Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT

+48
Hate
AryMan
pustinja
Angie
m
Melinda
jasim
GUSTI
shakti
scorpio57
Prop
Nessie
gio_deluxe
Stevo Largo
BAGIRA
Neukrotivi pastuh
walter
Amyicha
evitaa
Luxe
Sasuke
H[a]D
PrInCeSs
Hell
EvilAngel
Ecstasy
WEYLAND-YUTANI
tekilinho
tanuki
eva kant
Mr.Cooly
Turrican
Hitman
THUNDER_DINIX
Shtiriputanac
Purgy
Arkannen
josari
Sinister
goc
bittersweet
Iron Man
blackdevilles
Optimyst
Love
vanessastjepa
fernando torres
Neu
52 posters

Stranica 13 / 32. Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 22 ... 32  Next

Go down

    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 13 Empty Re: Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT

Postaj by THUNDER_DINIX sri ruj 02, 2009 1:49 pm

Nightmare je napisao/la:to je najgora stvar koja se mogla desiti čovječanstvu
yapp
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 13 Empty889 / 999889 / 999    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 13 Empty

[Vrh] Go down

    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 13 Empty Re: Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT

Postaj by Luxe sri ruj 02, 2009 8:36 pm

e oprosti ali ja nisam za to
najgora je stwar opera ako čemo tako
a cajke
ljudi
bračo
sestre
pa oni su legende
i ako ja neslučam one teške jer pod tim mislim da očito swatko u bosni i srbiji misli da može biit pjewač..ugl..ja slušam one zakon...bojan tomović, bojan rajović i još neke koji imaju dore pjesmice..eto tako...

Luxe
Trajno baniran/a

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 1157
Reputacija Reputacija : 55
Godina imam : 28
Započeo/la tema :
    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 13 Empty11 / 99911 / 999    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 13 Empty

[Vrh] Go down

    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 13 Empty Re: Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT

Postaj by Gost sri ruj 02, 2009 10:18 pm

ja sam s razlogom zamrzio cajke...da bar ih neznam...da bar nestanu jednostavno...da ih nema...:S:
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 13 Empty Re: Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT

Postaj by WEYLAND-YUTANI čet ruj 03, 2009 12:20 am

Nightmare je napisao/la:to je najgora stvar koja se mogla desiti čovječanstvu


..tako mlad..a tako pametan.. gore
WEYLAND-YUTANI
WEYLAND-YUTANI
Domaćin foruma
Domaćin foruma

Registriran/a : 10.01.2009
Broj postova : 5092
Reputacija Reputacija : 143
Započeo/la tema :
    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 13 Empty133 / 999133 / 999    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 13 Empty

[Vrh] Go down

    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 13 Empty Re: Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT

Postaj by Luxe čet ruj 03, 2009 8:10 pm

zrine89 je napisao/la:ja sam s razlogom zamrzio cajke...da bar ih neznam...da bar nestanu jednostavno...da ih nema...:S:
a aj mi reci razlog zakaj ih mrziš??
aj molim te

Luxe
Trajno baniran/a

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 1157
Reputacija Reputacija : 55
Godina imam : 28
Započeo/la tema :
    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 13 Empty11 / 99911 / 999    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 13 Empty

[Vrh] Go down

    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 13 Empty Re: Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT

Postaj by Hitman čet ruj 03, 2009 8:11 pm

kako volim kada ima ljudi koji isto ne vole to smeće
Hitman
Hitman
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 6573
Reputacija Reputacija : 63
Godina imam : 2022
Započeo/la tema :
    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 13 Empty257 / 999257 / 999    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 13 Empty

[Vrh] Go down

    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 13 Empty Re: Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT

Postaj by THUNDER_DINIX čet ruj 03, 2009 8:13 pm

pricaj mi... ja obozavam
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 13 Empty889 / 999889 / 999    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 13 Empty

[Vrh] Go down

    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 13 Empty Re: Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT

Postaj by Hitman čet ruj 03, 2009 8:14 pm

obožavaš to što ima ljudi koji isto ne vole cajke ili njih obožavaš?
Hitman
Hitman
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 6573
Reputacija Reputacija : 63
Godina imam : 2022
Započeo/la tema :
    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 13 Empty257 / 999257 / 999    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 13 Empty

[Vrh] Go down

    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 13 Empty Re: Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT

Postaj by THUNDER_DINIX čet ruj 03, 2009 8:15 pm

koji ne vole
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 13 Empty889 / 999889 / 999    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 13 Empty

[Vrh] Go down

    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 13 Empty Re: Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT

Postaj by Hitman čet ruj 03, 2009 8:16 pm

ok, e posto sam u temi PC za 3000 kn, odi vidi
Hitman
Hitman
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 6573
Reputacija Reputacija : 63
Godina imam : 2022
Započeo/la tema :
    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 13 Empty257 / 999257 / 999    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 13 Empty

