Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kad zaustavi policija zbog prekoračenja dozvoljene brzine + policija prima mito

+11
Rower
tanuki
eva kant
rider331
balkanez
RobinUd
Amyicha
damfisk
zbracun
Iron Man
Neu
15 posters

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

Kad zaustavi policija zbog prekoračenja dozvoljene brzine + policija prima mito Empty Kad zaustavi policija zbog prekoračenja dozvoljene brzine + policija prima mito

Postaj by Neu pon lip 11, 2012 1:18 pm

Kad zaustavi policija zbog prekoračenja dozvoljene brzine + policija prima mito

Jeste li ikad davali mito policiji da vam ne napiše kaznu? Što mislite o tome?
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Kad zaustavi policija zbog prekoračenja dozvoljene brzine + policija prima mito Empty999 / 999999 / 999Kad zaustavi policija zbog prekoračenja dozvoljene brzine + policija prima mito Empty

[Vrh] Go down

Kad zaustavi policija zbog prekoračenja dozvoljene brzine + policija prima mito Empty Re: Kad zaustavi policija zbog prekoračenja dozvoljene brzine + policija prima mito

Postaj by Iron Man pon lip 11, 2012 2:15 pm

U BIH me policija često zaustavlja i svaki put im dadnem mito, u Hrvatskoj me još nisu zaustavili pa nisam ni pokušavao...
Iron Man
Iron Man
Moderator foruma Ajron
(CloneBuster, Pipica, Sitni)
Moderator foruma Ajron   (CloneBuster, Pipica, Sitni)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 16211
Reputacija Reputacija : 1608
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Kad zaustavi policija zbog prekoračenja dozvoljene brzine + policija prima mito Empty336 / 999336 / 999Kad zaustavi policija zbog prekoračenja dozvoljene brzine + policija prima mito Empty

[Vrh] Go down

Kad zaustavi policija zbog prekoračenja dozvoljene brzine + policija prima mito Empty Re: Kad zaustavi policija zbog prekoračenja dozvoljene brzine + policija prima mito

Postaj by zbracun pon lip 11, 2012 3:28 pm

Mislim da bi mito bila relativna stvar. A ko zaustavi nekog buržuja koji mu ponudi novac, onda bi to bilo mito, ali ak zaustavi nekog siročića koji nema novaca, onda bi to bilo ljudsko pomaganje, jer takav nema novaca za platit skupu kaznu, pa mu se može zaračunat neka jeftinija kazna.
Na taj način sam i ja prošao jednom ili dvaput, a jednom su dečki bili tolko fer, da su mi rekli nek odem u obližnju birtiju i za njih naručim coca cole, pa kad dođu da si popiju. Eto, to se nebi moglo nazvat mitom.
zbracun
zbracun
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 29.12.2011
Broj postova : 2526
Reputacija Reputacija : 662
Godina imam : 69
Započeo/la tema :
Kad zaustavi policija zbog prekoračenja dozvoljene brzine + policija prima mito Empty3 / 9993 / 999Kad zaustavi policija zbog prekoračenja dozvoljene brzine + policija prima mito Empty

[Vrh] Go down

Kad zaustavi policija zbog prekoračenja dozvoljene brzine + policija prima mito Empty Re: Kad zaustavi policija zbog prekoračenja dozvoljene brzine + policija prima mito

Postaj by damfisk uto lip 12, 2012 3:59 pm

Da, to bi se također moglo nazvat mitom. Jer ti nudiš, a policajac uzima, novac kako bi policajac postupio protivno zakonu.

Ako si "siročić koji nema novaca", onda to lijepo reci sudu, pa će ti sud umanjit kaznu.

Policajac nema, niti je ikada imao, zakonsko pravo i ovlaštenje umanjivati nekome kaznu zbog slabijeg imovinskog stanja.

