Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zasto postoje ateisti?

+10
histrion
zbracun
Teo
Mihael12
Neu
FALKON 2
pustinja
WEYLAND-YUTANI
THUNDER_DINIX
valentino
14 posters

Stranica 8 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Zasto postoje ateisti? - Page 8 Empty Re: Zasto postoje ateisti?

Postaj by igor malteze ned ruj 28, 2014 9:59 am

Mihael12 je napisao/la:Tvoj upis je lisen svakog razbora i logike, pa ne vidim razloga za daljnju diskusiju, jer ti ne ulazis u samu  bit diskursivne argumentacije, nego se egzaltiras u nesuvislim,  nebuloznim i glupim lamentacijama  bez osnove.

Ti nemas argumenata. Ti nisi u stanju definirati nesto i to onda logicno braniti. Ti pises o smrti i zivotu kao da bi ti znao o cemu je tu rijec.

Ti nisi odgovorio niti na jedno od postavljenih upita, i to mi daje do znanja, da si obicni sarlatan i neznalica, koji trati vrijeme u virtualnom prostiru,  spamirajuci ozbiljne teme i trollajuci bez rezona.

Ako nisi u stanju voditi jednu zahtjevnu diskusiju, onda suti, jer to je daleko bolja opcija od sramote koju navlacis na sebe ovakvim nebuloznim i nakaradnim upisima.

to je sve....
to je ono u stilu ljudi koji nemaju nikakvih argumenata protiv drugačijeg mišljenja i onda mu jednostavno kažu:
ti si fašist
ili
ti si komunist
ili
ti si ustaša
ili
ti si četnik
u ovom slučaju ti si šarlatan i neznalica a ja kao sveznajući sveznalac nemam potrebe komunicirati s smrtnicima...
bahatost,prepotencija,arogancija koje se ne može izmjeriti;ali kao što sam rekao ti si demon.
igor malteze
igor malteze
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 28.11.2013
Broj postova : 1413
Reputacija Reputacija : 74
Godina imam : 50
Započeo/la tema :
Zasto postoje ateisti? - Page 8 Empty0 / 9990 / 999Zasto postoje ateisti? - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Zasto postoje ateisti? - Page 8 Empty Re: Zasto postoje ateisti?

Postaj by Mihael12 ned ruj 28, 2014 10:33 am

igor malteze je napisao/la:

to je sve....
to je ono u stilu ljudi koji nemaju nikakvih argumenata protiv drugačijeg mišljenja i onda mu jednostavno kažu:
ti si fašist
ili
ti si komunist
ili
ti si ustaša
ili
ti si četnik
u ovom slučaju ti si šarlatan i neznalica a ja kao sveznajući sveznalac nemam potrebe komunicirati s smrtnicima...
bahatost,prepotencija,arogancija koje se ne može izmjeriti;ali kao što sam rekao ti si demon.
So Long!

Mihael12
Privremeno baniran/a

Registriran/a : 11.05.2013
Broj postova : 503
Reputacija Reputacija : 42
Započeo/la tema :
Zasto postoje ateisti? - Page 8 Empty0 / 9990 / 999Zasto postoje ateisti? - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Zasto postoje ateisti? - Page 8 Empty Re: Zasto postoje ateisti?

Postaj by Mihael12 ned ruj 28, 2014 2:27 pm

Nisam jos u svom zivotu sreo niti jednog jedinog ateistu, koji bi bio u stanju logicno i racionalno braniti svoj stav.
Dakle, zasto su ateisti ateisti, to je iskljucivo ideolosko pitanje, a ne znanstveno ili ljudsko pitanje.

Mihael12
Privremeno baniran/a

Registriran/a : 11.05.2013
Broj postova : 503
Reputacija Reputacija : 42
Započeo/la tema :
Zasto postoje ateisti? - Page 8 Empty0 / 9990 / 999Zasto postoje ateisti? - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Zasto postoje ateisti? - Page 8 Empty Re: Zasto postoje ateisti?

