Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Novosti i komentari iz glazbenog svijeta

+16
Hate
Stevo Largo
Dr.Kiyu
Turrican
eva kant
Purgy
Hell
shakti
miroslav krleža
Optimyst
zagi988
THUNDER_DINIX
Amyicha
evitaa
AryMan
Neu
20 posters

Stranica 14 / 20. Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 20  Next

Go down

Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 14 Empty Re: Novosti i komentari iz glazbenog svijeta

Postaj by AryMan čet vel 17, 2011 4:35 pm

u večerašnjem talk showu 'Studio 45' na RTL-u2, Antonija Mandić ekskluzivno će u 22.00 sata ugostiti Tajči (Tatianu Cameron ex Matejaš), a gdje će s njom razgovarati o njezinom povratku u Hrvatsku i na scenu.

Press RTL-a
AryMan
AryMan
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 23.11.2009
Broj postova : 8624
Reputacija Reputacija : 1652
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 14 Empty405 / 999405 / 999Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 14 Empty

[Vrh] Go down

Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 14 Empty Re: Novosti i komentari iz glazbenog svijeta

Postaj by Neu pet vel 18, 2011 10:52 am

Lady GaGa u 'kondom odijelu' poziva mlade na siguran seks
Specijalnost pjevačice je da na sceni svaki put iznenadi svoje obožavatelje i šokira javnost. Nakon haljine od mesa i dolaska na Grammy u jajetu, odjenula se u lateks

Lady GaGa (24) poprilično je zauzeta ovih dana. Nakon dodjele Grammyja u nedjelju, u četvrtak je gostovala u emisiji 'Good Morning America'. I u jutarnjem terminu pjevačica se ne odriče svojih neobičnih odjevnih kombinacija. Pjevačica se u showu pojavila od glave do pete obučena u lateks, u kostimu boje kože. Na glavi je imala velik i neobičan šešir. Postoji i razlog zbog kojeg se pop ikona odlučila na ovakav outfit. Naime, željela je osvijestiti javnost o AIDS-u i promovirati siguran seks.

- Danas želim predstavljati ono zbog čega svi moramo biti zabrinuti, a to je upravo HIV - objasnila je Lady GaGa koja je i inače aktivni član udruga koje podupiru borbu protiv HIV-a.

Specijalnost pjevačice je da privlači pozornost medija i javnosti svojim odjevnim kombinacijama i koreografijama. Na ovogodišnju dodjelu Grammyja stigla je u 'jajetu', a prošle godine odlučila se za haljinu od mesa.

Izvor: 24 sata
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 14 Empty999 / 999999 / 999Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 14 Empty

[Vrh] Go down

Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 14 Empty Re: Novosti i komentari iz glazbenog svijeta

Postaj by Neu pet vel 18, 2011 10:53 am

Goran Bare: Pojeo sam buket cvijeća zbog jedne djevojke
Glazbenik je jednoj djevojci htio dati do znanja da su rokeri puno romantičniji nego što se to misli. Iznenadio ju je buketom, ali djevojci se njegov poklon nije svidio

Goran Bare (46) nije zaljubljen i u njegovom životu trenutačno ne postoji osoba koja zavrjeđuje njegovu pažnju osim njegovog sina Mirana, na čiji se odgoj trenutačno usredotočio, piše Dnevnik.hr. Glazbenik je objasnio i kako su rokeri puno romantičniji nego što se to misli. Opisao je i svoj pomalo neobičan posljednji romantični pothvat. Naime, Bare je jednoj gospođici donio buket ruža, a pošto se buket njoj nije svidio, on ga je pojeo. Djevojka je, naravno, 'umirala od smijeha'. Glazbenik je prošle godine zaokupljao pažnju medija i javnosti zbog fizičkog obračuna s tadašnjom djevojkom. Ovih dana završava novi album, a kako je rekao, droga je za njega stvar prošlosti.

Izvor: 24 sata
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 14 Empty999 / 999999 / 999Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 14 Empty

[Vrh] Go down

Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 14 Empty Re: Novosti i komentari iz glazbenog svijeta

Postaj by Neu pet vel 18, 2011 10:55 am

Nives Drpić u novom singlu pjevuši 'Ti si gol, zabij mi gool'
Pjevačica u jednoj od verzija svojih dvaju pjesama pjeva 'Ti si gol...ja sam gola zabij mi do bola'. Obožavatelje i prijatelje na Facebooku moli da joj pomognu u odabiru

Nakon što je nedavno otkrila da priprema svoj povratak na estradu i snima novi album, Nives Drpić (29) snimila je neke od radnih verzija svojih pjesama. Pjevačica je putem Facebooka zamolila svoje obožavatelje i prijatelje da joj pomognu u odabiru između dviju ponuđenih pjesama od kojih planira snimiti singl. U jednoj od njih pjeva 'Ti si gol, zabij mi gol...ja sam gola, zabij mi do bola'.

- Najbolji jesi, moj mali Messi, daj me protresi, danas je tvoj dan... - neki su od stihova pjesme pjevačice koja mjesecima radi na svom novom albumu.

