Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ivica i Janica Kostelić - Snježna kraljica

+9
Arnold Šrafncinger
Mass
m
Purgy
tanuki
Prop
Neu
Sasuke
Achilles
13 posters

Go down

Ivica i Janica Kostelić  - Snježna kraljica Empty Ivica i Janica Kostelić - Snježna kraljica

Postaj by Achilles sri sij 07, 2009 4:48 pm

Tocno u ponoć prije muškog slaloma na Sljemenu kad je Ivica zasjao na drugom mjestu, pod vrata njegove sobe u hotelu Tomislavov dom djevojčica Christine Zwicker gurnula mu je dirljivo pismo u kojem je stajalo: "Dragi Ivice, za mene si oduvijek bio poseban i kako god utrka završi i što god bude, za mene ćeš uvijek ostati najbolji. Jedan jedini šampion!".

Fotografija za uspomenu

Dirnuti Ivica je bio toliko oduševljen 6-godišnjom skijašicom, koja ovih dana svoje prve korake na snijegu radi upravo na Sljemenu, da ju je pozvao na posebno fotografiranje. Naime, kako takvu poruku nikad još nije dobio, odlučio je hitno potražiti preslatku djevojčicu i zamoliti je za fotografiju za vječnu uspomenu.

Ivica i Janica Kostelić  - Snježna kraljica I296646_ivica
Achilles
Achilles
Junior
Junior

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 748
Reputacija Reputacija : 2
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Ivica i Janica Kostelić  - Snježna kraljica Empty104 / 999104 / 999Ivica i Janica Kostelić  - Snježna kraljica Empty

[Vrh] Go down

Ivica i Janica Kostelić  - Snježna kraljica Empty Re: Ivica i Janica Kostelić - Snježna kraljica

Postaj by Sasuke sri sij 07, 2009 5:56 pm

Ona nije iz Hr.?
Jel ona zna pisat uopće?
Ma nema veze, svaki joj dao, mislim da bi nasi sportasi bili puno bolji da imaju vise ovakvih fanova...
Sasuke
Sasuke
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 03.01.2009
Broj postova : 1853
Reputacija Reputacija : 83
Godina imam : 28
Započeo/la tema :
Ivica i Janica Kostelić  - Snježna kraljica Empty43 / 99943 / 999Ivica i Janica Kostelić  - Snježna kraljica Empty

[Vrh] Go down

Ivica i Janica Kostelić  - Snježna kraljica Empty Re: Ivica i Janica Kostelić - Snježna kraljica

Postaj by Neu uto pro 27, 2011 10:08 am

Iritiraju me oboje, uopće ih ne doživljavam, ono... dobro su u svom "poslu" ali meni su dosadni...
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Ivica i Janica Kostelić  - Snježna kraljica Empty999 / 999999 / 999Ivica i Janica Kostelić  - Snježna kraljica Empty

[Vrh] Go down

Ivica i Janica Kostelić  - Snježna kraljica Empty Re: Ivica i Janica Kostelić - Snježna kraljica

Postaj by Prop uto pro 27, 2011 10:12 am

http://sportski.net.hr/skijanje/page/2011/12/25/0132006.html

Janica je faca, ponajbolja naša sportašica u povijesti, svaka joj čast!
Ma i Ivici isto...

Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Ivica i Janica Kostelić  - Snježna kraljica Empty108 / 999108 / 999Ivica i Janica Kostelić  - Snježna kraljica Empty

[Vrh] Go down

Ivica i Janica Kostelić  - Snježna kraljica Empty Snježna kraljica!

Postaj by tanuki uto sij 03, 2012 11:07 am

PROMOCIJA GLUPOSTI I OBIJESTI: Ususret još jednom sljemenskom snježnom preseravanju ili zašto financiramo pomodarsku Snježnu kraljicu!
Da iako sam skijaš strašno mi ide na živce sva ta pompa oko sljemena i 4 km umjetno osnježenih staza!
kako vi rezonirate u svezi s tim hmm
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Ivica i Janica Kostelić  - Snježna kraljica Empty700 / 999700 / 999Ivica i Janica Kostelić  - Snježna kraljica Empty

[Vrh] Go down

Ivica i Janica Kostelić  - Snježna kraljica Empty Re: Ivica i Janica Kostelić - Snježna kraljica

Postaj by Purgy uto sij 03, 2012 1:04 pm

A kaj ti točno smeta tamo?
Ajde mi, molim te, objasni.
Zakaj je to glupost?

Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
Ivica i Janica Kostelić  - Snježna kraljica Empty142 / 999142 / 999Ivica i Janica Kostelić  - Snježna kraljica Empty

[Vrh] Go down

Ivica i Janica Kostelić  - Snježna kraljica Empty Re: Ivica i Janica Kostelić - Snježna kraljica

Postaj by tanuki uto sij 03, 2012 1:17 pm

Purgy je napisao/la:A kaj ti točno smeta tamo?
Ajde mi, molim te, objasni.
Zakaj je to glupost?

smeta me što se lupa gomila love
a na bjelolasici npr, na kojoj se moglo održati isto, jer pod nosom su zagreba, ne radi velika žičara jer je dotrajala, jer nema love!
na velebitu gdje se snjeg prirodno zadržava do 5 mjeseca i samo je na pola sata od mora, nema ni jedno skijalište!
kao skijaš na sljemenu sam bio 3 puta:
prvi put, zadnji put i nikada više!
dakle smeta mi što moram ići skijati na pohorje, a da je upola te love uloženo na bjelolasicu-imali bi skijalište na koje bi i slovenci dolazili skijati!
pohorje ima 40 km skijaških staza a slijeme jebenih 4 km i sezonu od dva tjedna- između ostalog i to me smeta!
na kultu kostelića troši se lova poreznih obveznika!
koja debilnost je reklamirati skijalište na kojeg ne dolaze ni zagrebčani!
zašto popularnost te porodice i njihovi sportski uspjesi nisu iskorišteni na mjestima gdje hrvatska ima uvijete, a ne da nosioc medalje fak mora otići u sloveniju jer u hrvatskoj nema uvijeta-
jer ne postoji ratrak koji bi napravio stazu za skijaško trčanje u gorskom kotaru gdje skijaška sezona može trajati najmanje 3 mjeseca bez sniježnih topova!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Ivica i Janica Kostelić  - Snježna kraljica Empty700 / 999700 / 999Ivica i Janica Kostelić  - Snježna kraljica Empty

[Vrh] Go down

Ivica i Janica Kostelić  - Snježna kraljica Empty Re: Ivica i Janica Kostelić - Snježna kraljica

Postaj by m uto sij 03, 2012 1:28 pm

fak je otišel iz drugih razloga k slovencima , kad več spominješ njega ....

m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Ivica i Janica Kostelić  - Snježna kraljica Empty14 / 99914 / 999Ivica i Janica Kostelić  - Snježna kraljica Empty

[Vrh] Go down

Ivica i Janica Kostelić  - Snježna kraljica Empty Re: Ivica i Janica Kostelić - Snježna kraljica

Postaj by Mass uto sij 03, 2012 1:31 pm

A eto, svi skijaši hvale Sljeme, uspoređuju ga sa najboljim stazama u Europi, jako hvale publiku i samu organizaciju svega, blizinu grada.. Pa eto, neka im ga.. Smatram da snježna kraljica šalje dobru reklamu o Hrvatskoj.
Je, to se sve plaća našim novcima, ali mislim da se ti 'naši' novci bacaju u puno lošije projekte od snježne kraljice.
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Ivica i Janica Kostelić  - Snježna kraljica Empty200 / 999200 / 999Ivica i Janica Kostelić  - Snježna kraljica Empty

[Vrh] Go down

Ivica i Janica Kostelić  - Snježna kraljica Empty Re: Ivica i Janica Kostelić - Snježna kraljica

Postaj by m uto sij 03, 2012 1:32 pm

ma kaj vi znate ...........

m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Ivica i Janica Kostelić  - Snježna kraljica Empty14 / 99914 / 999Ivica i Janica Kostelić  - Snježna kraljica Empty

[Vrh] Go down

Ivica i Janica Kostelić  - Snježna kraljica Empty Re: Ivica i Janica Kostelić - Snježna kraljica

Postaj by Purgy uto sij 03, 2012 1:33 pm

Grad Zagreb ima profita od toga.
Da nema, nebi se održavalo.

