Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Novosti i komentari iz glazbenog svijeta

+16
Hate
Stevo Largo
Dr.Kiyu
Turrican
eva kant
Purgy
Hell
shakti
miroslav krleža
Optimyst
zagi988
THUNDER_DINIX
Amyicha
evitaa
AryMan
Neu
20 posters

Stranica 13 / 20. Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 16 ... 20  Next

Go down

Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 13 Empty Re: Novosti i komentari iz glazbenog svijeta

Postaj by Optimyst čet sij 20, 2011 6:35 pm

Hladno pivo 16. travnja objavljuje novi album

Četiri godine od izlaska albuma "Knjiga žalbe" Hladno pivo spremno je izbaciti novi materijal. Tako prvi singl očekujte sredinom ožujka a u subotu 16. travnja izlazi novi album Hladnog piva.

Producent albuma je Edi Cukerić, a skupa s njim bend ovaj vikend odlazi na tajnu lokaciju u šumi kako bi odradili finalni izbor pjesama, završni rad i aranžman na njima.

Ostale informacije uskoro, kažu izdavač benda Menart.


Muzika.hr
Optimyst
Optimyst
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 3226
Reputacija Reputacija : 795
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 13 Empty168 / 999168 / 999Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 13 Empty

[Vrh] Go down

Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 13 Empty Re: Novosti i komentari iz glazbenog svijeta

Postaj by Neu čet sij 20, 2011 10:33 pm

jupi, jedva čekam, super su mi oni.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 13 Empty999 / 999999 / 999Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 13 Empty

[Vrh] Go down

Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 13 Empty Re: Novosti i komentari iz glazbenog svijeta

Postaj by m pet sij 21, 2011 11:44 am

ma jesu super su oni . ali meni su se malo ocufali ....
ko iznošene cipele ......
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 13 Empty14 / 99914 / 999Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 13 Empty

[Vrh] Go down

Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 13 Empty Re: Novosti i komentari iz glazbenog svijeta

Postaj by Neu sri sij 26, 2011 9:01 pm

Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 13 D4ad6a81-87bd-46f3-8a9d-ad923fa1fd1d

Glazbeni uspjeh Robbieja Williamsa pretvara se u mjuzikl

Turbulentna priča popularnog pjevača biti će uglazbljena njegovim solo hitovima na londonskom West Endu

Foto: PRphotos
Mjuzikl o glazbenom usponu popularnog pjevača Robbieja Williamsa upravo je u pripremi. Bivši pjevač boy benda Take That
dao je dopuštenje da se njegov solo materijal upotrijebi u predstavi nalondonskom West Endu, kako bi se ispričala turbulentna priča o uspjehu miljenika glazbene publike diljem svijeta.
Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 13 RML-000694
Robbie je vrlo uzbuđen oko nadolazećeg mjuzikla te, kako kažu izvori iz kazališta Old Vic,gdje će mjuzikl biti izveden, smatra kako će produkcija predstave biti vrlo zabavna. Iznimno je počašćen što je njegova životna priča odabrana
kako bi se uprizorila na 'daskama koje život znače'.Sally Greene, vlasnica Old Vic kazališta, jedna je od ljudi
zaslužnih za postavljanje još jednog vrlo omiljenog mjuzikla, onog o mladom plesaču Billyju Elliotu, a upravo su u tijeku audicije za nadolazeći Robbie Williams mjuzikl.
Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 13 Robb
Mjuzikl će popratiti Williamsovu transformaciju od 16-godišnjeg članaboy benda do vrlo uspješnog solo izvođača, ali će i uključivati njegovu, dobro dokumentiranu, borbu sa drogama. U priču će biti uključeno njegov ponovni povratak u Take That, kao i kako je pobjedio vlastite demone, prije nego li je stupio u brak s Aydom Field prošle godine.

Svi koji su odrastali uz pop-hitove '90-ih, zasigurno će se obradovati i vijesti da se priprema i sličan mjuzikl o Spice Girls.