Supruga nogometaša Dina Drpića (29) nedavno je za Večernji list izjavila da se povukla iz medija dok sve ne bude spremno za njezin povratak te da je do tada odlučila šutjeti i raditi. Najavila je da će njezin novi album kao i obično ugodno iznenaditi publiku.

Izvor: 24 sata
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 14 Empty999 / 999999 / 999Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 14 Empty

[Vrh] Go down

Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 14 Empty Re: Novosti i komentari iz glazbenog svijeta

Postaj by Optimyst sub vel 19, 2011 9:15 pm

Europe snima koncert u Londonu

Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 14 Europeballs

Švedski hard rock veteran Europe snimit će koncert kojeg će održati 19. veljače u londonskom O2 Shepherd's Bush Empireu.

Spomenuti koncert bit će objavljen tijekom listopada ove godine na DVD-u i blue-rayu uz koje će biti bonus audio CD, također sa snimkom istog koncerta.

Još uvijek neimenovano izdanje sadržavat će uz koncert mnoštvo 'behind the scenes' snimki i dodatnih materijala snimljenih tijekom aktualne britanske "Balls 'N' Banners" turneje na kojoj Europe promovira aktualni studijski album "Last Look At Eden"


Muzika.hr
Optimyst
Optimyst
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 3226
Reputacija Reputacija : 795
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 14 Empty168 / 999168 / 999Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 14 Empty

[Vrh] Go down

Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 14 Empty Re: Novosti i komentari iz glazbenog svijeta

Postaj by Optimyst pon vel 21, 2011 4:59 pm

Poskupljuju ulaznice za Exit 2011.

Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 14 Exit

Zaključno s 22. veljače završit će posebna prodajna akcija za ovogodišnje izdanje Exit festivala, u kojoj su se ulaznice mogle kupiti s 50% popusta, u odnosu na završnu cijenu.

Od 23. veljače cijena 4-dnevnih ulaznica za Exit skače na 550 Kn, dok će cijena kampa ostati 185 Kn. Stari kupci Exita, od protekle tri godine, uz kupljenu ulaznicu na poklon dobivaju mjesto u kampu i put do Novog sada.

Festival će se održati od 7. do 10. srpnja na Petrovaradinskoj tvrđavi u Novom Sadu.


Službena prodajna mjesta Exit ulaznica u Hrvatskoj:

Rockmark, Berislavićeva 13, Zagreb
Dallas Music Shop, Masarykova 6, Zagreb
Kino Europa, Varšavska 3, Zagreb
V.O.O.D.O.O. Underground, Jagode Truhelke 3, Osijek
Dallas Music Shop, Splitska 2a, Rijeka
Dallas Music Shop Rijeka - Pariz - Texas, M.Gupca 3a, Rijeka
Dallas Music Shop, Narodni trg 14, Split
Dallas Music Shop, Široka ulica 2, Zadar


Muzika.hr
Optimyst
Optimyst
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 3226
Reputacija Reputacija : 795
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 14 Empty168 / 999168 / 999Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 14 Empty

[Vrh] Go down

Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 14 Empty Re: Novosti i komentari iz glazbenog svijeta

Postaj by Optimyst pon vel 21, 2011 8:35 pm

Nova kompilacija Queena

Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 14 Deepvol129

"Deep Cuts Volume One 1973 - 1976" nadolazeća je kompilacija uradaka Queena, a bit će objavljena 14. ožujka.

Kompilacija će popratiti reizdanja prvih pet studijskih albuma benda:

Queen" (1973.)
"Queen II" (1974.),
"Sheer Heart Attack" (1974.),
"A Night At The Opera" (1975.)
"A Day At The Races" (1976.)
koji uskoro stižu na tržište te će se njome također obilježiti jubilarnih 40 godina njihove karijere.

Pjesme za kompilaciju odabrali su članovi benda Brian May i Roger Taylor te njihov dugogodišnji fan, Foo Fighterovac Taylor Hawkins.

Popis pjesama:
Ogre Battle
Stone Cold Crazy
My Fairy King
I’m In Love With My Car
Keep Yourself Alive
Long Away
The Millionaire Waltz
‘39
Tenement Funster
Flick Of The Wrist
Lily Of The Valley
Good Company
The March Of The Black Queen
In The Lap Of The Gods...Revisited


Muzika.hr
Optimyst
Optimyst
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 3226
Reputacija Reputacija : 795
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 14 Empty168 / 999168 / 999Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 14 Empty

[Vrh] Go down

Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 14 Empty Re: Novosti i komentari iz glazbenog svijeta

Postaj by Optimyst uto vel 22, 2011 8:39 pm

AC/DC objavlje koncertni DVD/CD s posljednje turneje

U intervjuu kojeg je dao za Oversteertv.net, pjevač AC/DC Brian Johnson izjavio je kako će za otprilike šest tjedana biti gotovo novo koncertno DVD/CD izdanje benda.

Materijal za to izdanje snimljen je na tri rasprodana koncerta (2., 3. i 6. prosinac 2009.) na River Plate stadionu u Buenos Airesu.

