Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Valentino banned

+11
evitaa
Iron Man
tanuki
prenosivi Samsung
Neu
zbracun
THUNDER_DINIX
FALKON 2
Teo
Narco
Frans
15 posters

Stranica 6 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Valentino banned - Page 6 Empty Re: Valentino banned

Postaj by histrion čet stu 14, 2013 5:05 pm

Domina1 je napisao/la:
Možeš li mi postaviti kvotove s tema gdje se ja svađam sa sobom?
Ili bi to pokvarilo tvoju fiktivnu tvorevinu?
Pojma nemam pod kojim si sve imenima pisala ... to znači da ne mogu (i ne mislim tražiti).
Dok ti nisi spomenula mene nisam ni ja tebe ... ti si počela vrijeđanjem - ja nisam nasjeo jer ja ne vrijeđam. Samo sam ti lijepo odgovorio.
No tvoja potreba po vrijeđanju ostala je ista. Samo ti izvoli - ako te to veseli.

O svađanju sam sa sobom pisao je valentino (njemu sam i odgovorio) ... valentino je autore takvih tekstova nazvao bolesnicima ...
A upravo je on sam sebi čestitao rođendan i sam sebi slao slike (te ćeš tekstove i sama lako pronaći).


Zadnja promjena: histrion; čet stu 14, 2013 5:14 pm; ukupno mijenjano 1 put.
histrion
histrion
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.02.2013
Broj postova : 2392
Reputacija Reputacija : 473
Godina imam : 60
Započeo/la tema :
Valentino banned - Page 6 Empty0 / 9990 / 999Valentino banned - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Valentino banned - Page 6 Empty histrion

Postaj by smod1 čet stu 14, 2013 5:09 pm

histrion je napisao/la:Isto tako je i valentino množina ... pošto ima tri imena sudeći po IP adresi i još dva po zadnjim objavljenim tekstovima.
Hoćeš reći, valentino nema nijednog osim valentina, nego MODERATORI TVRDE DA IMA?

@Petra
sedmu jesam, osmu ću noćas.
Započeo sam neku novu seriju BLACKLIST. Uz oguljene floskule i opća mjesta ima i dobrih elemenata pa baci oko ako ti se da.
Anonymous
smod1
Gost


[Vrh] Go down

Valentino banned - Page 6 Empty Re: Valentino banned

Postaj by histrion čet stu 14, 2013 5:12 pm

Domina1 je napisao/la:
Ništa nisam pisala o IP adresama.
Josipa je napisao/la:
... ali neki koriste proxy adresu (koja se često znade poklopit i korisnika dovesti u neugodnu situaciju da bude proglašen za krivu osobu).
histrion je napisao/la:
340 000 000 000 000 000 000 000 000 000 000 000 000
Ovo je broj mogućnosti IP adrese - a glej vrag je baš tvom prijatelju (igrom slučaja) dodijelio istu.

Ali eto ... ja ti vjerujem.
Sranja se događaju.
histrion
histrion
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.02.2013
Broj postova : 2392
Reputacija Reputacija : 473
Godina imam : 60
Započeo/la tema :
Valentino banned - Page 6 Empty0 / 9990 / 999Valentino banned - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Valentino banned - Page 6 Empty histrion

Postaj by Domina1 čet stu 14, 2013 5:18 pm

histrion je napisao/la:Pojma nemam pod kojim si sve imenima pisala ... to znači da ne mogu (i ne mislim tražiti).
Dok ti nisi spomenula mene nisam ni ja tebe ... ti si počela vrijeđanjem - ja nisam nasjeo jer ja ne vrijeđam. Samo sam ti lijepo odgovorio.
No tvoja potreba po vrijeđanju ostala je ista. Samo ti izvoli - ako te to veseli.

O svađanju sam sa sobom pisao je valentino (njemu sam i odgovorio) i autore takvih tekstova nazvao bolesnicima ...
A upravo je on sam sebi čestitao rođendan i sam sebi slao slike (te ćeš tekstove i sama lako pronaći).
Pojma nemaš, ali si siguran..? Tipično.