J.K.mojtv.hr
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 13 Empty999 / 999999 / 999Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 13 Empty

[Vrh] Go down

Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 13 Empty Re: Novosti i komentari iz glazbenog svijeta

Postaj by Turrican čet sij 27, 2011 4:26 pm

Ne znam zašto ali taj čovjek mene živcira. Čim ga vidim... bris

Turrican
Tehničar foruma Tury
(Informatičar, zajebant)
Tehničar foruma Tury  (Informatičar,  zajebant)

Registriran/a : 22.02.2009
Broj postova : 5443
Reputacija Reputacija : 1188
Započeo/la tema :
Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 13 Empty55 / 99955 / 999Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 13 Empty

[Vrh] Go down

Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 13 Empty Re: Novosti i komentari iz glazbenog svijeta

Postaj by AryMan čet sij 27, 2011 4:28 pm

Također fiju
AryMan
AryMan
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 23.11.2009
Broj postova : 8624
Reputacija Reputacija : 1652
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 13 Empty405 / 999405 / 999Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 13 Empty

[Vrh] Go down

Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 13 Empty Re: Novosti i komentari iz glazbenog svijeta

Postaj by Neu sub sij 29, 2011 1:35 pm

Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 13 8651b040-4dcd-4c5d-af39-88054e699969

Svjetska turneja Katy Perry imat će miris šećerne vune

Američka pop-pjevačica uskoro kreće na svjetsku turneju, na kojoj želi postaviti neke nove standarde

Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 13 CNO-003209Foto: PRphotos
Vrckasta pop pjevačica Katy Perry uskoro kreće na veliku svjetsku turneja, nazvanu California Dreams,na kojoj će imati 95 nastupa. Osim impresivnog broja koncerata, Perry želi podignuti koncertne standarde svojom nadolazećom turnejom, pobrinuvši se da koncerti mirišu - zanosno.

Naime, pjevačica inzistira na 'mirisnim' koncertima te će navodno upotrijebiti smell-o-vision tehnologiju kako bi osigurala da izvedba miriši još privlačnije.

- Bit će to prvi koncert koji će mirisati dobro - mirisat će kao da se nalazite u raju punom šećerne vune - rekla je Perry u svom intervjuu za magazin Rolling Stone.

Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 13 RWP-004774

J.K.mojtv.hr
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 13 Empty999 / 999999 / 999Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 13 Empty

[Vrh] Go down

Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 13 Empty Re: Novosti i komentari iz glazbenog svijeta

Postaj by Hunnerkongen sub sij 29, 2011 3:18 pm

Njezin netalent nemože sakriti niti najraskošnija scenografija u svemiru. Bolje da te pare koje će ulupati daruje u humanitarne svrhe.
Hunnerkongen
Hunnerkongen
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 07.09.2009
Broj postova : 3835
Reputacija Reputacija : 533
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 13 Empty39 / 99939 / 999Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 13 Empty

[Vrh] Go down

Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 13 Empty Re: Novosti i komentari iz glazbenog svijeta

Postaj by Optimyst sub sij 29, 2011 10:44 pm

Judas Priest ipak ne odlazi?!

Premda su nedavno najavili oproštajnu turneju, britanski heavy metal dinosauri Judas Priest sada su okrenuli ploču, te najavili kako predstojeća turneja neće biti kraj benda

Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 13 Judaspriest

Štoviše, ne da se neće rastati, nego pišu nove materijale, a za to vrijeme uredno se popunjavaju datumi 'oproštajne' Epitaph turneje, pa ih sada već ima osamnaest, među kojima i dva najbliža nama, 29. lipnja u Beču i 1. srpnja u Beogradu, koji uključuju i Whitesnake.

Muzika.hr

Optimyst
Optimyst
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 3226
Reputacija Reputacija : 795
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 13 Empty168 / 999168 / 999Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 13 Empty

[Vrh] Go down

Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 13 Empty Re: Novosti i komentari iz glazbenog svijeta

Postaj by Neu ned sij 30, 2011 3:30 pm

Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 13 6cbde0e7-7051-4fe7-88bf-95ee901e6093

Ex Mozartine s Urbanom snimile spot za pjesmu "Glas Jeka"

Djevojke pod tmurnim i melankoličnim nebom uz Savu skupljaju šiblje, izrade čovjeka te ga na kraju i spale
Foto: privatni album
U šumi uz Savu, nedaleko od Podsuseda, članice zagrebačkog djevojačkog zbora Ex Mozartine su u suradnji s riječkim rokerom Damirom Urbanom, snimile spot za obradu pjesme "Glas Jeka". Ovo je prva takva zajednička pjesma članica djevojačkog zbora te prvi takav izazov, ali ne i posljednji.

Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 13 Urban-2

Cijeli projekt Ex Mozartina zamišljen je kao suradnja s renomiranim hrvatskim glazbenicima, što bi trebalo rezultirati i skorašnjim albumom.Aranžman za pjesmu "Glas Jeka" napravio je Nikša Bratoš, a pjesma je snimljena krajem prošle godine. Spot koji bi svjetlo dana trebao ugledati već početkom veljače, osmislio je i režirao sve uspješniji i poznatiji mladi redatelj Filip Filković Philatz, naravno uz pomoć svoje dobro uhodane i stalne ekipe.

Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 13 Urban3

Iz neobične najavljene radnje spota, u kojem djevojke pod tmurnim i melankoličnim nebom uz Savu skupljaju šiblje, od kojeg su izradile čovjeka, koji na kraju biva i spektakularno spaljen, možemo samo očekivati još jedan sjajan uradak perspektivnog redatelja. Kako bi dobili barem mali uvid u ono što nam ova glazbena suradnja nosi, poslušajte Urbanovu pjesmu u originalu!

L.M./MojTV
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 13 Empty999 / 999999 / 999Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 13 Empty

[Vrh] Go down

Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 13 Empty Re: Novosti i komentari iz glazbenog svijeta

Postaj by Optimyst pon sij 31, 2011 8:19 pm

Dva nova izdanja Placeba

Britanski rockeri Placebo najavili su izlazak izdanja koja su se do sada mogla naći samo u obliku bootlega, a koja će sada konačno dobiti svoje službeno diskografsko izdanje.

Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 13 Placebo7z

"Live At The Cigale" sa snimkom nastupa u pariškom klubu La Cigale iz 2006. i "B-Sides From 1996 To 2006" sa 100 pjesama na sedam diskova izlaze na isti dan, 7. ožujka.

Bend se trenutno nalazi u studiju gdje s novim bubnjarom Steveom Forrestom snimaju svoj novi studijski album kojeg planiraju objaviti do kraja ove godine.


Muzika. hr
Optimyst
Optimyst
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 3226
Reputacija Reputacija : 795
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 13 Empty168 / 999168 / 999Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 13 Empty

[Vrh] Go down

Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 13 Empty Re: Novosti i komentari iz glazbenog svijeta

Postaj by Optimyst sri vel 02, 2011 8:18 pm

Amazon najavio novi album U2-a za 27. svibnja

Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 13 U2l

Iako još nema službene potvrde o njegovu izlasku, novi studijski album irskih rock velikana U2 trebao bi izaći 27. svibnja.

Informaciju o njegovu izlasku prenijela je njemačka inačica Amazona - Amazon.de.

Spomenuti album bendu će biti 13. studijsko izdanje u karijeri, a naslijedit će "No Line On The Horizon" objavljeno 2009. godine.

Bend se trenutno nalazi u studiju gdje radi na novim materijalima te za svibanj planira održati turneju po SAD-u i nastupiti na britanskom Glastonbury festivalu u lipnju.


Muzika. hr
Optimyst
Optimyst
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 3226
Reputacija Reputacija : 795
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 13 Empty168 / 999168 / 999Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 13 Empty

[Vrh] Go down

Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 13 Empty Re: Novosti i komentari iz glazbenog svijeta

Postaj by Neu sri vel 02, 2011 9:19 pm

Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 13 A5f927b8-b9bb-49d0-8d78-2dd35cc2ea94

VIDEO: Rihanna u novom spotu u šarenim sado - mazo igricama

U novom kontroverznom spotu "S&M" pop - pjevačica bičuje poput domine, ne ostavljajući previše mjesta mašti

Foto: YouTube
Seks prodaje, poznata je krilatica - koju su Rihanna i njen menadžement odavno usvojili. Njen novi spot za singl S&M
igra na novu kartu seksualnosti, ne prepuštajući mnogo mašti. Rihanna u spotu vrlo vješto demonstrira sado-mazo igrice, obojavši ih u žarke boje, da bi naizgled se činile nevinije, ako je to ikako moguće.
Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 13 Rihanna%203
Rihanna s bičem u latexu, kao domina, sugestivno liže sladoled, pa potom jede bananu, zavezana konopima - samo su djelić njenog novog spota, koji će zasigurno dignuti prašinu diljem svijeta. Iako se mlada pop pjevačica u spotu navodno obračunava s medijima koji je neprestano prate, sami stihovi pjesme ne ostavljaju mjesta dvoumljenju kako je riječ o vještom napadu na vizualna čula pop generacije.
Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 13 Rihanna%204

Sa sadističkim zadovoljstvom, pjevačica, ne samo da se u spotu izvija, bičuje, skače, već je uspjela pridobiti i tračera slavnih Pereza Hiltona da se joj se pojavi u spotu u kameo ulozi, šetajući ga na povodcu.