Kužiš?
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Kad zaustavi policija zbog prekoračenja dozvoljene brzine + policija prima mito Empty0 / 9990 / 999Kad zaustavi policija zbog prekoračenja dozvoljene brzine + policija prima mito Empty

[Vrh] Go down

Kad zaustavi policija zbog prekoračenja dozvoljene brzine + policija prima mito Empty Re: Kad zaustavi policija zbog prekoračenja dozvoljene brzine + policija prima mito

Postaj by Neu uto lip 12, 2012 4:44 pm

Mi smo tutnili miliciji za cugu, cca 100 kn, u Bosni, zaustavili nas jer se moglo vozit 50 a mi vozili 70 i sad oni nas zaustavili, kao pisat će kaznu 500 kn, ma kakva kazna, jel' se da nešto dogovorit, da vas počastimo, mito? ma nije mito, za cugu. može kaže drot. i eto...
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Kad zaustavi policija zbog prekoračenja dozvoljene brzine + policija prima mito Empty999 / 999999 / 999Kad zaustavi policija zbog prekoračenja dozvoljene brzine + policija prima mito Empty

[Vrh] Go down

Kad zaustavi policija zbog prekoračenja dozvoljene brzine + policija prima mito Empty Re: Kad zaustavi policija zbog prekoračenja dozvoljene brzine + policija prima mito

Postaj by zbracun sri lip 13, 2012 12:01 pm

damfisk je napisao/la:Da, to bi se također moglo nazvat mitom. Jer ti nudiš, a policajac uzima, novac kako bi policajac postupio protivno zakonu.

Ako si "siročić koji nema novaca", onda to lijepo reci sudu, pa će ti sud umanjit kaznu.

Policajac nema, niti je ikada imao, zakonsko pravo i ovlaštenje umanjivati nekome kaznu zbog slabijeg imovinskog stanja.

Kužiš?

Joj, ti gledaš samo čisto u pravnom smislu. Ali koji puta treba bit i čovijek. A da bi sud umanjio kaznu, treba uložit neka sredstva (ako ništa drugo, za prijevoz do tog suda), šta se baš i ne događe često, tako da se više isplati platit, i gotovo. Ovi na sudu nemaju apsolutno nikakve ljudske osjećaje, prije će ih imat neki policajac.
zbracun
zbracun
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 29.12.2011
Broj postova : 2526
Reputacija Reputacija : 662
Godina imam : 69
Započeo/la tema :
Kad zaustavi policija zbog prekoračenja dozvoljene brzine + policija prima mito Empty3 / 9993 / 999Kad zaustavi policija zbog prekoračenja dozvoljene brzine + policija prima mito Empty

[Vrh] Go down

Kad zaustavi policija zbog prekoračenja dozvoljene brzine + policija prima mito Empty Re: Kad zaustavi policija zbog prekoračenja dozvoljene brzine + policija prima mito

Postaj by Neu sri srp 04, 2012 6:02 pm

Kad zaustavi policija zbog prekoračenja dozvoljene brzine + policija prima mito 52944410
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Kad zaustavi policija zbog prekoračenja dozvoljene brzine + policija prima mito Empty999 / 999999 / 999Kad zaustavi policija zbog prekoračenja dozvoljene brzine + policija prima mito Empty

[Vrh] Go down

Kad zaustavi policija zbog prekoračenja dozvoljene brzine + policija prima mito Empty Re: Kad zaustavi policija zbog prekoračenja dozvoljene brzine + policija prima mito

Postaj by Amyicha sub lis 10, 2015 2:47 am

doista mnogi primaju mito, no ima ih onih i kojima se kaže par lijepih riječi i oproste tu kaznu, pa onda ili samo puste ili samo napišu onu neku usmenu kaznu ili što već uglavnom kao godinu dana ne smije biti niti jedan prekršaj u prometu. nemam neko mišljenje o tom mitu, šta ja znam, meni je iskreno svejedno
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 29
Započeo/la tema :
Kad zaustavi policija zbog prekoračenja dozvoljene brzine + policija prima mito Empty113 / 999113 / 999Kad zaustavi policija zbog prekoračenja dozvoljene brzine + policija prima mito Empty

[Vrh] Go down

Kad zaustavi policija zbog prekoračenja dozvoljene brzine + policija prima mito Empty Re: Kad zaustavi policija zbog prekoračenja dozvoljene brzine + policija prima mito

Postaj by RobinUd sub lis 10, 2015 11:28 pm

Na svoju sramotu, moram priznati, jednom sam jednom policajcu dao sto kuna...
Protiv mita i korupcije se covjek mora boriti na nacin, da najprije pocne od sebe.
Dogadjaj je bio zanimljiv, pa cu ga opisati.