Postaj by igor malteze ned ruj 28, 2014 3:01 pm

Mihael12 je napisao/la:Nisam jos u svom zivotu sreo niti jednog jedinog ateistu, koji bi bio u stanju logicno i racionalno braniti svoj stav.
Dakle, zasto su ateisti ateisti, to je iskljucivo ideolosko pitanje, a ne znanstveno ili ljudsko pitanje.

nikako ideološko...južnoamerička iskustva to najbolje potvrđuju gdje komunisti i socijalisti ili njihovi simpatizeri ujedno su i iskreni vjernici;pitanje vjere je isforsirano pitanje od strane europskih kvazikomunističkih vođa i samo je tome razlog borba za moći..
uostalom paradoks je da su europski komunisti najutjecajniji u italiji izrazito katoličkoj državi
mnogi istaknuti komunisti potiću iz vjerskih obitelji čak su bili i sjemeništarci - ateizam nije isključivo i jedino vezan za ideologiju to uopće nije političko pitanje ali dosta isforsirano na balkanu na tromeđi triju vjera koji su često suprostavljene kroz tijek povjesti.
igor malteze
igor malteze
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 28.11.2013
Broj postova : 1413
Reputacija Reputacija : 74
Godina imam : 50
Započeo/la tema :
Zasto postoje ateisti? - Page 8 Empty0 / 9990 / 999Zasto postoje ateisti? - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Zasto postoje ateisti? - Page 8 Empty Re: Zasto postoje ateisti?

Postaj by Mihael12 ned ruj 28, 2014 4:28 pm

igor malteze je napisao/la:

nikako ideološko...južnoamerička iskustva to najbolje potvrđuju gdje komunisti i socijalisti ili njihovi simpatizeri ujedno su i iskreni vjernici;pitanje vjere je isforsirano pitanje od strane europskih kvazikomunističkih vođa i samo je tome razlog borba za moći..
uostalom paradoks je da su europski komunisti najutjecajniji u italiji izrazito katoličkoj državi
mnogi istaknuti komunisti potiću iz vjerskih obitelji čak su bili i sjemeništarci - ateizam nije isključivo i jedino vezan za ideologiju to uopće nije političko pitanje ali dosta isforsirano na balkanu na tromeđi triju vjera koji su često suprostavljene kroz tijek povjesti.
Hahahahahaha............ Smile 2 izazivas kod meine iskljucivo umorni smjesak, ali me svojim glupostima ne mozes impresionirati.

Ateizam i komunizam nisu sinonimi!

Mihael12
Privremeno baniran/a

Registriran/a : 11.05.2013
Broj postova : 503
Reputacija Reputacija : 42
Započeo/la tema :
Zasto postoje ateisti? - Page 8 Empty0 / 9990 / 999Zasto postoje ateisti? - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Zasto postoje ateisti? - Page 8 Empty Re: Zasto postoje ateisti?

Postaj by damfisk ned ruj 28, 2014 4:41 pm

Naravno da nisu.

Kao šta nisu sinonimi ni vjerski fanatizam i praktično katoličanstvo.
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Zasto postoje ateisti? - Page 8 Empty0 / 9990 / 999Zasto postoje ateisti? - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Zasto postoje ateisti? - Page 8 Empty Re: Zasto postoje ateisti?

Postaj by igor malteze ned ruj 28, 2014 5:54 pm

Oscar Arnulfo Romero y Galdámez (Ciudad Barrios, 15. kolovoza 1917. - San Salvador, 24. ožujka 1980.), salvadorski katolički svećenik i biskup San Salvadora

Putovao je s prijateljem, posjetili su Kubu i Španjolsku, zadržani su nekoliko mjeseci u logoru, a onda poslani kući s Kube. Tamo je Oscar radio kao župnik, osnovao razne apostolske grupe, društvo liječenih alkoholičara, pomogao sagraditi i posvetiti katedralu u San Miguelu, gdje je služio preko 20 godina. Protivio se kršenju ljudskih prava, mučenju i ubojstvu svećenika. Kad je postao biskup, kasnije i nadbiskup, suočio se sa radikalnim kolegama. Vršio je svoje poslanje temeljito i postao vođa oporbe desničarskoj vladi koja se popela na vlast 1979.