Set lista koncerata u Buenos Aires:

01. Rock N' Roll Train
02. Hell Ain't A Bad Place To Be
03. Back in Black
04. Big Jack
05. Dirty Deeds Done Dirt Cheap
06. Shot Down In Flames
07. Thunderstruck
08. Black Ice
09. The Jack
10. Hells Bells
11. Shoot To Thrill
12. War Machine
13. Dog Eat Dog
14. You Shook Me All Night Long
15. T.N.T.
16. Whole Lotta Rosie
17. Let There Be Rock

Encore:

18. Highway To Hell
19. For Those About To Rock (We Salute You)


Muzika.hr
Optimyst
Optimyst
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 3226
Reputacija Reputacija : 795
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 14 Empty168 / 999168 / 999Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 14 Empty

[Vrh] Go down

Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 14 Empty Re: Novosti i komentari iz glazbenog svijeta

Postaj by Optimyst sri vel 23, 2011 4:28 pm

Novi Septicflesh stiže u četiri različite verzije

Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 14 Septicfl

Grčki atmospheric-death metalci Septicflesh objavit će 18. travnja pod etiketom francuske izdavačke kuće Season Of Mist novi studijski album naziva "The Grat Mass".

Novo izdanje će osim u standarnoj verziji koja uključuje CD, biti dostupno u još četiri verzije to kao CD/Blu-ray digipak, Collector's book sa 2 CD/Blu-ray, 12" gatefold LP, te kao digital download.

Još uvijek aktualni studijski album Septicflesha, "Communion" objavljen je u ožujku 2008., također za izdavačku kuću Season Of Mist.

Muzika.hr
Optimyst
Optimyst
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 3226
Reputacija Reputacija : 795
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 14 Empty168 / 999168 / 999Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 14 Empty

[Vrh] Go down

Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 14 Empty Re: Novosti i komentari iz glazbenog svijeta

Postaj by Neu čet vel 24, 2011 11:56 am

Rihanna ganja Colina Farrella

Od kad su se sreli na snimanju jednog tv showa Rihanna ne prestaje Colinu Farellu slati vruće SMS-ove.

Popularna pjevačica je nedavno prekinula vezu s igračem baseballa Mattom Kempom, a u to vrijeme je na snimanju jednog britanskog tv showa upoznala Colina Farrella i od tada ga ne prestaje obasipati brdom SMS-ova.

Nepoznati izvor otkrio je za The Sun da je Colin čak i odgovorio na neke poruke, a pošto oboje trenutno nisu u vezi - sve je moguće. U emisiji Grahama Nortona u kojoj su zajedno gostvali Colin je izjavio kako ga u mislima opsjedaju Rihannine kratke haljinice kojima otkriva lijepe noge.

Izvor: vip.hr
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 14 Empty999 / 999999 / 999Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 14 Empty

[Vrh] Go down

Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 14 Empty Re: Novosti i komentari iz glazbenog svijeta

Postaj by Optimyst čet vel 24, 2011 5:02 pm

Shakira - promjena termina koncerta u Areni Zagreb

Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 14 Shak

Iz Lupa promocije, organizatora koncerta zanosne Kolumbijke u Areni Zagreb stigla je obavijest kako će Shakira nastupiti dan prije od najavljenog.

Što će reći da ćemo dvosatni "The Sun Comes Out" nastup Shakire uživo gledati u utorak 10. svibnja.

Ulaznice u prodaju kreće u petak 25. veljače na svim prodajnim mjestima sustava Eventim (u Zagrebu glazbena knjižara Rockmark u Berislavićevoj 13 te na Muzika.hr - kupovina ulaznica).

Kategorije ulaznica:

Fan Pit: 400 kn
Sjedenje tribina dolje 1: 400 kn
Sjedenje tribina dolje 2: 350 kn
Sjedenje gornja tribina: 300 kn
Parter: 330 kn
Loža: 750 kn

U prodaji su i dva posebna paketa ulaznica:

Early Access (1550 kn i rezerviran je za samo 100 pravih fanova):
· Ulaznica za Fan Pit
· Raniji ulazak u Arenu kako bi osigurali najbolje mjesto u Fan Pitu
· Poseban ulaz na koncert
· Poseban Shakira poklon
· Voucher za 'merchandise' u vrijednosti od 150 kn
· Propusnica s ovogodišnje turneje za uspomenu

Hot Seat (1550 kn, a u prodaju je pušteno samo 100 komada):
· Najbolje mjesto na koncertu
· Poseban Shakira poklon
· Voucher za 'merchandise' u vrijednosti od 150 kn
· Propusnica s ovogodišnje turneje za uspomenu


Muzika.hr
Optimyst
Optimyst
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 3226
Reputacija Reputacija : 795
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 14 Empty168 / 999168 / 999Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 14 Empty

[Vrh] Go down

Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 14 Empty Re: Novosti i komentari iz glazbenog svijeta

Postaj by Optimyst pet vel 25, 2011 4:38 pm

Dodijeljene NME Awards 2011

Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 14 Romac
My Chemical Romace su osvojili dvije statue NME-a

My Chemical Romance i Justin Bieber osvojili su najviše trofeja na ovogodišnjoj dodjeli nagrada britanskog glazbenog tjednika The New Musical Expressa (NME-a) - NME Awards, koja se održala sinoć u O2 Areni u Londonu.

