Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara?

+25
Luxe
Mr.Cooly
Hunnerkongen
eva kant
Prop
Sanela
stidljiva ljubičica
tanuki
Neukrotivi pastuh
diabolik.
walter
Ancksunamun
WEYLAND-YUTANI
fosforica
Amyicha
mrkyblu
goc
Hell
KaTe
mala_lutkica
THUNDER_DINIX
House
Love
sanjich
Neu
29 posters

Stranica 5 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 5 Empty Re: Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara?

Postaj by diabolik. ned ruj 13, 2009 11:19 am

fosforica je napisao/la:da, samo što se brakovi jednako održavaju i neodražvaju sa bogom ili bez njega.
sa tradicijom ili bez nje.
tradicija ti ne garantira dug i sretan brak.


moj muž je crkveno oženio bivšu opaticu...bili su u braku 7 mjeseci.
rastali su se jer je zatrudnila sa drugim. muslimanom čak štoviše...lol

moja šogorica je bila u ckrvenom braku dvije tri godine, rastali se, udala se za drugoga kod matičara, sada su zajedno 4 godina...imaju dvoje mali mangupa.

ja sam se vjenčala kod matičara...prije 11 godina... i još se nisam rastala..

moja frendica se vjenčala crkveno, nakon što je drugi puta ostala trudna.
prvi put je išla na abortus, drugi put se udala i rodila kcer...


ceremonija pred popom ne garantira dug i uspješan brak.
kao što ni ceremonija pred matičarem ne garantira razvod za dva mjeseca.



U mojoj i ženinoj familiji ( oko četrdeset bračnih parova) je sa svake strane bio samo po jedan raspad braka, a svi su sklapani u crkvi. Prije, ili kasnije :=U:
Jedan je bio zato jer nisu mogli imati djece, a jedan je bio radi krivog izbora Laughing
Evo, tek da malo popravim tvoju crnu statistiku kes
diabolik.
diabolik.
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 6086
Reputacija Reputacija : 553
Godina imam : 58
Započeo/la tema :
Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 5 Empty74 / 99974 / 999Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 5 Empty Re: Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara?

Postaj by Gost ned ruj 13, 2009 11:21 am

fosforica je napisao/la:a partnerstvo, kao i svako drugo, se uvijek može - raskinuti.
i sklopit novo........... Razz
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 5 Empty Re: Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara?

Postaj by diabolik. ned ruj 13, 2009 11:24 am

[quote="fosforica

život u braku je - partnerstvo.
i kada nestane zaljubljenost jedino što vezu drži je - respekt.
a partnerstvo, kao i svako drugo, se uvijek može - raskinuti.[/quote]

Točno.
Ali, samo ako brak shvatiš kao puko partnerstvo, a svog bračnog partnera doživljavaš kao poslovnog partnera, onda ne moreš niti ništa drugog očekivati od raspada, jer si svjestan da će (možda) se poslovne okolnosti promijeniti, a time će neminovno doći i do promjene partnera.
U takvim slučajevima nema smisla sklapanje braka.
Dovoljno je živit skupa, od jutra do sutra...
diabolik.
diabolik.
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 6086
Reputacija Reputacija : 553
Godina imam : 58
Započeo/la tema :
Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 5 Empty74 / 99974 / 999Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 5 Empty Re: Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara?

Postaj by Neukrotivi pastuh ned ruj 13, 2009 11:28 am

tako je. Evo ti rep+
Neukrotivi pastuh
Neukrotivi pastuh
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 7641
Reputacija Reputacija : 281
Godina imam : 55
Započeo/la tema :
Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 5 Empty72 / 99972 / 999Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 5 Empty Re: Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara?

Postaj by Ancksunamun ned ruj 13, 2009 11:33 am

skofik je napisao/la:
Ancksunamun je napisao/la:[

Zašto bi se vrijeđala institucija..svatko se može obući kako želi..

Nisam siguran kak je s vjenčanjima, ali znam da ako te pozovu na sud na saslušanje da te neće primiti u kratkim hlačama i nekim natikačama za plažu npr., jer to tumače kao nepoštivanje institucije.
Znam iz iskustva sa Prekršajnim sudom.