Tijekom njegovog nadbiskupskog vremena, ubijeno je 6 svećenika. Molio je SAD za pomoć, ali nije bilo odgovora. Ubijen je za služenja mise, a krv se priolila po oltaru, te navodno dospjela i u misno vino. Zadnje riječi su mu bile: "Neka se Bog smiluje ubojicama".

Kao biskup stao je na stranu siromašne većine stanovništva koja je trpjela pod diktaturom desničarskog režima bogate manjine. Ubijen je 24. ožujka 1980. godine u bolničkoj kapelici u kojoj je slavio misu. Svojim zauzimanjem za socijanu pravdu i prava siromašnih campesinosa postao je kamen spoticanja i znak osporavanja.

Nadbiskup Romero i danas je poznat i omiljen među salvadorskim siromasima, no mnogo je onih i među biskupima te salvadorskim vlastima koji ga i danas okrivljuju za politizaciju Crkve i uvođenje marksizma.

Na sve te optužbe on sam je još davno odgovorio: "Crkvu se progoni zato što uistinu želi biti Crkva Isusa Krista. Dok naviješta spasenje na drugom svijetu, ne uranjajući sama u realne probleme ovoga svijeta, poštuje ju se i hvali – čak ju se obasipa privilegijama. Ali ako ostane vjerna svom poslanju i ukaže na grijeh koji toliki broj ljudi baca u bijedu, ako naviješta nadu u pravedniji i ljudskiji svijet, progoni ju se i kleveće, naziva ju se subverzivnom i komunističkom." .... "Ovog sam tjedna dobio obavijest da sam na listi onih koji će sljedećih tjedana biti ubijeni. Želim, međutim, jasno reći da glas pravde nitko ne može ubiti."


Njegov narod za koji je živio i umro već ga je (neslužbeno) kanonizirao i slavi ga kao mučenika. "Sensus fidelium" je odavno progovorio što misli i osjeća o nadbiskupu Romeru. Ostaje nada da Crkva neće podleći podmetanjima i lažnim optužbama Romerovih neprijatelja, te će jednom i on biti službeno proglašen svetim.
igor malteze
igor malteze
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 28.11.2013
Broj postova : 1413
Reputacija Reputacija : 74
Godina imam : 50
Započeo/la tema :
Zasto postoje ateisti? - Page 8 Empty0 / 9990 / 999Zasto postoje ateisti? - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Zasto postoje ateisti? - Page 8 Empty Re: Zasto postoje ateisti?

Postaj by Hell ned ruj 28, 2014 9:52 pm

Mihael12 je napisao/la:Zasto postoje ateisti? Na ovo pitanje jos nisam dobio valkjan i racionalan odgovor.
To nam pokazuje, da ateizam nema smisla, pa ga zato nitko nije u stanju logicno i racionalno braniti.

Jer vjerujem u racionalan svijet, koji se može objasniti racionalni putem. Negiram postojanje sile koja je sve formirala.
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Zasto postoje ateisti? - Page 8 Empty497 / 999497 / 999Zasto postoje ateisti? - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Zasto postoje ateisti? - Page 8 Empty Re: Zasto postoje ateisti?

Postaj by Mihael12 pon ruj 29, 2014 10:34 am

Hell je napisao/la:

Jer vjerujem u racionalan svijet, koji se može objasniti racionalni putem. Negiram postojanje sile koja je sve formirala.
Ako nesto negiras, ne znaci da isto i ne postoji! papa

Mihael12
Privremeno baniran/a

Registriran/a : 11.05.2013
Broj postova : 503
Reputacija Reputacija : 42
Započeo/la tema :
Zasto postoje ateisti? - Page 8 Empty0 / 9990 / 999Zasto postoje ateisti? - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Zasto postoje ateisti? - Page 8 Empty Re: Zasto postoje ateisti?