Dalje... I Janica i Ivica su definitivno zaslužili nešto tako. Sljeme je posebno prije svega jer je praktički u gradu, što FISu jako odgovara, i pokušavaju staviti puno više takvih utrka.

Skijanje na Velebitu?
sw2
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
Ivica i Janica Kostelić  - Snježna kraljica Empty142 / 999142 / 999Ivica i Janica Kostelić  - Snježna kraljica Empty

[Vrh] Go down

Ivica i Janica Kostelić  - Snježna kraljica Empty Re: Ivica i Janica Kostelić - Snježna kraljica

Postaj by m uto sij 03, 2012 1:39 pm

velebit treba očuvati , a ne ugroziti tu prirodu takvom sportskom menifestacijom ......

m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Ivica i Janica Kostelić  - Snježna kraljica Empty14 / 99914 / 999Ivica i Janica Kostelić  - Snježna kraljica Empty

[Vrh] Go down

Ivica i Janica Kostelić  - Snježna kraljica Empty Re: Ivica i Janica Kostelić - Snježna kraljica

Postaj by Prop uto sij 03, 2012 4:05 pm

Ja bi jedino da imaju manje nagradne fondove, što baš mi moramo imati najveće nagradne fondove od svih skijališta Ivica i Janica Kostelić  - Snježna kraljica 2256478697
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Ivica i Janica Kostelić  - Snježna kraljica Empty108 / 999108 / 999Ivica i Janica Kostelić  - Snježna kraljica Empty

[Vrh] Go down

Ivica i Janica Kostelić  - Snježna kraljica Empty Re: Ivica i Janica Kostelić - Snježna kraljica

Postaj by Arnold Šrafncinger uto sij 03, 2012 4:42 pm

Meni se nekak cini da je od kako nam zensko skijanje propada jer nemamo skijasice u vrhu,pada interes za zensku utrku.Nekako je prije vise ljudi bilo.Isto ce se dogodit kad se Ivica povuce.Mozda se jos koju godinu odrzi Sljeme,ali kasnije osim ako ne uleti neki talent za vrh,sumnjam da ce se odrzat interes za odrzavanje sto s financijske strane sto s gledista zanimanja ljudi za gledanje stranih skijasa kako iz godine u godinu pobjeduju.To je moje misljenje mozda sam u krivu neznam

Arnold Šrafncinger
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 25.09.2009
Broj postova : 94
Reputacija Reputacija : 2
Započeo/la tema :
Ivica i Janica Kostelić  - Snježna kraljica Empty0 / 9990 / 999Ivica i Janica Kostelić  - Snježna kraljica Empty

[Vrh] Go down

Ivica i Janica Kostelić  - Snježna kraljica Empty Re: Ivica i Janica Kostelić - Snježna kraljica

Postaj by Hunnerkongen uto sij 03, 2012 6:11 pm

tanuki je napisao/la:
smeta me što se lupa gomila love
a na bjelolasici npr, na kojoj se moglo održati isto, jer pod nosom su zagreba, ne radi velika žičara jer je dotrajala, jer nema love!
na velebitu gdje se snjeg prirodno zadržava do 5 mjeseca i samo je na pola sata od mora, nema ni jedno skijalište!
kao skijaš na sljemenu sam bio 3 puta:
prvi put, zadnji put i nikada više!
dakle smeta mi što moram ići skijati na pohorje, a da je upola te love uloženo na bjelolasicu-imali bi skijalište na koje bi i slovenci dolazili skijati!
pohorje ima 40 km skijaških staza a slijeme jebenih 4 km i sezonu od dva tjedna- između ostalog i to me smeta!
na kultu kostelića troši se lova poreznih obveznika!
koja debilnost je reklamirati skijalište na kojeg ne dolaze ni zagrebčani!
zašto popularnost te porodice i njihovi sportski uspjesi nisu iskorišteni na mjestima gdje hrvatska ima uvijete, a ne da nosioc medalje fak mora otići u sloveniju jer u hrvatskoj nema uvijeta-
jer ne postoji ratrak koji bi napravio stazu za skijaško trčanje u gorskom kotaru gdje skijaška sezona može trajati najmanje 3 mjeseca bez sniježnih topova!