Zato je to diskriminacija..i nametanje nekih normi..Ja bi to nazvala svojevrsnim zlostavljajem

Neukrotivi pastuh je napisao/la:...i kakva je obveza? Rađati, stvarati još više? Religija ti to govori stalno. To ti je obveza.

Nema nikakvih obveza..obveze si sam svatko nameće
Ancksunamun
Ancksunamun
Junior
Junior

Registriran/a : 31.01.2009
Broj postova : 668
Reputacija Reputacija : 39
Godina imam : 45
Započeo/la tema :
Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 5 Empty0 / 9990 / 999Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 5 Empty Re: Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara?

Postaj by Neukrotivi pastuh ned ruj 13, 2009 11:34 am

Na to sam mislio Ancksunamun
Neukrotivi pastuh
Neukrotivi pastuh
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 7641
Reputacija Reputacija : 281
Godina imam : 55
Započeo/la tema :
Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 5 Empty72 / 99972 / 999Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 5 Empty Re: Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara?

Postaj by diabolik. ned ruj 13, 2009 11:38 am

Ancksunamun je napisao/la:
skofik je napisao/la:
Ancksunamun je napisao/la:[

Zašto bi se vrijeđala institucija..svatko se može obući kako želi..

Nisam siguran kak je s vjenčanjima, ali znam da ako te pozovu na sud na saslušanje da te neće primiti u kratkim hlačama i nekim natikačama za plažu npr., jer to tumače kao nepoštivanje institucije.
Znam iz iskustva sa Prekršajnim sudom.

Zato je to diskriminacija..i nametanje nekih normi..Ja bi to nazvala svojevrsnim zlostavljajem


Ovisno s koje strane gledaš.
Moraš voditi računa i o ljudima koji rade u tim institucijama.
Mene kad vidi u kratkim hlačama i japankama siurno će dobit neke traume Laughing Laughing Laughing
A može me i optužit za zlostavljanje Laughing Laughing
diabolik.
diabolik.
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 6086
Reputacija Reputacija : 553
Godina imam : 58
Započeo/la tema :
Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 5 Empty74 / 99974 / 999Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 5 Empty Re: Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara?

Postaj by fosforica ned ruj 13, 2009 11:40 am

Gabrijel je napisao/la:
fosforica je napisao/la:a partnerstvo, kao i svako drugo, se uvijek može - raskinuti.
i sklopit novo........... Razz


tak je gore

skofik je napisao/la:[quote="fosforica

život u braku je - partnerstvo.
i kada nestane zaljubljenost jedino što vezu drži je - respekt.
a partnerstvo, kao i svako drugo, se uvijek može - raskinuti.

Točno.
Ali, samo ako brak shvatiš kao puko partnerstvo, a svog bračnog partnera doživljavaš kao poslovnog partnera, onda ne moreš niti ništa drugog očekivati od raspada, jer si svjestan da će (možda) se poslovne okolnosti promijeniti, a time će neminovno doći i do promjene partnera.
U takvim slučajevima nema smisla sklapanje braka.
Dovoljno je živit skupa, od jutra do sutra...[/quote]

ti mješaš uzrok i posljedicu.
ljudi su prvo živjeli u nekim zajednicama, od jutra do sutra..a onda se vremenom ustanovilo da te zajednice trebaju nekako regulirati svoja prava i obveze.
brak je regulacija tih odnosa između partnera.
partnerstvo čiji je temelj velika ljubav ili obicni interes jednako su regulirana tim ugovorom.

kad se rastaneš malo tko ce te pitati jesi li ženu volio ko boginju ili si imao neku drugu ideju zašto si s njom proveo sve te godine. a imovinu cete djeliti neovisno o tvom odgovoru.
fosforica
fosforica
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 14.02.2009
Broj postova : 6076
Reputacija Reputacija : 1195
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 5 Empty21 / 99921 / 999Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 5 Empty Re: Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara?

Postaj by Neukrotivi pastuh ned ruj 13, 2009 12:05 pm

Laughing osjećao sa se kao turist kad sam se rastao = posljedica Laughing
Neukrotivi pastuh
Neukrotivi pastuh
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 7641
Reputacija Reputacija : 281
Godina imam : 55
Započeo/la tema :
Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 5 Empty72 / 99972 / 999Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 5 Empty Re: Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara?

