Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zasto postoje ateisti?

+10
histrion
zbracun
Teo
Mihael12
Neu
FALKON 2
pustinja
WEYLAND-YUTANI
THUNDER_DINIX
valentino
14 posters

Stranica 6 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Zasto postoje ateisti? - Page 6 Empty Re: Zasto postoje ateisti?

Postaj by Mihael12 uto ruj 10, 2013 6:10 am

Navode se i neka grobišta i broj poubijanih hrvatskih vojnika i civila i tvrdi se da je u Sloveniji od 23. svibnja 1945. ubijeno 190.000 Hrvata. Na Križnom putu od Dravograda do hrvatske granice ubijeno je 145.000 Hrvata. U Kočevskom Rogu 41.000, u Zasavskom Hribovju 24.000, u Brežiškom Polju Mostec 6000, u Krakovskom Gozdu u jedanaest grobišta 5000, ubijen je dio hrvatske vlade i djece te opatica, u mjestu Lancovo 1300, u Crnom Grobu ostatak vlade pobijene u Lancovu 200 (str. 421).
http://www.matica.hr/vijenac/391/Slovenija%3A%20strati%C5%A1te,%20groblje,%20kloaka%20Europe/

Mihael12
Privremeno baniran/a

Registriran/a : 11.05.2013
Broj postova : 503
Reputacija Reputacija : 42
Započeo/la tema :
Zasto postoje ateisti? - Page 6 Empty0 / 9990 / 999Zasto postoje ateisti? - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Zasto postoje ateisti? - Page 6 Empty Re: Zasto postoje ateisti?

Postaj by tanuki uto ruj 10, 2013 7:21 am

tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Zasto postoje ateisti? - Page 6 Empty700 / 999700 / 999Zasto postoje ateisti? - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Zasto postoje ateisti? - Page 6 Empty Re: Zasto postoje ateisti?

Postaj by histrion uto ruj 10, 2013 8:06 am

Mihael12 je napisao/la:
https://www.youtube.com/watch?v=cmvCwa9nPgs
Slažem se da su ih ubili nekoliko previše ... i na tisuće premalo.
histrion
histrion
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.02.2013
Broj postova : 2392
Reputacija Reputacija : 473
Godina imam : 61
Započeo/la tema :
Zasto postoje ateisti? - Page 6 Empty0 / 9990 / 999Zasto postoje ateisti? - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Zasto postoje ateisti? - Page 6 Empty Re: Zasto postoje ateisti?

Postaj by histrion uto ruj 10, 2013 8:06 am

Mihael12 je napisao/la:
Sve vise dokaza o zlocinima komunista!
Po cijeloj su Njemačkoj u 30. godinama prošlog stoljeća organizirali sportska društva pod zajedničkim imenom Nacisti. Trenirali su i mirno živjeli dok nisu partizani (banda neodgojena) okupirali državu i poubijali nedužne sportaše (i trenere).
Istovremeno su se Italijani počeli družiti u pjevačkim zborovima imenovanim Fašisti. Dok nisu partizani okupirali Italiju i poubijali na milijune pjevača (i dirigentov).
I u Hrvatskoj su humanitarni radnici organizirani pod imenom Ustaše uz nesebičnu pomoć RKC ustanovili na desetine rehabilitacijskih centara za Srbe, Cigane, Židove i komuniste. Dok nisu partizani porušili centre i poubijali terapeute.
histrion
histrion
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.02.2013
Broj postova : 2392
Reputacija Reputacija : 473
Godina imam : 61
Započeo/la tema :
Zasto postoje ateisti? - Page 6 Empty0 / 9990 / 999Zasto postoje ateisti? - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Zasto postoje ateisti? - Page 6 Empty Re: Zasto postoje ateisti?

Postaj by tanuki uto ruj 10, 2013 8:17 am




ovoje tema ateizmu!
ratovi, ubistva  pokolji u ime nekoga ili nečeg, ideje ili religije , potpuno su istovjetni!
dakle  argumenti za ili protiv ateizma ili vjere,  dokumentiranjem   broja žrtava je potpuno besmisleno!

ova tema ima naslov:
zašto postoje ateisti?
moj odgovor je jednostavan:
zato što postoji zdrav razum, a miši posvećujem ovu pjesmu :
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Zasto postoje ateisti? - Page 6 Empty700 / 999700 / 999Zasto postoje ateisti? - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Zasto postoje ateisti? - Page 6 Empty Re: Zasto postoje ateisti?

