Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT

+48
Hate
AryMan
pustinja
Angie
m
Melinda
jasim
GUSTI
shakti
scorpio57
Prop
Nessie
gio_deluxe
Stevo Largo
BAGIRA
Neukrotivi pastuh
walter
Amyicha
evitaa
Luxe
Sasuke
H[a]D
PrInCeSs
Hell
EvilAngel
Ecstasy
WEYLAND-YUTANI
tekilinho
tanuki
eva kant
Mr.Cooly
Turrican
Hitman
THUNDER_DINIX
Shtiriputanac
Purgy
Arkannen
josari
Sinister
goc
bittersweet
Iron Man
blackdevilles
Optimyst
Love
vanessastjepa
fernando torres
Neu
52 posters

Stranica 24 / 32. Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 28 ... 32  Next

Go down

    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 24 Empty Re: Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT

Postaj by scorpio57 pet oľu 26, 2010 10:48 am

marko je napisao/la:
scorpio57 je napisao/la:
Hell je napisao/la:ima dosta i o masonima, ima o račanu, pa i o lijevomu da:)...

dobro ima o masonima...i masono ovi oni-jel ta,o račanu zajebi nema,o lijevima ima,komunistima ima
no šta te to vrijeđa o lijevima,pa jbt evo sada se počelo klupko odmotavat šta su i lijevi činili za vrijeme
svoje vladavine-Ina kao

ej nemoj tako inu su sjebali polančec i smradaner .......

2002.g. je potpisan ugovor sa MOL-om da sa 25%dionica
ima večinsku vlast nad Inom.Šta se tiče ove dvojice
za čorku su odavno zreli
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 66
Započeo/la tema :
    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 24 Empty65 / 99965 / 999    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 24 Empty

[Vrh] Go down

    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 24 Empty Re: Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT

Postaj by Hell pet oľu 26, 2010 10:48 am

..da ali zanimljivo je da je mol sa tadašnjih 25% danas na skoro 50% ili kolko več smajlić
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 24 Empty497 / 999497 / 999    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 24 Empty

[Vrh] Go down

    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 24 Empty Re: Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT

Postaj by m pet oľu 26, 2010 10:52 am

scorpio57 je napisao/la:
marko je napisao/la:
scorpio57 je napisao/la:Ne može se uspoređivati M.P.T. i cajke ono što je nekada bio pok.Vice Vukov to je
danas M.PT.Jugonostalgičarima.On pjeva o svome narodu,ljubavi prema Domovini
a o čemu cajke jbt pa ne razumiješ šta uopće pjevaju,danas svaka budala može uzeti
mikrafon i arlauklati.

ej ali moraš prizanti da jebački koketira sa ustaštvom ....
pa da se čak malo i fura na nekog takvog ....

ima i par pjesama koje prizivaju ustaške horde , guste magle i tak ....

Ne koketira on sa ustaštvom,mnogo je to puta opovrgao
i ono o Jasenovcu isto nije on pjevao,to je dokazano,
nešta slično kao i sa Blankom

da , da , da ..........
jasam inače svemirac ...... sa jupitera ....
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 24 Empty14 / 99914 / 999    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 24 Empty

[Vrh] Go down

    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 24 Empty Re: Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT

Postaj by gio_deluxe pet oľu 26, 2010 10:52 am

ovako , Thompsonova prva pijesma "čavoglave" je počinjala uzvikom " za dom spremni " . odmah se reagiralo i napravljena je radio verzija , bez tog uzvika.
on uopće ne koketira , on je ustaša i oni koji ga slušaju to znaju i to mu i je publika .
samo ti koji ga fakat slušaju nisu svi ovi koji idu na koncerte , nego svega možda 10% ljudi . ostalih 90% ljudi ide iz drugih razloga , odnosno slušati pijesme koje nemaju veze s ustaštvom .
osobno , nevolim Thompsona , jer mislim da živi u nekom drugom vremenu i nemože se maknuti s mjesta . ( a i zbog političkih ambicija )
jebeš pijesme o vladi i problemima , jel još o tome moram slušati u pjesmama ?
ali Thompson nema veze s cajkama .
cajke nisu svaka narodna pijesma . cajke su one narodne pijesme , koje nemaju veze ni s mozgom ni sa sluhom . kič i harmonika .
te pjesme me groze , a protiv narodne muzike , bilo čije nemam ništa , ali ju neslušam .
gio_deluxe
gio_deluxe
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 23.01.2009
Broj postova : 4911
Reputacija Reputacija : 228
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 24 Empty41 / 99941 / 999    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 24 Empty

