Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Legalizacija prostitucije -za ili protiv?

+30
noemi11
silver fox
nikolina
damfisk
Lenica
Southernman
minutus
HESTIJA__
Teo
suki
Stevo Largo
pustinja
Hate
Ly
m
Sahataba
Amante
Layla
evitaa
Aspro
diabolik.
Apokalipsa
Spirit
tanuki
Neukrotivi pastuh
Prop
eva kant
scorpio57
Hell
Neu
34 posters

Stranica 1 / 6. 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Legalizacija prostitucije -za ili protiv? Empty Legalizacija prostitucije -za ili protiv?

Postaj by Neu pon sij 25, 2010 9:52 am

jESTE ZA ILI PROTIV?

Koji su negativni elementi legalizacije a koji pozitivni?


Zadnja promjena: Neu; sub lip 09, 2012 11:33 am; ukupno mijenjano 1 put.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Legalizacija prostitucije -za ili protiv? Empty999 / 999999 / 999Legalizacija prostitucije -za ili protiv? Empty

[Vrh] Go down

Legalizacija prostitucije -za ili protiv? Empty Re: Legalizacija prostitucije -za ili protiv?

Postaj by Hell pon sij 25, 2010 9:54 am

ja sam ZA
zašto?*
Tako će država znati kolko ih ima, i moči će ih organizirati i smanjti.
Plačat če im osiguranje, i lječničko pa ne šire zaraze. Ili bi se trebao uvestiu famozni Švedski model. gdje se ne kaznjava prostitutka nego kljent.
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Legalizacija prostitucije -za ili protiv? Empty497 / 999497 / 999Legalizacija prostitucije -za ili protiv? Empty

[Vrh] Go down

Legalizacija prostitucije -za ili protiv? Empty Re: Legalizacija prostitucije -za ili protiv?

Postaj by scorpio57 pon sij 25, 2010 9:59 am

ZA

zašto-isto mišljlenje kao Hell
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 66
Započeo/la tema :
Legalizacija prostitucije -za ili protiv? Empty65 / 99965 / 999Legalizacija prostitucije -za ili protiv? Empty

[Vrh] Go down

Legalizacija prostitucije -za ili protiv? Empty Re: Legalizacija prostitucije -za ili protiv?

Postaj by eva kant pon sij 25, 2010 10:16 am

Hell je napisao/la:ja sam ZA
zašto?*
Tako će država znati kolko ih ima, i moči će ih organizirati i smanjti.
Plačat če im osiguranje, i lječničko pa ne šire zaraze.
tko će im to plaćati? država? ne budi smiješan.
to bi si tada morale one same plaćati (što je i u redu), kao što bi i plaćale porez i razne takse državi.
no, kao što su pokazala neka istraživanja u zemljama gdje je prostitucija legalizirana, takav zakon često rezultira porastom trgovine ženama i djece iz drugih država, seksualnim zlostavljanje djece, nasiljem nad ženama i organiziranim kriminalom.
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 23
Započeo/la tema :
Legalizacija prostitucije -za ili protiv? Empty92 / 99992 / 999Legalizacija prostitucije -za ili protiv? Empty

[Vrh] Go down

Legalizacija prostitucije -za ili protiv? Empty Re: Legalizacija prostitucije -za ili protiv?

Postaj by Hell pon sij 25, 2010 10:18 am

nebih se složio, skandinavske zemlje su legalizacijom smanjile broj , a i svih ostalih srodnih kriminalnih aktivnosti... prostitucija postaje posao kao i svaki drugi, dio plače ode državi, onda osiguranje..itd.
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Legalizacija prostitucije -za ili protiv? Empty497 / 999497 / 999Legalizacija prostitucije -za ili protiv? Empty

[Vrh] Go down

Legalizacija prostitucije -za ili protiv? Empty Re: Legalizacija prostitucije -za ili protiv?