Bilo je to i jednom selu u Baranji.
Zaustavio me policajac, stajao je na drugoj strani ceste, i komandira mi da se dovezem do njega. Ja sam uredno da o desni zmigavac, i stao na svojoj desnoj strani ceste. Malo narajcan, pita on mene, zasto nisam presao tamo, kamo me je on komandirao. Zato jer ne zelim, rekoh.
Zaustavili ste me, ja sam stao, izvolite. Onda je bio vise zbunjen, nego narajcan.
Kazem ja njemu, ja ne zelim ovdje stajati, tu je opasno.
(Stvarno sam vidio jednom, kad je policija zaustavila auto, i na njih je naletio drugi, i ubio obadva policajca.)
Ja se maknem na jedan most, on zamnom.
Zasto ste sami, pitam ja njega.
Nije uobicajeno da u ophodnji, kontroli prometa, nocu, ide samo jedan policajac (osim na motoru).
Pa znate, kolege su na bolovanju, sef nas je potjerao "na teren".

Na kraju smo se sprijateljili, kaze on, necu naplatiti kaznu, ostati ce na opomeni.
Dobro, kazem ja... pazite sad, ovdje sam nasao pokraj vaseg auta sto kuna. To nije moje, steta da vjetar odnese.
Ne...ne, ne zelim ja to, kaze on.
Molim ??
To nije moj novac, rekoh, to sam ovdje nasao, cinite s tim sta zelite.

(Usprkos prijateljskom zavrsetku, moglo bi njemu ipak pasti na pamet, "prilijepiti" mi prijavu zbog mita.)
RobinUd
RobinUd
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.01.2009
Broj postova : 1799
Reputacija Reputacija : 195
Godina imam : 71
Započeo/la tema :
Kad zaustavi policija zbog prekoračenja dozvoljene brzine + policija prima mito Empty0 / 9990 / 999Kad zaustavi policija zbog prekoračenja dozvoljene brzine + policija prima mito Empty

[Vrh] Go down

Kad zaustavi policija zbog prekoračenja dozvoljene brzine + policija prima mito Empty Re: Kad zaustavi policija zbog prekoračenja dozvoljene brzine + policija prima mito

Postaj by balkanez pon lis 12, 2015 6:08 am

Neu je napisao/la:Kad zaustavi policija zbog prekoračenja dozvoljene brzine + policija prima mito

Jeste li ikad davali mito policiji da vam ne napiše kaznu? Što mislite o tome?

Evo, ovo ljeto me zaustavio na moru radi prekoracenja, i fino covjeku kazem : Jesam, da, prekoracio sam, prekrsio sam zakon, dal se slazem sa ogranicenjem 50 na ravnoj cesti bez zive duse i kuca ne, dal sam vozio puno brze jesam, i ok, daj radje da tih pola kazne sto cu dat drzavi dam tebi kao osobi jer kaznu moram platiti iovako ionako, onda bolje da te pare dam covjeku koji ima pisljivu placu nego drzavi ciji politicari ce koristiti te pare kao i svake da sebi poboljsaju zivot... i covjek mi odgovori : vrlo rado al ne mogu nazalost i napise mi kaznu.

E sad ,kaj se mene tice mito kao glupa rijec koju su nametnuli politicari da si ljudi nebi davali pare nego da sve ide njima je glupost nista vise. Kaj se tice prekoracenja brzine tad sam ju prekoracio, poslje toga sam ju prekoracio i uvijek cu ju prekoracit jer nema smisla za takve ceste. Kaj se tice ulica u gradu se drzim ogranicenja radi klinaca itd, ali vani na otvorenom ne. I sad, dal ima murjaka koji jesu normalni ima, radim kao vozac i upoznao sam mnoge, a ima i onih koji se sljepo drze zakona, a jbga.
balkanez
balkanez
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 25.05.2015
Broj postova : 244
Reputacija Reputacija : 10
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Kad zaustavi policija zbog prekoračenja dozvoljene brzine + policija prima mito Empty0 / 9990 / 999Kad zaustavi policija zbog prekoračenja dozvoljene brzine + policija prima mito Empty