Postaj by Mihael12 uto ruj 10, 2013 10:07 am

histrion je napisao/la:Po cijeloj su Njemačkoj u 30. godinama prošlog stoljeća organizirali sportska društva pod zajedničkim imenom Nacisti. Trenirali su i mirno živjeli dok nisu partizani (banda neodgojena) okupirali državu i poubijali nedužne sportaše (i trenere).
Istovremeno su se Italijani počeli družiti u pjevačkim zborovima imenovanim Fašisti. Dok nisu partizani okupirali Italiju i poubijali na milijune pjevača (i dirigentov).
I u Hrvatskoj su humanitarni radnici organizirani pod imenom Ustaše uz nesebičnu pomoć RKC ustanovili na desetine rehabilitacijskih centara za Srbe, Cigane, Židove i komuniste. Dok nisu partizani porušili centre i poubijali terapeute.
Da si malo uceniji i voljniji spoznati istinu, onda bi uvidio, da su i Hitler i Mussolini ucili od Staljina. I Mussolinijevi "fasosocijalisti" i Hitlerovi "nacionalsocijalisti" nose u svom "partijskom" brandu pojam "socijalni". Dakle, eadi se o socijalistima. Dakle, crni i crveni fasisti. Razlika je iskljucivo u boji.

Ako si misljenja da ja ovdje branim ustasluk ili NDH- onda se grdno varas. Ja s tim nemam apsolutno nista. Medjutim, Hrvati su imali priliku nakon tolikih stoljeca ostvariti svoju vlastitu i neovisnu drzavu. Na njihovu zalost, izabrali su los put, ali sam cilj stvaranja neovisne drzave Hrvatske je i cist i uzvisen.

Ti si zacjelo bio i protiv Domovinskog rata i protiv hrvatske drzave i to ti izbija iz svake komunisticke izdajnicke pore. Zasto se jednom i konacno ne izgubis iz zemlje koju mrzis? Tvoja nostalgija za "Srboslavijom" nikom nije korisna a ni tebi ne sluzi na cast. To je bila tamnica Hrvata, a ti i tvoji komunisti ste bili strazari.
Svo dotle, dok se u Hrvatskoj drzavi ne zabrani crvena zvijezda petokraka i komunizam, kao i kukasti kriz i nacizam, u Hrvatskoj nece biti ni mira ni napredka. Ucmali i rigidni komunisticki tipovi urusavaju hrvatski ugled i sigurnost. Ustasa u Hrvatskoj nema, ali zato ima puno patriota koji ce stati na put komunistickoj bandi, ako se odvise odvazi i pocne unistavati ono zasto su posteni Hrvati prolijevali svoji krv.

Mihael12
Privremeno baniran/a

Registriran/a : 11.05.2013
Broj postova : 503
Reputacija Reputacija : 42
Započeo/la tema :
Zasto postoje ateisti? - Page 6 Empty0 / 9990 / 999Zasto postoje ateisti? - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Zasto postoje ateisti? - Page 6 Empty Re: Zasto postoje ateisti?

Postaj by Mihael12 uto ruj 10, 2013 10:10 am

histrion je napisao/la:Slažem se da su ih ubili nekoliko previše ... i na tisuće premalo.
Pa zar ja nisam imao pravo, kada sam posumnjao u tvoj moral i tvoje "covjestvo"?
Takvi bi morali napustiti hrvatsku jer su se ogrijesili o Hrvatski narod. Dok Hrvati ne pocnu suditi komunistickim zlocincima koji jos zive, nikad prosperiteta i napredka u Hrvatskoj!

Mihael12
Privremeno baniran/a

Registriran/a : 11.05.2013
Broj postova : 503
Reputacija Reputacija : 42
Započeo/la tema :
Zasto postoje ateisti? - Page 6 Empty0 / 9990 / 999Zasto postoje ateisti? - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Zasto postoje ateisti? - Page 6 Empty Re: Zasto postoje ateisti?

Postaj by Mihael12 uto ruj 10, 2013 10:12 am

@"sracun!"



Ponašaš se kao kršćanski inkvizitor i da ti mogućnosti dozvoljavaju radio bi isto. Takvi kao ti su doveli crkvu u ovo stanje u kojem je danas, gdje đavo vlada, a ne Bog. Neka ti Bog pomogne, jer na Zemlji ti više nitko ne može pomoći. Mržnja je tvoja prevelika.
Amen[/quote]+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Kada bi ti znao sto je krscanstvo onda bi zasutio! Idi svojm putem mangupe senilni i pusti postene ljude na miru!

