Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Legalizacija prostitucije -za ili protiv?

+30
noemi11
silver fox
nikolina
damfisk
Lenica
Southernman
minutus
HESTIJA__
Teo
suki
Stevo Largo
pustinja
Hate
Ly
m
Sahataba
Amante
Layla
evitaa
Aspro
diabolik.
Apokalipsa
Spirit
tanuki
Neukrotivi pastuh
Prop
eva kant
scorpio57
Hell
Neu
34 posters

Stranica 4 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Legalizacija prostitucije -za ili protiv? - Page 4 Empty Re: Legalizacija prostitucije -za ili protiv?

Postaj by tanuki uto stu 02, 2010 9:58 am

ja sam protiv legalizacije prostitucije smajlić
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Legalizacija prostitucije -za ili protiv? - Page 4 Empty700 / 999700 / 999Legalizacija prostitucije -za ili protiv? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Legalizacija prostitucije -za ili protiv? - Page 4 Empty Re: Legalizacija prostitucije -za ili protiv?

Postaj by m uto stu 02, 2010 10:00 am

am pak zakaj ............

i ovako je ima , niti bi legalizacija povečala , niti smanjila takvu djelatnost , znači delaju tete na crno , siva ekonomija ......

a sa legalizacijom bi i te tete koliko toliko bile sigurne , osigurane ...
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Legalizacija prostitucije -za ili protiv? - Page 4 Empty14 / 99914 / 999Legalizacija prostitucije -za ili protiv? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Legalizacija prostitucije -za ili protiv? - Page 4 Empty Re: Legalizacija prostitucije -za ili protiv?

Postaj by Ly uto stu 02, 2010 10:43 am

Ja sam za. Tko se želi baviti prostitucijom nek se bavi. Kad pogledaš, svaki radnik na ovaj ili onaj način prodaje svoje tijelo (npr. bauštelci jako iscrpljuju svoje tijelo za novac), a neke struke su specijalizirane za zadovoljavanje nagona za jelom, pićem i spavanjem. Pa što onda ne bi bila legalna i struka specijalizirana za zadovoljavanje spolnog nagona? Nagon kao i svaki drugi. Neš ti! Jedini problem je što bi i tamo postojalo izrabljivanje kao što postoji npr. u trgovinama gdje neki ne prijave radnika, zlostavljaju ga, prijete otkazom, ne plaćaju dovoljno ili ne plaćaju uopće...a jbg, toga ima u mnogim profesijama i to je stvar države koja ne sankcionira takve.
Ly
Ly
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 24.10.2009
Broj postova : 3469
Reputacija Reputacija : 475
Godina imam : 64
Započeo/la tema :
Legalizacija prostitucije -za ili protiv? - Page 4 Empty61 / 99961 / 999Legalizacija prostitucije -za ili protiv? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Legalizacija prostitucije -za ili protiv? - Page 4 Empty Re: Legalizacija prostitucije -za ili protiv?

Postaj by m uto stu 02, 2010 10:45 am

e pa to je državni aparat kriv , što ima nekoliko stotina inspektora rada sa 6000 kn plače a niti jedan ne dela kako treba ......
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Legalizacija prostitucije -za ili protiv? - Page 4 Empty14 / 99914 / 999Legalizacija prostitucije -za ili protiv? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Legalizacija prostitucije -za ili protiv? - Page 4 Empty Re: Legalizacija prostitucije -za ili protiv?

Postaj by tanuki uto stu 02, 2010 10:58 am

ne, legalizacija nema kontnuum,
u ex Yu je bila potisnuta i religija i prostitucija!!
U NOVOJ HR 90% PUČANSTVA VJERUJE U ISUSA,
ali ne vjeruje u pičku!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Legalizacija prostitucije -za ili protiv? - Page 4 Empty700 / 999700 / 999Legalizacija prostitucije -za ili protiv? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Legalizacija prostitucije -za ili protiv? - Page 4 Empty Re: Legalizacija prostitucije -za ili protiv?

