Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dal signalizirate ostalim vozačima da ih vreba policija s radarom?

+9
scorpio57
THUNDER_DINIX
soprano
Neu
stitch
Hate
eva kant
Mass
tanuki
13 posters

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

Go down

Dal signalizirate ostalim  vozačima  da ih  vreba  policija s  radarom? - Page 3 Empty Re: Dal signalizirate ostalim vozačima da ih vreba policija s radarom?

Postaj by Teo uto tra 05, 2011 9:08 am

ja nikom ne signaliziram ništa kad vozim imaju znakove pa nek voze koliko piše da je dozvoljeno
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Dal signalizirate ostalim  vozačima  da ih  vreba  policija s  radarom? - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Dal signalizirate ostalim  vozačima  da ih  vreba  policija s  radarom? - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Dal signalizirate ostalim  vozačima  da ih  vreba  policija s  radarom? - Page 3 Empty Re: Dal signalizirate ostalim vozačima da ih vreba policija s radarom?

Postaj by pustinja uto tra 05, 2011 9:12 am

Uvijek i kad ima i kad nema policije, nekak imam osječaj da time smirujem promet
pustinja
pustinja
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 27.01.2010
Broj postova : 2596
Reputacija Reputacija : 386
Započeo/la tema :
Dal signalizirate ostalim  vozačima  da ih  vreba  policija s  radarom? - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Dal signalizirate ostalim  vozačima  da ih  vreba  policija s  radarom? - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Dal signalizirate ostalim  vozačima  da ih  vreba  policija s  radarom? - Page 3 Empty Re: Dal signalizirate ostalim vozačima da ih vreba policija s radarom?

Postaj by Gost uto tra 05, 2011 9:15 am

pustinja je napisao/la:Ja kad se vozim ako vidim da bedak divlja po cesti mu poblendam iako nema murije , baš me veseli vidjeti mu upaljena štop svijetla u retrovizoru Laughing

hihih

i ja ću tako Very Happy
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dal signalizirate ostalim  vozačima  da ih  vreba  policija s  radarom? - Page 3 Empty Re: Dal signalizirate ostalim vozačima da ih vreba policija s radarom?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.