Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gay - kako to gordo zvuči

+27
nikolina
Hunnerkongen
damfisk
Chulpan
Žužika
Lenica
Baka Slavica
gio_deluxe
Love
De Jerriais
Turrican
mmmdanny
goc
Prop
walter
Ive
fosforica
Ancksunamun
diabolik.
evitaa
H[a]D
Neu
Melinda
stidljiva ljubičica
Amyicha
Hell
tanuki
31 posters

Stranica 7 / 11. Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next

Go down

Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 7 Empty Re: Gay - kako to gordo zvuči

Postaj by Žužika čet oľu 20, 2014 7:27 pm

damfisk i chulpan,,,nisam homofob,ne mrzim pedere niti ih izbjegavam,,,,dapače,jedna od mojih najboljih prijateljica koju poznajem skoro 20 godina je lezbijka,s njom se čujem skoro svaki dan,s njom izlazim,s njom razgovaram o svemu,draga mi je i volim je kao i prije desetak godina kad se predstavljala heteroseksualkom,,,ništa se nije promijenilo...

ona je i protiv gay prideova i protiv usvajanja djece iako je lezbijka...što kažete na to?

jednostavno smatram da je naš narod još previše plitak,tradicionalan,konzervativan da bi prihvatio takav vid braka i roditeljstva...
roditelj? mogu li dva muškarca ili dvije žene stvoriti novi život? zaptajte se onda jel to prirodno kad i sami znate odgovor na postavljeno  pitanje..

nisam htjela praviti razliku između dva muškarca i dvije žene,isti klinac,samo drugo pakovanje  sesirko
Žužika
Žužika
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 08.02.2014
Broj postova : 1085
Reputacija Reputacija : 125
Godina imam : 44
Započeo/la tema :
Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 7 Empty0 / 9990 / 999Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 7 Empty Re: Gay - kako to gordo zvuči

Postaj by Chulpan čet oľu 20, 2014 7:41 pm

Žužika je napisao/la:
ona je i protiv gay prideova i protiv usvajanja djece iako je lezbijka...što kažete na to?

roditelj? mogu li dva muškarca ili dvije žene stvoriti novi život? zaptajte se onda jel to prirodno kad i sami znate odgovor na postavljeno  pitanje..

Vecina homoseksualaca je protiv gay parada, njih podrzavaju uglavnom aktivisti koji imaju opipljive koristi od toga. Rijecju, biznis.

Trecina svih heteroseksualnih parova ne mogu stvoriti novi zivot.
Zapitaj se zasto im je dopusteno stupiti u brak kad su, po tvojim rijecima, "neprirodni".

Chulpan
Trajno baniran/a

Registriran/a : 02.06.2013
Broj postova : 5273
Reputacija Reputacija : 89
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 7 Empty0 / 9990 / 999Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 7 Empty Re: Gay - kako to gordo zvuči

Postaj by tanuki čet oľu 20, 2014 7:47 pm

damfisk je napisao/la:

Točno je da grčka riječ "fobia" doslovce prevedena znači strah.

Ali složenica "homofobija" se koristi za opisivanje svake društvene pojave koja podrazumijeva negativnu interpretaciju pojave homoseksualnost, i pokriva cijeli spektar osjećaja od individualnog straha, preko gađenja, averzije, neodobravanja, omalovažavanja, mržnje, proganjanja i svega ostalog.



Upravo suprotno, ti nemaš pojma niti o prirodi niti o prirodnim zakonitostima, a niti o društvu i društvenim pojavama.



Monogamija je pojam koji je odvojen od pojma obitelji.

I heteroseksualne i homoseksualne jedinke (ljudske i životinjske) mogu ali i ne moraju biti monogamni.

Obitelj kao sociološka kategorija postoji isključivo kod homo sapiensa, ali ne i kod životinja.

Skupine koje pojedine životinjske vrste formiraju, i u njima žive, u najboljem slučaju nalikuju ljudskim društvenim kategorijama plemena, nipošto obitelji.

A sad, to šta ti ne znaš razliku između plemena i obitelji, pa životinjsko krdo identificiraš sa obitelji, to je isključivo tvoj problem.

pokušajse malo educirati fiškalu,
jer ovo što si napisao apsolutno ne stoji!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 7 Empty700 / 999700 / 999Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 7 Empty Re: Gay - kako to gordo zvuči

Postaj by Žužika čet oľu 20, 2014 7:48 pm

Chulpan je napisao/la:
Vecina homoseksualaca je protiv gay parada, njih podrzavaju uglavnom aktivisti koji imaju opipljive koristi od toga. Rijecju, biznis.

