Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvatska navijačka scena-za koji domaći klub navijate

+6
THUNDER_DINIX
tekilinho
fernando torres
House
Neu
m15
10 posters

Go down

Koja je, od ponuđenih navijačkih skupina, po vašem mišljenju bolja?

Hrvatska navijačka scena-za koji domaći klub navijate I_vote_lcap45%Hrvatska navijačka scena-za koji domaći klub navijate I_vote_rcap 45% 
[ 5 ]
Hrvatska navijačka scena-za koji domaći klub navijate I_vote_lcap0%Hrvatska navijačka scena-za koji domaći klub navijate I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Hrvatska navijačka scena-za koji domaći klub navijate I_vote_lcap18%Hrvatska navijačka scena-za koji domaći klub navijate I_vote_rcap 18% 
[ 2 ]
Hrvatska navijačka scena-za koji domaći klub navijate I_vote_lcap18%Hrvatska navijačka scena-za koji domaći klub navijate I_vote_rcap 18% 
[ 2 ]
Hrvatska navijačka scena-za koji domaći klub navijate I_vote_lcap18%Hrvatska navijačka scena-za koji domaći klub navijate I_vote_rcap 18% 
[ 2 ]
 
Ukupno glasova : 11
 
 

Hrvatska navijačka scena-za koji domaći klub navijate Empty Hrvatska navijačka scena-za koji domaći klub navijate

Postaj by m15 pet lip 19, 2009 7:34 am

Ovdje pišite na temu navijačkih skupina iz Hrvatske.
Samo vas molim da se suzdržite pila već :peace

m15
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 19.06.2009
Broj postova : 2
Reputacija Reputacija : 3
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Hrvatska navijačka scena-za koji domaći klub navijate Empty0 / 9990 / 999Hrvatska navijačka scena-za koji domaći klub navijate Empty

[Vrh] Go down

Hrvatska navijačka scena-za koji domaći klub navijate Empty Re: Hrvatska navijačka scena-za koji domaći klub navijate

Postaj by Neu pet lip 19, 2009 12:45 pm

opla,dobra tema... rep +

mislim da je najbolja kohorta,pa rijeka...
:=U:
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Hrvatska navijačka scena-za koji domaći klub navijate Empty999 / 999999 / 999Hrvatska navijačka scena-za koji domaći klub navijate Empty

[Vrh] Go down

Hrvatska navijačka scena-za koji domaći klub navijate Empty Re: Hrvatska navijačka scena-za koji domaći klub navijate

Postaj by House pet lip 19, 2009 12:47 pm

iz Osijeka sam pa ču tak i reć

House
Trajno baniran/a

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 6097
Reputacija Reputacija : 435
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Hrvatska navijačka scena-za koji domaći klub navijate Empty390 / 999390 / 999Hrvatska navijačka scena-za koji domaći klub navijate Empty

[Vrh] Go down

Hrvatska navijačka scena-za koji domaći klub navijate Empty Re: Hrvatska navijačka scena-za koji domaći klub navijate

Postaj by fernando torres pet lip 19, 2009 1:47 pm

Bad Blue Boys :kfjie:
fernando torres
fernando torres
Junior
Junior

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 984
Reputacija Reputacija : 19
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Hrvatska navijačka scena-za koji domaći klub navijate Empty57 / 99957 / 999Hrvatska navijačka scena-za koji domaći klub navijate Empty

[Vrh] Go down

Hrvatska navijačka scena-za koji domaći klub navijate Empty Re: Hrvatska navijačka scena-za koji domaći klub navijate

Postaj by m15 pet lip 19, 2009 8:08 pm

Samo malo---tko je dodao BBB i Torcidu?
Zanimalo me konkretno koja je treća navijačka skupina u hrv iza navedenih!
A i sad sam se uvjerio da vi zapravo nemate pojma kako bi rekao dječarac iz reklame.
Dati Torcidi 0 glasova a staviti među opcije.

m15
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 19.06.2009
Broj postova : 2
Reputacija Reputacija : 3
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Hrvatska navijačka scena-za koji domaći klub navijate Empty0 / 9990 / 999Hrvatska navijačka scena-za koji domaći klub navijate Empty

[Vrh] Go down

Hrvatska navijačka scena-za koji domaći klub navijate Empty Re: Hrvatska navijačka scena-za koji domaći klub navijate

Postaj by fernando torres sub lip 20, 2009 10:29 am

ja sam ih dodao.. a nigdje nisi napisao da tražiš treću navijačku skupinu...
fernando torres
fernando torres
Junior
Junior

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 984
Reputacija Reputacija : 19
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Hrvatska navijačka scena-za koji domaći klub navijate Empty57 / 99957 / 999Hrvatska navijačka scena-za koji domaći klub navijate Empty

[Vrh] Go down

Hrvatska navijačka scena-za koji domaći klub navijate Empty Re: Hrvatska navijačka scena-za koji domaći klub navijate

Postaj by Neu sub lip 20, 2009 1:11 pm

torcida je smeće
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Hrvatska navijačka scena-za koji domaći klub navijate Empty999 / 999999 / 999Hrvatska navijačka scena-za koji domaći klub navijate Empty

[Vrh] Go down

Hrvatska navijačka scena-za koji domaći klub navijate Empty Re: Hrvatska navijačka scena-za koji domaći klub navijate

