Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Navijate li dok gledate tekmu na tv-u? Tipa "ajde, ajde"

+4
Teo
Prop
Iron Man
Neu
8 posters

Go down

Navijate li dok gledate tekmu na tv-u? Tipa "ajde, ajde"  Empty Navijate li dok gledate tekmu na tv-u? Tipa "ajde, ajde"

Postaj by Neu čet lip 14, 2012 7:59 pm

Navijate li dok gledate tekmu na tv-u? Tipa "ajde, ajde" "u pičku materinu" i slično?!

Imate li potrebu naglas komentirati tekmu i dobacivati takve komentare?
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Navijate li dok gledate tekmu na tv-u? Tipa "ajde, ajde"  Empty999 / 999999 / 999Navijate li dok gledate tekmu na tv-u? Tipa "ajde, ajde"  Empty

[Vrh] Go down

Navijate li dok gledate tekmu na tv-u? Tipa "ajde, ajde"  Empty Re: Navijate li dok gledate tekmu na tv-u? Tipa "ajde, ajde"

Postaj by Iron Man čet lip 14, 2012 8:36 pm

Naravno da radim to, a kako tek psujem Very Happy
Iron Man
Iron Man
Moderator foruma Ajron
(CloneBuster, Pipica, Sitni)
Moderator foruma Ajron   (CloneBuster, Pipica, Sitni)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 16211
Reputacija Reputacija : 1608
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Navijate li dok gledate tekmu na tv-u? Tipa "ajde, ajde"  Empty336 / 999336 / 999Navijate li dok gledate tekmu na tv-u? Tipa "ajde, ajde"  Empty

[Vrh] Go down

Navijate li dok gledate tekmu na tv-u? Tipa "ajde, ajde"  Empty Re: Navijate li dok gledate tekmu na tv-u? Tipa "ajde, ajde"

Postaj by Prop čet lip 14, 2012 10:01 pm

Šutim i psujem za sebe...
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Navijate li dok gledate tekmu na tv-u? Tipa "ajde, ajde"  Empty108 / 999108 / 999Navijate li dok gledate tekmu na tv-u? Tipa "ajde, ajde"  Empty

[Vrh] Go down

Navijate li dok gledate tekmu na tv-u? Tipa "ajde, ajde"  Empty Re: Navijate li dok gledate tekmu na tv-u? Tipa "ajde, ajde"

Postaj by Teo pet lip 15, 2012 6:09 am

nemam potrebe da na takav način navijam
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Navijate li dok gledate tekmu na tv-u? Tipa "ajde, ajde"  Empty0 / 9990 / 999Navijate li dok gledate tekmu na tv-u? Tipa "ajde, ajde"  Empty

[Vrh] Go down

Navijate li dok gledate tekmu na tv-u? Tipa "ajde, ajde"  Empty Re: Navijate li dok gledate tekmu na tv-u? Tipa "ajde, ajde"

Postaj by Neu pet lip 15, 2012 7:21 am

Prop je napisao/la:Šutim i psujem za sebe...
ma daj?
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Navijate li dok gledate tekmu na tv-u? Tipa "ajde, ajde"  Empty999 / 999999 / 999Navijate li dok gledate tekmu na tv-u? Tipa "ajde, ajde"  Empty

[Vrh] Go down

Navijate li dok gledate tekmu na tv-u? Tipa "ajde, ajde"  Empty Re: Navijate li dok gledate tekmu na tv-u? Tipa "ajde, ajde"

Postaj by Southernman pet lip 15, 2012 9:47 am

ne gledam utakmice uopće, nisam in
Southernman
Southernman
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 06.06.2012
Broj postova : 41
Reputacija Reputacija : 16
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Navijate li dok gledate tekmu na tv-u? Tipa "ajde, ajde"  Empty0 / 9990 / 999Navijate li dok gledate tekmu na tv-u? Tipa "ajde, ajde"  Empty

[Vrh] Go down

Navijate li dok gledate tekmu na tv-u? Tipa "ajde, ajde"  Empty Re: Navijate li dok gledate tekmu na tv-u? Tipa "ajde, ajde"

Postaj by Mass pet lip 15, 2012 9:29 pm

Pa.. znam se uživiti, baš to 'ajde ajde'.. Ili kad pola sekunde prije nego što će gol viknem 'gol' i onda slušam kako svi skaču.. Al u principu ne vičem kad je tekma, prokomentiram ju pomalo sa prijateljima.
U svakom kafiću kad je tekma vidiš te ljude koji se zapravo deru i govore koji je igrač invalid a koji je legenda
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Navijate li dok gledate tekmu na tv-u? Tipa "ajde, ajde"  Empty200 / 999200 / 999Navijate li dok gledate tekmu na tv-u? Tipa "ajde, ajde"  Empty

[Vrh] Go down

Navijate li dok gledate tekmu na tv-u? Tipa "ajde, ajde"  Empty Re: Navijate li dok gledate tekmu na tv-u? Tipa "ajde, ajde"

Postaj by lilly2004 pon srp 02, 2012 7:14 pm

Pa ako naši igraju onda i prvo i drugo poluvrijeme:ajde ajdeeeee,ma glupane dodaj njemu,aaaaa dovraga ssudi jedanaesterac,TO GOL GOL JES JES!!!

lilly2004
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 31.03.2012
Broj postova : 91
Reputacija Reputacija : 17
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Navijate li dok gledate tekmu na tv-u? Tipa "ajde, ajde"  Empty7 / 9997 / 999Navijate li dok gledate tekmu na tv-u? Tipa "ajde, ajde"  Empty

[Vrh] Go down

Navijate li dok gledate tekmu na tv-u? Tipa "ajde, ajde"  Empty Re: Navijate li dok gledate tekmu na tv-u? Tipa "ajde, ajde"

Postaj by Amyicha ned ruj 02, 2012 3:52 am

da. uvijek se svađam s tv-om. psujem im sve šta stignem. bezveze se živciram XD
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 29
Započeo/la tema :
Navijate li dok gledate tekmu na tv-u? Tipa "ajde, ajde"  Empty113 / 999113 / 999Navijate li dok gledate tekmu na tv-u? Tipa "ajde, ajde"  Empty

[Vrh] Go down

Navijate li dok gledate tekmu na tv-u? Tipa "ajde, ajde"  Empty Re: Navijate li dok gledate tekmu na tv-u? Tipa "ajde, ajde"

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.