[Vrh] Go down

Kad zaustavi policija zbog prekoračenja dozvoljene brzine + policija prima mito Empty Re: Kad zaustavi policija zbog prekoračenja dozvoljene brzine + policija prima mito

Postaj by rider331 pon lis 12, 2015 9:23 am

Jednom prilikom kad sam se vračao iz Zagreba u Zadar imao glupariju. Negdje iza tunela mala kapela sam primjetio da je iza mene  mondeo crni. Vozio sam se 130 na sat. Kako bi ja preticao i on bi. Usporio sam na 100 na sat, on me ne bi prestigao. Neka dva tipa u autu, nisam dobro vidio. Uglavnom cijelo vrijeme za mnom je išao mondeo. Pomalo nervozan već na izlazu tunela sveti rok odlučim mu pobjeći i stisnem gas i vozim se 210 na sat prema mostu maslenica. Crni mondeo me prati bez problema, nakon 2 minute se izbaci u lijevu i stigne me. Ubaci se ispred mene i piše mu na zadnjem staklu policija paratite nas... mislim si... a daj.. nije fer... toliko dugo idu za mnom.. kao da su čekali da me slomi.
I ništa vozim se ja za njima. Skrenu oni na tifon i ja za njima.
Da dam vozačku i prometnu i da izađem iz vozila. Daj osobnu.
Znate li vi koliko ste vozili brzo pita policajac. Reko znam da... vozio sam se preko 200 na sat. Znate li vi da vam je za to kazna 2000 kn 4 boda i 3 mj bez vozačke. Reko ja.. sad znam...
A zašto ste tako brzo vozili. Reko mislio sam da me pratite i da ste mi prijetnja pa sam htio pobjeći.
on me pogleda i ne vjeruje, da odem do mondea i sjednem na suvozačko mjesto. Vozač mondea u havajskoj košulji sa osmijehom od uha do uha kaže sjedi momak. Pogledaj ekran, ja pogledam kad ono video mog auta onako sa zadnje strane i ispod piše 208 na sat... reko.. super... i onda sam ja njima ispričao što se meni taj vikend sve desilo.
Na kraju sam bio pušten sa 500 kn kazne da sam pričao na mob... dao sam im 50 eura za marendu.. nisu htjeli uzet pa sam im bacio na zadnje sjedište i otišao.

Inače nemam volje natezati se sa njima, znam da se ne smiju oni zafrkavati sa tim mitima. Ako sam krv kriv sam štaš.

rider331
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 06.07.2009
Broj postova : 3626
Reputacija Reputacija : 314
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Kad zaustavi policija zbog prekoračenja dozvoljene brzine + policija prima mito Empty0 / 9990 / 999Kad zaustavi policija zbog prekoračenja dozvoljene brzine + policija prima mito Empty

[Vrh] Go down

Kad zaustavi policija zbog prekoračenja dozvoljene brzine + policija prima mito Empty Re: Kad zaustavi policija zbog prekoračenja dozvoljene brzine + policija prima mito

Postaj by damfisk pon lis 12, 2015 9:36 am

balkanez je napisao/la:
Evo, ovo ljeto me zaustavio na moru radi prekoracenja, i fino covjeku kazem : Jesam, da, prekoracio sam, prekrsio sam zakon, dal se slazem sa ogranicenjem 50 na ravnoj cesti bez zive duse i kuca ne, dal sam vozio puno brze jesam, i ok, daj radje da tih pola kazne sto cu dat drzavi dam tebi kao osobi jer kaznu moram platiti iovako ionako, onda bolje da te pare dam covjeku koji ima pisljivu placu nego drzavi ciji politicari ce koristiti te pare kao i svake da sebi poboljsaju zivot... i covjek mi odgovori : vrlo rado al ne mogu nazalost i napise mi kaznu.