Oba izvođača osvojila su po dvije nagrade - My Chemical Romace za 'Najbolji inozemni bend' i 'Najbolji inozemni videospot' ("Na Na Na"), a Bieber one za 'Najgore odjevenu ličnost' i 'Najgori album' ("My World 2.0").

Muse su proglašeni 'Najboljim britanskim bendom', a frontmen im Matt Bellamy 'Najvrućim muškarcem'. 'Nagrada za najbolji album' ("The Suburbs") otišla je u ruke Arcade Fireu, dok je ona za 'Najbolju pjesmu' pripala Foalsima, za "Spanish Sahara". 'Najbolji novi bend' su Hurts, a 'Najbolji solo izvođač' je Laura Marling.

Posebne nagrade 'božanski genij' (Godlike Genius) i Izniman doprinos glazbi pripali su Daveu Grohlu (ex-Nirvana/Foo Fighters) odnosno PJ Harvey.

Lista pobjednika:
Božanski genij: Dave Grohl
Nagrada Philip Hall Radar: The Naked And Famous
Izniman doprinos glazbi: PJ Harvey
Nagrada John Peel za inovativnost: Crystal Castles
Najbolji britanski bend: Muse
Najbolji inozemni bend: My Chemical Romance
Najbolji solo izvođač: Laura Marling
Najbolji novi bend: Hurts
Najbolji live bend: Biffy Clyro
Najbolji album: Arcade Fire - "The Suburbs"
Najbolja pjesma: Foals - "Spanish Sahara"
Najbolji videospot: My Chemical Romance - "Na Na Na"
Najbolji festival: Glastonbury
Najbolja dance pjesma: Professor Green - "Jungle"
Heroj godine: Lady GaGa
Negativac godine: David Cameron
Najbolje odjevena ličnost: Brandon Flowers
Najgore odjevena ličnost: Justin Bieber
Najgori album: Justin Bieber - "My World 2.0"
Najgori bend: Jonas Brothers
Najbolji blog ili twitter benda: Hayley Williams
Najbolja knjiga: John Lydon – "Mr Rotten’s Scrapbook"
Najbolji mali festival (do 50.000 kapaciteta): RockNess
Najbolje likovno oblikovanje albuma: Klaxons – "Surfing The Void"
Najvruća žena: Alison Mosshart
Najvrući muškarac: Matt Bellamy


Muzika.hr
Optimyst
Optimyst
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 3226
Reputacija Reputacija : 795
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 14 Empty168 / 999168 / 999Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 14 Empty

[Vrh] Go down

Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 14 Empty Re: Novosti i komentari iz glazbenog svijeta

Postaj by Optimyst pon vel 28, 2011 4:35 pm

Iggy & The Stooges objavljuju "Raw Power Live"

Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 14 Iggyg

Iggy Pop & The Stooges uskoro će objaviti live verziju legendarnog im albuma "Raw Power" iz 1973. godine.

"Raw Power Live: In The Hands Of The Fans" izlazi 5. travnja, a na njemu će se naći snimka nastupa benda na britanskom All Tomorrow's Parties Festivalu gdje su 3. rujna prošle godine dotični album izveli u cijelosti.

Album će biti izdan na 180-gramskom vinilu povodom predstojećeg Record Store Daya.


Muzika. hr
Optimyst
Optimyst
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 3226
Reputacija Reputacija : 795
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 14 Empty168 / 999168 / 999Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 14 Empty

[Vrh] Go down

Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 14 Empty Re: Novosti i komentari iz glazbenog svijeta

Postaj by Optimyst uto oľu 01, 2011 4:47 pm

Uriah Heep objavljuje novo studijsko izdanje

Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 14 Uriah

Legendarni britanski hard rockeri Uriah Heep objavit će 15. travnja preko izdavačke kuće Frontiers Records novi studijski album koji će nositi naziv "Into The Wild".

Novi CD producirao je Mike Paxman (Status Quo, Asia), dok je naslovnicu kreirao grčko/američki umjetnik Ionnis (Lynyrd Skynyrd, Styx, Saga).

Popis pjesama:
Nail On The Head
I Can See You
Into The Wild
Money Talk
Trail Of Diamonds
Lost
Believe
Southern Star
I'm Ready
T-bird Angel
Kiss Of Freedom

Muzika. hr
Optimyst
Optimyst
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 3226
Reputacija Reputacija : 795
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 14 Empty168 / 999168 / 999Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 14 Empty

[Vrh] Go down

Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 14 Empty Re: Novosti i komentari iz glazbenog svijeta

Postaj by Optimyst uto oľu 01, 2011 5:23 pm

Roxette se vraćaju na scenu nakon 10 godina

Sa 25 godina karijere i 70 milijuna prodanih albuma, švedska pop atrakcija vraća se pod svjetlo reflektora.