Mihael12
Privremeno baniran/a

Registriran/a : 11.05.2013
Broj postova : 503
Reputacija Reputacija : 42
Započeo/la tema :
Zasto postoje ateisti? - Page 6 Empty0 / 9990 / 999Zasto postoje ateisti? - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Zasto postoje ateisti? - Page 6 Empty Re: Zasto postoje ateisti?

Postaj by histrion uto ruj 10, 2013 2:02 pm

Mihael12 je napisao/la:
... bi uvidio, da su i Hitler i Mussolini ucili od Staljina ...

... Zasto se jednom i konacno ne izgubis iz zemlje koju mrzis?
Čak i da je istina da su učili od Staljina ... imali su svu potporu RKC (a to je tema ove priče - jer dio ateista postoji da bi srali po instituciji RKC) i pobijali nedužne. Oni su prvi počeli i dobili po pički.
Mogli su ostati doma.
Domaće izdajice u istom su košu (za smeće).
p.s. - U Francuskoj nitko ne sere zbog poubijanih izdajica.

Ti nisi osoba koja bi imala moralno pravo ikome reći da napusti državu.
Koliko sam shatio ti si poput štakora napustio brod (kad si vidio prvu kap vode pod palubom).
Na svu sreću - u Hrvatskoj je ostalo dovoljno pametnih ljudi koji se trude zakrpati rupe i isprazniti vodu.
histrion
histrion
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.02.2013
Broj postova : 2392
Reputacija Reputacija : 473
Godina imam : 61
Započeo/la tema :
Zasto postoje ateisti? - Page 6 Empty0 / 9990 / 999Zasto postoje ateisti? - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Zasto postoje ateisti? - Page 6 Empty Re: Zasto postoje ateisti?

Postaj by zbracun uto ruj 10, 2013 2:38 pm


Kada bi ti znao sto je krscanstvo onda bi zasutio! Idi svojm putem mangupe senilni i pusti postene ljude na miru!

Žalosno, zastrašujuće, jezivo, ako si ti predstavnik kršćanstva. Na ovakav način ti postižeš samo to da će svi zamrziti kršćanstvo. Svaka tvoja dosadašnja riječ je toliko puna mržnje, da više ne postoji nikakva sumnja šta si. Ponizni sluga đavola, tvog jediog boga. Pokušavaš se još sakriti i održati vređajući svom snagom sugovornike, ne shvaćajući (ili shvaćajući?) da ti dolazi kraj. Da, ti se na neki način možeš smatrati vjernikom, jer đavo itekako dobro zna za Boga. Ne nazivaj se poštenim, jer u tebi nema ni zrnca poštenja, već samo bezgranična krvoločnos koja te vuče sve dublje u pakao.
Dakle, razotkriven si slugo đavolji koji pokušava Božju riječ još više ocrniti na peridan način. Odlazi za svojim gospodarom tamo gdje ti je mjesto, u pakao.
zbracun
zbracun
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 29.12.2011
Broj postova : 2526
Reputacija Reputacija : 662
Godina imam : 69
Započeo/la tema :
Zasto postoje ateisti? - Page 6 Empty3 / 9993 / 999Zasto postoje ateisti? - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Zasto postoje ateisti? - Page 6 Empty Re: Zasto postoje ateisti?

Postaj by Mihael12 uto ruj 10, 2013 3:19 pm

zbracun je napisao/la: Da, ti se na neki način možeš smatrati vjernikom, jer đavo itekako dobro zna za Boga. Ne nazivaj se poštenim, jer u tebi nema ni zrnca poštenja, već samo bezgranična krvoločnos koja te vuče sve dublje u pakao.
Za ovu gore recenicu bio bi kaznjen, da sam u Hrvatskoj!
Satanisticki placenik projicira na druge ono sto je sam. Svi ljudi vide tko je pokvaren i tko pise niz dlaku zlocincima. budi malo oprezniji senilcino, jer tvoje ocjene nisu po forumskim pravilima niti su kompatibilne sa ljudskim pravima i tolerancijom.

Placaju te da ovdje seres po krscanstvu, a toboze sam za sebe pises da si krscanin. Iole pametan i izobrazen krscanin raskrinka tvoje nebuloze i pseudokrscanstvo.
A da si satanist, evidentno je!

Mihael12
Privremeno baniran/a

Registriran/a : 11.05.2013
Broj postova : 503
Reputacija Reputacija : 42
Započeo/la tema :
Zasto postoje ateisti? - Page 6 Empty0 / 9990 / 999Zasto postoje ateisti? - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Zasto postoje ateisti? - Page 6 Empty Re: Zasto postoje ateisti?

