Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima

+27
nikolina
zbracun
sunce
SAS
Turrican
Lenica
gio_deluxe
Kiara
minutus
Layla
shakti
Mr.Cooly
H[a]D
eva kant
Amyicha
tanuki
Hell
Melinda
Neukrotivi pastuh
walter
evitaa
KaTe
Love
THUNDER_DINIX
Neu
Prop
mala_lutkica
31 posters

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 2 Empty Re: Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima

Postaj by walter ned lis 11, 2009 9:32 pm

Neka se takve osobe zapitaju; Može li njih možda snaći slična sudbina....nitko nije izuzet!!!
walter
walter
Domaćin foruma
Domaćin foruma

Registriran/a : 27.08.2009
Broj postova : 5451
Reputacija Reputacija : 584
Godina imam : 55
Započeo/la tema :
Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 2 Empty80 / 99980 / 999Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 2 Empty Re: Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima

Postaj by Neu ned lis 11, 2009 11:16 pm

^^tak je gore
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 2 Empty999 / 999999 / 999Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 2 Empty Re: Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima

Postaj by Gost ned lis 11, 2009 11:19 pm

a na zalost uvijek je suprotno :S:
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 2 Empty Re: Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima

Postaj by tanuki ned lis 11, 2009 11:22 pm

u pravilu se nitko ne izruguje bolesnim osobama!
barem ja to nisam primjetio!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 2 Empty700 / 999700 / 999Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 2 Empty Re: Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima

Postaj by Amyicha pon lis 12, 2009 8:28 am

Melinda je napisao/la:u mojoj školi ima jedna curica u kolicima i na svačije čuđenje jako je vesela osoba, bez problema komunicira s ljudima, zeza se, upoznaje ih itd. i tako se zaljubila u jednog dečka iz škole i jednom ga je pozdravila i pitala ga kako je a on je rekao "zaš se ti meni obraćaš?" šteta šta nisam bila tamo i to vidjela, vjerojatno bih mu jaja pretvorila u božićni ukras.

znam tu curu. zamisli koji kreten. ja to nisam znala. žao mi je šta uopće postoje takvu ljudi. neki glup lik
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 29
Započeo/la tema :
Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 2 Empty113 / 999113 / 999Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 2 Empty Re: Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima

Postaj by walter pon lis 12, 2009 8:52 am

tanuki je napisao/la:u pravilu se nitko ne izruguje bolesnim osobama!
barem ja to nisam primjetio!

ali se podsmjehuju....i oponašaju njihov hod...razgovor...i sl.
walter
walter
Domaćin foruma
Domaćin foruma

Registriran/a : 27.08.2009
Broj postova : 5451
Reputacija Reputacija : 584
Godina imam : 55
Započeo/la tema :
Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 2 Empty80 / 99980 / 999Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 2 Empty Re: Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima

Postaj by eva kant pon lis 12, 2009 9:44 am

mala_lutkica je napisao/la:Neke osobe se izruguju i zadirkuju slabije i nemoćne ljude koji imaju zdravstvenih ili mentalnih problema,šta mislite o tim ljudima?
mislim da im je ponašanje bedasto. no to ide njima na savjest.
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 24
Započeo/la tema :
Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 2 Empty92 / 99992 / 999Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 2 Empty Re: Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima

Postaj by eva kant pon lis 12, 2009 9:57 am

Amyicha je napisao/la:
Melinda je napisao/la:u mojoj školi ima jedna curica u kolicima i na svačije čuđenje jako je vesela osoba, bez problema komunicira s ljudima, zeza se, upoznaje ih itd. i tako se zaljubila u jednog dečka iz škole i jednom ga je pozdravila i pitala ga kako je a on je rekao "zaš se ti meni obraćaš?" šteta šta nisam bila tamo i to vidjela, vjerojatno bih mu jaja pretvorila u božićni ukras.

znam tu curu. zamisli koji kreten. ja to nisam znala. žao mi je šta uopće postoje takvu ljudi. neki glup lik
a možda bi taj lik isto to rekao i nekoj drugoj curi, jer je recimo uobražen.
ne znam, ovdje ja ne vidim nikakvo izrugivanje, već omalovažavanje, koje kao što sam i gore rekla, uopće ne mora biti iz razloga što je cura invalid.
ali neke ljude bi svakako trebalo naučiti da prema invalidima budu obzirniji.
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 24
Započeo/la tema :
Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 2 Empty92 / 99992 / 999Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 2 Empty Re: Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima

Postaj by H[a]D pon lis 12, 2009 10:02 am

Treba njega preko koljena i po dupetu,što se teme tiče te osobe su za mene manje od nule, jer ne znači ako je netko drugačiji od tebe da je zato lošija osoba i da zaslužuje takvo izrugivanje i ponašanje, u 90% slučajeva onaj koji biva zadirkivan je bolja osoba u svakom mogućem pogledu.
H[a]D
H[a]D
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 21.08.2009
Broj postova : 1277
Reputacija Reputacija : 73
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 2 Empty Re: Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima

Postaj by walter ned lis 18, 2009 5:17 pm

Osobe koje se izruguju bolesnima su osobe odgojene na razini najnižih moralnih...kulturnih i životnih načela..ovo tvrdim zbog toga što sve potječe iz obitelji i odnosa unutar nje
walter
walter
Domaćin foruma
Domaćin foruma