E sad ,kaj se mene tice mito kao glupa rijec koju su nametnuli politicari da si ljudi nebi davali pare nego da sve ide njima je glupost nista vise. Kaj se tice prekoracenja brzine tad sam ju prekoracio, poslje toga sam ju prekoracio i uvijek cu ju prekoracit jer nema smisla za takve ceste. Kaj se tice ulica u gradu se drzim ogranicenja radi klinaca itd, ali vani na otvorenom ne. I sad, dal ima murjaka koji jesu normalni ima, radim kao vozac i upoznao sam mnoge, a ima i onih koji se sljepo drze zakona, a jbga.


Drugim riječima, Ivo Sanader je optužen i nalazi se u pritvoru zbog "glupe riječi koju su nametnuli političari" pa bi ga, shodno tome, trebalo ostavit na miru jer on, u biti, ništa loše nije ni napravio jer "mito" u stvari ne postoji nego je to "glupa riječ koju su nametnuli političari"?

Jel' vidiš sad koliki si ti neuki, neobrazovani, primitivni, sirovi i zadrti kreten?
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Kad zaustavi policija zbog prekoračenja dozvoljene brzine + policija prima mito Empty0 / 9990 / 999Kad zaustavi policija zbog prekoračenja dozvoljene brzine + policija prima mito Empty

[Vrh] Go down

Kad zaustavi policija zbog prekoračenja dozvoljene brzine + policija prima mito Empty Re: Kad zaustavi policija zbog prekoračenja dozvoljene brzine + policija prima mito

Postaj by balkanez pon lis 12, 2015 10:06 am

Rider, imao si srece kaj si naletio na normalne ljude smajlić
balkanez
balkanez
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 25.05.2015
Broj postova : 244
Reputacija Reputacija : 10
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Kad zaustavi policija zbog prekoračenja dozvoljene brzine + policija prima mito Empty0 / 9990 / 999Kad zaustavi policija zbog prekoračenja dozvoljene brzine + policija prima mito Empty

[Vrh] Go down

Kad zaustavi policija zbog prekoračenja dozvoljene brzine + policija prima mito Empty Re: Kad zaustavi policija zbog prekoračenja dozvoljene brzine + policija prima mito

Postaj by eva kant pon lis 12, 2015 2:38 pm

nikad nisam dala mito, niti sam to pokušala..ja se uvijek pokušam izvući na šarm..a najčešće i upali..Very Happy
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 23
Započeo/la tema :
Kad zaustavi policija zbog prekoračenja dozvoljene brzine + policija prima mito Empty92 / 99992 / 999Kad zaustavi policija zbog prekoračenja dozvoljene brzine + policija prima mito Empty

[Vrh] Go down

Kad zaustavi policija zbog prekoračenja dozvoljene brzine + policija prima mito Empty Re: Kad zaustavi policija zbog prekoračenja dozvoljene brzine + policija prima mito

Postaj by tanuki pon lis 12, 2015 5:09 pm

Pa eto, policija će u buduće imati kamere!
sve vas vidi veliki brat Wink
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Kad zaustavi policija zbog prekoračenja dozvoljene brzine + policija prima mito Empty700 / 999700 / 999Kad zaustavi policija zbog prekoračenja dozvoljene brzine + policija prima mito Empty

[Vrh] Go down

Kad zaustavi policija zbog prekoračenja dozvoljene brzine + policija prima mito Empty Re: Kad zaustavi policija zbog prekoračenja dozvoljene brzine + policija prima mito

Postaj by Rower pon lis 12, 2015 5:20 pm

Nit sam što prekoračio nit su me zaustavljali.
Vozim korektno i ne volim vozit, samo kad moram.
Da me zaustave, ne vjerujem da bih nudio mito, nisam ja za to.
Rower
Rower
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 27.04.2015
Broj postova : 1366
Reputacija Reputacija : 83
Godina imam : 34
Započeo/la tema :
Kad zaustavi policija zbog prekoračenja dozvoljene brzine + policija prima mito Empty0 / 9990 / 999Kad zaustavi policija zbog prekoračenja dozvoljene brzine + policija prima mito Empty