Postaj by Ly uto stu 02, 2010 11:14 am

Itekako vjeruju u pičku, samo neće priznaju!
Ly
Ly
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 24.10.2009
Broj postova : 3469
Reputacija Reputacija : 475
Godina imam : 64
Započeo/la tema :
Legalizacija prostitucije -za ili protiv? - Page 4 Empty61 / 99961 / 999Legalizacija prostitucije -za ili protiv? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Legalizacija prostitucije -za ili protiv? - Page 4 Empty Re: Legalizacija prostitucije -za ili protiv?

Postaj by m uto stu 02, 2010 11:20 am

pička je ružna riječ za jako lijep , slatko kisel ženski organ ........
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Legalizacija prostitucije -za ili protiv? - Page 4 Empty14 / 99914 / 999Legalizacija prostitucije -za ili protiv? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Legalizacija prostitucije -za ili protiv? - Page 4 Empty Re: Legalizacija prostitucije -za ili protiv?

Postaj by Ly uto stu 09, 2010 8:40 am

Zašto ružna?
Ly
Ly
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 24.10.2009
Broj postova : 3469
Reputacija Reputacija : 475
Godina imam : 64
Započeo/la tema :
Legalizacija prostitucije -za ili protiv? - Page 4 Empty61 / 99961 / 999Legalizacija prostitucije -za ili protiv? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Legalizacija prostitucije -za ili protiv? - Page 4 Empty Re: Legalizacija prostitucije -za ili protiv?

Postaj by Hate uto stu 09, 2010 12:46 pm

hm.... zanimljivo.... ja ipak mislim da bi se proširilo... sve kaj je dostunije
ima i više potražnje..... to je novac zarađen na brzinu.... pretrpit malo -
mnogo njih bi postalo očajno i da je dostupno bilo bi ih puuuno više.... Legalizacija prostitucije -za ili protiv? - Page 4 617517

nikako za legalizaciju -
Hate
Hate
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 25.05.2010
Broj postova : 8686
Reputacija Reputacija : 791
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Legalizacija prostitucije -za ili protiv? - Page 4 Empty245 / 999245 / 999Legalizacija prostitucije -za ili protiv? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Legalizacija prostitucije -za ili protiv? - Page 4 Empty Re: Legalizacija prostitucije -za ili protiv?

Postaj by m uto stu 09, 2010 1:16 pm

ma ja samo za legalizaciju ......
samo da se na neki način zaštite žene , cure koje to delaju ...
koje se bave tim zanatom , pružanjem usluga .......
jel kad bi se dogodila legalizacija , to povlači za sobom i neke zakone, pravilike .......
uvelo bi se reda na to tržište , koje postoji i u kojem se vrti strašna lova .....

a i hr bi imalo koristi u vidu poreza , prireza , zareza , uskličnika u obliku harača ......

ma ne bi se proširilo , bar ja tako mislim ....
jedino što bi se dogodilo je to da bi se sama cijena usluga povečala poradi nameta države ....
jel tko kome brani da se danas bavi sa time na crno , pa pun je oglasnik takvih oglasa .....
a i onaj tko želi takvu uslugu uvijek če je dobiti iako je nelegalno .....
tak da legalizacija ne bi ništa promjenila ....
bar mislim ..... ne mislim da bi se povvečao broj prostitutki , niti da bi se povečao broj korisnika .........

jedino što bi se te žene , cure zaštitile na neki način , imale mirovinsko, zdravstveno ...... itd ...............
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Legalizacija prostitucije -za ili protiv? - Page 4 Empty14 / 99914 / 999Legalizacija prostitucije -za ili protiv? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Legalizacija prostitucije -za ili protiv? - Page 4 Empty Re: Legalizacija prostitucije -za ili protiv?

Postaj by Hate uto stu 09, 2010 3:17 pm

^^ od marihuane bi država imala više koristi pa nisam ni za
tu legalizaciju...

a takve se ne trebaju zaštitit.... Legalizacija prostitucije -za ili protiv? - Page 4 292695
Hate
Hate
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 25.05.2010
Broj postova : 8686
Reputacija Reputacija : 791
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Legalizacija prostitucije -za ili protiv? - Page 4 Empty245 / 999245 / 999Legalizacija prostitucije -za ili protiv? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Legalizacija prostitucije -za ili protiv? - Page 4 Empty Re: Legalizacija prostitucije -za ili protiv?

