Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima

+27
nikolina
zbracun
sunce
SAS
Turrican
Lenica
gio_deluxe
Kiara
minutus
Layla
shakti
Mr.Cooly
H[a]D
eva kant
Amyicha
tanuki
Hell
Melinda
Neukrotivi pastuh
walter
evitaa
KaTe
Love
THUNDER_DINIX
Neu
Prop
mala_lutkica
31 posters

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

Go down

Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 3 Empty Re: Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima

Postaj by sunce čet oľu 15, 2012 9:08 am

ovo su uvredljive insinuacije.
sunce
sunce
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 02.01.2012
Broj postova : 1916
Reputacija Reputacija : 127
Započeo/la tema :
Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 3 Empty Re: Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima

Postaj by tanuki čet oľu 15, 2012 9:10 am

sunce je napisao/la:ovo su uvredljive insinuacije.
samo za onoga tko se našao u tom
nisi valjda ti hmm
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 3 Empty700 / 999700 / 999Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 3 Empty Re: Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima

Postaj by sunce čet oľu 15, 2012 9:11 am

Trenutno na forumi pišemo ti i ja.
Ring the bell?
A bez obzira na koga se odnosi je uvredljiva insinuacija
sunce
sunce
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 02.01.2012
Broj postova : 1916
Reputacija Reputacija : 127
Započeo/la tema :
Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 3 Empty Re: Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima

Postaj by tanuki čet oľu 15, 2012 9:23 am

sunce je napisao/la:Trenutno na forumi pišemo ti i ja.
Ring the bell?
A bez obzira na koga se odnosi je uvredljiva insinuacija
sigurno na tebe nisam mislio
ali ima ljudi koji tručaju,
neki od njih su i trajno banirani!
ali moj stav je:
ne možeš uvrijediti normalnog čovijeka, jer po makijaveliju-
uvrijeda pogađa onog tko je izgovara!
dakle za koga je uvredljiva insinuacija-
za normalne ne može biti! smajlić
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 3 Empty700 / 999700 / 999Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 3 Empty Re: Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima

Postaj by zbracun čet oľu 15, 2012 12:35 pm

Uf, ovo je bilo gadno hammer .
zbracun
zbracun
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 29.12.2011
Broj postova : 2526
Reputacija Reputacija : 662
Godina imam : 69
Započeo/la tema :
Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 3 Empty3 / 9993 / 999Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 3 Empty Re: Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima

Postaj by sunce čet oľu 15, 2012 12:38 pm

tanuki je napisao/la:
sigurno na tebe nisam mislio
ali ima ljudi koji tručaju,
neki od njih su i trajno banirani!
ali moj stav je:
ne možeš uvrijediti normalnog čovijeka, jer po makijaveliju-
uvrijeda pogađa onog tko je izgovara!
dakle za koga je uvredljiva insinuacija-
za normalne ne može biti! smajlić

hahahhaha ja ću se izrizati.
Ajde sad još jednom pročitaj ovu izreku Machiavelli -ja, pa pročitaj svoj prethodni post, pa mi reci što si iz toga zaključio? Very Happy
sunce
sunce
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 02.01.2012
Broj postova : 1916
Reputacija Reputacija : 127
Započeo/la tema :
Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 3 Empty Re: Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima

Postaj by nikolina uto srp 03, 2012 2:43 pm

Nerugaj se nikome jel neznaš šta tebe sutra može snaći.
nikolina
nikolina
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 30.06.2012
Broj postova : 4639
Reputacija Reputacija : 482
Godina imam : 40
Započeo/la tema :
Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 3 Empty Re: Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima

Postaj by AryMan uto srp 17, 2012 6:01 pm

Osobno poznajem jednu curu koja teško hoda ali nitko joj se zbog toga ne ruga (doduše iz srednje škole, u razdoblju kad su možda svi ozbiljniji), i također jednu curu koja je u invalidskim kolicima. Obje su vedre i simpatične. Osobe koje se rugaju invalidima ili ih maltretiraju su slabići, nesigurni u sebe i fakat najveći kreteni kad se ne stave na njihovo mjesto. Nikad ne znaš što ti se može dogoditi u budućnosti, nekakva nesreća u kojoj ćeš ako imaš sreće preživjeti i možda ostati invalid.
AryMan
AryMan
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 23.11.2009
Broj postova : 8624
Reputacija Reputacija : 1652
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 3 Empty405 / 999405 / 999Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 3 Empty Re: Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima

Postaj by Teo uto srp 17, 2012 8:39 pm

Oni koji se izruguju bolesnima to su stvarno bolesni ljudi.
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 3 Empty Re: Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima

Postaj by Lenica čet srp 19, 2012 10:17 pm

To mi je dno dna "spuštat" nekome na bilo kojoj bolesti.
Očito nezadovoljni svojim životima pa mora netko ispaštat.