Postaj by Mihael12 uto ruj 10, 2013 3:25 pm

histrion je napisao/la:

Ti nisi osoba koja bi imala moralno pravo ikome reći da napusti državu.
A zasto ne? Ja sam vise apravio za Hrvatsku nego svi vi ovdje koji serete po njoj. Idite tamo gdje vas traze. "Idi vraze gdje te traze", kaze ona narodna pjesma.
Toliko mrznje na Hrvate, Hrvatsku i RKC- mogu skupiti samo i iskljucivo psihopatoloski komunisti i njihovi simpatizanti.

Tebi i ovom tvom konsortu "zbracunu" treba pomoc specijalista, jer toliko psihopatologije, mrznje na krscane i religiozne ljude mogu iznjedriti iskljucivo pokvareni i bolesni ljudi.

Mihael12
Privremeno baniran/a

Registriran/a : 11.05.2013
Broj postova : 503
Reputacija Reputacija : 42
Započeo/la tema :
Zasto postoje ateisti? - Page 6 Empty0 / 9990 / 999Zasto postoje ateisti? - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Zasto postoje ateisti? - Page 6 Empty Re: Zasto postoje ateisti?

Postaj by tanuki uto ruj 10, 2013 3:52 pm

Mihael12 je napisao/la:Za ovu gore recenicu  bio bi kaznjen, da sam u Hrvatskoj!
Satanisticki placenik projicira na druge ono sto je sam. Svi ljudi vide tko je pokvaren i tko pise niz dlaku zlocincima. budi malo oprezniji senilcino, jer tvoje ocjene nisu po forumskim pravilima niti su kompatibilne sa ljudskim pravima i tolerancijom.

Placaju te da ovdje seres po krscanstvu, a toboze sam za sebe pises da si krscanin. Iole pametan i izobrazen krscanin raskrinka tvoje nebuloze i pseudokrscanstvo.
A da si satanist, evidentno je!
skuliraj se malo!
nisi uopće pratio tko je tko na ovom foumu!
zbracun je vjernik za razliku od mene, pa tako njegovo oponiranje ima daleko veći značaj od mojega, koji te doživljavam samo kao kršćanskog fanatika, ali s obzirom da ateiste doživljavaš s takvim prezirom onda to vjerojatno i nije bitno!
iako ateista poštujem tvoja religiozna opredjeljenja ma koliko bila bolesna, kao što poštujem i nastrana protuprirodna opredjeljenja homoseksualaca, dokle god ne idu na štetu drugima!
ali na žalost ti si promlematičan daleko više od lgb populacije!
smatraš da si pretstavnik večine,ali jako se varaš,
vjera u boga je latentna, bazira se na tradiciju i ne razmišljanju o postojanju istog!
tvoja forsiranja o postojanju boga i isusa bazirana su na tvom strahu da moguće nisi u pravu!
drhtiš od same pomisli da odlaziš nakon ovog kratkog života u ništavilo!
bojiš se smrti i užasava te i sama podsvjest da možda nisi u pravu!
tvoja štaka- biblija odavno je izgubila kredibilitet, pa tako ni najbogatiji maštom više bibliju ne doživljavaju kao ozbiljnu literaturu!
gdje je tvoj Bog mišo, na kojem prestolju sjedi u kojem djelu svemiraili ima u mašti nekakav paralelni svijet, astralni u petoj dimenziji bez pravila fizike, gdje duše levitiraju, uživaju u vječitoj sreći i zadovoljstvu, sva sjećanja sa ovog svijeta više nemaju, ne znaju ni što je dobro vino ni dobra hrana ni dobar seks, ali uživaju po difoltu vječno!
uživaju u svjetlu jer neznaju što je tama, uživaju u mirisu jer ne znaju što je smrad, uživaju u zdravlju jer neznaju što je bolest!
trće iz užitka mada za nagradu nemaju pobjedu,a kamoli muskul fiber!
divim ti se mišo na bogatoj mašti i pomalo ti zavidim!
blago onima koji su siromašni duhom jer njihovo je kraljevstvo nebesko;)
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Zasto postoje ateisti? - Page 6 Empty700 / 999700 / 999Zasto postoje ateisti? - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Zasto postoje ateisti? - Page 6 Empty Re: Zasto postoje ateisti?