Postaj by Mihael12 pon ruj 29, 2014 10:48 am

Pokusaj uvodjenja marxistickog komunizma u crkvu nije urodio plodom, nego velikim zlom, jer je podjelio bijedno i siromasno stanovnistvo juzne Amerike.
Crkva ima svoju socijalnu politiku i njoj nije potreban Import iz Marxizma ili bilo Koje druge vrste zlocinackog komunizma.
Heftige Kritik aus dem Vatikan
Vor allem die vermeintlich enge Beziehung der Theologie der Befreiung zum Marxismus stieß im Vatikan auf heftige Kritik und ist bis heute Hauptgrund für das gespannte Verhältnis zwischen der Befreiungstheologie und der sogenannten Amtskirche.
Für Papst Johannes Paul II., der als Pole die Schattenseiten des Kommunismus am eigenen Leib erfahren hatte, war eine Verbindung von katholischer Theologie mit Sozialismus und Marxismus schlicht undenkbar. Ähnlich verhielt es sich mit seinem Nachfolger Benedikt XVI., der auf dem Höhepunkt des Konflikts als Präfekt der Glaubenskongregation die Speerspitze der römischen Kritik an der Theologie der Befreiung bildete. Lehr- und Publikationsverbote wurden erteilt, Leonardo Boff zum Beispiel legte sein Priesteramt nieder und trat aus seinem Orden aus.
http://religion.orf.at/stories/2594713/

Mihael12
Privremeno baniran/a

Registriran/a : 11.05.2013
Broj postova : 503
Reputacija Reputacija : 42
Započeo/la tema :
Zasto postoje ateisti? - Page 8 Empty0 / 9990 / 999Zasto postoje ateisti? - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Zasto postoje ateisti? - Page 8 Empty Re: Zasto postoje ateisti?

Postaj by Mihael12 pon ruj 29, 2014 10:56 am

http://www.prometej.ba/index.php/home-7/1290-legenda-o-biskupu-siromasnih-2-biskup-romero-neprijatelj-naprednih-vjerskih-casopisa-i-teologa-osllobodenja
Legenda o Biskupu Romeru

Mihael12
Privremeno baniran/a

Registriran/a : 11.05.2013
Broj postova : 503
Reputacija Reputacija : 42
Započeo/la tema :
Zasto postoje ateisti? - Page 8 Empty0 / 9990 / 999Zasto postoje ateisti? - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Zasto postoje ateisti? - Page 8 Empty Re: Zasto postoje ateisti?

Postaj by Mihael12 pon ruj 29, 2014 10:58 am

damfisk je napisao/la:Naravno da nisu.

Kao šta nisu sinonimi ni vjerski fanatizam i praktično katoličanstvo.
Kao sto nisu sinonimni ni militantni i vulgarni ateizam i sekularni humanizam. Zločesti osmijeh

Mihael12
Privremeno baniran/a

Registriran/a : 11.05.2013
Broj postova : 503
Reputacija Reputacija : 42
Započeo/la tema :
Zasto postoje ateisti? - Page 8 Empty0 / 9990 / 999Zasto postoje ateisti? - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Zasto postoje ateisti? - Page 8 Empty Re: Zasto postoje ateisti?

Postaj by Hell pon ruj 29, 2014 11:07 am

Mihael12 je napisao/la:
Ako nesto negiras, ne znaci da isto i ne postoji! papa

Iskreno boli mene ona stvar jel on postoji ili ne smajlić
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Zasto postoje ateisti? - Page 8 Empty497 / 999497 / 999Zasto postoje ateisti? - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Zasto postoje ateisti? - Page 8 Empty Re: Zasto postoje ateisti?