[Vrh] Go down

Kad zaustavi policija zbog prekoračenja dozvoljene brzine + policija prima mito Empty Re: Kad zaustavi policija zbog prekoračenja dozvoljene brzine + policija prima mito

Postaj by tanuki pon lis 12, 2015 7:23 pm

dobar vozač nastoji sigurno doći od točke a do točke b i naravno da pri tom zanemaruje stupidna ograničenja na nekim dionicama, a upravo na tim dionicama vreba saobraćajna policija, ne u interesu sigurnosti prometa i sudionika, već u interesu popunjavanja budžeta države!
ako vas uhvate, moja je preporuka da se žalite, jer u pravilu koriste nekalibrirane uređaje, nemaju sigurnog dokaza dali je zabilježena brzina vaša ili auta koji je prošao prije vas ,a nisu ga uspjeli zaustaviti!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Kad zaustavi policija zbog prekoračenja dozvoljene brzine + policija prima mito Empty700 / 999700 / 999Kad zaustavi policija zbog prekoračenja dozvoljene brzine + policija prima mito Empty

[Vrh] Go down

Kad zaustavi policija zbog prekoračenja dozvoljene brzine + policija prima mito Empty Re: Kad zaustavi policija zbog prekoračenja dozvoljene brzine + policija prima mito

Postaj by histrion sri lis 28, 2015 10:21 am

U Sloveniji i Hrvatskoj već godinama nisam platio kaznu ... u Bosni i Srbiji me zaustave svaki drugi dan. I svaki put mi naprte nekakav prekršaj.
Pet Eura i vozim dalje.

p.s. - najbolji prekršaj za kojeg sam platio (u Bosni) bio je: vozili ste prebrzo kroz nepregledan zavoj. Suvišno je napisati da nisu imali radar.
histrion
histrion
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.02.2013
Broj postova : 2392
Reputacija Reputacija : 473
Godina imam : 60
Započeo/la tema :
Kad zaustavi policija zbog prekoračenja dozvoljene brzine + policija prima mito Empty0 / 9990 / 999Kad zaustavi policija zbog prekoračenja dozvoljene brzine + policija prima mito Empty

[Vrh] Go down

Kad zaustavi policija zbog prekoračenja dozvoljene brzine + policija prima mito Empty Re: Kad zaustavi policija zbog prekoračenja dozvoljene brzine + policija prima mito

Postaj by Mihovil sri lis 28, 2015 5:41 pm

histrion je napisao/la:... u Bosni i Srbiji me zaustave svaki drugi dan. I svaki put mi naprte nekakav prekršaj.
Pet Eura i vozim dalje.

Ili 10 markica Very Happy
Mihovil
Mihovil
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 08.02.2014
Broj postova : 2145
Reputacija Reputacija : 204
Godina imam : 48
Započeo/la tema :
Kad zaustavi policija zbog prekoračenja dozvoljene brzine + policija prima mito Empty37 / 99937 / 999Kad zaustavi policija zbog prekoračenja dozvoljene brzine + policija prima mito Empty

[Vrh] Go down

Kad zaustavi policija zbog prekoračenja dozvoljene brzine + policija prima mito Empty Re: Kad zaustavi policija zbog prekoračenja dozvoljene brzine + policija prima mito

Postaj by Gabriel sri lis 28, 2015 9:53 pm

eva kant je napisao/la:nikad nisam dala mito, niti sam to pokušala..ja se uvijek pokušam izvući na šarm..a najčešće i upali..Very Happy
da sam policajac ja bih te svaki dan zaustavljao kad god bih imao priliku Very Happy
Gabriel
Gabriel
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.09.2013
Broj postova : 2398
Reputacija Reputacija : 639
Započeo/la tema :
Kad zaustavi policija zbog prekoračenja dozvoljene brzine + policija prima mito Empty0 / 9990 / 999Kad zaustavi policija zbog prekoračenja dozvoljene brzine + policija prima mito Empty

[Vrh] Go down

Kad zaustavi policija zbog prekoračenja dozvoljene brzine + policija prima mito Empty Re: Kad zaustavi policija zbog prekoračenja dozvoljene brzine + policija prima mito