Postaj by histrion uto ruj 10, 2013 3:56 pm

Mihael12 je napisao/la:
... Ja sam vise apravio za Hrvatsku nego svi vi ovdje koji serete po njoj ...
... toliko psihopatologije, mrznje na krscane i religiozne ljude ...
Zaista me zanima što si ti učinio za Hrvatsku. Jedino dobro djelo što si ga napravio za Hrvatsku tvoj je odlazak. Takvi nam ne trebaju.

Opet si dokazao da si funkcionalno nepismen. Ja ne mrzim nikoga (moji prijatelji bili ateisti ili vjernici to mogu potvrditi)- ali je moja dužnost srati po instituciji RKC i katolibanima poput tebe.
histrion
histrion
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.02.2013
Broj postova : 2392
Reputacija Reputacija : 473
Godina imam : 61
Započeo/la tema :
Zasto postoje ateisti? - Page 6 Empty0 / 9990 / 999Zasto postoje ateisti? - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Zasto postoje ateisti? - Page 6 Empty Re: Zasto postoje ateisti?

Postaj by Mihael12 uto ruj 10, 2013 4:02 pm

tanuki je napisao/la:
blago onima koji su siromašni duhom jer njihovo je kraljevstvo nebesko;)
Bravo genijalnim kretenima poput tebe i ovoga tvoga klona, jer njihov je bordel i moralna kloaka!
Ja osobno nemam niti namjeru s takvim primitivcima voditi ozbiljne diskusije, jer to nije ni moguce, ali zelim osujetiti tvoju koprolaliju i blasfemicne tirade na krscanstvo, a posebno RKC.

Idi svojim putem ako nisi u stanju braniti svoj stav u jednoj diskusiji, pa ti nitko nece ni zamjeriti niti te krivo pogledati ili osloviti.

Ovako je meni dosta i tvoje i njegove stereotipne manolalije, jer ponavljate uvjek iste mantre bez osvrta na ono sto vam covjek suprostavi kao argument.

Idi svojim putem u miru i budi tolerantan i posten, jer tvoj militantni nastup prema krscanstvu i religiji nije zdrave prirode. To je opsjednutost i bolest.

Mihael12
Privremeno baniran/a

Registriran/a : 11.05.2013
Broj postova : 503
Reputacija Reputacija : 42
Započeo/la tema :
Zasto postoje ateisti? - Page 6 Empty0 / 9990 / 999Zasto postoje ateisti? - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Zasto postoje ateisti? - Page 6 Empty Re: Zasto postoje ateisti?

Postaj by Mihael12 uto ruj 10, 2013 4:06 pm

histrion je napisao/la:Zaista me zanima što si ti učinio za Hrvatsku. Jedino dobro djelo što si ga napravio za Hrvatsku tvoj je odlazak. Takvi nam ne trebaju.

Opet si dokazao da si funkcionalno nepismen. Ja ne mrzim nikoga (moji prijatelji bili ateisti ili vjernici to mogu potvrditi)- ali je moja dužnost srati po instituciji RKC i katolibanima poput tebe.
Daleko od toga da bih ja tebe mrzio, ali ono sto pises ukazuje mi cijeg lonca si ti poklopac. Ti i tvoji konsorti ste mrzitelji svega sto podsjeca na Boga, Hrvatsku i Hrvate, zdravu obitelj i patriotizam, jer ste rigidni komunisticki ostatak, koji se mora baciti na smetljiste povijesti.

Mihael12
Privremeno baniran/a

Registriran/a : 11.05.2013
Broj postova : 503
Reputacija Reputacija : 42
Započeo/la tema :
Zasto postoje ateisti? - Page 6 Empty0 / 9990 / 999Zasto postoje ateisti? - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Zasto postoje ateisti? - Page 6 Empty Re: Zasto postoje ateisti?

Postaj by tanuki uto ruj 10, 2013 4:27 pm

zašto postoje ateisti?
zato što je to reakcija zdravog razuma!
ateisti ne tvrde da Bog ne postoji, već ne vjeruju  da postoji!
bitna razlika!
ateisti su pojedinci koji se ne uklapaju ni u jedan sistem,nisu ni komunisti ni ini.... jednostavno pojedinci koji ne vjeruju u postojanje  osobnog  boga , jer ne postoji ni jedan jedini primjer za dokaz postojanja istog!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Zasto postoje ateisti? - Page 6 Empty700 / 999700 / 999Zasto postoje ateisti? - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Zasto postoje ateisti? - Page 6 Empty Re: Zasto postoje ateisti?