Da li to obitelj Kostelić nije zaslužila? Da. Kamo bi smjestio u gorski kotar sve te skijaše i gledatelje i novinare? Da li oni posjeduju kapacitete? Koja korist otvoriti stazu za skijaško trčanje zbog jednog čovjeka koji ionako ne trenira u Hrvatskoj? Drugo, presudno za promjenu njegovog državljanstva nije bila staza več treneri i uigrana ekipa.
Hunnerkongen
Hunnerkongen
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 07.09.2009
Broj postova : 3835
Reputacija Reputacija : 533
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Ivica i Janica Kostelić  - Snježna kraljica Empty39 / 99939 / 999Ivica i Janica Kostelić  - Snježna kraljica Empty

[Vrh] Go down

Ivica i Janica Kostelić  - Snježna kraljica Empty Re: Ivica i Janica Kostelić - Snježna kraljica

Postaj by Lu. uto sij 03, 2012 6:16 pm

Ljudi koji vole skijanje, vole to gledat i to je to.
Ak te smeta, nemoj gledat.
Mislim nije moja stvar, al jedan sam od onih sto to gleda tak da. MI mali ljudi sve financiramo u nasoj prekrasnoj Hrvaškoj, ali mozemo se ponositi time ako zelimo.
Lu.
Lu.
Upravo mi ošla nevinost
Upravo mi ošla nevinost

Registriran/a : 07.11.2011
Broj postova : 324
Reputacija Reputacija : 33
Godina imam : 28
Započeo/la tema :
Ivica i Janica Kostelić  - Snježna kraljica Empty0 / 9990 / 999Ivica i Janica Kostelić  - Snježna kraljica Empty

[Vrh] Go down

Ivica i Janica Kostelić  - Snježna kraljica Empty Re: Ivica i Janica Kostelić - Snježna kraljica

Postaj by tanuki sri sij 04, 2012 6:42 pm

Da li to obitelj Kostelić nije zaslužila? Da. Kamo bi smjestio u gorski kotar sve te skijaše i gledatelje i novinare? Da li oni posjeduju kapacitete? Koja korist otvoriti stazu za skijaško trčanje zbog jednog čovjeka koji ionako ne trenira u Hrvatskoj? Drugo, presudno za promjenu njegovog državljanstva nije bila staza več treneri i uigrana ekipa.
je zaslužila je da ih se slavi , da budu bogati- ali kakvo veze ima sljeme sa obitelji kostelić!
dalje, da se u gorski kotar investirolo50% od onoga što se investiralo u sljeme- bilo bi mjesta i za novinare i za skijaše, parkirališta kao u priči i nebi trebalo blokirati promet jednog grada da se elita popne na skijalište koje je poslije utrke aut za amatere skijaše!
na bjelolasici osim gledanja, posjetitelji bi se mogli i skijati, kao što to rade na svim skijalištima gdje se održavaju natjecanja!
4 km osnježenih staza Laughing
privatni poduzetnik na kupresu ima 6 km Very Happy

dalje taj fak je proskijao i gurao skije u mrkoplju, kao gotovog talenta s ga preuzeli slovenci!
za promil nagradnog fonda snježne kraljice,
na matić poljani ili begovom razdolju se može napraviti staza za skijaško trčanje!
samo prođe ratrak i za sat vremena staza je gotova,
gdje se mogu uvježbavati i trenirati neki novi klinci!
ali naš mentalitet je takav da sve mora biti napuhano, glamurozno, patetično!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Ivica i Janica Kostelić  - Snježna kraljica Empty700 / 999700 / 999Ivica i Janica Kostelić  - Snježna kraljica Empty