[Vrh] Go down

    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 13 Empty Re: Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT

Postaj by Amyicha čet ruj 03, 2009 8:46 pm

a zaš neki mrze cajke, mislim i to je glazba..... haha
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 29
Započeo/la tema :
    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 13 Empty113 / 999113 / 999    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 13 Empty

[Vrh] Go down

    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 13 Empty Re: Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT

Postaj by Gost čet ruj 03, 2009 9:00 pm

Luxe je napisao/la:
zrine89 je napisao/la:ja sam s razlogom zamrzio cajke...da bar ih neznam...da bar nestanu jednostavno...da ih nema...:S:
a aj mi reci razlog zakaj ih mrziš??
aj molim te

zato sto mrzim ih...jer sam svasta vidio sta mladi rade zbog te"vrste glazbe" razbijaju se,tuku se,droga,onda u beliscu bomba u fanatik bacena,pucanje po narodnjackim klubovima :S:...ima puno toga...neda mi se nabrajati...misli da je to dovoljno...
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 13 Empty Re: Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT

Postaj by Amyicha čet ruj 03, 2009 9:39 pm

zrine89 je napisao/la:
Luxe je napisao/la:
zrine89 je napisao/la:ja sam s razlogom zamrzio cajke...da bar ih neznam...da bar nestanu jednostavno...da ih nema...:S:
a aj mi reci razlog zakaj ih mrziš??
aj molim te

zato sto mrzim ih...jer sam svasta vidio sta mladi rade zbog te"vrste glazbe" razbijaju se,tuku se,droga,onda u beliscu bomba u fanatik bacena,pucanje po narodnjackim klubovima :S:...ima puno toga...neda mi se nabrajati...misli da je to dovoljno...

istina da ima takvih, no ja ih za sada ne poznam. i hvala Bogu da ih ne poznam, ali ima normalnih ljudi i normalnih cajki. :S:
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 29
Započeo/la tema :
    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 13 Empty113 / 999113 / 999    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 13 Empty

[Vrh] Go down

    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 13 Empty Re: Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT

Postaj by Gost pet ruj 04, 2009 8:09 am

ja sam to sve vidio i dosta mi je toga...sada tesko da mozes izaci u neki kafic ili klub da nema razbijanja ili sta ti ja znam...
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 13 Empty Re: Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT

Postaj by H[a]D pet ruj 04, 2009 8:19 am

Moji su me uvijek odgajali u stilu "alternative", i stari i stara su bili rokeri,i prije rata nije bilo nikakvih jebenih cajki, to je sve nakon rata pokupljeno od srba, a velik dio budala Hrvata se tome priključio,slušam ama baš sve, čak i domaću glazbu, ali cajke prezirem iz dna duše, jer kad mi netko zabrani thompsonu da pjeva negdje; a znam da je on davao ako ništa drugo barem podršku mom starom u ratu, a daju onoj četničkoj kurvi da pjeva u areni,onda nešto fkt nije u redu da ga jebeš,isti ku*** ko da su nas Srbi osvojili i ko da smo u nekoj velikoj Srbiji pošto smo pokupili groo stvari njihovih i počeli se ponašati ko hrpa idiota,umjesto da očuvamo naš jezik u kulturu mi prihvaćamo nešto protiv čega su se naši starci(barem velika većina njih) borili u Domovinskom ratu, znači svi oni ljudi su umrli bezveze i gradovi su razrušeni bzvz jer smo nacija idiota koja ne zna reći NE.
H[a]D
H[a]D
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 21.08.2009
Broj postova : 1277
Reputacija Reputacija : 73
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 13 Empty0 / 9990 / 999    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 13 Empty

[Vrh] Go down

    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 13 Empty Re: Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT

Postaj by Hitman pet ruj 04, 2009 8:20 am

potpuno se slažem s tobom
Hitman
Hitman
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 6573
Reputacija Reputacija : 63
Godina imam : 2022
Započeo/la tema :
    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 13 Empty257 / 999257 / 999    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 13 Empty

[Vrh] Go down

    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 13 Empty Re: Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT

Postaj by Mr.Cooly sub ruj 05, 2009 12:13 pm

Razor je napisao/la:Moji su me uvijek odgajali u stilu "alternative", i stari i stara su bili rokeri,i prije rata nije bilo nikakvih jebenih cajki, to je sve nakon rata pokupljeno od srba, a velik dio budala Hrvata se tome priključio,slušam ama baš sve, čak i domaću glazbu, ali cajke prezirem iz dna duše, jer kad mi netko zabrani thompsonu da pjeva negdje; a znam da je on davao ako ništa drugo barem podršku mom starom u ratu, a daju onoj četničkoj kurvi da pjeva u areni,onda nešto fkt nije u redu da ga jebeš,isti ku*** ko da su nas Srbi osvojili i ko da smo u nekoj velikoj Srbiji pošto smo pokupili groo stvari njihovih i počeli se ponašati ko hrpa idiota,umjesto da očuvamo naš jezik u kulturu mi prihvaćamo nešto protiv čega su se naši starci(barem velika većina njih) borili u Domovinskom ratu, znači svi oni ljudi su umrli bezveze i gradovi su razrušeni bzvz jer smo nacija idiota koja ne zna reći NE.
na kom je thompson davao podrsku u ratu
thompson je veci četnik nego itko drugi
Mr.Cooly
Mr.Cooly
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 21.04.2009
Broj postova : 4748
Reputacija Reputacija : 253
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 13 Empty0 / 9990 / 999    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 13 Empty

[Vrh] Go down

    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 13 Empty Re: Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT

Postaj by Love sub ruj 05, 2009 12:36 pm

thompon nije uopče četnik kul,odakle ti to?
Love
Love
Domaćica foruma Love
(Brineta, kuvar'ca, seksica)
Domaćica foruma Love  (Brineta, kuvar'ca, seksica)

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 28855
Reputacija Reputacija : 1211
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 13 Empty672 / 999672 / 999    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 13 Empty

[Vrh] Go down

    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 13 Empty Re: Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT

Postaj by Mr.Cooly sub ruj 05, 2009 12:37 pm

pa nije ni nista bolje
mene samo zanima kom je thomson davao podrskuu ratu
Mr.Cooly
Mr.Cooly
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 21.04.2009
Broj postova : 4748
Reputacija Reputacija : 253
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 13 Empty0 / 9990 / 999    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 13 Empty

[Vrh] Go down

    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 13 Empty Re: Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT

Postaj by tanuki sub ruj 05, 2009 12:43 pm

Love je napisao/la:thompon nije uopče četnik kul,odakle ti to?
nije četnik, ali koja razlika- ja sam starac za vas- ali pojmovi četnik i ustaša su mi pojmovi iz i za mene davnog 2 svj. rat-zbog čega sada balavci oživljavaju aveti prošlosti? hammer
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 13 Empty700 / 999700 / 999    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 13 Empty

[Vrh] Go down

    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 13 Empty Re: Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT

Postaj by Love sub ruj 05, 2009 12:44 pm

Ja nisam poseban ljubotelj thomposa al nemam nikaj protiv njega,prvi put čujem da je netko reko da je četnik,pa po čemu pobogu?
Love
Love
Domaćica foruma Love
(Brineta, kuvar'ca, seksica)
Domaćica foruma Love  (Brineta, kuvar'ca, seksica)

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 28855
Reputacija Reputacija : 1211
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 13 Empty672 / 999672 / 999    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 13 Empty

[Vrh] Go down

    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 13 Empty Re: Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT

Postaj by tanuki sub ruj 05, 2009 12:47 pm

Love je napisao/la:Ja nisam poseban ljubotelj thomposa al nemam nikaj protiv njega,prvi put čujem da je netko reko da je četnik,pa po čemu pobogu?
ni ja nemam ništa protiv njega (efikasno kes ) - ali nacionalizam je ist sranje bez obzira pod kojom bojom ili kojim slovom dolazi- pa je zato prihvatljiva usporedba U=C
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 13 Empty700 / 999700 / 999    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 13 Empty

[Vrh] Go down

    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 13 Empty Re: Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT

Postaj by Mr.Cooly sub ruj 05, 2009 12:47 pm

ja sam reko ja sam reko ja sam reko
Mr.Cooly
Mr.Cooly
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 21.04.2009
Broj postova : 4748
Reputacija Reputacija : 253
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 13 Empty0 / 9990 / 999    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 13 Empty

[Vrh] Go down

    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 13 Empty Re: Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT

Postaj by Love sub ruj 05, 2009 12:48 pm

znam da jesi kul,al zašto?što te razočaralo u njemu toliko?
Love
Love
Domaćica foruma Love
(Brineta, kuvar'ca, seksica)
Domaćica foruma Love  (Brineta, kuvar'ca, seksica)

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 28855
Reputacija Reputacija : 1211
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 13 Empty672 / 999672 / 999    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 13 Empty

[Vrh] Go down

    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 13 Empty Re: Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT

Postaj by Mr.Cooly sub ruj 05, 2009 12:50 pm

zato sto ga hvale kao hrvatinu a on je obicni kurton i zato sto njegova pjesma i pjesma seke aleksic nema razlike
Mr.Cooly
Mr.Cooly
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 21.04.2009
Broj postova : 4748
Reputacija Reputacija : 253
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 13 Empty0 / 9990 / 999    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 13 Empty

[Vrh] Go down

    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 13 Empty Re: Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 13 / 32. Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 22 ... 32  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.