Postaj by Mihael12 uto ruj 10, 2013 7:02 pm

tanuki je napisao/la:zašto postoje ateisti?
zato što je to reakcija zdravog razuma!
ateisti ne tvrde da Bog ne postoji, već ne vjeruju  da postoji!
bitna razlika!
ateisti su pojedinci koji se ne uklapaju ni u jedan sistem,nisu ni komunisti ni ini.... jednostavno pojedinci koji ne vjeruju u postojanje  osobnog  boga , jer ne postoji ni jedan jedini primjer za dokaz postojanja istog!
Steta, ponavljam steta, da Hrvatska nije napravila Lustraciju i rjesila se komunistickog balasta.klanjanje 

Mihael12
Privremeno baniran/a

Registriran/a : 11.05.2013
Broj postova : 503
Reputacija Reputacija : 42
Započeo/la tema :
Zasto postoje ateisti? - Page 6 Empty0 / 9990 / 999Zasto postoje ateisti? - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Zasto postoje ateisti? - Page 6 Empty Re: Zasto postoje ateisti?

Postaj by histrion čet ruj 12, 2013 3:31 pm

Vratimo se osnovnom pitanju - nazivu ove teme.
Zašto postoje ateisti?

Zato što neki ljudi ne mogu prihvatiti da može postojati netko tako zao i osvetoljubiv kao što je bog.

Istovremeno ne mogu vjerovati da netko može biti tako glup.
Samo glupom je u interesu da je okružen glupim ljudima.

Konkretno: u priču o Adamu i Evi ne mogu vjerovati ali čak i kad bi bila istinita.

Sve dok su Adam i Eva bili glupi (i vjerovali svemu što im je rekao) bio je uz njih - čim su postali malo pametniji udaljio ih je.
Ali dokaz beskrajne gluposti (kad bi Adam i Eva postojali) božja je želja da se razmnožavaju. Jer s kim bi se razmnožavala njihova djeca? Braća i sestre međusobno? Ili sinovi sa majkom i kćeri sa ocem?

Znači: bog bi mogao postojati samo ako postoji beskrajno zlo, vremensko neograničena osvetoljubivost i neopisiva glupost. A ja u to ne mogu vjerovati.
histrion
histrion
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.02.2013
Broj postova : 2392
Reputacija Reputacija : 473
Godina imam : 61
Započeo/la tema :
Zasto postoje ateisti? - Page 6 Empty0 / 9990 / 999Zasto postoje ateisti? - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Zasto postoje ateisti? - Page 6 Empty Re: Zasto postoje ateisti?

Postaj by tanuki čet ruj 12, 2013 3:54 pm

Mihael12 je napisao/la:Steta, ponavljam steta, da Hrvatska nije napravila Lustraciju i rjesila se komunistickog
balasta.klanjanje 
koja hrvatska?

hrvatskakoja je oduvjek bila robom svih, mađrske , austrije, jugoslavije (najmanje)
i sada kad je krtko bila samostalna sada je ponovo dio evrope!
koji si ti frik da u religioznoj temi forsiraš politiku!
tvoja vjera je tvoja i ja ju poštujem, a moja nevjera je moja koja je stvorena mojim životnim iskustvom,
ja tvoju vjeru poštujem,a ti krščanin, odgojen na krščanskoj tradiciji, u vjeri u boga pljuješ i vrijeđaš moj stav!
zašto,
misliš da tvoj bog to odobrava?
da savršeni, pravedan bog voli poltrone koji mu ližu dupe?
da mišo u takvog boga ja ne vjerujem,
a takav jest osobni bog osvetoljubiv i narcisoidan!
radje biram ništavilo, nego nespoznatljivi raj zbog kojeg će mi tvoj bog i tvoja crkva ugurati kurac u šupak i stvoriti me ovisnikom o vjeri,
o nekakvom imaginarnom raju!
idi mišo s milim bogom,
vjeruj u isusa i u rajske dveri,
jer to je tvoje pravo,
ali nemoj mišo o politici jer to nije uredu i nema veza sa vjerom ili ne vjerom u boga!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Zasto postoje ateisti? - Page 6 Empty700 / 999700 / 999Zasto postoje ateisti? - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Zasto postoje ateisti? - Page 6 Empty Re: Zasto postoje ateisti?

Postaj by tanuki čet ruj 12, 2013 4:14 pm

histrion je napisao/la:Vratimo se osnovnom pitanju - nazivu ove teme.
Zašto postoje ateisti?

Zato što neki ljudi ne mogu prihvatiti da može postojati netko tako zao i osvetoljubiv kao što je bog.