Trecina svih heteroseksualnih parova ne mogu stvoriti novi zivot.
Zapitaj se zasto im je dopusteno stupiti u brak kad su, po tvojim rijecima, "neprirodni".


haloooo,o čemu ti pričaš? gdje sam ja napisala da sam protiv gay brakova?
pa i zakon o partnerstvu je jedan vid braka,imaju skoro sva prava izjednačena s brakom,osim mogućnosti posvajanja djece naravno...e s tim se slažem...još nisam načisto treba li im dopustiti posvajanje djece,upravo zbog toga što mislim da dijete treba znati da su roditelji otac i majka,,,a sve ostalo mogu biti samo skrbnici...jer dvije žene ne mogu napraviti dijete,a bogme niti dva muškarca...prosto ko pasulj-kako kažu susjedi preko granice  Very Happy 
Žužika
Žužika
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 08.02.2014
Broj postova : 1085
Reputacija Reputacija : 125
Godina imam : 44
Započeo/la tema :
Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 7 Empty0 / 9990 / 999Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 7 Empty Re: Gay - kako to gordo zvuči

Postaj by Chulpan čet oľu 20, 2014 8:05 pm

Ni hetero parovi ne mogu uvijek napraviti dijete, ali im je dopusteno posvojenje.

Kako sam prije napisala, posvojenje se zahtijeva najvise zbog homoseksualaca koji imaju djecu iz oprethodnih brakova ciji status ne mogu legalizirati.
Znaci, imas apsurdnu situaciju gdje homoseksualac zbog svoje spolne orijentacije ne moze ostvariti pravo nad vlastitim djetetom, dok heteroseksualni par nerodaca koji ne mogu stvoriti novi zivot to pravo ima. Nije li to diskriminacija po spolnoj orijentaciji?!
Susjedi su militantni homofobi kao i mi. Very Happy

Chulpan
Trajno baniran/a

Registriran/a : 02.06.2013
Broj postova : 5273
Reputacija Reputacija : 89
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 7 Empty0 / 9990 / 999Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 7 Empty Re: Gay - kako to gordo zvuči

Postaj by Hunnerkongen čet oľu 20, 2014 8:28 pm

Ja bi heteroseksualnim parovima olakšao postupak posvojenja, a ne da godinama čekaju da posvoje dijete i onda se javlja da ima puno djece po domovima, jer posvojitelji moraju ispuniti 1001 kriterij. Pa se to kao uzima za razlog zašto homo parovi trebaju posvojiti djecu i spastiti ih od domova.

Homoseksualni parovi mogu biti dobri roditelji i odgajatelji kao i svi drugi to je nepobitno. No činjenica je da se djeca gledaju na roditelje i upijaju od njih kao spužve što mislim da kod homo parova ne upijaju samo liberalniji pogled na svijet nego i ponašanje svojih istospolnih roditelja.

Pa bi se mogla dogoditi npr situacija da dječak automatski i nehotično poljubi svog prijatelja jer kod kuće to rade njegovi roditelji i on smatra da je to skroz normalno jer je naučen na to.

A možete i vi potvrditi da neka sitnica ili postupak koji su roditelji napravili kad su bili mlađi, da ste ga ponovili i vi bez da ste to zapravo htjeli i planirali.
Hunnerkongen
Hunnerkongen
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 07.09.2009
Broj postova : 3835
Reputacija Reputacija : 533
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 7 Empty39 / 99939 / 999Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 7 Empty Re: Gay - kako to gordo zvuči

Postaj by Žužika čet oľu 20, 2014 8:47 pm

Hunnerkongen je napisao/la:Ja bi heteroseksualnim parovima olakšao postupak posvojenja, a ne da godinama čekaju da posvoje dijete i onda se javlja da ima puno djece po domovima, jer posvojitelji moraju ispuniti 1001 kriterij. Pa se to kao uzima za razlog zašto homo parovi trebaju posvojiti djecu i spastiti ih od domova.

Homoseksualni parovi mogu biti dobri roditelji i odgajatelji kao i svi drugi to je nepobitno. No činjenica je da se djeca gledaju na roditelje i upijaju od njih kao spužve što mislim da kod homo parova ne upijaju samo liberalniji pogled na svijet nego i ponašanje svojih istospolnih roditelja.

Pa  bi se mogla dogoditi npr situacija da dječak automatski i nehotično poljubi svog prijatelja jer kod kuće to rade njegovi roditelji i on smatra da je to skroz normalno jer je naučen na to.