[Vrh] Go down

    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 24 Empty Re: Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT

Postaj by scorpio57 pet oľu 26, 2010 10:54 am

Hell je napisao/la:..da ali zanimljivo je da je mol sa tadašnjih 25% danas na skoro 50% ili kolko več smajlić

Ja mislim da trenutno Hrvatska Vlada drži 44 posto dionica INA-e, MOL 25 posto, 17 posto je u vlasništvu Zagrebačke burze dok je 14 posto u vlasništvu bivših i sadašnjih zaposlenika i ratnih veterana.
nisam siguran
kao
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 66
Započeo/la tema :
    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 24 Empty65 / 99965 / 999    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 24 Empty

[Vrh] Go down

    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 24 Empty Re: Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT

Postaj by scorpio57 pet oľu 26, 2010 10:57 am

Slažem se sa giom dijelom,Marko a možda i jesi sa jupitera samo to neznaš kavica
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 66
Započeo/la tema :
    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 24 Empty65 / 99965 / 999    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 24 Empty

[Vrh] Go down

    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 24 Empty Re: Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT

Postaj by m pet oľu 26, 2010 10:59 am

ma daj pa bilo mi je smješno ona kaj si napisao da to on nije pjevao , jasenovac i gradiška stara .....
da se ogradio od ustaškog znakovlja po njegovim koncertima .....

pa ti kažem na to da sam ja svemirac ....
ali dali sa jupitera ili plutona , nisam siguran ....


je kalaš se ogradio od tih svastika i slova u ,,,,kada su mu počeli zabranjivaati koncerte po svijetu a i tu kod nas .......
i da nije pjevao , ma daj ......
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 24 Empty14 / 99914 / 999    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 24 Empty

[Vrh] Go down

    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 24 Empty Re: Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT

Postaj by gio_deluxe pet oľu 26, 2010 11:00 am

kaže se , u svakom žitu ima i kukolja
gio_deluxe
gio_deluxe
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 23.01.2009
Broj postova : 4911
Reputacija Reputacija : 228
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 24 Empty41 / 99941 / 999    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 24 Empty

[Vrh] Go down

    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 24 Empty Re: Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT

Postaj by m pet oľu 26, 2010 11:02 am

ima da ....
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 24 Empty14 / 99914 / 999    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 24 Empty

[Vrh] Go down

    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 24 Empty Re: Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT

Postaj by m pet oľu 26, 2010 11:05 am

uglavnom ako netko može obajsniti zašto su cajke kvalitetna glazba ...
zašto je to dobra glazba .....

neka mi objasni ,....... pojasni ....
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 24 Empty14 / 99914 / 999    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 24 Empty

[Vrh] Go down

    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 24 Empty Re: Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT

Postaj by Hell pet oľu 26, 2010 11:06 am

pa nije...i točka
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 24 Empty497 / 999497 / 999    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 24 Empty

[Vrh] Go down

    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 24 Empty Re: Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT

Postaj by gio_deluxe pet oľu 26, 2010 11:10 am

pa odlična je glazba , ali za izbjegavanje Smile
gio_deluxe
gio_deluxe
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 23.01.2009
Broj postova : 4911
Reputacija Reputacija : 228
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 24 Empty41 / 99941 / 999    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 24 Empty

[Vrh] Go down

    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 24 Empty Re: Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT

Postaj by scorpio57 pet oľu 26, 2010 12:48 pm

marko je napisao/la:ma daj pa bilo mi je smješno ona kaj si napisao da to on nije pjevao , jasenovac i gradiška stara .....
da se ogradio od ustaškog znakovlja po njegovim koncertima .....

pa ti kažem na to da sam ja svemirac ....
ali dali sa jupitera ili plutona , nisam siguran ....


je kalaš se ogradio od tih svastika i slova u ,,,,kada su mu počeli zabranjivaati koncerte po svijetu a i tu kod nas .......
i da nije pjevao , ma daj ......

ajd otiđi pa poslušaj par puta tu pjesmu pa reci,nemoj meni pizdit
znam njegov glas,i na Latinici je bilo jednom rasprava otome
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 66
Započeo/la tema :
    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 24 Empty65 / 99965 / 999    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 24 Empty

[Vrh] Go down

    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 24 Empty Re: Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT

Postaj by m pet oľu 26, 2010 12:53 pm

ej kaj je najgore je on ......

joj zaajebo sam se pa to moj pokojni tata pjeva ......
daj molim te ...