Postaj by eva kant pon sij 25, 2010 10:23 am

Hell je napisao/la:nebih se složio, skandinavske zemlje su legalizacijom smanjile broj , a i svih ostalih srodnih kriminalnih aktivnosti... .
ako ovdje misliš na onaj švedski model koji si spominjao, onda je valjda jasno zašto se smanjilo.
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 23
Započeo/la tema :
Legalizacija prostitucije -za ili protiv? Empty92 / 99992 / 999Legalizacija prostitucije -za ili protiv? Empty

[Vrh] Go down

Legalizacija prostitucije -za ili protiv? Empty Re: Legalizacija prostitucije -za ili protiv?

Postaj by Prop pon sij 25, 2010 10:34 am

Valjalo bi legalizirati, čisto zato što ne vidim razloga zašto bi prodavanje sexa bilo ilegalno (Riječima sjajnog komičara i filozofa, Georga Carlina "Ako je sex legalan i prodaja je legalna, kako prodaja sexa može biti ilegalna Laughing )...

No nužno je stati na kraj trgovini ženama i njihovom iskorištavanju u seksualne svrhe, a to malo toga ima sa legalizacijom istog...
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Legalizacija prostitucije -za ili protiv? Empty108 / 999108 / 999Legalizacija prostitucije -za ili protiv? Empty

[Vrh] Go down

Legalizacija prostitucije -za ili protiv? Empty Re: Legalizacija prostitucije -za ili protiv?

Postaj by Neukrotivi pastuh pon sij 25, 2010 11:59 am

Svaki posao je častan. Pa i legalna prostitucija.
Neukrotivi pastuh
Neukrotivi pastuh
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 7641
Reputacija Reputacija : 281
Godina imam : 55
Započeo/la tema :
Legalizacija prostitucije -za ili protiv? Empty72 / 99972 / 999Legalizacija prostitucije -za ili protiv? Empty

[Vrh] Go down

Legalizacija prostitucije -za ili protiv? Empty Re: Legalizacija prostitucije -za ili protiv?

Postaj by tanuki pon sij 25, 2010 1:22 pm

ja sam protiv prostitucije,bilo legalne ili ilegalne, ženske ili muške, ali zabranama se ništa ne postiže!
problem je u krščanskom moralu ( opet ja ko papagaj) gdje je seks grijeh!
seks je biološka potreba za muškarce i žene!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Legalizacija prostitucije -za ili protiv? Empty700 / 999700 / 999Legalizacija prostitucije -za ili protiv? Empty

[Vrh] Go down

Legalizacija prostitucije -za ili protiv? Empty Re: Legalizacija prostitucije -za ili protiv?

Postaj by scorpio57 pon sij 25, 2010 1:36 pm

zašto si protiv ako sex ni grijeh-i u Bibliji ima žena znamo koja za koju je Isus
rekao...tko nije zgriješio neka prvi baci kamen-znamo ishod.
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 66
Započeo/la tema :
Legalizacija prostitucije -za ili protiv? Empty65 / 99965 / 999Legalizacija prostitucije -za ili protiv? Empty

[Vrh] Go down

Legalizacija prostitucije -za ili protiv? Empty Re: Legalizacija prostitucije -za ili protiv?

Postaj by eva kant pon sij 25, 2010 1:38 pm

tanuki je napisao/la:
problem je u krščanskom moralu ( opet ja ko papagaj) gdje je seks grijeh!
seks je biološka potreba za muškarce i žene!
nije u tome problem.
tja, neki ljudi ili ne mogu tako lako doći do seksa ili imaju veće apetite i razne perverzne sklonosti koje ne mogu na drugačiji način iživjeti, osim da za to plate.
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 23
Započeo/la tema :
Legalizacija prostitucije -za ili protiv? Empty92 / 99992 / 999Legalizacija prostitucije -za ili protiv? Empty

[Vrh] Go down

Legalizacija prostitucije -za ili protiv? Empty Re: Legalizacija prostitucije -za ili protiv?