A možete i vi potvrditi da neka sitnica ili postupak koji su roditelji napravili kad su bili mlađi, da ste ga ponovili i vi bez da ste to zapravo htjeli i planirali.


upravo to!  klanjanje 
Žužika
Žužika
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 08.02.2014
Broj postova : 1085
Reputacija Reputacija : 125
Godina imam : 44
Započeo/la tema :
Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 7 Empty0 / 9990 / 999Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 7 Empty Re: Gay - kako to gordo zvuči

Postaj by Chulpan čet oľu 20, 2014 8:54 pm

Hunnerkongen je napisao/la:Ja bi heteroseksualnim parovima olakšao postupak posvojenja, a ne da godinama čekaju da posvoje dijete i onda se javlja da ima puno djece po domovima, jer posvojitelji moraju ispuniti 1001 kriterij. Pa se to kao uzima za razlog zašto homo parovi trebaju posvojiti djecu i spastiti ih od domova.
Zasto bi to bio razlog i zasto mislis da bi postupak posvojenja bilo laksi i jednostavniji za homoseksualce? Toliko su omiljeni?

Dijete se posvaja zato sto se zeli, a ne da bi ga se spasilo od doma.

Hunnerkongen je napisao/la:

Pa  bi se mogla dogoditi npr situacija da dječak automatski i nehotično poljubi svog prijatelja jer kod kuće to rade njegovi roditelji i on smatra da je to skroz normalno jer je naučen na to.
Tko o cemu, oni o ljubljenju.
Kako to da se u vasim ocima homoseksualci po cijele dane samo ljube?

Ili si gay ili nisi. Nema tu nista automatski i nehoticno, nikoga se ne ljubi nehoticno.

Chulpan
Trajno baniran/a

Registriran/a : 02.06.2013
Broj postova : 5273
Reputacija Reputacija : 89
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 7 Empty0 / 9990 / 999Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 7 Empty Re: Gay - kako to gordo zvuči

Postaj by Žužika čet oľu 20, 2014 9:02 pm

chulpan jako si upućena u te čari homoseksualaca,,,i točno znaš ljube li se oni ili se ne ljube i kad se ljube i kako se ljube...
pa nisu djeca glupava,vide i razumiju više nego što mi i mislimo
Žužika
Žužika
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 08.02.2014
Broj postova : 1085
Reputacija Reputacija : 125
Godina imam : 44
Započeo/la tema :
Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 7 Empty0 / 9990 / 999Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 7 Empty Re: Gay - kako to gordo zvuči

Postaj by nikolina čet oľu 20, 2014 9:03 pm

žuži ,chulpan ti zna o tome i više već što ti misliš Wink
nikolina
nikolina
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 30.06.2012
Broj postova : 4639
Reputacija Reputacija : 482
Godina imam : 40
Započeo/la tema :
Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 7 Empty0 / 9990 / 999Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 7 Empty Re: Gay - kako to gordo zvuči

Postaj by Chulpan čet oľu 20, 2014 9:05 pm

Žužika je napisao/la:chulpan jako si upućena u te čari homoseksualaca,,,i točno znaš ljube li se oni ili se ne ljube i kad se ljube i kako se ljube...
pa nisu djeca glupava,vide i razumiju više nego što mi i mislimo
Nisu u pitanju cari nego vasa homofobija.
Zasto bi se netko po cijele dane ljubio i to pred djetetom?
Manijaci? Egzibicionisti?
Nisu glupava djeca nego okorjeli homofobi.
Kad se nema odgovor nastoji se diskreditirati sugovornika. poklapanje

nikolina je napisao/la:žuži ,chulpan ti zna o tome i više već što ti misliš Wink
Da nikolina, imam puno frendica lezbi, pa i dvije s posvojenom djecom (pred kojom se ne ljube). kao

Chulpan
Trajno baniran/a

Registriran/a : 02.06.2013
Broj postova : 5273
Reputacija Reputacija : 89
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 7 Empty0 / 9990 / 999Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 7 Empty Re: Gay - kako to gordo zvuči

Postaj by nikolina čet oľu 20, 2014 9:09 pm

Chulpan je napisao/la:
Da nikolina, imam puno frendica lezbi, pa i dvije s posvojenom djecom (pred kojom se ne ljube). kao
a u srbiji je dozvoljeno posvajanje?
nikolina
nikolina
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 30.06.2012
Broj postova : 4639
Reputacija Reputacija : 482
Godina imam : 40
Započeo/la tema :
Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 7 Empty0 / 9990 / 999Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 7 Empty Re: Gay - kako to gordo zvuči

