniraj. Jer sam vrijeđao, ali za razliku od ovih pičketina koje već mjesecima ovdje cmizdre, ja sam vrijeđao pod svojim nickom.

Srdačan pozdrav.
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Valentino banned - Page 7 Empty0 / 9990 / 999Valentino banned - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Valentino banned - Page 7 Empty Re: Valentino banned

Postaj by m pet stu 15, 2013 2:13 pm

i tebi ...........

hahahhahaa
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Valentino banned - Page 7 Empty14 / 99914 / 999Valentino banned - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Valentino banned - Page 7 Empty Re: Valentino banned

Postaj by Domina1 pet stu 15, 2013 2:14 pm

damfisk je napisao/la:Dakle, ovako:

@domina:

Goni se u pičku materinu, kravetino nedojebana. Nabijem na kurac i tebe i onu pičkicu od tvojeg muža/jebača/pedera šta li ti je već, kao i cjelokupnu vojsku vaših klonova.

Poserem se na vas i na vaše jadikovanje zbog banna, pizduni beskičmenjački.

Odjebite. Stoko.





Pa ti sa, cijenjeni moderatoru, banniraj. Jer sam vrijeđao, ali za razliku od ovih pičketina koje već mjesecima ovdje cmizdre, ja sam vrijeđao pod svojim nickom.
Mda, pod svojim.
Osim  kad u njega pripustiš raspalu ustašku drolju Sunce.
Anonymous
Domina1
Gost


[Vrh] Go down

Valentino banned - Page 7 Empty Re: Valentino banned

Postaj by damfisk pet stu 15, 2013 2:18 pm

Odjebiiiiiii... gudo debela... glupa si ko glup kurac koji je oglupio od nejebice... kozo
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Valentino banned - Page 7 Empty0 / 9990 / 999Valentino banned - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Valentino banned - Page 7 Empty Re: Valentino banned

Postaj by m pet stu 15, 2013 2:20 pm

imali ovo kakvoga smisla
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Valentino banned - Page 7 Empty14 / 99914 / 999Valentino banned - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Valentino banned - Page 7 Empty Gdje si sad, Iron Mane?

Postaj by Domina1 pet stu 15, 2013 2:24 pm

damfisk je napisao/la:Odjebiiiiiii... gudo debela... glupa si ko glup kurac koji je oglupio od nejebice... kozo
Gdje si sad Irone?  

Mislim, mogu mu ja reći da mu je mama glupa guda, a kurva Sunce koju jebe cili split još deblja i gluplja a zadnje vrijeme i teško inficirana, ali ti kao smod ne bi smio dopustiti uništavanje validne članske teme.
Anonymous
Domina1
Gost


[Vrh] Go down

Valentino banned - Page 7 Empty Re: Valentino banned

Postaj by m pet stu 15, 2013 2:30 pm

gdje je iron , borise protiv svjetskih zala kao super heroj
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Valentino banned - Page 7 Empty14 / 99914 / 999Valentino banned - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Valentino banned - Page 7 Empty Re: Valentino banned

Postaj by Domina1 pet stu 15, 2013 2:34 pm

Ili uživa u svojem statusu smoda i plavetnoj farbici?
Anonymous
Domina1
Gost


[Vrh] Go down

Valentino banned - Page 7 Empty Re: Valentino banned

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 7 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.