Postaj by tanuki pon sij 25, 2010 1:46 pm

tja, neki ljudi ili ne mogu tako lako doći do seksa ili imaju veće apetite i razne perverzne sklonosti koje ne mogu na drugačiji način iživjeti, osim da za to plate.[/quote]
hm- a što je to perverzija?
možda falacio ili kunulingus-
ništa nije perverzija, ako oboje partnera uživaju u tom!
međutim prostitucija se uopće ne svodi na nekakve perverzije, već u pravilu na bazični seks koji nije zadovoljen u normalnim odnosima,
ali bez obzira nasve, ja sam protiv plačanja seksualnih usluga!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Legalizacija prostitucije -za ili protiv? Empty700 / 999700 / 999Legalizacija prostitucije -za ili protiv? Empty

[Vrh] Go down

Legalizacija prostitucije -za ili protiv? Empty Re: Legalizacija prostitucije -za ili protiv?

Postaj by eva kant pon sij 25, 2010 1:50 pm

pa možda je problem baš taj što netko ne može naći partnera za zajedničko uživanje. Very Happy

ništa u životu nije besplatno, tanuki. sve ima svoju cijenu, koja ne mora uvijek biti izražena u novcu. Very Happy
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 23
Započeo/la tema :
Legalizacija prostitucije -za ili protiv? Empty92 / 99992 / 999Legalizacija prostitucije -za ili protiv? Empty

[Vrh] Go down

Legalizacija prostitucije -za ili protiv? Empty Re: Legalizacija prostitucije -za ili protiv?

Postaj by tanuki pon sij 25, 2010 2:02 pm

pa možda je problem baš taj što netko ne može naći partnera za zajedničko uživanje. Very Happy
problem je u tome što bi se po krščanskom modalitetu trebalo ući u brak bez iskustva-
a onda kad se shvati da nema kompatibilnosti, idemo tražiti nešto sa strana!
i najgore je što to sve funkcionira-
katolički popovi imaju domačice,
muškarci iz bračne zajednice odlaze u bordele- i dobjaju oprost grijeha-
žene traže ljubavnike(oprost malo teže- ali za dobar seks, jebeš oprost)
ali moral se danas totalno promjenio-
ući u bračnu zajednicu nevin, to je teško vjerojatno!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Legalizacija prostitucije -za ili protiv? Empty700 / 999700 / 999Legalizacija prostitucije -za ili protiv? Empty

[Vrh] Go down

Legalizacija prostitucije -za ili protiv? Empty Re: Legalizacija prostitucije -za ili protiv?

Postaj by eva kant pon sij 25, 2010 2:05 pm

tanuki je napisao/la:
problem je u tome što bi se po krščanskom modalitetu trebalo ući u brak bez iskustva-
ali je jako malo takvih koji zaista nemaju baš nikakvog iskustva prije braka.


Zadnja promjena: eva kant; pon sij 25, 2010 2:06 pm; ukupno mijenjano 1 put.
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 23
Započeo/la tema :
Legalizacija prostitucije -za ili protiv? Empty92 / 99992 / 999Legalizacija prostitucije -za ili protiv? Empty

[Vrh] Go down

Legalizacija prostitucije -za ili protiv? Empty Re: Legalizacija prostitucije -za ili protiv?

Postaj by Prop pon sij 25, 2010 2:05 pm

tanuki je napisao/la:
ali bez obzira nasve, ja sam protiv plačanja seksualnih usluga!

Ako žena nudi, muškarac plaća, svi zadovoljni, zašto si ti protiv toga?! Legalizacija prostitucije -za ili protiv? 51153
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Legalizacija prostitucije -za ili protiv? Empty108 / 999108 / 999Legalizacija prostitucije -za ili protiv? Empty

[Vrh] Go down

Legalizacija prostitucije -za ili protiv? Empty Re: Legalizacija prostitucije -za ili protiv?

Postaj by scorpio57 pon sij 25, 2010 2:10 pm

eva kant je napisao/la:
tanuki je napisao/la:
problem je u krščanskom moralu ( opet ja ko papagaj) gdje je seks grijeh!
seks je biološka potreba za muškarce i žene!
nije u tome problem.
tja, neki ljudi ili ne mogu tako lako doći do seksa ili imaju veće apetite i razne perverzne sklonosti koje ne mogu na drugačiji način iživjeti, osim da za to plate.

