Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Novosti iz Hardware svijeta

+9
Neukrotivi pastuh
tanuki
walter
GUSTI
Mr.Cooly
Turrican
Neu
THUNDER_DINIX
Sasuke
13 posters

Stranica 7 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Go down

Novosti iz Hardware svijeta - Page 7 Empty Re: Novosti iz Hardware svijeta

Postaj by Narco sri lis 20, 2010 11:50 am

istina^^^

offtopic:ja imam hd5450,i trazim si neku zamjensku. imam ih nekoliko na nisanu,al se nemogu odlucit. dajte vi neku,mozd se neka poklopi sa ovim mojim
Narco
Narco
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 10.09.2009
Broj postova : 3494
Reputacija Reputacija : 333
Godina imam : 31
Započeo/la tema :
Novosti iz Hardware svijeta - Page 7 Empty30 / 99930 / 999Novosti iz Hardware svijeta - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Novosti iz Hardware svijeta - Page 7 Empty Re: Novosti iz Hardware svijeta

Postaj by Neu sub vel 12, 2011 11:35 pm

Nove flash memorije biriti će se protiv malwarea koji se automatski pokreće, a ima i zaštitu podataka šifrom

Super Talent je razvio malu prijenosnu memoriju koja blokira malware softver koji se pokreće putem funkcije auto-playa i dolazi sa zaštitom koja omogućava pristup podacima samo korisnicima koji znaju odgovarajuću šifru.

Flash memorija pod nazivom DataGuardian koristi sučelje USB 2.0, ima metalno kućište, dizajn bez kapice (USB konektor se izvalči) i dolazi u kapacitetima od 4GB, 8Gb, 16GB i 32GB. Za sada nema informacija o cijenama niti datumu kada će se pojaviti na tržištu. (dm)

Izvor:pcchip.hr
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Novosti iz Hardware svijeta - Page 7 Empty999 / 999999 / 999Novosti iz Hardware svijeta - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Novosti iz Hardware svijeta - Page 7 Empty Re: Novosti iz Hardware svijeta

Postaj by Neu čet vel 17, 2011 10:44 am

Toshiba radi i na Windows 7 tabletu

Osim Honeycomb tableta, Toshiba priprema i tablet koji će raditi na Windowsima i Intelovom Atomu

Na Engadgetu kažu, a pozivajući se na Marca Perina iz Toshibe, da ta kompanija za drugu polovicu ove godine planira izdati tablet dijagonale ekrana 11,6 inča (rezolucije 1366x768 piksela) koji će raditi na Windows 7 operativnom sustavu. Ovaj bi uređaj trebao imati i Intelov Atom procesor, 2GB RAM-a i 64GB prostora za pohranu podataka. Također, Toshibin W7 tablet imat će i web kameru za video chat i HDMI izlaz tako da će se sav sadržaj s njega moći prikazivati i na HD televizorima i drugim uređajima.

Osim ovog tableta, Toshiba je na WMC-u već najavila i tablet koji će raditi na Nvidijinoj Tegra 2 platformi i Googleovom operativnom sustavu Android 3.0, odnosno Honeycombu. (hj)

Izvor:pcchip.hr
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Novosti iz Hardware svijeta - Page 7 Empty999 / 999999 / 999Novosti iz Hardware svijeta - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Novosti iz Hardware svijeta - Page 7 Empty Re: Novosti iz Hardware svijeta

Postaj by Neu pet vel 18, 2011 9:29 am

Sony radi na PlayStation tabletu?

Većina velikih kompanija predstavila je ili najavila svoje tablete - čini se da je sada došao red i na Sony

Godinama smo slušali glasine o PlayStation telefonu, a samo nekoliko dana nakon što je službeno i predstavljen, na Mreži su se pojavile glasine o PlayStation tabletu, tj. tabletu koji bi trebao imati PS certifikat. Prema pisanju Engadgeta, kodno ime ovog tableta je S1, imat će 9,4 inčni ekran rezolucije 1280 x 800 piksela, radit će na Androidu 3.0 i Tegra 2 procesoru, a za rad na njemu zadužena je ekipa koja radi na Vaio prijenosnicima, Sonyjevom Readeru, PlayStationu te ekipa iz Ericssona.

S1 trebao bi biti baziran na Sonyjevom Qriocity servisu za glazbu, e-knjige, igre i video na zahtjev te će se navodno isporučivati s nekim predinstaliranim igrama PS Onea. Kao i većina tableta, i ovaj bi trebao imati dvije kamere te USB utor, a po slici koju je objavio Engadget, vidljivo je da će tablet biti malo drugačije dizajniran u odnosu na dosadašnje izdane modele.

Računa se da bi njegova cijena trebala iznositi 600 dolara te da bi se na tržištu trebao pojaviti u rujnu. Sad čekamo i neke službene informacije iz Sonyja. (hj)

Izvor:pcchip.hr
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Novosti iz Hardware svijeta - Page 7 Empty999 / 999999 / 999Novosti iz Hardware svijeta - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Novosti iz Hardware svijeta - Page 7 Empty Re: Novosti iz Hardware svijeta

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 7 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.