Tko zna što o svemu misle ljubitelji pravih sado-mazo igrica, no nedvojbeno je da bi nova Rihannina pjesma zasigurno mogla konkurirati za himnu S&M fanova.

S&M je treći singl sa Rihanninog petog albuma Loud, koji je samo u Velikoj Britaniji u zadnja tri mjeseca prodan u milijun primjeraka.


J.K. MOJTV.HR
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 13 Empty999 / 999999 / 999Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 13 Empty

[Vrh] Go down

Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 13 Empty Re: Novosti i komentari iz glazbenog svijeta

Postaj by Optimyst čet vel 03, 2011 8:54 pm

The White Stripes više ne postoje

Vijest o raspadu benda Jack i Meg White obznanili su 2. veljače, putem službene stranice, WhiteStripes.com.

U poruci koju su ostavili kažu kako 'više nemaju namjeru snimati nove materijale, kao ni nastupati uživo.' "Razlog nisu kreativne razlike, nedostatak želje za nastavkom karijere ili zdravstveni problemi Jacka i Meg (White), jer se oni osjećaju dobro te su dobrog zdravstvenoga stanja.

Razlozi za naš raspad su brojni, no više od ičega željeli bismo očuvati lijepe uspomene na bend te ih takvima i održati.

The White Stripes više ne pripadaju Meg i Jacku. The White Stripes sada pripadaju vama te možete s njima raditi što god hoćete. Ljepota umjetnosti i glazbe jest ono što može potrajati zauvijek, ako ljudi to hoće" stoji u poruci.

Pravo na izdanja neobjavljenih materijala benda preuzet će Jackova izdavačka etiketa Third Man Records.



The White Stripes su osnovani u Detroitu 1997. godine te su od tada objavili šest studijskih albuma, od kojih je najuspješniji bio četvrti "Elephant" iz 2003. koji je ostvario multiplatinastu tiražu diljem svijeta te iznjedrio hit-singlove "Seven Nation Army", "I Just Don't Know What To Do With Myself" (cover Tommya Hunta), "The Hardest Button To Button" i "There's No Home For You Here". Najuspješniji hit-singl bio im je "Icky Tump" s posljednjeg istoimenog albuma iz 2007., koji je dosegnuo 2. mjesto britanske i 26. mjesto američke ljestvice.

Hrvatska publika imala ih je priliku gledati uživo 2005. godine, kada su 5. srpnja nastupili u Staroj klaonici u Zagrebu.


Muzika.hr
Optimyst
Optimyst
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 3226
Reputacija Reputacija : 795
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 13 Empty168 / 999168 / 999Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 13 Empty

[Vrh] Go down

Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 13 Empty Re: Novosti i komentari iz glazbenog svijeta

Postaj by Neu uto vel 08, 2011 8:29 am

podijelila slike trudničkog trbuha s obožavateljima
Trudna pop zvijezda Pink pokazala je fanovima na Twitteru svoje intimne fotografije trudničkog trbuha.


Pjevačica je u studenom 2010. objavila da na proljeće očekuje prvo dijete s mužem Careyem Hartom.

Nedavno je krenula na tečaj fotografiranja i na društvenoj mreži Twitter objavila je dirljivu fotografiju svog trudničkog trbuha koju je sama uslikala.

U nizu postova napisala je "U redu... s obzirom da današnji paparazzi nemaju nimalo fotografskih ni umjetničkih vještina, i slike su im grozne, pokazat ću vam svoj portret koji sam uslikala jučer ujutro za sve vas koji ste tražili slike mog trbuha. 3 tjedna satova iz fotografiranja i već sam puno bolji fotograf nego bilo tko od njih..."