Postaj by Mihael12 pon ruj 29, 2014 2:13 pm

Hell je napisao/la:

Iskreno boli mene ona stvar jel on postoji ili ne smajlić
Nebih rekao, ako cemo pisati istinu, jer ako postoji, onda si "nahebal", ako ne, to nikad neces saznati.
Dakle, Pascal-ova opklada uvjek i za svakog vrijedi, pa onda i za tebe.

Mihael12
Privremeno baniran/a

Registriran/a : 11.05.2013
Broj postova : 503
Reputacija Reputacija : 42
Započeo/la tema :
Zasto postoje ateisti? - Page 8 Empty0 / 9990 / 999Zasto postoje ateisti? - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Zasto postoje ateisti? - Page 8 Empty Re: Zasto postoje ateisti?

Postaj by Hell uto ruj 30, 2014 4:48 pm

Pa ako i postoji, sigurno će htjeti porazgovarati sa inteligentnom osobom makar ne vjerovala u njega kao što sam ja, a ne s nekim tko je slijepo vjerovao u njega bez pameti kao što si ti smajlić
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Zasto postoje ateisti? - Page 8 Empty497 / 999497 / 999Zasto postoje ateisti? - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Zasto postoje ateisti? - Page 8 Empty Re: Zasto postoje ateisti?

Postaj by Mihael12 sri lis 01, 2014 6:29 am

Hell je napisao/la:Pa ako i postoji, sigurno će  htjeti porazgovarati sa inteligentnom osobom makar ne vjerovala u njega kao što sam ja, a ne s nekim tko je slijepo vjerovao u njega  bez pameti kao što si ti smajlić
Mozda, ali ni to ne znas!

Mihael12
Privremeno baniran/a

Registriran/a : 11.05.2013
Broj postova : 503
Reputacija Reputacija : 42
Započeo/la tema :
Zasto postoje ateisti? - Page 8 Empty0 / 9990 / 999Zasto postoje ateisti? - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Zasto postoje ateisti? - Page 8 Empty Re: Zasto postoje ateisti?

Postaj by Hell sri lis 01, 2014 11:00 am

Znam, za razliku od tebe.
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Zasto postoje ateisti? - Page 8 Empty497 / 999497 / 999Zasto postoje ateisti? - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Zasto postoje ateisti? - Page 8 Empty Re: Zasto postoje ateisti?

Postaj by Mihael12 sri lis 01, 2014 1:29 pm

Hell je napisao/la:Znam, za razliku od tebe.
Daj genijalni kre...u prestani spamati temu, jer neovisno na koji ti se nacin covjek obrati, ti to niti razumjes niti si sposoban voditi jednu zahtjevnu diskusiju na odredjenom nivou. Rezistentan na ucenje, a glup, smrtonosna kombinacija.

Mihael12
Privremeno baniran/a

Registriran/a : 11.05.2013
Broj postova : 503
Reputacija Reputacija : 42
Započeo/la tema :
Zasto postoje ateisti? - Page 8 Empty0 / 9990 / 999Zasto postoje ateisti? - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Zasto postoje ateisti? - Page 8 Empty Re: Zasto postoje ateisti?

Postaj by Hell sri lis 01, 2014 3:43 pm

Zašto bi raspravljao s nekime koji je zaslijepljen svojim fanatizmom. Takve ljude stalno viđam na psihijatriji smajlić zove se paranoidna shizofrenija Very Happy
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Zasto postoje ateisti? - Page 8 Empty497 / 999497 / 999Zasto postoje ateisti? - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Zasto postoje ateisti? - Page 8 Empty Re: Zasto postoje ateisti?

Postaj by Mihael12 čet lis 02, 2014 10:27 am

Hell je napisao/la:Zašto bi raspravljao s nekime koji je zaslijepljen svojim fanatizmom. Takve ljude stalno viđam na psihijatriji smajlić zove se paranoidna shizofrenija Very Happy
A ja se cudio, odakle se ti kao psihopat javljas. Hvala na informaciji, jer ja takve lijecim! sw3

Mihael12
Privremeno baniran/a

Registriran/a : 11.05.2013
Broj postova : 503
Reputacija Reputacija : 42
Započeo/la tema :
Zasto postoje ateisti? - Page 8 Empty0 / 9990 / 999Zasto postoje ateisti? - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Zasto postoje ateisti? - Page 8 Empty Re: Zasto postoje ateisti?