Istovremeno ne mogu vjerovati da netko može biti tako glup.
Samo glupom je u interesu da je okružen glupim ljudima.

Konkretno: u priču o Adamu i Evi ne mogu vjerovati ali čak i kad bi bila istinita.

Sve dok su Adam i Eva bili glupi (i vjerovali svemu što im je rekao) bio je uz njih - čim su postali malo pametniji udaljio ih je.
Ali dokaz beskrajne gluposti (kad bi Adam i Eva postojali) božja je želja da se razmnožavaju. Jer s kim bi se razmnožavala njihova djeca? Braća i sestre međusobno? Ili sinovi sa majkom i kćeri sa ocem?

Znači: bog bi mogao postojati samo ako postoji beskrajno zlo, vremensko neograničena osvetoljubivost i neopisiva glupost. A ja u to ne mogu vjerovati.
apsolutno nema smisla diskutiratio dubiozama iz biblije"!
ljudi po difoltu vjeruju!
horoskop npr,
kada pitaš :
dal stvarno vjeruješ u to  svi će ti odgovoriti:
ma ne to je čisto onako iz  zezancije,
ali činjenica je  da  se neke novine prodaju  isključivo  zbog  horoskopa  a vaša prijateljica/prijatelj  iskreno  vjeruju u to,  madam će vam reči  da je to zabave radi!
u hrvatskom  društvu gdje je navodno  iznad 80% katolika poslije ponoći na nezavisnim  tv-ma postoje emisijama  sa vješticama,  i coprnjacima  koji proriču budučnost, miču uroke, okreču karte, pišu brojeve  i svašta nešto?
zašto katolička crkva, sa nesumnjivim bogatstvomi mogučnostima ne zakupi termin nanekoj slobodnoj TV ili  ne osnuje svoju TV, gdje će pozivati svoje vjernike, upućivati  ih na svezu sa bogom!
kako to  da su  vještice, coprnjaci poslje ponoči  zanimljivi  i aktualni više od crkve koja bi isto tako mogla biti prisutna poslije ponoći!
dali to znaći da je pornografija i vještice poslije ponoći  tema zanimljivija od vjere u boga?
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Zasto postoje ateisti? - Page 6 Empty700 / 999700 / 999Zasto postoje ateisti? - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Zasto postoje ateisti? - Page 6 Empty Re: Zasto postoje ateisti?

Postaj by Mihael12 čet ruj 12, 2013 5:01 pm

histrion je napisao/la:
Konkretno: u priču o Adamu i Evi ne mogu vjerovati ali čak i kad bi bila istinita.
Cak i najvecem retardu je jasno, da su Adam i Eva povjesne osobe, samo Titinim pionircicima, koji su pohadjali skolu za "posebno" nadarene to nije jasno.
Na koji drugi nacin bi se inace ljudi pojavili u svijetu?
Neovisno koju opciju izaberes, "pacicu" mali, Adam i Eva su morali postojati. I cijeli ljudski rod se razvio od njih.
Ali ste zaostali proleteri. Milina je gledati u kakvim glupostima i s kakvim gupostima zivite.
Znas li ti uopce sto znace imena Adam i Eva!?
Ovdje se otvara skola za "pacice male", neuke "titine pionircice", "ljubicicu bijelu" i proletere duha i tijela.
Hahahahahaha,,,,,,,,,,,,kojeg li jada!!!!mukaa

Mihael12
Privremeno baniran/a

Registriran/a : 11.05.2013
Broj postova : 503
Reputacija Reputacija : 42
Započeo/la tema :
Zasto postoje ateisti? - Page 6 Empty0 / 9990 / 999Zasto postoje ateisti? - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Zasto postoje ateisti? - Page 6 Empty Re: Zasto postoje ateisti?

Postaj by tanuki čet ruj 12, 2013 5:16 pm

Mihael12 je napisao/la:Cak i najvecem retardu je jasno, da su Adam i Eva povjesne osobe, samo Titinim pionircicima, koji su pohadjali skolu za "posebno" nadarene to nije jasno.
Na koji drugi nacin bi se inace ljudi pojavili u svijetu?
Neovisno koju opciju izaberes, "pacicu" mali, Adam i Eva su morali postojati. I cijeli ljudski rod se razvio od njih.
Ali ste zaostali proleteri. Milina je gledati u kakvim glupostima i s kakvim gupostima zivite.
Znas li ti uopce sto znace imena Adam i Eva!?
Ovdje se otvara skola za "pacice male", neuke "titine pionircice", "ljubicicu bijelu" i proletere duha i tijela.
Hahahahahaha,,,,,,,,,,,,kojeg li jada!!!!mukaa
čak i največem retardu je jasno da adam i eva nisu povjesne osobe!
raznolikost u ljudskoj vrsti koja je nastala na razvoju samo dvije osobe ne mogu prihvatiti ni najveći luđaci!