[Vrh] Go down

Ivica i Janica Kostelić  - Snježna kraljica Empty Re: Ivica i Janica Kostelić - Snježna kraljica

Postaj by Turrican sri sij 04, 2012 6:54 pm

tanuki je napisao/la:PROMOCIJA GLUPOSTI I OBIJESTI: Ususret još jednom sljemenskom snježnom preseravanju ili zašto financiramo pomodarsku Snježnu kraljicu!
Da iako sam skijaš strašno mi ide na živce sva ta pompa oko sljemena i 4 km umjetno osnježenih staza!
kako vi rezonirate u svezi s tim hmm
slično kao i ti, iako me možda manje briga jer nemam veze sa skijanjem.

Turrican
Tehničar foruma Tury
(Informatičar, zajebant)
Tehničar foruma Tury  (Informatičar,  zajebant)

Registriran/a : 22.02.2009
Broj postova : 5443
Reputacija Reputacija : 1188
Započeo/la tema :
Ivica i Janica Kostelić  - Snježna kraljica Empty55 / 99955 / 999Ivica i Janica Kostelić  - Snježna kraljica Empty

[Vrh] Go down

Ivica i Janica Kostelić  - Snježna kraljica Empty Re: Ivica i Janica Kostelić - Snježna kraljica

Postaj by tanuki sri sij 04, 2012 7:31 pm

marko je napisao/la:velebit treba očuvati , a ne ugroziti tu prirodu takvom sportskom menifestacijom ......

i triglav je nacionalni park u sloveniji, ali vjerovao ili ne slovenija ima veće prihode od turizma od hrvatske!
dali velebit treba očuvati u smislu da nitko ne dolazi- uostalom dali si ikada bio na velebitu, da imaš pravo dati takav komentar-
u velbitu bi se sljeme izgubilo da bi ga teško bilo pronači Laughing
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Ivica i Janica Kostelić  - Snježna kraljica Empty700 / 999700 / 999Ivica i Janica Kostelić  - Snježna kraljica Empty

[Vrh] Go down

Ivica i Janica Kostelić  - Snježna kraljica Empty Re: Ivica i Janica Kostelić - Snježna kraljica

Postaj by Purgy sri sij 04, 2012 7:37 pm

tanuki je napisao/la:
i triglav je nacionalni park u sloveniji, ali vjerovao ili ne slovenija ima veće prihode od turizma od hrvatske!
dali velebit treba očuvati u smislu da nitko ne dolazi- uostalom dali si ikada bio na velebitu, da imaš pravo dati takav komentar-
u velbitu bi se sljeme izgubilo da bi ga teško bilo pronači Laughing

Zimskog, predpostavljam.
Neznam kako bi zaradili više od nas ljeti, ali ok. misa

Što se tiče toga kakve veze ima Sljeme sa Kostelićima neznam jel uopće potrebno komentirat. Pa di su naučili skijat? Na Plješivici? sw2
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
Ivica i Janica Kostelić  - Snježna kraljica Empty142 / 999142 / 999Ivica i Janica Kostelić  - Snježna kraljica Empty

[Vrh] Go down

Ivica i Janica Kostelić  - Snježna kraljica Empty Re: Ivica i Janica Kostelić - Snježna kraljica

Postaj by tanuki sri sij 04, 2012 7:48 pm

Što se tiče toga kakve veze ima Sljeme sa Kostelićima neznam jel uopće potrebno komentirat. Pa di su naučili skijat? Na Plješivici? sw2
ja ne poznajem biografiju kostelića, ali mogu ti reći gdje sam ja proskijao sa 33 g!
proskijao sam na bjelolasici!
tamo su me naučili "ralicu"
dalje nastavak mog učenja skijanja bio je u sloveniji u periodu omrznutog socijalizma gdje je sindikat tam-a imao apartman na rogli-
i tamo sam se ozbiljno naučio skijati!
svoju djecu sam učio skijati u bosni na vlašiću gdje su blage i široke staze!
99% sam siguran da braco i seka kostelići nisu proskijali na sljemenu!
uostalom, dali ti skijaš
da razmjenimo iskustva!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Ivica i Janica Kostelić  - Snježna kraljica Empty700 / 999700 / 999Ivica i Janica Kostelić  - Snježna kraljica Empty