on pjevao i šta onda , ako mu je to trebalo da izvuče keš od naših iseljenika iz austarlije , jel tamo je pjevao ....
onda treba imati muda i reči , da ja ssam to otpjevao zato što sam za tu pjesmu od jednog dede dobio 10 000 evra ....

a ne nisam ja ..... ma ne di bi ja to otpjevao .....

ej pa nismo djeca.....
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 24 Empty14 / 99914 / 999    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 24 Empty

[Vrh] Go down

    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 24 Empty Re: Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT

Postaj by scorpio57 pet oľu 26, 2010 12:55 pm

marko je napisao/la:ej kaj je najgore je on ......

joj zaajebo sam se pa to moj pokojni tata pjeva ......
daj molim te ...

on pjevao i šta onda , ako mu je to trebalo da izvuče keš od naših iseljenika iz austarlije , jel tamo je pjevao ....
onda treba imati muda i reči , da ja ssam to otpjevao zato što sam za tu pjesmu od jednog dede dobio 10 000 evra ....

a ne nisam ja ..... ma ne di bi ja to otpjevao .....

ej pa nismo djeca.....

Tamo je pjevao Mesić
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 66
Započeo/la tema :
    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 24 Empty65 / 99965 / 999    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 24 Empty

[Vrh] Go down

    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 24 Empty Re: Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT

Postaj by m pet oľu 26, 2010 12:58 pm

je je ali i kalaš automat strojnica .........
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 24 Empty14 / 99914 / 999    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 24 Empty

[Vrh] Go down

    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 24 Empty Re: Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT

Postaj by m pet oľu 26, 2010 1:01 pm

ali ovo je anti cajke nešto pa nebih više ovdje o automatu strojnici ...
otvorio sa nešto , ne znam što isto ovdje u ovom pdfju ...

mpt aka kalaš ...
pa možemo tamo o njemu
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 24 Empty14 / 99914 / 999    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 24 Empty

[Vrh] Go down

    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 24 Empty Re: Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT

Postaj by scorpio57 pet oľu 26, 2010 1:02 pm

jel to misliš na Čavoglave?Pa ta je pjesma u to vrijeme puno značila svim
Hrvatima poslije pokolja koji su učinili srbi i jna
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 66
Započeo/la tema :
    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 24 Empty65 / 99965 / 999    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 24 Empty

[Vrh] Go down

    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 24 Empty Re: Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT

Postaj by scorpio57 pet oľu 26, 2010 1:03 pm

Marka Prekovića Thompsona (43) već neko vrijeme povezuju s fašizmom i ustaštvom. Pjevač je za INmagazin izjavio kako je on hrvatski nacionalist koji voli svoje, ali ne mrzi nikoga. Istaknuo je kako nikad nije na svojim koncertima propagirao ustaštvo niti je pjevao "Jasenovac i Gradišku staru". Tekst pjesme mu je ružan i neprimjeren, ali je kazao kako bi bio licemjeran kad bi rekao da ju nije zapjevao u društvu. Objasnio je to riječima kako su se u ratu pjevale svakave pjesme te je dodao ima puno političara koji su pjevali tu pjesmu. Nije otkrio nijedno ime. Thompson je rekao kako je sada konačno postalo jasno da napadi na njega i na njegovu publiku stižu iz Ureda predsjednika. Kazao je kako je policija dolazila po snimke njegovih intervjua i koncerata koje su potom nosili Stjepanu Mesiću. Pjevač smatra da su napadači na njega anacionalno i prokomunističko orijentirani te da ne vole svoju zemlju. Za svoje pjesme kaže da govore o ljubavi prema hrvatskim vrednotama. Žao mu je što su mu zabranili koncert u Švicarskoj budući da je tamo nastupao dvadesetak puta i nikad se njegov nastup nije dovodio u pitanje.
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 66
Započeo/la tema :
    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 24 Empty65 / 99965 / 999    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 24 Empty

[Vrh] Go down

    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 24 Empty Re: Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT

Postaj by m pet oľu 26, 2010 1:10 pm

i šta sada .........
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 24 Empty14 / 99914 / 999    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 24 Empty

[Vrh] Go down

    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 24 Empty Re: Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT

Postaj by Prop pet oľu 26, 2010 1:18 pm

scorpio57 je napisao/la:Ne može se uspoređivati M.P.T. i cajke ono što je nekada bio pok.Vice Vukov to je
danas M.PT.Jugonostalgičarima.On pjeva o svome narodu,ljubavi prema Domovini
a o čemu cajke jbt pa ne razumiješ šta uopće pjevaju,danas svaka budala može uzeti
mikrafon i arlauklati.