Postaj by Mihovil sri lis 28, 2015 9:55 pm

A ako zaustavljena zemska osoba cuje neki cudan zvuk to je drugu policajcu ispao kukuruz Very Happy
Mihovil
Mihovil
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 08.02.2014
Broj postova : 2145
Reputacija Reputacija : 204
Godina imam : 48
Započeo/la tema :
Kad zaustavi policija zbog prekoračenja dozvoljene brzine + policija prima mito Empty37 / 99937 / 999Kad zaustavi policija zbog prekoračenja dozvoljene brzine + policija prima mito Empty

[Vrh] Go down

Kad zaustavi policija zbog prekoračenja dozvoljene brzine + policija prima mito Empty Re: Kad zaustavi policija zbog prekoračenja dozvoljene brzine + policija prima mito

Postaj by Gabriel sri lis 28, 2015 10:02 pm

naj gora stvar je kad te milicija zaustavi nakon što su pustili žensu osobu...zbog šarma, onda si jebo čvorka i za sebe i za nju Very Happy
Gabriel
Gabriel
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.09.2013
Broj postova : 2398
Reputacija Reputacija : 639
Započeo/la tema :
Kad zaustavi policija zbog prekoračenja dozvoljene brzine + policija prima mito Empty0 / 9990 / 999Kad zaustavi policija zbog prekoračenja dozvoljene brzine + policija prima mito Empty

[Vrh] Go down

Kad zaustavi policija zbog prekoračenja dozvoljene brzine + policija prima mito Empty Re: Kad zaustavi policija zbog prekoračenja dozvoljene brzine + policija prima mito

Postaj by eva kant sri lis 28, 2015 10:30 pm

Gabriel je napisao/la:
da sam policajac ja bih te svaki dan zaustavljao kad god bih imao priliku Very Happy

ne bi mi valjda kaznu naplatio? nap eto

meni prijateljica zna reći da mene pomorska policija namjerno zaustavlja kad me vide na jetu, samo da bi malo spikali sa mnom.. plese
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 23
Započeo/la tema :
Kad zaustavi policija zbog prekoračenja dozvoljene brzine + policija prima mito Empty92 / 99992 / 999Kad zaustavi policija zbog prekoračenja dozvoljene brzine + policija prima mito Empty

[Vrh] Go down

Kad zaustavi policija zbog prekoračenja dozvoljene brzine + policija prima mito Empty Re: Kad zaustavi policija zbog prekoračenja dozvoljene brzine + policija prima mito

Postaj by Gabriel sri lis 28, 2015 11:00 pm

eva kant je napisao/la:

ne bi mi valjda kaznu naplatio? nap eto
to nisam rekao mn
eva kant je napisao/la:meni prijateljica zna reći da mene pomorska policija namjerno zaustavlja kad me vide na jetu, samo da bi malo spikali sa mnom.. plese
a žena zna, a znaš i ti samo se praviš da ne znaš Very Happy
Gabriel
Gabriel
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.09.2013
Broj postova : 2398
Reputacija Reputacija : 639
Započeo/la tema :
Kad zaustavi policija zbog prekoračenja dozvoljene brzine + policija prima mito Empty0 / 9990 / 999Kad zaustavi policija zbog prekoračenja dozvoljene brzine + policija prima mito Empty

[Vrh] Go down

Kad zaustavi policija zbog prekoračenja dozvoljene brzine + policija prima mito Empty Re: Kad zaustavi policija zbog prekoračenja dozvoljene brzine + policija prima mito

Postaj by eva kant čet lis 29, 2015 6:38 am

Gabriel je napisao/la:
to nisam rekao  mn

aaaaa..i ti bi samo malo pričao...Very Happy
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 23
Započeo/la tema :
Kad zaustavi policija zbog prekoračenja dozvoljene brzine + policija prima mito Empty92 / 99992 / 999Kad zaustavi policija zbog prekoračenja dozvoljene brzine + policija prima mito Empty

[Vrh] Go down

Kad zaustavi policija zbog prekoračenja dozvoljene brzine + policija prima mito Empty Re: Kad zaustavi policija zbog prekoračenja dozvoljene brzine + policija prima mito

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.