[Vrh] Go down

Ivica i Janica Kostelić  - Snježna kraljica Empty Re: Ivica i Janica Kostelić - Snježna kraljica

Postaj by Mass sri sij 04, 2012 9:02 pm

Ali ti nisi Kostelić
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Ivica i Janica Kostelić  - Snježna kraljica Empty200 / 999200 / 999Ivica i Janica Kostelić  - Snježna kraljica Empty

[Vrh] Go down

Ivica i Janica Kostelić  - Snježna kraljica Empty Re: Ivica i Janica Kostelić - Snježna kraljica

Postaj by Purgy sri sij 04, 2012 9:08 pm

Nego di su proskijali?
Ako već toliko pratiš, bilo bi lijepo da pročitaš koji put kaj Gips kaže o Sljemenu.
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
Ivica i Janica Kostelić  - Snježna kraljica Empty142 / 999142 / 999Ivica i Janica Kostelić  - Snježna kraljica Empty

[Vrh] Go down

Ivica i Janica Kostelić  - Snježna kraljica Empty Re: Ivica i Janica Kostelić - Snježna kraljica

Postaj by Neu ned sij 06, 2013 9:49 am

Kostelić kao favorit iz sjene kreće u lov na prvu krunu!


Ivica Kostelić danas će skijati sasvim posebnu utrku. Doduše, ovaj put, za razliku od nekoliko posljednjih sezona, on nije u prvom ešalonu favorita. Iako, kad je u pitanju slalom i kad je u pitanju Sljeme, nije li Ivica netko o kome uvijek treba voditi računu kad se sklapaju prognoze o pobjednicima?

Međutim, ovo je drukčija sezona, sezona u kojoj se više govorilo o boli u Ivičinu koljenu, sezona u kojoj su vrhunci do sada bili osmo mjesto iz Levija i četvrtfinale paralel-slaloma iz Münchena. Barem što se tiče bodova.

Bio je fokusiran, taj pogled kod njega uvijek će dovoljno reći. Iako je više govorio, više nego obično uoči velikih obračuna, o tome u kakvom je stanju i kakav je plan. Naravno, što se tiče koljena.

- Trenirao sam posljednjih dana, malo na Sljemenu, malo u Innerkremsu. Morali smo, jasno, adaptirati treninge zbog problema s koljenom, ali smo radili dosta dobro. Primio sam zadnju injekciju za hrskavicu u srijedu. Stanje koljena je dosta dobro.

Sljeme i njegov dojam Sljemena, uvijek je poseban. Sljeme kao posebno brdo za Kosteliće?

- Odlično, sve je odlično kao i uvijek. Naravno, za nas je to i nešto više jer ipak je riječ o Sljemenu.

A kako on gleda u ovoj situaciji na konkurenciju?

- Kad je o slalomu riječ, onda je tu uvijek nekoliko figura na koje se mora ozbiljno računati. U svakom slučaju, tu su Hirscher, Pinturault, Myhrer, Byggmark, a s obzirom na to da smo na Sljemenu, tu uvijek treba računati na Razzolija, možda i još nekog od Talijana, poput Mölgga. Svakako tu je i Felix Neureuther, koji je u sjajnoj formi.

Sebe nije stavio unutra, ali on je isto tu. Ipak, tko su glavni favoriti?

- Rekao bih Hirscher, Pinturault i Neureuther.


IVICA NA SLJEMENU

2008. - 33 stotinke iza Matta

Prvi put je Sljeme “zagrmjelo” za Ivicu 17. veljače 2008, a on je navijačima uzvratio odličnim nastupom. U prvoj vožnji imao je samo 3 stotinke slabije vrijeme od vodećeg Marija Matta, uz Crveni spust se već spremala krunidba našeg kralja, ali Austrijanac je pokvario feštu. Slavio je sa 33 stotinke boljim vremenom, a Ivica je bio “prvi do kralja”, prvi put.