Uspoređivati Vicu Vukova sa MPT-om je, u najmanju ruku, nebuloza!
Domoljubna pjesma jest "Moja Domovina", "Ruža Hrvatska", da ne nabrajam socijalne pjesme....

I cajke i puškaš pjevaju o istom, ničemu točnije, sa užasnim ritmovima, počesto plagijatorskim krađama, te bedastim stihovima!
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 24 Empty108 / 999108 / 999    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 24 Empty

[Vrh] Go down

    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 24 Empty Re: Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT

Postaj by gio_deluxe pet oľu 26, 2010 1:28 pm

to ti je od mene
gio_deluxe
gio_deluxe
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 23.01.2009
Broj postova : 4911
Reputacija Reputacija : 228
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 24 Empty41 / 99941 / 999    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 24 Empty

[Vrh] Go down

    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 24 Empty Re: Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT

Postaj by Prop pet oľu 26, 2010 1:29 pm

Ma fala!     Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 24 91634
Pozvan si i ti na pivu, my treat!     Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 24 73611
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 24 Empty108 / 999108 / 999    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 24 Empty

[Vrh] Go down

    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 24 Empty Re: Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT

Postaj by evitaa pet oľu 26, 2010 9:43 pm

gio_deluxe je napisao/la:ovako , Thompsonova prva pijesma "čavoglave" je počinjala uzvikom " za dom spremni " . odmah se reagiralo i napravljena je radio verzija , bez tog uzvika.
on uopće ne koketira , on je ustaša i oni koji ga slušaju to znaju i to mu i je publika .
samo ti koji ga fakat slušaju nisu svi ovi koji idu na koncerte , nego svega možda 10% ljudi . ostalih 90% ljudi ide iz drugih razloga , odnosno slušati pijesme koje nemaju veze s ustaštvom .
osobno , nevolim Thompsona , jer mislim da živi u nekom drugom vremenu i nemože se maknuti s mjesta . ( a i zbog političkih ambicija )
jebeš pijesme o vladi i problemima , jel još o tome moram slušati u pjesmama ?
ali Thompson nema veze s cajkama .
cajke nisu svaka narodna pijesma . cajke su one narodne pijesme , koje nemaju veze ni s mozgom ni sa sluhom . kič i harmonika .
te pjesme me groze , a protiv narodne muzike , bilo čije nemam ništa , ali ju neslušam .
:dobarpost: rep+

scorpio57 je napisao/la:Marka Prekovića Thompsona (43) već neko vrijeme povezuju s fašizmom i ustaštvom. Pjevač je za INmagazin izjavio kako je on hrvatski nacionalist koji voli svoje, ali ne mrzi nikoga. Istaknuo je kako nikad nije na svojim koncertima propagirao ustaštvo niti je pjevao "Jasenovac i Gradišku staru". Tekst pjesme mu je ružan i neprimjeren, ali je kazao kako bi bio licemjeran kad bi rekao da ju nije zapjevao u društvu. Objasnio je to riječima kako su se u ratu pjevale svakave pjesme te je dodao ima puno političara koji su pjevali tu pjesmu. Nije otkrio nijedno ime. Thompson je rekao kako je sada konačno postalo jasno da napadi na njega i na njegovu publiku stižu iz Ureda predsjednika. Kazao je kako je policija dolazila po snimke njegovih intervjua i koncerata koje su potom nosili Stjepanu Mesiću. Pjevač smatra da su napadači na njega anacionalno i prokomunističko orijentirani te da ne vole svoju zemlju. Za svoje pjesme kaže da govore o ljubavi prema hrvatskim vrednotama. Žao mu je što su mu zabranili koncert u Švicarskoj budući da je tamo nastupao dvadesetak puta i nikad se njegov nastup nije dovodio u pitanje.

Činjenica jest da je Thompson širio nacizam, i to nepobitna činjenica isto kao što je otpjevao "Jasenovac i Gradišku" i to upravo na hrvatskim vrijednostima koje spominješ tj.domoljublju.On je jedan običan ratni profiter koji nema poima sa muzikom i umjetnosti. A osim domoljublja na koje se poziva , inspiraciju je uglavnom pronalazio u krađi kod drugih tj.stranih izvođača.
evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 52
Započeo/la tema :
    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 24 Empty0 / 9990 / 999    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 24 Empty

[Vrh] Go down

    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 24 Empty Re: Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT

Postaj by Gost sub oľu 27, 2010 4:05 am

evitaa je napisao/la:
gio_deluxe je napisao/la:ovako , Thompsonova prva pijesma "čavoglave" je počinjala uzvikom " za dom spremni " . odmah se reagiralo i napravljena je radio verzija , bez tog uzvika.
on uopće ne koketira , on je ustaša i oni koji ga slušaju to znaju i to mu i je publika .
samo ti koji ga fakat slušaju nisu svi ovi koji idu na koncerte , nego svega možda 10% ljudi . ostalih 90% ljudi ide iz drugih razloga , odnosno slušati pijesme koje nemaju veze s ustaštvom .
osobno , nevolim Thompsona , jer mislim da živi u nekom drugom vremenu i nemože se maknuti s mjesta . ( a i zbog političkih ambicija )
jebeš pijesme o vladi i problemima , jel još o tome moram slušati u pjesmama ?
ali Thompson nema veze s cajkama .
cajke nisu svaka narodna pijesma . cajke su one narodne pijesme , koje nemaju veze ni s mozgom ni sa sluhom . kič i harmonika .
te pjesme me groze , a protiv narodne muzike , bilo čije nemam ništa , ali ju neslušam .
:dobarpost: rep+

scorpio57 je napisao/la:Marka Prekovića Thompsona (43) već neko vrijeme povezuju s fašizmom i ustaštvom. Pjevač je za INmagazin izjavio kako je on hrvatski nacionalist koji voli svoje, ali ne mrzi nikoga. Istaknuo je kako nikad nije na svojim koncertima propagirao ustaštvo niti je pjevao "Jasenovac i Gradišku staru". Tekst pjesme mu je ružan i neprimjeren, ali je kazao kako bi bio licemjeran kad bi rekao da ju nije zapjevao u društvu. Objasnio je to riječima kako su se u ratu pjevale svakave pjesme te je dodao ima puno političara koji su pjevali tu pjesmu. Nije otkrio nijedno ime. Thompson je rekao kako je sada konačno postalo jasno da napadi na njega i na njegovu publiku stižu iz Ureda predsjednika. Kazao je kako je policija dolazila po snimke njegovih intervjua i koncerata koje su potom nosili Stjepanu Mesiću. Pjevač smatra da su napadači na njega anacionalno i prokomunističko orijentirani te da ne vole svoju zemlju. Za svoje pjesme kaže da govore o ljubavi prema hrvatskim vrednotama. Žao mu je što su mu zabranili koncert u Švicarskoj budući da je tamo nastupao dvadesetak puta i nikad se njegov nastup nije dovodio u pitanje.

Činjenica jest da je Thompson širio nacizam, i to nepobitna činjenica isto kao što je otpjevao "Jasenovac i Gradišku" i to upravo na hrvatskim vrijednostima koje spominješ tj.domoljublju.On je jedan običan ratni profiter koji nema poima sa muzikom i umjetnosti. A osim domoljublja na koje se poziva , inspiraciju je uglavnom pronalazio u krađi kod drugih tj.stranih izvođača.

jao jao. onda tu spomeni i crvenu jabuku kao ratne profitere i prljavo kazaliste i ostalu grupu.

jednostavno thompson nema veze sa ustastvom niti komunizmom ni bilo cime drugome. meni su njegove pjesme lijepe. jer ako cu njegove pjesme suditi na ustastvo onda manowar pjeva i velica komunizam, onda sav power metal je velicanje neandertarluka, primitivizma, komunizma, staljinovskog rezima, diktature i slicno. glazba je glazba a to sto je neki ne razumiju pa im glazba sluzi kao povod za njihovo bolesno stanje a drugima razlog za pljuvanje, eh... zalosno je to da jedan thomspon se proglasava ustasom koji pjeva o povjesti juznih slavena, to je neizbrisiva povjest, ako ste vi protiv njega onda ste i protiv sebe. ja nemam nista protiv da pjeva o titu, vojvodini, stanju i razdobljima u ono vrijeme... pa hebote do 1990 godine sam zivio u takvom rezimu i takvom uredjenju drzave i sad kad bih govorio thompson je ovo , ono...i negirao i pljuvao po njemu, pljuvao bih sam po sebi a ja licemjer toliki nisam. tito je dio mog zivota, vlasi su dio mog zivota, pa jeboga do 1990 godine sma zivio u vojvodini dok se veliko trojstvo nije raspalo pa taj dio vojvodine proglasen slavonijom. prestanite politizirat glazbu, umjetnost opcenito. ili slusaj ili nemoj, ali nekog nazivat ustasom jer pjeva o proslosti juznih slavena to je malo prelicemjerno i nekulturno.
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 24 Empty Re: Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 24 / 32. Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 28 ... 32  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.