Postaj by diabolik. ned ruj 13, 2009 12:21 pm

fosforica je napisao/la:[

ti mješaš uzrok i posljedicu.
ljudi su prvo živjeli u nekim zajednicama, od jutra do sutra..a onda se vremenom ustanovilo da te zajednice trebaju nekako regulirati svoja prava i obveze.
.

Možda miješam.
Ti ljudi su stupili u nešto za što nisu bili spremni, premalo se poznavali (i sebe i partnera) i logično je da se to raspalo. U biti se raspala veza, a ne brak, jer braka nikad nije niti bilo, osim na papiru.
Neznam samo zašto takvi koji brak doživljavaju kao puki ugovor stupaju u isti.
Zar im nije jednostavnije živjeti "na riječ"?!

Brak je lako sklopiti, ali ga je teško održavati, a najlakše prekinuti.
U braku nema napisanih pravila i regula, tu nema suca, ni tužitelja, fiškala i advokata, brak je nešto živo, nešto što se razlikuje od osobe do osobe, u braku nema pravih i krivih, brak je uvijek u pokretu, nikad ne miruje, ali ogromno razumijevanje i tolerancija među partnerima najviše doprinosi da kola ne krenu nizbrdo, da se zadrži kontrola.
diabolik.
diabolik.
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 6086
Reputacija Reputacija : 553
Godina imam : 58
Započeo/la tema :
Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 5 Empty74 / 99974 / 999Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 5 Empty Re: Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara?

Postaj by fosforica ned ruj 13, 2009 12:31 pm

"ogromno razumijevanje i tolerancija među partnerima najviše doprinosi da kola ne krenu nizbrdo, da se zadrži kontrola"

dakle to ipak nema veze sa nacinom na koji se sklopi. lol
eto..da konačno zaključimo. Wink
fosforica
fosforica
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 14.02.2009
Broj postova : 6076
Reputacija Reputacija : 1195
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 5 Empty21 / 99921 / 999Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 5 Empty Re: Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara?

Postaj by THUNDER_DINIX ned ruj 13, 2009 12:35 pm

nema veze s nacinom, ali ja i dalje mislim da bez bijele vjencanice, vea i crkve nebu islo smajlić
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 5 Empty889 / 999889 / 999Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 5 Empty Re: Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara?

Postaj by fosforica ned ruj 13, 2009 12:36 pm

vec smo zakljucili da možeš obuci što god želiš

Laughing
fosforica
fosforica
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 14.02.2009
Broj postova : 6076
Reputacija Reputacija : 1195
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 5 Empty21 / 99921 / 999Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 5 Empty Re: Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara?

Postaj by THUNDER_DINIX ned ruj 13, 2009 12:38 pm

vruče hlačice Laughing

ma daj, normalno da ne mozes, samo i jedino only vjencanica, bar kod mene Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 5 611180
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 5 Empty889 / 999889 / 999Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 5 Empty Re: Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara?

Postaj by fosforica ned ruj 13, 2009 12:38 pm

pa obuci vjenčanicu...
ne znam šta te sad tu toliko muči i tko ti brani... Laughing
fosforica
fosforica
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 14.02.2009
Broj postova : 6076
Reputacija Reputacija : 1195
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 5 Empty21 / 99921 / 999Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 5 Empty Re: Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara?

Postaj by THUNDER_DINIX ned ruj 13, 2009 12:40 pm

ma ne ja, vec moja dear smajlić
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 5 Empty889 / 999889 / 999Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 5 Empty Re: Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara?

Postaj by fosforica ned ruj 13, 2009 12:42 pm

a to se valjda i nju pita...ne...

možda i ona ima želje kako ti trebaš izgledati Very Happy
fosforica
fosforica
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 14.02.2009
Broj postova : 6076
Reputacija Reputacija : 1195
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 5 Empty21 / 99921 / 999Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 5 Empty Re: Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara?

Postaj by Luxe ned ruj 13, 2009 12:57 pm

vjenjačnej u crkvi..zašto ne

Luxe
Trajno baniran/a

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 1157
Reputacija Reputacija : 55
Godina imam : 28
Započeo/la tema :
Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 5 Empty11 / 99911 / 999Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 5 Empty Re: Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara?