Postaj by m sri stu 10, 2010 7:42 am

zašto se ne bi trebale zaštititi ..
pa ako se na to gleda kao neki obrt za pružanje usuga ....
ma kakve one bile ....
nije niti meni svaki posao normalan niti bi svaki posao htio , mogao delati ....


a ovo oko travice je pitanje dana , isto kao i sa homo brakovima ....
pitaje dana kad če se moči legalno kupiti i zapaliti pljuga bez straha da bu me kaznili sa 3000 kn poradi jedne pljuge ....
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Legalizacija prostitucije -za ili protiv? - Page 4 Empty14 / 99914 / 999Legalizacija prostitucije -za ili protiv? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Legalizacija prostitucije -za ili protiv? - Page 4 Empty Re: Legalizacija prostitucije -za ili protiv?

Postaj by tanuki sri stu 10, 2010 8:55 am

sve se treba legalizirati i prostitucija, lake i teške droge-
svaki pojedinac bi trebao snositi odgovornost za svoje postupke- a ne da grupica ljudi svima nameće kolektivnu odgovornost, a sami se često izuzimaju!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Legalizacija prostitucije -za ili protiv? - Page 4 Empty700 / 999700 / 999Legalizacija prostitucije -za ili protiv? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Legalizacija prostitucije -za ili protiv? - Page 4 Empty Re: Legalizacija prostitucije -za ili protiv?

Postaj by Ly sri stu 10, 2010 11:04 am

Pa ako se neka hoće kurbovati neka se kurbuje. Zašto joj to zabraniti? Ionako šteti samo sebi (ako uopće šteti). Umjesto prostitucije bi bilo bolje da su npr. neke stranke ilegalne (one koje su naštetile svima prije nego sebi).
Ly
Ly
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 24.10.2009
Broj postova : 3469
Reputacija Reputacija : 475
Godina imam : 64
Započeo/la tema :
Legalizacija prostitucije -za ili protiv? - Page 4 Empty61 / 99961 / 999Legalizacija prostitucije -za ili protiv? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Legalizacija prostitucije -za ili protiv? - Page 4 Empty Re: Legalizacija prostitucije -za ili protiv?

Postaj by Hate sri stu 10, 2010 3:25 pm

^^ baljezgate.... ne živimo u anarhiji Legalizacija prostitucije -za ili protiv? - Page 4 292695
Hate
Hate
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 25.05.2010
Broj postova : 8686
Reputacija Reputacija : 791
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Legalizacija prostitucije -za ili protiv? - Page 4 Empty245 / 999245 / 999Legalizacija prostitucije -za ili protiv? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Legalizacija prostitucije -za ili protiv? - Page 4 Empty Re: Legalizacija prostitucije -za ili protiv?

Postaj by pustinja sri stu 10, 2010 3:34 pm

Za legalizaciju iz više razloga;
- smanjuje se broj trgovine ženama
- država kroz porez ima neku dobit
- kontrola spolnih bolesti jednostavnije se provodi
- lakše i jednostavnije se kontrolira stanje sigurnosti
- nema nezgodnih situacija i pogreški kod izbora
- nema opljačkanih mušterija
- političarima to više neće ići pod kazneno djelo
- crkva će pobenaviti

Trebalo bi legalizirati i marihuanu a tome u prilog ide ...... o tome u nekoj drugoj temi
pustinja
pustinja
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 27.01.2010
Broj postova : 2596
Reputacija Reputacija : 386
Započeo/la tema :
Legalizacija prostitucije -za ili protiv? - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Legalizacija prostitucije -za ili protiv? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Legalizacija prostitucije -za ili protiv? - Page 4 Empty Re: Legalizacija prostitucije -za ili protiv?