I šta sada sa tim ljudima bolje da je prostitucija legalizirana pa i oni sa nekim urođenim manama
koji ne mogu naći partnericu za sex i to im je jedina nada da se olakšaju,tako i perveznjaci plati
i imaš.Normalno da bi država i policija,zdravstvo morali imati uvid u taj zanat i štiti prostitutke kao
i sve djelatnike u državi
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 66
Započeo/la tema :
Legalizacija prostitucije -za ili protiv? Empty65 / 99965 / 999Legalizacija prostitucije -za ili protiv? Empty

[Vrh] Go down

Legalizacija prostitucije -za ili protiv? Empty Re: Legalizacija prostitucije -za ili protiv?

Postaj by tanuki pon sij 25, 2010 2:12 pm


Ako žena nudi, muškarac plaća, svi zadovoljni, zašto si ti protiv toga?! Legalizacija prostitucije -za ili protiv? 51153
[/quote]
ali ovo je čisti muški aspekt!
dakle ako je muškarac nezadovoljan seksom u brau onda je ok da plača kurvu!
ali recimo ako je žena nezadovoljna seksom u braku i plača žigola, onda će to biti neprihvatljivo hmm
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Legalizacija prostitucije -za ili protiv? Empty700 / 999700 / 999Legalizacija prostitucije -za ili protiv? Empty

[Vrh] Go down

Legalizacija prostitucije -za ili protiv? Empty Re: Legalizacija prostitucije -za ili protiv?

Postaj by scorpio57 pon sij 25, 2010 2:13 pm

prop_ovednik je napisao/la:
tanuki je napisao/la:
ali bez obzira nasve, ja sam protiv plačanja seksualnih usluga!

Ako žena nudi, muškarac plaća, svi zadovoljni, zašto si ti protiv toga?! Legalizacija prostitucije -za ili protiv? 51153


ajme pa to je najstariji zanat na svijetu,ako ideš kod piksijatra privatno-moraš platit Živčan
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 66
Započeo/la tema :
Legalizacija prostitucije -za ili protiv? Empty65 / 99965 / 999Legalizacija prostitucije -za ili protiv? Empty

[Vrh] Go down

Legalizacija prostitucije -za ili protiv? Empty Re: Legalizacija prostitucije -za ili protiv?

Postaj by Prop pon sij 25, 2010 2:14 pm

tanuki je napisao/la:
ali ovo je čisti muški aspekt!
dakle ako je muškarac nezadovoljan seksom u brau onda je ok da plača kurvu!
ali recimo ako je žena nezadovoljna seksom u braku i plača žigola, onda će to biti neprihvatljivo hmm

Ne, dapače, neka plaća i dobit će!

Nije mi jasno, sponzoruše (ženske i muške) su legalne, a prostitucija nije!? Legalizacija prostitucije -za ili protiv? 847672

Upoznaš curu u disku, platiš joj koktel-dva, sutra kava, preksutra kino, ode sve skupa nekih 300-400 kuna... Legalizacija prostitucije -za ili protiv? 589485 Legalizacija prostitucije -za ili protiv? 589485
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Legalizacija prostitucije -za ili protiv? Empty108 / 999108 / 999Legalizacija prostitucije -za ili protiv? Empty

[Vrh] Go down

Legalizacija prostitucije -za ili protiv? Empty Re: Legalizacija prostitucije -za ili protiv?