Novi studijski album grupe Roxette zove se 'Charm School', a riječ je o nasljedniku albuma 'Room Service', objavljenog prije 10 godina.

Album je najavio singl 'She's Got Nothing On (But The Radio)', u cijelosti je snimljen u Švedskoj, a na njemu se nalaze sljedeće pjesme:

'Way Out'
'No One Makes It On Her Own'
'She's Got Nothing On (But the Radio)'
'Speak To Me'
'I'm glad you called'
'Only When I Dream'
'Dream On'
'Big Black Cadillac'
'In My Own Way'
'After All'
'Happy On The Outside'
'Sitting On The Top Of The World'





tportal.hr
Optimyst
Optimyst
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 3226
Reputacija Reputacija : 795
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 14 Empty168 / 999168 / 999Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 14 Empty

[Vrh] Go down

Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 14 Empty Re: Novosti i komentari iz glazbenog svijeta

Postaj by m uto oľu 01, 2011 5:46 pm

nestalo im para , sada če napraviti neki polovičan album , prodati nekaj , napraviti koji koncert i opet svatko svojim putem ....
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 14 Empty14 / 99914 / 999Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 14 Empty

[Vrh] Go down

Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 14 Empty Re: Novosti i komentari iz glazbenog svijeta

Postaj by Optimyst čet oľu 03, 2011 5:38 pm

Jamiroquai po prvi put u Zagrebu

Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 14 Jamiro

Nakon dva pulska nastupa, i za sada jedina pred hrvatskom publikom, Jamiroquai stižu i u Zagreb na šesto izdanje T-Mobile INmusic festivala.

Ovaj put nam ovi funk-pop-rock-acid-jazz veseljaci dolaze s aktualnim i hvaljenim albumom "Rock Dust Light Star", objavljenim nakon petogodišnje kreativne pauze.


Muzika.hr
Optimyst
Optimyst
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 3226
Reputacija Reputacija : 795
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 14 Empty168 / 999168 / 999Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 14 Empty

[Vrh] Go down

Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 14 Empty Re: Novosti i komentari iz glazbenog svijeta

Postaj by Optimyst pet oľu 04, 2011 5:30 pm

Inspiriraj band za novu pjesmu

Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 14 Maroone

Kalifornijski rock sastav Maroon 5 odlučio je napisati pjesmu uz pomoć svojih fanova.
Grupa će se sastati u Londonu 22. ožujka. Fanovi koji se uključe u stvaranje ove jedinstvene glazbene kreacije imat će priliku predložiti ideje za pjesmu, tekst, ritam, slike i drugo. Nastajanje pjesme u realnom vremenu moći će se pratiti na www.coca-cola.com/music.

Za Coca-Colu ovaj projekt predstavlja veliki izazov. Studio će biti opremljen najnovijim tehnologijama koje će omogućiti komunikaciju banda s obožavateljima iz cijelog svijeta. Sve što se događa u studiju moći će pratiti više od 20 milijuna fanova Coca-Coline facebook grupe i twittera.

Ambicioznim glazbenim experimentom u suradnji s Adamom, Jamesom Valentineom, Jessijem, Michaelom i Mattomu želi se mladima dati uvid u stvaranje glazbe i rad vodećih glazbenika.

Antena Zagreb
Optimyst
Optimyst
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 3226
Reputacija Reputacija : 795
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 14 Empty168 / 999168 / 999Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 14 Empty

[Vrh] Go down

Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 14 Empty Re: Novosti i komentari iz glazbenog svijeta

Postaj by Optimyst sub oľu 05, 2011 3:02 pm

Phil Collins prekida glazbenu karijeru

Bivši frontmen grupe Genesis ima problema sa sluhom, a na rukama su mu oštećeni živci kao posljedica dugogodišnjeg sviranja bubnjeva.

U bogatoj karijeri Phil Collins osvojio je sedam Grammyja i Oscara za pjesmu 'You'll Be In My Heart'. Prodao je više od 150 milijuna albuma.

60-godišnji pjevač najavio je kako je ovo dobro vrijeme da završi karijeru uz riječi kako ne vjeruje da će ikome nedostajati. Njegovi brojni obožavatelji s time se vjerojatno neće složiti.

Collins je gostovao u Hrvatskoj u sklopu oproštajne svjetske turneje 'First Final Farewell Tour' te je 27. listopada 2005. održao koncert u zagrebačkom Domu sportova.


Dnevnik.hr

Optimyst
Optimyst
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 3226
Reputacija Reputacija : 795
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 14 Empty168 / 999168 / 999Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 14 Empty

[Vrh] Go down

Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 14 Empty Re: Novosti i komentari iz glazbenog svijeta

Postaj by Optimyst ned oľu 06, 2011 6:13 pm

Reizdanje kompletnog back kataloga Robbiea Williamsa

Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 14 Rwiliams

Svi samostalni studijski albumi Robbiea Williamsa osim posljednjega "Reality Killed The Video Star" iz 2009., 21. ožujka od strane etikete EMI Records doživjet će svoja reizdanja.