Postaj by Žužika čet oľu 20, 2014 9:09 pm

pa ako je u takvoj zajednici vjerujem da zna...ali znam i ja,da kad se dvoje vole,bez obzira na seksualnu orijentaciju,često izmjenjuju i poljupce i poglede...jbga,ja volim muškarce,nisam još toliko liberalna....
Žužika
Žužika
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 08.02.2014
Broj postova : 1085
Reputacija Reputacija : 125
Godina imam : 44
Započeo/la tema :
Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 7 Empty0 / 9990 / 999Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 7 Empty Re: Gay - kako to gordo zvuči

Postaj by Žužika čet oľu 20, 2014 9:10 pm

nikolina je napisao/la:
a u srbiji je dozvoljeno posvajanje?

je,isto kao i kod nas,,,malo morgen Very Happy
Žužika
Žužika
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 08.02.2014
Broj postova : 1085
Reputacija Reputacija : 125
Godina imam : 44
Započeo/la tema :
Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 7 Empty0 / 9990 / 999Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 7 Empty Re: Gay - kako to gordo zvuči

Postaj by Chulpan čet oľu 20, 2014 9:11 pm

nikolina je napisao/la:
a u srbiji je dozvoljeno posvajanje?
Tko je spominjao Srbiju?
U Sloveniji jest gore

Chulpan
Trajno baniran/a

Registriran/a : 02.06.2013
Broj postova : 5273
Reputacija Reputacija : 89
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 7 Empty0 / 9990 / 999Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 7 Empty Re: Gay - kako to gordo zvuči

Postaj by Hunnerkongen čet oľu 20, 2014 9:12 pm

Gay s djecom zvuči kao oksimoron.

Elaboirao sam se na posvajanje zato jer sam svugdje čitao komentare da bi to bio razlog da im se omogući posvajanje : da izbave djecu iz domova i da imaju dom i lubav. Nitko nije spomenuo komplicirani postupak posvajanja i ljude koji godinama čekaju na posvajanje. Ne govorim o tome da posvajaju djecu oni koji ih ne mogu imati (jer oni očajnički pokušavaju medicinski dobiti vlastito potomstvo), već ima jako puno ljudi koji imaju svoju djecu i hoće posvojiti. Zašto se parovima ne olakša birokracija i proces posvajanja i djeci čim prije pruži prilika za dom i ljubav?


Ja sam ovo o ljubljenju naveo kao primjer kojeg si se ti primila sad ko pijana plota. Evo još jedan, ako je jedan od muških partnera više feminiziran pa ženskasto priča, hoda i šminka se i brine o svojoj vanjštini (kremice, puder, manikure)

Evo, ja znam iz svog života da neke nevažne sitnice iz mladosti koje je stari radio su promjenile moj život i da sam napravio neke stvari isto koje su napravili moji starci dok su bili mlađi i javio se onaj dejavu gađenja. Ajd sad konkretno, moj stari je bio alkoholičar, liječen 5 puta. I unatoč tome što sam mrzio alkohol zbog toga više od svega i rekao da nikad u životu neću okusiti kap, počeo sam cugati. I napravio neke stvari koje sam obećao da nikad neću ponoviti za njim. Et.
Hunnerkongen
Hunnerkongen
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 07.09.2009
Broj postova : 3835
Reputacija Reputacija : 533
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 7 Empty39 / 99939 / 999Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 7 Empty Re: Gay - kako to gordo zvuči

Postaj by Žužika čet oľu 20, 2014 9:13 pm

svaka čast Janezima tad Very Happy
Žužika
Žužika
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 08.02.2014
Broj postova : 1085
Reputacija Reputacija : 125
Godina imam : 44
Započeo/la tema :
Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 7 Empty0 / 9990 / 999Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 7 Empty Re: Gay - kako to gordo zvuči

Postaj by Gost čet oľu 20, 2014 9:15 pm

Žužika je napisao/la:

je,isto kao i kod nas,,,malo morgen Very Happy

Tamo moze bit samo "gore" nego u nas, a i tamo je bolje nego u Rusiji. Opet, Rusija je mila majka za Nigeriju.