Postaj by Hell sri stu 10, 2010 3:35 pm

tanuki je napisao/la:sve se treba legalizirati i prostitucija, lake i teške droge-
svaki pojedinac bi trebao snositi odgovornost za svoje postupke- a ne da grupica ljudi svima nameće kolektivnu odgovornost, a sami se često izuzimaju!

kiša kiša kiša srami se
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Legalizacija prostitucije -za ili protiv? - Page 4 Empty497 / 999497 / 999Legalizacija prostitucije -za ili protiv? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Legalizacija prostitucije -za ili protiv? - Page 4 Empty Re: Legalizacija prostitucije -za ili protiv?

Postaj by Prop sri stu 10, 2010 3:39 pm

Pogotovo lake droge...
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Legalizacija prostitucije -za ili protiv? - Page 4 Empty108 / 999108 / 999Legalizacija prostitucije -za ili protiv? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Legalizacija prostitucije -za ili protiv? - Page 4 Empty Re: Legalizacija prostitucije -za ili protiv?

Postaj by tanuki sri stu 10, 2010 3:41 pm

što bi to uopće značilo: "legalizacija prostitucije" ?
da policajci više nebi smjeli privoditi prostitutke ako na uslugu nije ispostavljen račun i plačen pdv-
dakle više je nebi smjeli privesti što je prostituka, već što je povrijedila porezni zakon!
dali to znači da bi one u "javnim kućama" bile zaštićene, socijalno osigurane?
u hr se legalizacija prostitucije ne može provesti zato što je pravni, policijski i zdravstveni sistem u dreku-i nema suporta za takovu legalizaciju!
to bi i dalje bio posao na crno-
javne kuće bi imale prijavljene samo par prostitutki, a dilali na veliko- kao i dobar dio naših ugostitelja!


to bi i dalje bila
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Legalizacija prostitucije -za ili protiv? - Page 4 Empty700 / 999700 / 999Legalizacija prostitucije -za ili protiv? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Legalizacija prostitucije -za ili protiv? - Page 4 Empty Re: Legalizacija prostitucije -za ili protiv?

Postaj by pustinja sri stu 10, 2010 3:47 pm

A nije to ko kod ugostitelja, oni znaju ostatke sa stola skupit u jednu flašu i eto pive , baš me zanima kak bi to delali ovi u javnim kućama smajlić
pustinja
pustinja
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 27.01.2010
Broj postova : 2596
Reputacija Reputacija : 386
Započeo/la tema :
Legalizacija prostitucije -za ili protiv? - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Legalizacija prostitucije -za ili protiv? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Legalizacija prostitucije -za ili protiv? - Page 4 Empty Re: Legalizacija prostitucije -za ili protiv?

Postaj by tanuki sri stu 10, 2010 3:51 pm

zar nebi bilo logičnije delegalizirati i oružije?
dali vi znate da je posjedovanje oružja oduvijek legalno u hr-
ili vi uopće imate pojma što to znači pojam legalno-
legalno ne znači da svaka budala može imati oružje ( mada ih ima jako puno)
ili da svaki narkoman može kupiti heroin u trafici!
međutim u hrvatskoj legalno znači da je sve bez osobne i društvene odgovornosti-
ako je točenje alkohola zabranjeno za mlađe od 18 g zašto se to i dalje radi?
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Legalizacija prostitucije -za ili protiv? - Page 4 Empty700 / 999700 / 999Legalizacija prostitucije -za ili protiv? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Legalizacija prostitucije -za ili protiv? - Page 4 Empty Re: Legalizacija prostitucije -za ili protiv?

Postaj by pustinja sri stu 10, 2010 4:02 pm

Zato jer nema adekvatne građanske kontrole i swvijesti za poduzeti nešto protiv toga, a i odgovaraš kad namlatiš idiota koji dila drogu, uvjetno te osude dok si rekao keks bez trunke srama.
Koju poruku šaljemo mladima, bolje premlatiti luku rica nego imat joint u džepu jer za premlačivanje dobiješ godinu dana zatvora (ako je najteža posljedica) ali za đoju 2 godine ti ne ginu a ako taj jedan joint podjeliš s pajdašem po sistemu dim ti dim on onda ideš na duže u zatvor jer si postao diler jedan grdi.
pustinja
pustinja
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 27.01.2010
Broj postova : 2596
Reputacija Reputacija : 386
Započeo/la tema :
Legalizacija prostitucije -za ili protiv? - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Legalizacija prostitucije -za ili protiv? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Legalizacija prostitucije -za ili protiv? - Page 4 Empty Re: Legalizacija prostitucije -za ili protiv?