Uz albume "Life Thru A Lens" (1997.), "I've Been Expecting You" (1998.), "Sing When You're Winning" (2000.), "Escapology" (2002.), "Intensive Care" (2005.) i "Rudebox" (2006.) doći će i DVD s pregršt pridodanog popratnog video materijala nastalog oko vremena originalne objave svakoga, dok će album "Swing When You're Winning" (2001.) popratiti video snimka koncerta pjevača iz glasovitog londonskog Royal Albert Halla.

Reizdanja albuma bit će limitiranog karaktera te će također izaći i u digitalnom obliku.

"Life Thru A Lens":
CD
:
Lazy Days
Life Thru A Lens
Ego A Go Go
Angels
South Of The Border
Old Before I Die
One Of God's Better People
Let Me Entertain You
Killing Me
Clean
Baby Girl Window

DVD:
Old Before I Die - Top Of The Pops, 25/04/97 *
Lazy Days - Top Of The Pops, 25/07/97 *
South Of The Border - Top Of The Pops, 26/09/97 *
Angels - Top Of The Pops, 19/12/97 *
Angels (unplugged) - Top Of The Pops, 16/01/98 *
BRIT Awards Medley performed with Tom Jones, 9/02/98
Interview - Parkinson, 13/02/98 *
Let Me Entertain You - Top Of The Pops Special, 30/08/00 *
Killing Me - Top Of The Pops, 17/04/98 *
BRITs Medley:
'Make Me Smile (Come Up And See Me) / Leave Your Hat On / Land Of 1000 Dances'

"I've Been Expecting You":
CD
:
Strong
No Regrets
Millennium
Phoenix From The Flames
Win Some Lose Some
Grace
It's Only Us
Heaven From Here
Karma Killer
She's The One
Man Machine
These Dreams

DVD:
Millennium - Top Of The Pops, 28/08/98 *
Man Machine - Top Of The Pops, 28/08/98 *
No Regrets - Top Of The Pops Special, 30/08/00 *
Strong - Later…with Jools Holland, 13/11/98 *
Karma Killer - Later…with Jools Holland, 13/11/98 *
Interview with Jools Holland, 13/11/98 *
It's Only Us - Top Of The Pops, 26/11/99 *
She's The One - Wetten daß?!, Germany, 11/12/99 *

"Sing When You're Winning":
CD
:
Let Love Be Your Energy
Better Man
Rock DJ
Supreme
Kids
If It's Hurting You
Singing For The Lonely
Love Calling Earth
Knutsford City Limits
Forever Texas
By All Means Necessary
The Road To Mandalay

DVD:
Rock DJ - Top Of The Pops Special, 30/08/00 *
Kids (with Kylie Minogue) - Top Of The Pops, 6/10/00
Kids (with Kylie Minogue) - MTV Music Awards, 16/11/00 *
Let Love Be Your Energy - Later…with Jools Holland, 02/12/00 *
Better Man - Later…with Jools Holland, 02/12/00
Supreme - Top Of The Pops, 8/12/00 *
Interview with Parkinson - 7/04/01 *
Eternity - Top Of The Pops, 29/06/01 *
The Road To Mandalay - Top Of The Pops Special, 30/08/00 *

"Swing When You're Winning":
CD
:
I Will Talk And Hollywood Will Listen
Mack The Knife
Somethin' Stupid
Do Nothin' Till You Hear From Me
It Was A Very Good Year
Straighten Up And Fly Right
Well, Did You Evah
Mr. Bojangles
One For My Baby
Things
Ain't That A Kick In The Head
They Can't Take That Away From Me
Have You Met Miss Jones?
Me And My Shadow
Beyond The Sea

DVD ("Live at the Royal Albert Hall"):
Intro
Have You Met Miss Jones?
Mack The Knife
Straighten Up And Fly Right
Let's Face The" Music And Dance
Well, Did You Evah
The Lady Is A Tramp
Things
One For My Baby
Mr. Bojangles
I Will Talk And Hollywood Will Listen
Do Nothin' Till You Hear From Me
Beyond The Sea
Me And My Shadow
Ain't That A Kick In The Head
It Was A Very Good Year
My Way

"Escapology":
CD
:
How Peculiar
Feel
Something Beautiful
Monsoon
Sexed Up
Love Somebody
Revolution
Handsome Man
Come Undone
Me And My Monkey
Song 3
Hot Fudge
Cursed
Nan's Song

DVD:
My Culture (1 Giant Leap ft. Robbie & Maxi Jazz) - Later…with Jools Holland, 06/12/02 *
Feel - Wetten daß?!, Germany, 7/12/02 *
Feel - Top Of The Pops, 13/12/02 *
Sexed Up - Top Of The Pops, 10/01/03 *
Come Undone - The National Lottery, 12/04/03 *
One Fine Day - The National Lottery, 12/04/03 *
Something Beautiful - CD:UK, 23/11/02 *
Come Undone - TV4 Late Night with Luuk, Sweden, 25/4/03 *