Samo ti spominji i vrijeđaj, mene to ne smeta, ionako nije moja tema nego sam upala poput padobranca.

Da si u to vrijeme pratio forum (kao i upise od valentina prije koji dan) znao bi tko mu je čestitao rođendan te da je to prava osoba a ne klon, a čestitka je iz ljubavi i od srca.

Dočim neu piše i svadi se sa sobom iz nekoliko klonova "mala lutkica" pa ju ne zoveš bolesnicom.
Anonymous
Domina1
Gost


[Vrh] Go down

Valentino banned - Page 6 Empty isprika

Postaj by Domina1 čet stu 14, 2013 5:22 pm

Oprosti histrione, nisam znala da si se referirao i na postove iz vremena dok sam još bila član foruma. Znam da ovdje IP nisam spominjala.

No, cifra koju spominješ u vezi IP adrese spada u kategoriju "mirko, pazi metak!", drugim riječima (ne)naučna fantastika.
Anonymous
Domina1
Gost


[Vrh] Go down

Valentino banned - Page 6 Empty Re: Valentino banned

Postaj by histrion čet stu 14, 2013 5:23 pm

smod1 je napisao/la:
Hoćeš reći, valentino nema nijednog osim valentina, nego MODERATORI TVRDE DA IMA?
Da. I ja im vjerujem (vjerujem slici koju su objavili).

Kao što već rekoh ... možeš ih imati gilijun (meni svejedno).

Ako ne onoj slici piše IP adresa = valentino ... pomona ... kalimero ... baltazar ... brunhilda ....

Tvoja dužnost nije da meni objašnjavaš ... tvoje mi objašnjenje nije potrebno ... ali ako želiš uvjeriti mene (ili Nekoga) da su te optužili (i osudili) bez krivnje to jednostavno dokažeš.
histrion
histrion
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.02.2013
Broj postova : 2392
Reputacija Reputacija : 473
Godina imam : 60
Započeo/la tema :
Valentino banned - Page 6 Empty0 / 9990 / 999Valentino banned - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Valentino banned - Page 6 Empty Re: Valentino banned

Postaj by histrion čet stu 14, 2013 5:26 pm

Domina1 je napisao/la:
... neu piše i svadi se sa sobom iz nekoliko klonova "mala lutkica" pa ju ne zoveš bolesnicom.
Kao što rekoh ... meni je svejedno ako imaš gilijun imena.

Ja nikoga nisam nazvao bolesnikom.
histrion
histrion
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.02.2013
Broj postova : 2392
Reputacija Reputacija : 473
Godina imam : 60
Započeo/la tema :
Valentino banned - Page 6 Empty0 / 9990 / 999Valentino banned - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Valentino banned - Page 6 Empty histrion

Postaj by smod1 čet stu 14, 2013 5:28 pm

Da. I ja im vjerujem (vjerujem slici koju su objavili).

Kao što već rekoh ... možeš ih imati gilijun (meni svejedno).

Ako ne onoj slici piše IP adresa = valentino ... pomona ... kalimero ... baltazar ... brunhilda ....

Tvoja dužnost nije da meni objašnjavaš ... tvoje mi objašnjenje nije potrebno ... ali ako želiš uvjeriti mene (ili Nekoga) da su te optužili (i osudili) bez krivnje to jednostavno dokažeš.
Naravno da piše, postavili su je evita i iron (i na tarabi piše pička..)

Ja nikakvih dužnosti nemam.
Tebi ništa ne objašnjavam niti ikoga u išta uvjeravam, a najmanje kanim nešto dokazivati.

Ovdje na mojoj temi pišem što želim i ne moraš dolaziti ako te moje pisanje smeta.
Anonymous
smod1
Gost


[Vrh] Go down

Valentino banned - Page 6 Empty Re: Valentino banned

Postaj by histrion čet stu 14, 2013 5:30 pm

Domina1 je napisao/la:Oprosti histrione, nisam znala da si se referirao i na postove iz vremena dok sam još bila član foruma. Znam da ovdje IP nisam spominjala.