Postaj by damfisk čet lis 02, 2014 10:44 am

A nisi uspio sebe izliječit? To znači da si nesposobniji negoli se čini
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Zasto postoje ateisti? - Page 8 Empty0 / 9990 / 999Zasto postoje ateisti? - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Zasto postoje ateisti? - Page 8 Empty Re: Zasto postoje ateisti?

Postaj by Hell čet lis 02, 2014 12:41 pm

Mihael12 je napisao/la:
A ja se cudio, odakle se ti kao psihopat javljas. Hvala na informaciji, jer ja takve lijecim! sw3
Rado ću ti pomoć pošto radim u bolnici smajlić
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Zasto postoje ateisti? - Page 8 Empty497 / 999497 / 999Zasto postoje ateisti? - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Zasto postoje ateisti? - Page 8 Empty Re: Zasto postoje ateisti?

Postaj by Mihael12 čet lis 02, 2014 2:02 pm

Hell je napisao/la:
Rado ću ti pomoć pošto radim u bolnici smajlić
Ti si bolesnik, to je istina! sesirko

Mihael12
Privremeno baniran/a

Registriran/a : 11.05.2013
Broj postova : 503
Reputacija Reputacija : 42
Započeo/la tema :
Zasto postoje ateisti? - Page 8 Empty0 / 9990 / 999Zasto postoje ateisti? - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Zasto postoje ateisti? - Page 8 Empty Re: Zasto postoje ateisti?

Postaj by Mihael12 čet lis 02, 2014 2:03 pm

damfisk je napisao/la:A nisi uspio sebe izliječit? To znači da si nesposobniji negoli se čini
Ali zato cu tebe izlijeciti, psihopate! ljutko

Mihael12
Privremeno baniran/a

Registriran/a : 11.05.2013
Broj postova : 503
Reputacija Reputacija : 42
Započeo/la tema :
Zasto postoje ateisti? - Page 8 Empty0 / 9990 / 999Zasto postoje ateisti? - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Zasto postoje ateisti? - Page 8 Empty Re: Zasto postoje ateisti?

Postaj by Mihael12 čet lis 02, 2014 2:14 pm

Najnovija znanstvena otkrica, cak i ona iz podrucje bioevolucije ukazuju na prednost onih drustava,  koja su religioznija, pred areligioznim. Naime, religiozna drustva se bolje i brze reproduciraju od areligioznih, tako da se samo od sebe postavlja pitanje: zasto postoje ateisti? Oni malo zlobniji znanstvenici su misljenja, da je to poradi toga, kako bi se dokazala ispravnost evolucije, odnosno prirodne selekcije. Medjutim, najmilitantniji zastupnici evolucije su ateisti.  Sto u toj prici ne die zajedno? Time se znanstvenici pitaju: zasto postoje uopce ateisti?  To  iz aspekta evolucije nije objasnjivo, i ako je pitanje selektivnog odabira, ateisti ce biti ubrzo selektirani iz svijeta, jer nemaju smisla za reprodukciju!
A meni je to uvjek bilo jasno!
Malo vise o tim znanstvenim otkricima ovdje:
http://www.scilogs.de/natur-des-glaubens/warum-gibt-es-noch-atheisten/

Mihael12
Privremeno baniran/a

Registriran/a : 11.05.2013
Broj postova : 503
Reputacija Reputacija : 42
Započeo/la tema :
Zasto postoje ateisti? - Page 8 Empty0 / 9990 / 999Zasto postoje ateisti? - Page 8 Empty

[Vrh] Go down

Zasto postoje ateisti? - Page 8 Empty Re: Zasto postoje ateisti?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 8 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.