"Intensive Care":
CD
:
Ghosts
Tripping
Make Me Pure
Spread Your Wings
Advertising Space
Please Don't Die
Your Gay Friend
Sin Sin Sin
Random Acts Of Kindness
The Trouble With Me
A Place To Crash
King Of Bloke And Bird

DVD:
Radio - Top Of The Pops, 2/10/04 *
Radio - Later…with Jools Holland, 15/10/04 *
Misunderstood - Top Of The Pops, 4/12/04 *
The Trouble With Me - Top Of The Pops, 23/10/05 *
Tripping - Later…with Jools Holland, 4/11/05 *
Ghosts - Later…with Jools Holland, 4/11/05 *
A Place To Crash - Later…with Jools Holland, 4/11/05 *
Advertising Space - Top Of The Pops Christmas Special, 25/12/05 *
Misunderstood - Wetten daß?!, Germany, 11/12/04 *
Tripping - Especial Nochebuena Con Los Lunnis, Spain, 24/12/05 *

"Rudebox":
CD
:
Rudebox
Viva Life On Mars
Lovelight
Bongo Bong and Je Ne T'Aime Plus
She's Madonna
Keep On
Good Doctor
The Actor
Never Touch That Switch
Louise
We're The Pet Shop Boys
Burslem Normals
Kiss Me
The 80's
The 90's
Summertime

DVD ("The Shorts"):
The 80's *
Bongo Bong *
Goodbye To The Normals *
Never Touch That Switch *
Good Doctor: Ingham Infiltrates *
Kiss Me *
The Actor *
Viva Life On Mars *
The 80's / L12.50 *
(*Previously unreleased)


Muzika.hr
Optimyst
Optimyst
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 3226
Reputacija Reputacija : 795
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 14 Empty168 / 999168 / 999Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 14 Empty

[Vrh] Go down

Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 14 Empty Re: Novosti i komentari iz glazbenog svijeta

Postaj by Optimyst pon oľu 07, 2011 8:47 pm

Procurili rariteti DM-a s početka karijere

Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 14 Depechemode1981
Depeche mode 1981.

Tri raritetne demo snimke Depeche Modea ovih su dana procurile na Internet. Riječ je o ranim verzijama prve im pjesme "Photographic", zatim B-strane debitantskog singla "Dreaming Of Me" iz 1981. godine "Ice Machine" te nikada ranije objavljene pjesme "Radio News".

Bend je dotične pjesme snimio za vrijeme kada su još djelovali pod imenom Composition Of Sound, a sve se mogu preslušati putem stranice soundcloud.com

Verzije pjesama identične su pjesmama s demo kasete koju je bend tijekom najranijih dana svojeg postojanja slao na adrese izdavačkih kuća i koncertnih promotora, a koja se na eBayu donedavno prodavala po cijeni od fenomenalnih 2.000 funti.

Muzika.hr

Optimyst
Optimyst
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 3226
Reputacija Reputacija : 795
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 14 Empty168 / 999168 / 999Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 14 Empty

[Vrh] Go down

Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 14 Empty Re: Novosti i komentari iz glazbenog svijeta

Postaj by Optimyst uto oľu 08, 2011 8:11 pm

Reizdanja Nick Cave And The Bad Seedsa

Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 14 Cave452

Slijedeći reizdanja njihovih prvih sedam albuma etiketa Mute Records/EMI Music reizdat će sljedeća četriri studijska albuma Nick Cave And The Bad Seedsa.

Albumi "Let Love In" (1994.), "Murder Ballads" (1996.), "The Boatman's Call" (1997.) i "No More Shall We Part" (2001.) ponovo će biti objavljeni 16. svibnja te će kao i spomenuti im prethodnici izaći u CD/DVD edicijama s potpuno novim DVD Surround Sound miksu i popratnim bonus videospotovima.

Svaki će još sadržavati filmsku instalaciju "Do You Love Me Like I Love You" autora Iaina Forsytha i Jane Pollard, koja se također našla na svim prethodnim reizdanjima benda.

"Let Love In":
Do You Love Me?
Nobody's Baby Now
Loverman
Jangling Jack
Red Right Hand
I Let Love In
Thirsty Dog
Ain't Gonna Rain Anymore
Lay Me Low
Do You Love Me? (Part 2)
Cassiel's Song
Sail Away
(I'll Love You) Till the End of the World
That's What Jazz Is to Me
Where the Action Is

Videos:
Do You Love Me?
Loverman
Red Right Hand
Do You Love Me Like I Love You Part 8: Let Love In

"Murder Ballads":
Song of Joy
Stagger Lee
Henry Lee
Lovely Creature
Where the Wild Roses Grow
The Curse of Millhaven
The Kindness of Strangers
Crow Jane
O'Malley's Bar
Death Is Not the End
The Ballad of Robert Moore and Betty Coltrane
The Willow Garden
King Kong Kitchee Kitchee Ki-Mi-O
Knoxville Girl