Postaj by scorpio57 pon sij 25, 2010 2:16 pm

tanuki je napisao/la:

Ako žena nudi, muškarac plaća, svi zadovoljni, zašto si ti protiv toga?! Legalizacija prostitucije -za ili protiv? 51153
ali ovo je čisti muški aspekt!
dakle ako je muškarac nezadovoljan seksom u brau onda je ok da plača kurvu!
ali recimo ako je žena nezadovoljna seksom u braku i plača žigola, onda će to biti neprihvatljivo hmm[/quote]


Slažem se šta se tiče žena-tu si u pravu ipak smo mi konzervativno društvo iako
osobno mislim ako nije zadovoljna naći će ona ljubavnika koji će to srediti bbbb
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 66
Započeo/la tema :
Legalizacija prostitucije -za ili protiv? Empty65 / 99965 / 999Legalizacija prostitucije -za ili protiv? Empty

[Vrh] Go down

Legalizacija prostitucije -za ili protiv? Empty Re: Legalizacija prostitucije -za ili protiv?

Postaj by Spirit pon sij 25, 2010 2:20 pm

Neukrotiva je napisao/la:jESTE ZA ILI PROTIV?

Koji su negativni elementi legalizacije a koji pozitivni?

Ja sam za.
Negativni elementi su spolne bolesti a pozitivni su što će plaćati porez.
Spirit
Spirit
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 25.01.2010
Broj postova : 88
Reputacija Reputacija : 9
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Legalizacija prostitucije -za ili protiv? Empty0 / 9990 / 999Legalizacija prostitucije -za ili protiv? Empty

[Vrh] Go down

Legalizacija prostitucije -za ili protiv? Empty Re: Legalizacija prostitucije -za ili protiv?

Postaj by eva kant pon sij 25, 2010 2:21 pm

scorpio57 je napisao/la:

I šta sada sa tim ljudima bolje da je prostitucija legalizirana pa i oni sa nekim urođenim manama
koji ne mogu naći partnericu za sex i to im je jedina nada da se olakšaju,tako i perveznjaci plati
i imaš.Normalno da bi država i policija,zdravstvo morali imati uvid u taj zanat i štiti prostitutke kao
i sve djelatnike u državi
gle, u Hr se ne mogu provoditi i kontrolirati i neki već postojeći zakoni, a kamo li nešto ovakvo kao što je prostitucija.
ja osobno nisam ni za, ni protiv. jednostavno ne znam šta bi bilo bolje, ali itekako mi je jasno da dokle god postoji potražnja za tim uslugama, ona će biti prisutna.
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 23
Započeo/la tema :
Legalizacija prostitucije -za ili protiv? Empty92 / 99992 / 999Legalizacija prostitucije -za ili protiv? Empty

[Vrh] Go down

Legalizacija prostitucije -za ili protiv? Empty Re: Legalizacija prostitucije -za ili protiv?

Postaj by scorpio57 pon sij 25, 2010 2:25 pm

Toćno imaš pravo šta se tice zakona ove države i vlade.Ali svi znamo da
postoji prostitucija samo šta je vlast glupa pa ne kuže koliko bi love na tome
se slilo u državni buđet
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 66
Započeo/la tema :
Legalizacija prostitucije -za ili protiv? Empty65 / 99965 / 999Legalizacija prostitucije -za ili protiv? Empty

[Vrh] Go down

Legalizacija prostitucije -za ili protiv? Empty Re: Legalizacija prostitucije -za ili protiv?

Postaj by tanuki pon sij 25, 2010 2:32 pm

prostitucija u mom gradu je bila legalna prije 1940 g-

imao sam prilike iz gradskog arhiva počitati pravilnik o javnim kućama iz tog vremena!
pravilnik je tako rigorozan, da bi danas teško i jedna javna kuća mogla postojati po tom pravilniku!
npr javna kuća je morala imati opremljenu sobu za obazne tjedne ginekološke preglede, a zaposlenice su imale ograničeno kretanje, poput zatvorenica-
u današnjim uvjetima konkurencije, javna kuća nebi mogla opstojati ni sa upola blažim pravilima!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Legalizacija prostitucije -za ili protiv? Empty700 / 999700 / 999Legalizacija prostitucije -za ili protiv? Empty

[Vrh] Go down

Legalizacija prostitucije -za ili protiv? Empty Re: Legalizacija prostitucije -za ili protiv?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 6. 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.