Postaj by tekilinho ned srp 12, 2009 9:43 am

Torcida je zakon. BBB su cigani na utakmicama Dinama. To dokazuje i izjava iz Dinama da će ići na pripreme tamo gdje je policija brutalna. Ali svi se moramo složiti da kad igra repka da su sve grupe odlične
tekilinho
tekilinho
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 1024
Reputacija Reputacija : 42
Godina imam : 28
Započeo/la tema :
Hrvatska navijačka scena-za koji domaći klub navijate Empty19 / 99919 / 999Hrvatska navijačka scena-za koji domaći klub navijate Empty

[Vrh] Go down

Hrvatska navijačka scena-za koji domaći klub navijate Empty Re: Hrvatska navijačka scena-za koji domaći klub navijate

Postaj by THUNDER_DINIX ned srp 12, 2009 9:47 am

aj posto sam iz Os, Kohorta, incace nista-0 bodova
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Hrvatska navijačka scena-za koji domaći klub navijate Empty889 / 999889 / 999Hrvatska navijačka scena-za koji domaći klub navijate Empty

[Vrh] Go down

Hrvatska navijačka scena-za koji domaći klub navijate Empty Re: Hrvatska navijačka scena-za koji domaći klub navijate

Postaj by Gost pet ruj 18, 2009 1:01 pm

nijedna...od tih gade mi se...nemogu ni gledati kako je red utakmicu zbog njih..najvise stvaraju nerede navijjacke skupine...
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Hrvatska navijačka scena-za koji domaći klub navijate Empty Re: Hrvatska navijačka scena-za koji domaći klub navijate

Postaj by Ive pet ruj 18, 2009 1:23 pm

Iako sam ja Riječanin, po meni je Torcida daleko najbolja navijačka skupina u Hrvatskoj.
Ive
Ive
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 28.12.2008
Broj postova : 1521
Reputacija Reputacija : 257
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Hrvatska navijačka scena-za koji domaći klub navijate Empty111 / 999111 / 999Hrvatska navijačka scena-za koji domaći klub navijate Empty

[Vrh] Go down

Hrvatska navijačka scena-za koji domaći klub navijate Empty Re: Hrvatska navijačka scena-za koji domaći klub navijate

Postaj by Gost pet ruj 18, 2009 1:24 pm

navijaci u hrvatskoj - propaliteti. sry ako se netko uvrijedi.
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Hrvatska navijačka scena-za koji domaći klub navijate Empty Re: Hrvatska navijačka scena-za koji domaći klub navijate

Postaj by evitaa sri lis 14, 2009 8:57 pm

Abbath je napisao/la:navijaci u hrvatskoj - propaliteti. sry ako se netko uvrijedi.

Glasala sam za BBB jer sam iz Zagreba,ali inaće potpisujem ovo što je Abbath rekao.
evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 52
Započeo/la tema :
Hrvatska navijačka scena-za koji domaći klub navijate Empty0 / 9990 / 999Hrvatska navijačka scena-za koji domaći klub navijate Empty

[Vrh] Go down

Hrvatska navijačka scena-za koji domaći klub navijate Empty Re: Hrvatska navijačka scena-za koji domaći klub navijate

Postaj by Neu sub vel 13, 2010 4:53 pm

Abbath je napisao/la:navijaci u hrvatskoj - propaliteti. sry ako se netko uvrijedi.
dosta njih i je. al prije bi rekla da su huligani
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Hrvatska navijačka scena-za koji domaći klub navijate Empty999 / 999999 / 999Hrvatska navijačka scena-za koji domaći klub navijate Empty

[Vrh] Go down

Hrvatska navijačka scena-za koji domaći klub navijate Empty Re: Hrvatska navijačka scena-za koji domaći klub navijate

Postaj by shakti sub vel 13, 2010 5:16 pm

torcida mi je najviše prirasla srcu. rade sranja, ali puno rjeđe nego bbb-ovci, navijaju kad treba, a i neću zaboravit ono kad se nisu pojavili na utakmici zbog protesta
shakti
shakti
Junior
Junior

Registriran/a : 03.06.2009
Broj postova : 769
Reputacija Reputacija : 61
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Hrvatska navijačka scena-za koji domaći klub navijate Empty0 / 9990 / 999Hrvatska navijačka scena-za koji domaći klub navijate Empty

[Vrh] Go down

Hrvatska navijačka scena-za koji domaći klub navijate Empty Re: Hrvatska navijačka scena-za koji domaći klub navijate

Postaj by tekilinho ned vel 14, 2010 10:19 am

Navijam za Cibaliu,Hajduk i Osijek. Dobre su mi navijačke grupe Ultrasi, Kohorta, Torcida i Bad Blue Boysi nisu loši samo da ne rade sranja u Europi. Ne kuže da štete samo svome klubu i nikom drugom
tekilinho
tekilinho
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 1024
Reputacija Reputacija : 42
Godina imam : 28
Započeo/la tema :
Hrvatska navijačka scena-za koji domaći klub navijate Empty19 / 99919 / 999Hrvatska navijačka scena-za koji domaći klub navijate Empty

[Vrh] Go down

Hrvatska navijačka scena-za koji domaći klub navijate Empty Re: Hrvatska navijačka scena-za koji domaći klub navijate

Postaj by GUSTI pon vel 15, 2010 6:45 pm

BBB su najbolji.
GUSTI
GUSTI
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 23.09.2009
Broj postova : 1332
Reputacija Reputacija : 131
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Hrvatska navijačka scena-za koji domaći klub navijate Empty21 / 99921 / 999Hrvatska navijačka scena-za koji domaći klub navijate Empty

[Vrh] Go down

Hrvatska navijačka scena-za koji domaći klub navijate Empty Re: Hrvatska navijačka scena-za koji domaći klub navijate

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.