Videos:
Stagger Lee
Where the Wild Roses Grow
Henry Lee
Do You Love Me Like I Love You Part 9: Murder Ballads

"The Boatman's Call":
Into My Arms
Lime Tree Arbour
People Ain't No Good
Brompton Oratory
There Is a Kingdom
(Are You) The One That I've Been Waiting For?
Where Do We Go Now But Nowhere?
West Country Girl
Black Hair
Idiot Prayer
Far From Me
Green Eyes
Little Empty Boat
Right Now I'm A-Roaming
Black Hair (band version)
Come Into My Sleep
Babe, I Got You Bad

Videos:
Into My Arms
(Are You) the One That I've Been Waiting For?
Do You Love Me Like I Love You Part 10: The Boatman's Call

"No More Shall We Part":
As I Sat Sadly By Her Side
And No More Shall We Part
Hallelujah
Love Letter
Fifteen Feet of Pure White Snow
God Is in the House
Oh My Lord
Sweetheart Come
The Sorrowful Wife
We Came Along This Road
Gates to the Garden
Darker With the Day
Good Good Day
Little Janey's Gone
Grief Came Riding
Bless His Ever Loving Heart
Fifteen Feet of Pure White Snow (Westside Session)
We Came Along This Road (Westside Session)
God Is in the House (Westside Session)
And No More Shall We Part (Westside Session)

Videos:
As I Sat Sadly By Her Side
Love Letter
Fifteen Feet of Pure White Snow
Do You Love Me Like I Love You Part 11: No More Shall We Part


Muzika.hr
Optimyst
Optimyst
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 3226
Reputacija Reputacija : 795
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 14 Empty168 / 999168 / 999Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 14 Empty

[Vrh] Go down

Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 14 Empty Re: Novosti i komentari iz glazbenog svijeta

Postaj by Optimyst sri oľu 09, 2011 5:02 pm

U 44. godini preminuo Mike Starr (Alice in Chains)

Mike Starr, zvijezda grupe Alice in Chains, preminuo je od predoziranja u 44. godini. Pronađen je u svojem domu u Utahu.

Starr se grupi pridružio 1987. godine, a potom je svirao i s grupom Sun red Sun. Njegovu glazbenom umijeću na putu su godinama stajali narkotici pa je 2009. godine sudjelovao u realityju "Poznati na rehabilitaciji".

Kako piše TMZ.com, u veljači ove godine zbog posjedovanja i konzumiranja narkotika bio je uhićen, a njegov problem mjesec dana kasnije dobio je crni epilog.


Vecernji.hr
Optimyst
Optimyst
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 3226
Reputacija Reputacija : 795
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 14 Empty168 / 999168 / 999Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 14 Empty

[Vrh] Go down

Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 14 Empty Re: Novosti i komentari iz glazbenog svijeta

Postaj by Optimyst čet oľu 10, 2011 5:36 pm

Arctic Monkeys predstavili novi album "Suck It And See"

Arctic Monkeys otkrili su detalje novog studijskog albuma "Suck It And See" koji će biti objavljen 6. lipnja.

Album je sniman u studiju Sound City u Los Angelesu, a zajedno su ga producirali James Ford iz Simian Mobile Disca i Josh Homme iz Queens Of The Stone Age.

Album će sadržavati 12 pjesama među kojima će se naći i "Brick By Brick" koja se već može preslušati online.



Sheffieldskim indie herojima bit će to četvrto studijsko izdanje po redu, a naslijedit će dvije godine staro "Humbug".

Popis pjesama:
She's Thunderstorms
Black Treacle
Brick By Brick
The Hellcat Spangled Shalalala
Don't Sit Down 'Cause I've Moved Your Chair
Library Pictures
All My Own Stunts
Reckless Serenade
Piledriver Waltz
Love Is A Laserquest
Suck It And See
That's Where You're Wrong


Muzika.hr
Optimyst
Optimyst
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 3226
Reputacija Reputacija : 795
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 14 Empty168 / 999168 / 999Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 14 Empty

[Vrh] Go down

Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 14 Empty Re: Novosti i komentari iz glazbenog svijeta

Postaj by Optimyst pet oľu 11, 2011 4:44 pm

Faithless party-bus vozi Zagrebom

Ove subote, 12.3., zagrebačkim ulicama vozit će Faithless party-bus, a prvih 20-ero koji se ukrcaju na londonski double-decker osvajaju gratis ulaznicu za predstojeći koncert benda u Zagrebu.

Kretanje je u 11 sati na glavnom ulazu Zagrebačkog velesajma, a osim partyanja u busu svi koji se ukrcaju tijekom vožnje mogu osvojiti i upoznavanje s Faithlessom na dan koncerta.



Vožnja traje do 14 sati, a u 13 sati party-bus dolazi na Glavni kolodvor.


Muzika. hr
Optimyst
Optimyst
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 3226
Reputacija Reputacija : 795
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 14 Empty168 / 999168 / 999Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 14 Empty

[Vrh] Go down

Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 14 Empty Re: Novosti i komentari iz glazbenog svijeta

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 14 / 20. Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 20  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.