Postaj by Stevo Largo sri stu 10, 2010 8:58 pm

tanuki je napisao/la:zar nebi bilo logičnije delegalizirati i oružije?
dali vi znate da je posjedovanje oružja oduvijek legalno u hr-
ili vi uopće imate pojma što to znači pojam legalno-
legalno ne znači da svaka budala može imati oružje ( mada ih ima jako puno)
ili da svaki narkoman može kupiti heroin u trafici!
međutim u hrvatskoj legalno znači da je sve bez osobne i društvene odgovornosti-
ako je točenje alkohola zabranjeno za mlađe od 18 g zašto se to i dalje radi?


zato šta se može! kavica
Stevo Largo
Stevo Largo
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 15.02.2010
Broj postova : 4115
Reputacija Reputacija : 371
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Legalizacija prostitucije -za ili protiv? - Page 4 Empty20 / 99920 / 999Legalizacija prostitucije -za ili protiv? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Legalizacija prostitucije -za ili protiv? - Page 4 Empty Re: Legalizacija prostitucije -za ili protiv?

Postaj by m čet stu 11, 2010 7:13 am

pustinja je napisao/la:Koju poruku šaljemo mladima, bolje premlatiti luku rica nego imat joint u džepu jer za premlačivanje dobiješ godinu dana zatvora (ako je najteža posljedica) ali za đoju 2 godine ti ne ginu a ako taj jedan joint podjeliš s pajdašem po sistemu dim ti dim on onda ideš na duže u zatvor jer si postao diler jedan grdi.

upravo je tako , još ti naljepe svašta nešto ..........
pa su tako jednom naljepili pošto se dimilo kod njega u stanu , davanje prostora za uživanje opojnih droga , trgovina narkoticima , iako je rečeno da on nije naplatio tu pljugicu nego da ju je poklonio , pa nagovaranje , Laughing ........
pa je tu još bilo i zloupotreba droga , posjedovanje droga .....
i to sve poradi dva grama , mislim da nije bilo više .....
znam da je bilo jako smiješn kad su išli to vagati .......

da ne kažem da su se neki plavci ponašali ko da su par tona uhvatli a ne za tri pljuge , četri .........
i za to dobiiješ oko 5000 kn kazne ........
ili ti daju zatvor uvijetno , ako je neka veča gramaža možeš bez problema dobiti od 1 d o5 godina zatvora .....
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Legalizacija prostitucije -za ili protiv? - Page 4 Empty14 / 99914 / 999Legalizacija prostitucije -za ili protiv? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Legalizacija prostitucije -za ili protiv? - Page 4 Empty Re: Legalizacija prostitucije -za ili protiv?

Postaj by Neu pon lip 04, 2012 9:37 pm

pustinja je napisao/la:Za legalizaciju iz više razloga;
- smanjuje se broj trgovine ženama
- država kroz porez ima neku dobit
- kontrola spolnih bolesti jednostavnije se provodi
- lakše i jednostavnije se kontrolira stanje sigurnosti
- nema nezgodnih situacija i pogreški kod izbora
- nema opljačkanih mušterija
- političarima to više neće ići pod kazneno djelo
- crkva će pobenaviti

Trebalo bi legalizirati i marihuanu a tome u prilog ide ...... o tome u nekoj drugoj temi
da uvijek država ima dobit, dokurca više i s tim. a kako točno ovako ima nezgodnih situacija i pogreški kod izbora?
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Legalizacija prostitucije -za ili protiv? - Page 4 Empty999 / 999999 / 999Legalizacija prostitucije -za ili protiv? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Legalizacija prostitucije -za ili protiv? - Page 4 Empty Re: Legalizacija prostitucije -za ili protiv?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.