No, cifra koju spominješ u vezi IP adrese spada u kategoriju "mirko, pazi metak!", drugim riječima (ne)naučna fantastika.
Oprošteno. Smile 2 

Kako ovdje napisati 2 na 128? Koliko je to?
histrion
histrion
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.02.2013
Broj postova : 2392
Reputacija Reputacija : 473
Godina imam : 60
Započeo/la tema :
Valentino banned - Page 6 Empty0 / 9990 / 999Valentino banned - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Valentino banned - Page 6 Empty Imam ih..

Postaj by Domina1 čet stu 14, 2013 5:32 pm

histrion je napisao/la:Kao što rekoh ... meni je svejedno ako imaš gilijun imena.

Ja nikoga nisam nazvao bolesnikom.
Iskreno, imam ih gilijun.
Ubrojim li i supruga - dva gilijuna huhe

Uzjebo si se na valentina vjerujući da vlast uvijek ima pravo, pa i onda kad sere, mulja i montira, zato sam te s razlogom prozvala.
Anonymous
Domina1
Gost


[Vrh] Go down

Valentino banned - Page 6 Empty IP

Postaj by Domina1 čet stu 14, 2013 5:39 pm

histrion je napisao/la:
Kako ovdje napisati 2 na 128? Koliko je to?
Ne moraš to pisati, jednostavno nije točno.

No sad je pravi čas da ti pojasnim nešto oko IP adrese: ono što si kvotao pisala sam iz vlastitog iskustva, jer se to ljudima zna dogodit.

U slučaju valentina i kujine potvore/klevete, nema govora o "slučajnom preklapanju". Sve je validno i sva tri nicka koje spominješ imaju legitimno pravo za tu biti.

Radi se o tom da je kuja novopostavljena moderatorica i da, zaslijepljenja mržnjom, nije stigla prije baniranja pogledati u članski profil i povijest kažnjavanja koja je dostupna cijeloj administraciji.
Najbitinije je bilo eliminirati i posrati valentina dok neu nije tu. Kraj priče.
Anonymous
Domina1
Gost


[Vrh] Go down

Valentino banned - Page 6 Empty Re: Valentino banned

Postaj by histrion čet stu 14, 2013 5:41 pm

Domina1 je napisao/la:
... vjerujući da vlast uvijek ima pravo, pa i onda kad sere, mulja i montira, zato sam te s razlogom prozvala.
Možda zaista seru, muljaju i montiraju ... ali ostaje činjenica da je s iste IP adrese pisalo (najmanje) troje ljudi ... a to je kao zabranjeno (iako ja ne vidim razlog za to).
Ostaje i činjenica da se valentino zadnje dane potpisuje i s duje i nemampojmakako ...
Provocira?
Podjebava?

I onda se čudi da ja ne vjerujem njegovoj priči?

p.s. - ako ne ovdje možeš li mi na PP objasniti u čemu je smisao igre (oko gilijun imena) ... isključivo zbog toga sam se u ovu raspravu uključio
histrion
histrion
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.02.2013
Broj postova : 2392
Reputacija Reputacija : 473
Godina imam : 60
Započeo/la tema :
Valentino banned - Page 6 Empty0 / 9990 / 999Valentino banned - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Valentino banned - Page 6 Empty odgovor histrionu

Postaj by smod1 čet stu 14, 2013 5:50 pm

histrion je napisao/la:Možda zaista seru, muljaju i montiraju ... ali ostaje činjenica da je s iste IP adrese pisalo (najmanje) troje ljudi ... a to je kao zabranjeno (iako ja ne vidim razlog za to).
Ostaje i činjenica da se valentino zadnje dane potpisuje i s duje i nemampojmakako ...
Provocira?
Podjebava?

I onda se čudi da ja ne vjerujem njegovoj priči?

Ja ću odgovoriti jer sam direktno prozvan.

Nije zabranjeno obitelji pisati s iste mašine i IP.

Potpisivati se mogu kako želim, forum nije logor.
Ni meni ne paše tvoj potpis 'što vlažnije, to zabavnije', ali te zbog njega nitko neće skratit za glavu kao što su mene.