Izvor: hbo.hr
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 13 Empty999 / 999999 / 999Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 13 Empty

[Vrh] Go down

Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 13 Empty Re: Novosti i komentari iz glazbenog svijeta

Postaj by Optimyst uto vel 08, 2011 11:12 pm

Početak Bon Jovi turneje pratite uživo na internetu

U noći sa srijede na četvrtak

Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 13 Bonjovijeveturnejeuzivo

Zbog iznimno velike količine zahtjeva za koncertima u raznim gradovima, Bon Jovi je dodao još nekoliko datuma svojoj ionako pretrpanoj turneji, s koncertima u Montrealu, Atlanti, Orlandu, Houstonu, Memphisu, St. Louisu, Milwaukeeju, Columbusu i drugima.

Turneja 2011. službeno počinje danas, 9. veljače u Bryce Jordan Centru u State Collegeu, iako je neslužbeni dio počeo još u njihovu rodnom gradu prije nekoliko dana. Kako bi fanovi iz cijeloga svijeta bili dio otvaranja turneje, bend je odlučio dio koncerta prenositi uživo preko interneta. News Distribution Network (NDN) tvrtka je koja će osigurati prijenos kao i ustream, vodeći videoalat za prijenose na internetu (www.ustream.com).

NDN će prenositi koncert u četvrtak ujutro u 1.30 sati.

Da biste gledali koncert na internetu, dovoljno je kliknuti na ove stranice:

http://www.bonjovi.com/
www.facebook.com/BonJovi
http://www.ustream.tv/BonJovi
http://live.newsinc.com/bonjovi/index.html

Bend će u ovoj godini održati koncerte u Sjevernoj Americi, Kanadi i u Europi, a 8. lipnja njihov se spektakularni koncert očekuje na stadionu Maksimir u Zagrebu.


Vecernji.hr
Optimyst
Optimyst
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 3226
Reputacija Reputacija : 795
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 13 Empty168 / 999168 / 999Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 13 Empty

[Vrh] Go down

Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 13 Empty Re: Novosti i komentari iz glazbenog svijeta

Postaj by Neu sub vel 12, 2011 11:35 am

Je li nova pjesma Lady Gage kopija Madonne?
Najiščekivanija pjesma godine 'Born this way' vrlo je slična Madonninom hitu 'Express yourself'. Slučajnost?

Pjesma Born this way jedna je od najiščekivanijih pop-pjesama u recentnoj glazbenoj povijesti. Sam naslov singla objavljen je prije šest mjeseci, a stihovi su periodično puštani u javnost od same Gage. Elton John prozvao ju je novom gay himnom, Justin Bieber i James Blunt pitali su se kako li će samo zvučati.

Pa, kako zvuči? Kao da ste je već čuli, al ne na onaj način da vam je poznata i ne možete se sjetiti odakle, već je nevjerovatno slična Madonninom hitu iz 1989. Express yourself. Toliko je slična da je na Twitteru Born this way trenutačno tema dana. Lome se koplja oko toga jel Gaga ukrala pjesmu od Kraljice popa ili je to svojevrsna posveta Madonninoj veličini u svijetu pop-glazbe.

Možda je sve o najnovijoj pjesmi rekla sama Gaga u nedavnom intervjuu za časopis Vogue - Napisala sam 'Born this way' u 10 minuta! To je potpuno magična pjesma. Nakon što sam je napisala, vrata su se sama otvorila i pjesme su jednostavno stizale. Bilo je to kao bezgrešno začeće - rekla je Gaga.

Dok se tek skupljaju dojmovi oko novoizašlog singla, Gaga može zadovoljno trljati ruke. Očekuje je vrlo zaposlena godina - u svibnju joj izlazi album, nastupa na dodjeli Grammy nagrada te ide na svjetsku turneju.

IZVOR: J.K. mojtv.hr





Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 13 Empty999 / 999999 / 999Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 13 Empty

[Vrh] Go down

Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 13 Empty Re: Novosti i komentari iz glazbenog svijeta

Postaj by Neu ned vel 13, 2011 8:32 am

Tajči se vraća na scenu i sprema turneju?

Lupa promocija poslala je medijima poziv na tiskovnu konferenciju na kojoj će pjevačica koja je ranih 1990-tih bila najveća pop zvijezda naših prostora najaviti svoju turneju, a šuška se da je riječ baš o Tajči.
U pozivu se otkriva i da je riječ o izvođačici koja je bila miljenica publike i medija te da malo tko nije znao riječi njenih najpoznatijih hitova.