na drugoj stranisvijeta postoji ljudska civilizacija, vrlo razvijena, koja nema pojma o toj teoriji adama i eve Wink
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Zasto postoje ateisti? - Page 6 Empty700 / 999700 / 999Zasto postoje ateisti? - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Zasto postoje ateisti? - Page 6 Empty Re: Zasto postoje ateisti?

Postaj by histrion čet ruj 12, 2013 5:59 pm

Mihael12 je napisao/la:
Cak i najvecem retardu je jasno, da su Adam i Eva povjesne osobe ...
Znači li to da tvoj bog podupire incest?

Jer ili si je Kain jebao mater ili je Adam jebao kćerku ili si je Kain jebao sestru.

I ti vjeruješ u boga koji dozvoljava razmnožavanje u krugu obitelji. Ni mogu vjerovati.
histrion
histrion
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.02.2013
Broj postova : 2392
Reputacija Reputacija : 473
Godina imam : 61
Započeo/la tema :
Zasto postoje ateisti? - Page 6 Empty0 / 9990 / 999Zasto postoje ateisti? - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Zasto postoje ateisti? - Page 6 Empty Re: Zasto postoje ateisti?

Postaj by tanuki čet ruj 12, 2013 6:34 pm

apsolutno svatkomože vjerovati u sve što želi, u horoskop, tarot, bibliju ili djeda mraza, to je pravo svake osobe ponaosob, ali svoju vjeru nametati drugima jest nasilje!
katolička crkva je to provodila ne samo duhovno već i fizički!
mišo je ispao kao produkt vremena ikvizicije!, za koju smo vjerovali da je stvar daleke prošlosti,
ali očito nije;
mišo je dokaz toga!
on bi provodio lustraciju hmm
iako osoba koja je pobjegla iz hrvatske,
tvrdi da mi nismo hrvati koji smo branili hrvatsku, samo zato što ne vjerujemo u njegovog Boga?
gdje si mišo bio 90-te kada je hrvatska odlučila biti samostalna, kad smo se suprotstavili najezdi srbije i ideji velike srbije?
gdje si ti bio?
u periodu ex yu srbija je bila pod kontrolom!
umjereni socializam omogućio nam je preljepi život!
sa skromnim autom (moj r4) švercali smo najjlonke, farmerice, majce iz trsta, vegetu iz hrvatske trenk i cezar! I nevjerojatno kako je to dobro funkcioniralo u hotelskoj sobi u jutro na krevet staviš robu i cjene, a na većer na krevetu stoji lova Very Happy
provodili smo se zajebavali i jebavali, u budimpešti, varni... zaljubili se čak u rumuniji
a gdje si ti bio mišo?
klerikalna ugrožena pička maltretirana od yu komunizma?
imao si zajebane roditelje pretpostavljam pa tu slobodu socijalizmanisi mogao ni opipati!
tito je umro osamdeseteb i stvari su se počeledrastično mjenjati!
klerikalizam je bio u usponu,
gdje si ti bio u to vrijeme mišo?
pobjegao si od komunista?
nemoj srati i lagati!
90 je sve bilo jasno mišo,- slovenija se odvojila, a hrvatskoj je predstojao rat za osamostaljenjem ili ostanak u srboslaviji!
gdje si ti bio mišo?
ja sam se kao ateista priključio kao dobrovoljac u obrani hrvatske, a gdje si ti bio?
mene bi lustrirao zato što nisam katolik?
kako te nije sram?
stalno pominješ nekakve jebene komuniste i njihove zločine!
zašto ne možeš biti konkretan?
koji zločini?
svaki civiliziran čovijek spreman je osuditi zločine, ali konkretne mišo!
unazad 50 g na teritoriju hrvatske nije bilo komunističkih zločina jer nije bilo ni komunista!
imašl li ti problema mišo?
da posjetiš neku adekvatu ustanovu, legneš na krevet i adekvatnoj osobi podrastreš sve svoje more!
možda biti bilo lakše!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Zasto postoje ateisti? - Page 6 Empty700 / 999700 / 999Zasto postoje ateisti? - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Zasto postoje ateisti? - Page 6 Empty Re: Zasto postoje ateisti?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 6 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.