Postaj by diabolik. ned ruj 13, 2009 12:58 pm

fosforica je napisao/la:"ogromno razumijevanje i tolerancija među partnerima najviše doprinosi da kola ne krenu nizbrdo, da se zadrži kontrola"

dakle to ipak nema veze sa nacinom na koji se sklopi. lol
eto..da konačno zaključimo. Wink

Ima veze.
Ako je brak sklopljen i doživljen kao lakrdija, bit će lakrdija i neće potrajat, a ako je sklopljen i doživljen kao nešto više od pukog slova na papiru, onda su mu šanse za opstanak daleko, daleko veće.
diabolik.
diabolik.
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 6086
Reputacija Reputacija : 553
Godina imam : 58
Započeo/la tema :
Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 5 Empty74 / 99974 / 999Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 5 Empty Re: Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara?

Postaj by THUNDER_DINIX ned ruj 13, 2009 12:58 pm

fosforica je napisao/la:a to se valjda i nju pita...ne...

možda i ona ima želje kako ti trebaš izgledati Very Happy
pa odijelo, kravata, sto 2.??
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 5 Empty889 / 999889 / 999Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 5 Empty Re: Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara?

Postaj by fosforica ned ruj 13, 2009 1:03 pm

bilo što...mogucnosti su neograničene Laughing

recimo nešto tako bogohulno kao - odjelo BEZ kravate affraid

Laughing
fosforica
fosforica
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 14.02.2009
Broj postova : 6076
Reputacija Reputacija : 1195
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 5 Empty21 / 99921 / 999Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 5 Empty Re: Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara?

Postaj by THUNDER_DINIX ned ruj 13, 2009 1:05 pm

ocu izgledat ko gospodin, makar 1 u zivotu Laughing
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 5 Empty889 / 999889 / 999Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 5 Empty Re: Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara?

Postaj by Gost ned ruj 13, 2009 1:07 pm

naravno u crkvi sto prije..ako ne onda u starackom domu Very Happy
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 5 Empty Re: Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara?

Postaj by fosforica ned ruj 13, 2009 1:08 pm

skofik je napisao/la:
fosforica je napisao/la:"ogromno razumijevanje i tolerancija među partnerima najviše doprinosi da kola ne krenu nizbrdo, da se zadrži kontrola"

dakle to ipak nema veze sa nacinom na koji se sklopi. lol
eto..da konačno zaključimo. Wink

Ima veze.
Ako je brak sklopljen i doživljen kao lakrdija, bit će lakrdija i neće potrajat, a ako je sklopljen i doživljen kao nešto više od pukog slova na papiru, onda su mu šanse za opstanak daleko, daleko veće.


i opet jovo na novo...lol...

lakrdija može biti i crkveno vjenčanje...

a vjenčanje koje se ne uklapa u stereotipne ne znaci da brak nije shvacen ozbiljno.

s obrziom da si se ti crkveno ženio iz sasvim nekih drugih razloga od onih što smatraš jedinim ispravnim, zvuciš prilicno licemjerno.
fosforica
fosforica
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 14.02.2009
Broj postova : 6076
Reputacija Reputacija : 1195
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 5 Empty21 / 99921 / 999Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 5 Empty Re: Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara?

Postaj by eva kant ned ruj 13, 2009 1:09 pm

skofik je napisao/la:
fosforica je napisao/la:"ogromno razumijevanje i tolerancija među partnerima najviše doprinosi da kola ne krenu nizbrdo, da se zadrži kontrola"

dakle to ipak nema veze sa nacinom na koji se sklopi. lol
eto..da konačno zaključimo. Wink

Ima veze.
Ako je brak sklopljen i doživljen kao lakrdija, bit će lakrdija i neće potrajat, a ako je sklopljen i doživljen kao nešto više od pukog slova na papiru, onda su mu šanse za opstanak daleko, daleko veće.
ali to nema veze sa načinom vjenčanja. veza između onih koji se vole, poštuju i cijene opstat će bez obzira bio taj brak sklopljen u crkvi ili na plaži.
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 24
Započeo/la tema :
Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 5 Empty92 / 99992 / 999Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 5 Empty Re: Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 5 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.