A podsjećanje na šarene haljine, popularne kokotice, šljokice, špic cipele i damske torbice navodi na zaključak da bi moglo biti riječ o Tatjani Matejaš Cameron koja je navodno na Facebooku i najavila da sljedeći tjedan dolazi u Hrvatsku.

Iz Lupe promocije nisu ni demantirali niti potvrdili nagađanja da je tajanstvena zvijezda Tatjana Matejaš Cameron poznatija kao Tajči, a o kome je riječ doznat ćemo u četvrtak kada će se presica održati u Zagrebu. U slučaju da je ipak riječ o Tajči pitanje je kakva će to turneja biti jer se ona sada bavi duhovnom glazbom.

Izvor: net.hr
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 13 Empty999 / 999999 / 999Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 13 Empty

[Vrh] Go down

Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 13 Empty Re: Novosti i komentari iz glazbenog svijeta

Postaj by Optimyst ned vel 13, 2011 5:45 pm

Rane snimke Bona Scotta na jednom mjestu

Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 13 Bonscottpl

Izdavačka kuća Starline Media Entertainment objavit će 22. veljače album na kojem će se nalaziti rijetke snimke pjesama neprežaljenog pjevača Bona Scotta nastale u vremenima kada on još nije bio član AC/DC-a.

Ovo izdanje nosit će naziv "Round And Round", a na njemu će se, uz ostalo nalaziti i pjesme Fraternitya, benda čiji je član Bon bio prije no što se priključio AC/DC-u.

Popis pjesama:
Carey Gully
Round And Round
To Know You Is To Love You
She Said
Every Day You Have To Cry
I Can't Dance With You
Peculiar Hole In The Sky
Love Makes Sweet Music
Can Hear The Raindrops
Why Me
Sooky Sooky


Muzika.hr
Optimyst
Optimyst
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 3226
Reputacija Reputacija : 795
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 13 Empty168 / 999168 / 999Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 13 Empty

[Vrh] Go down

Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 13 Empty Re: Novosti i komentari iz glazbenog svijeta

Postaj by Optimyst pon vel 14, 2011 6:50 pm

Dodjeljene 53. Grammy nagrade

Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 13 Grammylogo

Sinoć je u losangeleskom Staples Centru održana 53. dodjela nagrada Grammy - Oskari u glazbi, odnosno najprestižnija među glazbenim nagradama, a kao i inače, dodjela nije prošla bez kočoperenja i popmpoznih pojava.

53. svečanu dodjelu nagrada Grammy otvorio je veličanstveni tribute Arethi Franklin iz grla Christine Aguilere ("Ain’t No Way"), Jennifer Hudson ("Respect","Natural Woman"), Florence Welch ("Think"), Martine McBride ("Until You Come Back To me") i Yolande Adams("Spirit in The Dark"), gdje su svaka nakon svoje dionice nastup zaokružile zajedničkom interpretacijom "Sisters Are Doin’ It for Themselves".

Najveće iznenađenje samih nagrada bio je bend Lady Antebellum s osvojenom nagradom za snimku godine ("Need You Now") čija je frontmenica Hillary Scott izjavila pop preuzimanju nagrade: "Bože, toliko smo sada zapanjeni da smo počeli hodati u krivome smjeru."

Dakako, iznenađenje nije izostalo iz tabora Lady GaGe koja se na crvenom tepihu pojavila u ogromnoj čahuri nalik na posteljicu, na što je i aludirala, a nosila su je četiri 'roba' poput Kleopatre. U čahuri je ostala do samog nastupa sa svojom pjesmom "Born This Way" kojom je najavila treći, istoimeni studijski album. Ekstravagantna GaGa je potvrdila svoje mjesto na tronu ne samo pretjeranim vizualnih eskapadama, već i Grammyima za 'Najbolji pop album', 'Najbolju pop izvođačicu' i 'Najbolji videospot'. Prilikom preuzimanja nagrade za Najbolji pop album izjavila je kako je netom izvedenu pjesmu napisala s Whitney Houston na umu jer nije ".. bila dovoljno sigurna u sebe da zamisli kako ju ona pjeva."



Od deset nominacija s albumom "Recovery", Eminem je kući otišao samo s dvije nagrade i to onu za 'Najbolji rap album' te 'Najboljeg rap izvođača'.