Ako si čitao damfiska i tanukija jasno ti je da su na ovom forumu dopušteni i poželjni i provokacija i podjebavanje.

Ili se opet radi o duplim standardima pa se valentina trajno banira za ono što drugima prolazi nekažnjeno?

Nit se kome čudim, niti imam "priču".
Anonymous
smod1
Gost


[Vrh] Go down

Valentino banned - Page 6 Empty PP

Postaj by Domina1 čet stu 14, 2013 5:56 pm

histrion je napisao/la:p.s. - ako ne ovdje možeš li mi na PP objasniti u čemu je smisao igre (oko gilijun imena) ... isključivo zbog toga sam se u ovu raspravu uključio
Kao trajnobanirani čkan nemam pravo na PP pa ću tu.

Ne znam što ti vidiš kao igru.
Meni i suprugu su bez razloga banirani originalni nickovi. Pišemo iz klonova, pa kad ih se banira otvaramo nove.
Zato mi je bilo čudno da spominješ pisanje iz tisuću klonova jer to nikad ne radimo.
1 osoba = 1 nick. Nakon bana se prelazi u drugi nick i tako redom.

Zadovoljan?
Anonymous
Domina1
Gost


[Vrh] Go down

Valentino banned - Page 6 Empty Re: Valentino banned

Postaj by histrion čet stu 14, 2013 6:05 pm

smod1 je napisao/la:Ja ću odgovoriti jer sam direktno prozvan
I ja ću jer sam direktno prozvan.
smod1 je napisao/la:Nije zabranjeno obitelji pisati s iste mašine i IP
Nije ... ali nije mi jasno zašto to nisi odmah napisao.
smod1 je napisao/la:Ni meni ne paše tvoj potpis 'što vlažnije, to zabavnije', ali te zbog njega nitko neće skratit za glavu kao što su mene
Moj potpis odnosi se na moje "aktivnosti" ... alpinizam (zimi po ledu ili snijegu), ronjenje, offroad, skijanje, rafting, podvodni ribolov ... sve u vezi s vodom (u svim agregatnim stanjima) ... a možda nisam naveo baš sve aktivnosti Smile 2 
smod1 je napisao/la:Ako si čitao damfiska i tanukija jasno ti je da su na ovom forumu dopušteni i poželjni i provokacija i podjebavanje
I meni njihovo vrijeđanje i podjebavanje smeta ... ali kao što već rekoh više puta: svatko ima svoje veselje ... pa ako ih veseli vrijeđati ljude oko sebe tko sam ja da im to zabranim.
histrion
histrion
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.02.2013
Broj postova : 2392
Reputacija Reputacija : 473
Godina imam : 60
Započeo/la tema :
Valentino banned - Page 6 Empty0 / 9990 / 999Valentino banned - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Valentino banned - Page 6 Empty histrion

Postaj by smod1 čet stu 14, 2013 6:08 pm

histrion je napisao/la:Nije ... ali nije mi jasno zašto to nisi odmah napisao.
Napisali smo i Josipa i ja preko nekoliko puta ali ti očito nisi pratio.
Anonymous
smod1
Gost


[Vrh] Go down

Valentino banned - Page 6 Empty podjebavanje

Postaj by smod1 čet stu 14, 2013 6:11 pm

I meni njihovo vrijeđanje i podjebavanje smeta ... ali kao što već rekoh više puta: svatko ima svoje veselje ... pa ako ih veseli vrijeđati ljude oko sebe tko sam ja da im to zabranim.
Njima branit ne smiješ ali moje pretpostavljeno "provociranje" i "podjebavanje" te smeta.
Nisu li to dupli standardi?

Ili sam ja, kao sramno izbačeni, popljuvani i degradirani član postao meta svakom govnu?
Anonymous
smod1
Gost


[Vrh] Go down

Valentino banned - Page 6 Empty Re: Valentino banned

Postaj by histrion čet stu 14, 2013 6:18 pm

smod1 je napisao/la:
Njima branit ne smiješ ali moje pretpostavljeno "provociranje" i "podjebavanje" te smeta.
Nisu li to dupli standardi?