Etc.............
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 7 Empty Re: Gay - kako to gordo zvuči

Postaj by nikolina čet oľu 20, 2014 9:17 pm

Chulpan je napisao/la:
Tko je spominjao Srbiju?
U Sloveniji jest gore
ti u srbiji oni u sloveniji i ti znaš jel se one ljube pred djecom....ti si vidovita Very Happy
nikolina
nikolina
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 30.06.2012
Broj postova : 4639
Reputacija Reputacija : 482
Godina imam : 40
Započeo/la tema :
Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 7 Empty0 / 9990 / 999Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 7 Empty Re: Gay - kako to gordo zvuči

Postaj by Chulpan čet oľu 20, 2014 9:18 pm

Hunnerkongen je napisao/la:Gay s djecom zvuči kao oksimoron.

Elaboirao sam se na posvajanje zato jer sam svugdje čitao komentare da bi to bio razlog da im se omogući posvajanje : da izbave djecu iz domova i da imaju dom i lubav. Nitko nije spomenuo komplicirani postupak posvajanja i ljude koji godinama čekaju na posvajanje. Ne govorim o tome da posvajaju djecu oni koji ih ne mogu imati (jer oni očajnički pokušavaju medicinski dobiti vlastito potomstvo), već ima jako puno ljudi koji imaju svoju djecu i hoće posvojiti. Zašto se parovima ne olakša birokracija i proces posvajanja i djeci čim prije pruži prilika za dom i ljubav?


Ja sam ovo o ljubljenju naveo kao primjer kojeg si se ti primila sad ko pijana plota. Evo još jedan, ako je jedan od muških partnera više feminiziran pa ženskasto priča, hoda i šminka se i brine o svojoj vanjštini (kremice, puder, manikure)

Stvarno je preglupo ovo boldirano sto si napisao.
Heteroseksualci ne mogu posvajati zbog komplicirane procedure, ali ce gejevi posvajati bez problema. Mozda i bez provjere jesu li pogodni za roditelje ili su mozda pedofili? Nonsens.

Nisam se ja primila ljubljenja iz tvojeg posta, nego to je floskula koju ces naci na svakom forumu: homoseksualni posvojitelji ne rade nista drugo osim sto se ljube pred djecom.

Ima puno feminiziranih muskaraca koji se ponasaju zenskasto, a nisu homoseksualci (moj bivsi sef u firmi). Osim toga, nisu svi homoseksualci zenskasti, ima i muskarcina...


Chulpan
Trajno baniran/a

Registriran/a : 02.06.2013
Broj postova : 5273
Reputacija Reputacija : 89
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 7 Empty0 / 9990 / 999Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 7 Empty Re: Gay - kako to gordo zvuči

Postaj by Gost čet oľu 20, 2014 9:18 pm

Vidoviti Milan dobio konkurenciju Razz
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 7 Empty Re: Gay - kako to gordo zvuči

Postaj by Chulpan čet oľu 20, 2014 9:19 pm

nikolina je napisao/la:
ti u srbiji oni u sloveniji i ti znaš jel se one ljube pred djecom....ti si vidovita Very Happy
Otkud tebi to da sam ja u Srbiji? hmm

Chulpan
Trajno baniran/a

Registriran/a : 02.06.2013
Broj postova : 5273
Reputacija Reputacija : 89
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 7 Empty0 / 9990 / 999Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 7 Empty Re: Gay - kako to gordo zvuči

Postaj by nikolina čet oľu 20, 2014 9:19 pm

Vidovita sam Very Happy
nikolina
nikolina
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 30.06.2012
Broj postova : 4639
Reputacija Reputacija : 482
Godina imam : 40
Započeo/la tema :
Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 7 Empty0 / 9990 / 999Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 7 Empty Re: Gay - kako to gordo zvuči

Postaj by Žužika čet oľu 20, 2014 9:20 pm

nikolina je napisao/la:
ti u srbiji oni u sloveniji i ti znaš jel se one ljube pred djecom....ti si vidovita Very Happy

 Laughing Laughing Laughing Laughing 
Žužika
Žužika
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 08.02.2014
Broj postova : 1085
Reputacija Reputacija : 125
Godina imam : 44
Započeo/la tema :
Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 7 Empty0 / 9990 / 999Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 7 Empty Re: Gay - kako to gordo zvuči

Postaj by Chulpan čet oľu 20, 2014 9:20 pm

nikolina je napisao/la:Vidovita sam Very Happy
Vidovita si i nemas niti jednu frendicu izvan svojeg sela? ajme

Chulpan
Trajno baniran/a

Registriran/a : 02.06.2013
Broj postova : 5273
Reputacija Reputacija : 89
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 7 Empty0 / 9990 / 999Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 7 Empty Re: Gay - kako to gordo zvuči

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 7 / 11. Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.