Večer je zatvorio nastup najvećih pobjednika Arcade Fire s izvedbom pjesme "Month of May", što možete protumačiti kao generalnu probu za nadolazeći nastup u Zagrebu.

Popis nagrada:
Snimka godine: "Need You Now," Lady Antebellum
Album godine: "Suburbs", Arcade Fire
Pjesma godine: "Need You Now," Lady Antebellum
Najbolja pop izvođačica: "Bad Romance", Lady GaGa
Najbolji pop izvođač: "Just the Way You Are", Bruno Mars
Najbolji hard rock izvođač: "New Fang", Them Crooked Vultures
Najbolji rock izvođač: "Angry World", Neil Young
Najbolji novi izvođač: Esparanza Spalding(Exclusive Esperanza Video)
Najbolji pop album: "The Fame Monster," Lady Gaga
Najbolji dance/elektronički album: "La Roux", La Roux


Muzika.hr
Optimyst
Optimyst
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 3226
Reputacija Reputacija : 795
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 13 Empty168 / 999168 / 999Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 13 Empty

[Vrh] Go down

Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 13 Empty Re: Novosti i komentari iz glazbenog svijeta

Postaj by zagi988 pon vel 14, 2011 7:00 pm

Sluša tko ovakve stvari? smajlić
zagi988
zagi988
Junior
Junior

Registriran/a : 24.08.2009
Broj postova : 570
Reputacija Reputacija : 173
Godina imam : 29
Započeo/la tema :
Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 13 Empty0 / 9990 / 999Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 13 Empty

[Vrh] Go down

Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 13 Empty Re: Novosti i komentari iz glazbenog svijeta

Postaj by Optimyst uto vel 15, 2011 4:13 pm

Novi album Radioheada King Of Limbs dostupan od subote

Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 13 Radi

Nakon što je Radiohead svoj posljednji album „In Rainbows“ ponudio u rujnu 2007. na web-stranici i ostavio kupcima da sami odluče koliko će platiti za njega, očekivalo se da objavljivanje sljedećeg albuma neće proći mnogo konvencionalnije. No, sam način prodaje ostao je tajna, kao, uostalom, i datum njegova objavljivanja dok sve nije bilo spremno za provedbu, odnosno do jučer kada je objavljeno da je novi, osmi album benda pod nazivom „King Of Limbs“ dostupan od subote 19. veljače

Fanovi ga mogu nabaviti, odnosno naručiti na dva načina: kao tzv. prvi novinski album i isključivo digitalni oblik. Nitko još nije shvatio što znači "novinski album“, ali što god to značilo paket sadrži sljedeće fizičke proizvode: vinil, CD, nekoliko stotina velikih i malih umjetničkih radova... Budući da će taj paket biti slan na adrese naručitelja tek 9. svibnja, oni koji se odluče na ovu varijantu mogu već u subotu skinuti i svoju kopiju albuma. Cijena ovoga paketa iznosi 36 eura, odnosno 39 eura, ovisno o tome jeste li se odlučili za skidanje u mp3 obliku ili wavu. Oni koji su zainteresirani isključivo za skidanje, mogu nabaviti komprimiranu mp3 verziju po cijeni od 7 eura, a wav (puna CD kvaliteta) za jedanaest eura.

O samom sadržaju albuma ne zna se ništa, nije objavljen čak ni popis pjesama, pa se najviše o njemu nagađa na osnovu izjava koje su neki članovi dali lani, a njima su samo još više ostavljali dojam „magle“; npr. u rujnu je bubnjar Phil Selway rekao da već 18 mjeseci rade na albumu, ali da je on još uvijek „u zraku“, a prethodno je basist Colin Greenwood izjavio da su snimanja „bučna i kaotična“.


Vecernji.hr
Optimyst
Optimyst
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 3226
Reputacija Reputacija : 795
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 13 Empty168 / 999168 / 999Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 13 Empty

[Vrh] Go down

Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 13 Empty Re: Novosti i komentari iz glazbenog svijeta

Postaj by Optimyst uto vel 15, 2011 8:51 pm

Remiksirajte "It Happened Today" R.E.M.-a

Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 13 Remc

R.E.M. će za mjesec dana objaviti novi album "Collapse Into Now", a u međuvremenu su putem svoje web-stranice pozvali fanove da remiksiraju njihovu pjesmu.