2009. - 5 stotinki od krune

Ivica je najbliže kruni bio 6. siječnja 2009. Ponovo je bio drugi nakon prve vožnje, ovaj put 27 stotinki iza Francuza Jean-Baptistea Grangea. U drugoj je dao sve od sebe, ali ostao je kratak malih, malih, jako malih 5 stotinki.

- I to je dio skijanja, bilo je utrka u kojima su stotinke bile na moj strani, sad nisu - sportski je prihvatio peh Ivica, još jednom “prvi do kralja”, već drugi put.

2010. - Kraj u prvoj vožnji

Janica je to doživjela u prvoj utrci održanoj na Sljemenu. Izlazak sa staze i suze u snijegu. Ivica nije plakao, ali i on je na Crvenom spustu doživio ono što je Kostelićima uvijek jako teško padalo - nije završio utrku. Izletio je već u prvoj vožnji treće sljemenske muške utrke.

2011. - 'Peklo’ je 10 stotinki

Crveni spust je praktično njegova “dnevna soba”, ali stotinke su ga još jednom zeznule. U sezoni u kojoj je osvojio veliki Globus nije uspio osvojiti i svoje Sljeme, a opet je bio tako blizu.

U prvoj vožnji je opet bio drugi, 22 stotinke iza Talijana Razzolija, u drugoj je Talijan pogriješio, ali nije Andre Myhrer i Šveđanin je Ivici odnio krunu za samo 10 stotinki. Još jednom, sad već treći put “prvi do kralja”, oper drugi.

2012. - 'Haklanja’ i postolje

Posljednju utrku na Sljemenu obilježila je priča o “haklanju” vrata dvojice najbržih Marcela Hirschera i Felixa Neureuthera, ali ostalo je upisano da je Hirscher osvojio krunu, Neureuther je bio drugi, a Ivica još jednom na postolju, ovaj put treći.

U svakoj od prethodnih pet utrka bio je u ulozi velikog favorita. Danas neće biti, ali tko zna, možda mu se konačno vrate neke stvari...




Ivica ove sezone u slalomu

Levi (Fin) - 8. mjesto

Val d’Isere (Fra) - 16. mjesto

Madona di Campiglio (Ita) - 10. mjesto

München (Njem) - 5. mjesto

Izvor: jutarnji.hr
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Ivica i Janica Kostelić  - Snježna kraljica Empty999 / 999999 / 999Ivica i Janica Kostelić  - Snježna kraljica Empty

[Vrh] Go down

Ivica i Janica Kostelić  - Snježna kraljica Empty Re: Ivica i Janica Kostelić - Snježna kraljica

Postaj by otpisani ned sij 06, 2013 11:50 am

1. na biranju poretka su one debilne žute rekame diazli po zapovijedi pa ljudi iz nisu ništa vidjeli .
2. više put tjeralo publiku da pozdravi natjecatelje je morbidno i govori o zainteresiranosti ljudi .
3. stroboskop kod svakog dolaska kandidata valjda mora insinuirati blicanje aparata kojih je manjkalo
4 nagradni fond je visok je inače nitko ne bi došao .
5. danas sam samo vidio kosteliča obrijanog ..ne želim nagađati zašto .
6. tunky je dijelom u pravu . išo bi gore ali ne žalim cijeli dan trackati u blatu ..
7 uz dobru organizaciju prometa lasica je max. sat i pol od zagraba bez zastoja ostalog prometa ..a i ne moraju svi spavati u west inu

otpisani
Trajno baniran/a

Registriran/a : 02.12.2012
Broj postova : 166
Reputacija Reputacija : 8
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Ivica i Janica Kostelić  - Snježna kraljica Empty0 / 9990 / 999Ivica i Janica Kostelić  - Snježna kraljica Empty

[Vrh] Go down

Ivica i Janica Kostelić  - Snježna kraljica Empty Re: Ivica i Janica Kostelić - Snježna kraljica

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.