Ali mi je još gluplje kad se za nekoga misli da je bolestan/a
o ono šeta normalno u prirodi npr., nije na hospitalizaciji,
ne uzima nikakve lijekove, krva slika uredna. Wink

O cemu se onda ovde radi?
Krvna slika je također bitna.




Lenica
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 29.12.2011
Broj postova : 2768
Reputacija Reputacija : 110
Godina imam : 48
Započeo/la tema :
Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 3 Empty Re: Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima

Postaj by Lenica čet srp 19, 2012 10:55 pm

Otišla k vragu psiha ili?

Lenica
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 29.12.2011
Broj postova : 2768
Reputacija Reputacija : 110
Godina imam : 48
Započeo/la tema :
Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 3 Empty Re: Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima

Postaj by Alesya pon srp 23, 2012 1:44 pm

Ne mogu još postavljat linkove ali vi ste dragi pa ćete se sami potruditi na jubitubiju pronaći djevojku Very Happy

Sandra Dabo..kraljica Novalje... ne možeš ..jednostavno ne možeš ne umirati od smijeha kad je gledaš...slušaš....
A bome ako ona nema poremećaj osobnosti nema nitko klanjanje

Što onda s takvim bolesnicima? boring
Alesya
Alesya
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 22.07.2012
Broj postova : 27
Reputacija Reputacija : 2
Godina imam : 39
Započeo/la tema :
Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 3 Empty Re: Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima

Postaj by Turrican pon srp 23, 2012 2:39 pm


Turrican
Tehničar foruma Tury
(Informatičar, zajebant)
Tehničar foruma Tury  (Informatičar,  zajebant)

Registriran/a : 22.02.2009
Broj postova : 5443
Reputacija Reputacija : 1188
Započeo/la tema :
Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 3 Empty55 / 99955 / 999Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 3 Empty Re: Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima

Postaj by Alesya pon srp 23, 2012 3:14 pm

Eto vidiš...bolesna je... 100 %

Al eto... morete i drvljem i kamenjem na me ali umirem od smijeha Laughing
Alesya
Alesya
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 22.07.2012
Broj postova : 27
Reputacija Reputacija : 2
Godina imam : 39
Započeo/la tema :
Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 3 Empty Re: Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima

Postaj by Neu pon srp 23, 2012 3:17 pm

kako netko može nju obožavat?
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 3 Empty999 / 999999 / 999Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 3 Empty Re: Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima

Postaj by Alesya pon srp 23, 2012 3:21 pm

Pa nije stvar u obožavanju... neki čačkaju namjerno u nju samo da nešto počne baljezgat pa da joj se smiju...a meni smiješno ako je vidim neznam:

Iako već dugo nije bila nigdje exponirana... Možda je na terapiji scratch
Alesya
Alesya
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 22.07.2012
Broj postova : 27
Reputacija Reputacija : 2
Godina imam : 39
Započeo/la tema :
Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 3 Empty Re: Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima

Postaj by silver fox sri srp 25, 2012 1:52 pm

da bi se izrugivao nekom ko je bolestan moraš biti ili idot koji nije svjestan šta radi ili pakleno zao um ...

no sve , kad tad , dođe na naplatu ...
silver fox
silver fox
Upravo mi ošla nevinost
Upravo mi ošla nevinost

Registriran/a : 27.04.2012
Broj postova : 432
Reputacija Reputacija : 27
Godina imam : 124
Započeo/la tema :
Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 3 Empty Re: Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima

Postaj by evitaa pon kol 06, 2012 1:51 pm

Turrican je napisao/la:

Nikada se ne rugam ljudima a pucanje po necijem izgledu/karakteru/nacinu zivota je vrlo nizak nivo sprdanja u smislu pljuvanja po nekome.

Njeznija varijacija ovoga prolazi među prijateljima u frendovskoj zezanciji. Redovno se međusobno salimo na politickim i religijskim osnovama. Ali opet do nekakve granice i nikada s ljudima koji mi nisu frendovi ili koji salu shvacaju preozbiljno .
evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 52
Započeo/la tema :
Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 3 Empty Re: Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima

Postaj by Neu čet stu 28, 2013 2:26 pm

Nije mi uredu da se netko ruga bolesnima, invalidima, malo zaostalima u mozgu, ljudima s malo novaca, ljudima koji nemaju za novu majicu i sl.

Nikada neću podržavati takvo divljaštvo.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 3 Empty999 / 999999 / 999Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 3 Empty Re: Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.