Riječ je o pjesmu "It Happened Today", a svi zainteresirani mogu je remiksirati puem Garage Banda ili bilo kojeg drugog sličnog programa.

Remiksevi će biti objavljeni na soundcloud stranici R.E.M.-a.



Muzika. hr
Optimyst
Optimyst
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 3226
Reputacija Reputacija : 795
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 13 Empty168 / 999168 / 999Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 13 Empty

[Vrh] Go down

Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 13 Empty Re: Novosti i komentari iz glazbenog svijeta

Postaj by Optimyst sri vel 16, 2011 4:38 pm

Brit Awards 2011.: Pobjednici Take That, Rihanna, Arcade Fire...

Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 13 Brita

Sinoć su u Londonu podijeljene britanske glazbene nagrade. Među slavljenicima našali su se i povratnici Take That koji su proglašeni najboljom britanskom grupom. Čedno odjevena Rihanna slavila je u kategoriji najbolje strane pjevačice, a Justine Bieber proglašen je najvećom glazbenom nadom.

Najbolji strani bend su rokeri Arcade Fire, čiji je album "The Suburbs" također proglašen najboljim. Zanimljivo je da je među nominiranima za najboljega stranog muškog izvođača reper Cee Lo Green pobijedio Brucea Springsteena, Eminema, Davida Guettu i Kanyea Westa.


Vecernji.hr



Whitesnake snimio videospot za novu pjesmu

"Love Will Set You Free" naziv je prvog singla s novog studijskog albuma Whitesnakea, "Forevermore" kojeg će 25. ožujka objaviti izdavačka kuća Frontiers Records, a za spomenuti singl već je snimljen i videospot.



Britanski Classic Rock magazin lansirat će tijekom ljeta posebni 'Fan Pack', koji će biti posvećen David Coverdaleu i njegovim Whitesnakeima.

Fanovi će moći kupiti spomenuto izdanje magazina tri tjedna prije izlaska albuma "Forevermore", koji će se također nalaziti u časopisu, i to s dvije live bonus pjesme, "Slide It In" i "Cheap An' Nasty" snimljene 1990. na poznatom Donington festival. Uz sve to ovaj 'pack' će uključivati u A1 poster, bedž, ekskluzivni cover art, te bookletom od 132stranice.

Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 13 Whitesnakeclassi7crock

Spomenimo kako bi tijekom ljeta trebalo biti objavljeno koncertno DVD/CD izdanje benda pod nazivom "Live @ Donington 1990".


Muzika.hr
Optimyst
Optimyst
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 3226
Reputacija Reputacija : 795
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 13 Empty168 / 999168 / 999Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 13 Empty

[Vrh] Go down

Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 13 Empty Re: Novosti i komentari iz glazbenog svijeta

Postaj by Optimyst čet vel 17, 2011 4:31 pm

Obistinila se nagađanja

Vratila se Tajči,održat će 5 koncerata

"LUDUJMO S DUŠOM" naziv je spektakularne povratničke turneje Tatjane Matejaš Tajči koja u listopadu pokriva pet najvećih gradova od Ljubljane do Beograda. Otkrivamo zasad poznate termine: Zagreb - Arena 14. listopada
Beograd - Arena 15. listopada
Sarajevo - Zetra 21. listopada
Split - Spaladium Arena 23. listopada
Ljubljana - Arena Stožice 28. listopada.

Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 13 Tajc

Tajči je otkrila kako se na comeback iz udobnosti obiteljskog života u Americi odlučila nakon odlaska na mamografiju prošle godine, kada je posumnjala na najgore. Tada se zarekla da će, ukoliko nalazi budu u redu, jedna od stvari koje će napraviti biti koncert u Zagrebu.

Pjevačica koja je trijumfom na jugoslavenskom izboru za pjesmu Eurovizije u Zadru 1989. postala posljednja pjevačka megazvijezda bivše Jugoslavije, nakon 20 godina života u Americi, vraća se u Hrvatsku i susjedne zemlje...


Index.hr
Optimyst
Optimyst
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 3226
Reputacija Reputacija : 795
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 13 Empty168 / 999168 / 999Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 13 Empty

[Vrh] Go down

Novosti i komentari iz glazbenog svijeta - Page 13 Empty Re: Novosti i komentari iz glazbenog svijeta

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 13 / 20. Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 16 ... 20  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.