Ili sam ja, kao sramno izbačeni, popljuvani i degradirani član postao meta svakom govnu?
Gdje i kad sam napisao da mi smeta?
Pa cijelo vrijeme pišem isto: administratori, pustite ih da pišu.

Čime sam zaslužio da me nazivaš govnom?
Tek da znaš - ja sam prestar i prepametan da bi me takvo vrijeđanje naljutilo.
A ti se sad čudi što su te izbacili s foruma.
histrion
histrion
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.02.2013
Broj postova : 2392
Reputacija Reputacija : 473
Godina imam : 60
Započeo/la tema :
Valentino banned - Page 6 Empty0 / 9990 / 999Valentino banned - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Valentino banned - Page 6 Empty Vrijeđanje

Postaj by smod1 čet stu 14, 2013 6:23 pm

Gdje i kad sam napisao da mi smeta?
Pa cijelo vrijeme pišem isto: administratori, pustite ih da pišu.

Čime sam zaslužio da me nazivaš govnom?
Tek da znaš - ja sam prestar i prepametan da bi me takvo vrijeđanje naljutilo.
A ti se sad čudi što su te izbacili s foruma.
Ovdje na temi si napisao, s velikim upitnikom.

Ja nisam "ih", histrione pa se to tvoje pisanje ne odnosi na mene.
Niti želim pisati po forumu, ali mi je stalo da moj nick bude cijenjen i respektiran poput sviju.

Ne nazivam te, iako si se bez razloga izdrkao na moj lik i djelo.
Tek da znaš - to što je netko u banu ne daje ti pravo da setreš po njemu.

Ja se ne čudim, ja točno znam zašto me je iron izbacio dok neu nema tu i natankao svu silu "dokaza".
Anonymous
smod1
Gost


[Vrh] Go down

Valentino banned - Page 6 Empty Re: Valentino banned

Postaj by Iron Man čet stu 14, 2013 6:27 pm

smod1 je napisao/la:
Ja se ne čudim, ja točno znam zašto me je iron izbacio dok neu nema tu i natankao svu silu "dokaza".
Moram reagirati kad me ponovno bez razloga prozivaš. Iron ti ništa nije radio, Iron s tobom nije komunicirao već 2 mjeseca, ti si meni na ignoreu pa niti sam ti dao ban niti sam vidio razlog zato molim te po ko zna koji put da me bez razloga ne spominješ. To što zaključam temu uradim da se ne spama, ne znači da Neu neće vidjeti tvoju temu, jesi li to shvatio napokon.

@Histrion, nemoj više pisati ovdje jer se samo spama bezveze.
Iron Man
Iron Man
Moderator foruma Ajron
(CloneBuster, Pipica, Sitni)
Moderator foruma Ajron   (CloneBuster, Pipica, Sitni)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 16211
Reputacija Reputacija : 1608
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Valentino banned - Page 6 Empty336 / 999336 / 999Valentino banned - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Valentino banned - Page 6 Empty iron

Postaj by smod1 čet stu 14, 2013 6:31 pm

Moram reagirati kad me ponovno bez razloga prozivaš. Iron ti ništa nije radio, Iron s tobom nije komunicirao već 2 mjeseca, ti si meni na ignoreu pa niti sam ti dao ban niti sam vidio razlog zato molim te po ko zna koji put da me bez razloga ne spominješ. To što zaključam temu uradim da se ne spama, ne znači da Neu neće vidjeti tvoju temu, jesi li to shvatio napokon.

@Histrion, nemoj više pisati ovdje jer se samo spama bezveze.
Samo ti reagiraj ali temu ostavi na miru, mora biti aktivna dok neu ne dođe. Jesi li to shvatio napokon?

S razlogom te spominjem.

Članove upozori da se ne javljaju tu i riješio si problem spama.
Anonymous
smod1
Gost


[Vrh] Go down

Valentino banned - Page 6 Empty Re: Valentino banned

Postaj by Iron Man čet stu 14, 2013 6:36 pm

smod1 je napisao/la:Samo ti reagiraj ali temu ostavi na miru, mora biti aktivna dok neu ne dođe. Jesi li to shvatio napokon?

S razlogom te spominjem.

Članove upozori da se ne javljaju tu i riješio si problem spama.
Temu Neu može vidjeti i zaključanu, ali ako budeš i dalje prozivao pojedine forumaše kao što su Damfisk, Tanuki ili Histrion onda ću ti je zaključati i sve koje budeš otvarao. Ti slobodno piši po zatvoru koliko hoćeš ali okani se prozivanja drugih forumaša.
Iron Man
Iron Man
Moderator foruma Ajron
(CloneBuster, Pipica, Sitni)
Moderator foruma Ajron   (CloneBuster, Pipica, Sitni)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 16211
Reputacija Reputacija : 1608
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Valentino banned - Page 6 Empty336 / 999336 / 999Valentino banned - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Valentino banned - Page 6 Empty Re: Valentino banned

Postaj by histrion čet stu 14, 2013 6:39 pm

smod1 je napisao/la:
Ovdje na temi si napisao, s velikim upitnikom.

... to što je netko u banu ne daje ti pravo da sereš po njemu.
???????????
Ma o čemu ti pišeš?
Gdje i kad sam srao po tebi?
Pa ti i ne pokušavaš pročitati što sam napisao.

Iron Man je napisao/la:
@Histrion, nemoj više pisati ovdje jer se samo spama bezveze.
Vidim da zaista nema smisla.
histrion
histrion
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.02.2013
Broj postova : 2392
Reputacija Reputacija : 473
Godina imam : 60
Započeo/la tema :
Valentino banned - Page 6 Empty0 / 9990 / 999Valentino banned - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Valentino banned - Page 6 Empty Prozivanje

Postaj by smod1 čet stu 14, 2013 6:44 pm

Temu Neu može vidjeti i zaključanu, ali ako budeš i dalje prozivao pojedine forumaše kao što su Damfisk, Tanuki ili Histrion onda ću ti je zaključati i sve koje budeš otvarao. Ti slobodno piši po zatvoru koliko hoćeš ali okani se prozivanja drugih forumaša.
Nebitno je što neu može, bitno je da tema ostane otvorena.

Nikoga nisam prozivao, histrion je prozvao i debelo nasprdao MENE.

Odgovorio sam na to s pravom spominjući damfiska i tanukija.

Ja pišem kako želim i ne naskačem na nikoga, a ti upozori svojeg privilegiranog korisnika da ne smije kršit moja prava.
Anonymous
smod1
Gost


[Vrh] Go down

Valentino banned - Page 6 Empty Re: Valentino banned

Postaj by zbracun čet stu 14, 2013 7:21 pm

Domina1 je napisao/la:Ne moraš to pisati, jednostavno nije točno.

No sad je pravi čas da ti pojasnim nešto oko IP adrese: ono što si kvotao pisala sam iz vlastitog iskustva, jer se to ljudima zna dogodit.

U slučaju valentina i kujine potvore/klevete, nema govora o "slučajnom preklapanju". Sve je validno i sva tri nicka koje spominješ imaju legitimno pravo za tu biti.

Radi se o tom da je kuja novopostavljena moderatorica i da, zaslijepljenja mržnjom, nije stigla prije baniranja pogledati u članski profil i povijest kažnjavanja koja je dostupna cijeloj administraciji.
Najbitinije je bilo eliminirati i posrati valentina dok neu nije tu. Kraj priče.
Ovo nije točno i ne blebeći više. Jedan nick - jedan IP. To je pravilo na svim forumima. Sa tvog kompa (tvoje linije) se nema pravo nitko drugi logirati, niti smiješ koristiti više nickova. To je svugdje najstrože zabranjeno i za to se trenutno banira. Jedina dozvoljena situacija, uz dozvolu admina, je ako u porodici više osoba koristi taj forum.
zbracun
zbracun
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 29.12.2011
Broj postova : 2526
Reputacija Reputacija : 662
Godina imam : 69
Započeo/la tema :
Valentino banned - Page 6 Empty3 / 9993 / 999Valentino banned - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Valentino banned - Page 6 Empty Re: Valentino banned

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 6 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.