Registriran/a : 27.08.2009
Broj postova : 5451
Reputacija Reputacija : 584
Godina imam : 55
Započeo/la tema :
Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 2 Empty80 / 99980 / 999Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 2 Empty Re: Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima

Postaj by Mr.Cooly ned lis 18, 2009 5:23 pm

ja mislim da osobe koje se izruguju bolesnim da su idioti najveći
Mr.Cooly
Mr.Cooly
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 21.04.2009
Broj postova : 4748
Reputacija Reputacija : 253
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 2 Empty Re: Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima

Postaj by evitaa pon stu 30, 2009 8:00 pm

Do mjesta takvih osoba nas djeli samo tren.Ismijavanje bolesti i bolesnog čovjeka je doista nešto najniže što čovjek može napraviti.Mala djeca se vrlo često okreču ili boje vidno bolesnih osoba te je to idelna prilika da se djetetu objasni da je to bolest i sve što ide uz nju , te da su to isto ljudi kao i mi sa svim potrebama i osječajima.
evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 52
Započeo/la tema :
Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 2 Empty Re: Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima

Postaj by shakti sub pro 05, 2009 12:42 pm

znam se nekad sprdat s bolesnim osobama, ali to je šala. nije da ja to ozbiljno mislim (bez obzira što većini bolesnih ljudi to ne bi bilo smiješno). ono, pričanje viceva i neki sarkazam
shakti
shakti
Junior
Junior

Registriran/a : 03.06.2009
Broj postova : 769
Reputacija Reputacija : 61
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 2 Empty Re: Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima

Postaj by walter čet pro 17, 2009 12:59 pm

shakti je napisao/la:znam se nekad sprdat s bolesnim osobama, ali to je šala. nije da ja to ozbiljno mislim (bez obzira što većini bolesnih ljudi to ne bi bilo smiješno). ono, pričanje viceva i neki sarkazam

Vjerujem da je dosta takvih osoba poput tebe, i zaista bi mi bilo drago da tako i misliš kako pišeš.

Jer invalidne osobe su osjetljive, pogađaju ih i najmanje sitnice. Potrebno im je razumjevanje, a znaju biti veliki prijatelji.
walter
walter
Domaćin foruma
Domaćin foruma

Registriran/a : 27.08.2009
Broj postova : 5451
Reputacija Reputacija : 584
Godina imam : 55
Započeo/la tema :
Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 2 Empty80 / 99980 / 999Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 2 Empty Re: Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima

Postaj by Layla čet pro 17, 2009 1:08 pm

ne rugam se nikako, a namanje bolesnima
svako izrugivanje drugima pokazuje kakva je osoba koja se ruga
jad i bijeda, eto
Layla
Layla
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 30.09.2009
Broj postova : 1348
Reputacija Reputacija : 314
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 2 Empty55 / 99955 / 999Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 2 Empty Re: Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima

Postaj by minutus sub oľu 20, 2010 12:15 am

kako velik korak je do kolege, susjeda, podređenog itd. u svakodnevnici?
minutus
minutus
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.12.2009
Broj postova : 1918
Reputacija Reputacija : 367
Godina imam : 70
Započeo/la tema :
Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 2 Empty Re: Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima

Postaj by Kiara sub oľu 20, 2010 12:40 am

Prestrašno. Sramota za cijeli ovaj svijet. Takvi ljudi zaslužuju da oni postanu invalidi jer bi jedino tako naučili kako je taj život užasno težak.
Kiara
Kiara
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 19.03.2010
Broj postova : 12
Reputacija Reputacija : 1
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 2 Empty Re: Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima

Postaj by gio_deluxe sub oľu 20, 2010 8:57 am

evitaa je napisao/la:Do mjesta takvih osoba nas djeli samo tren.Ismijavanje bolesti i bolesnog čovjeka je doista nešto najniže što čovjek može napraviti.Mala djeca se vrlo često okreču ili boje vidno bolesnih osoba te je to idelna prilika da se djetetu objasni da je to bolest i sve što ide uz nju , te da su to isto ljudi kao i mi sa svim potrebama i osječajima.


tako sam i odgojen , pogotovo zato što imam u familiji autističara .
znači sve , vezano uz naslov teme , pripisujem lošem ( blaga riječ ) odgoju .
naravno , nema opravdanja , ali strah i neznanje su glavni faktor zašto će se netko smijati bolesnim osobama .
gio_deluxe
gio_deluxe
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 23.01.2009
Broj postova : 4911
Reputacija Reputacija : 228
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 2 Empty41 / 99941 / 999Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 2 Empty Što mislite o ženama koje se rugaju na tuđu bolest?

Postaj by Lenica sub sij 07, 2012 3:32 pm

Ne znam dali ste na to ikad naišli ali što mislite o ženama koje se nasladu
na tuđu bolest?

Ova jedna moja poznanica je išla u knjižaru kupit jednu knjigu
a ova joj dala neku knjigu o tumorima,
piše nešto ovako:
"Nadamo se da tumor nece narasti, što bi moglo biti strašnije.."
i sl.

Dali mislite da je to nepristojno ali prije svega zločesto od strane
te gospođe prodavačice koja radi u toj knjižari?
(S time da dotična uopće ne zna dali je to to kod te osobe i o cemu se
zapravo radi,
ali to je drugi par postoli.)

Ta moja poznanica je tu često došla kupovati i nikad nije prije imala nikakve
komentare cak je bila predala i molbu za posao tu da im pomogne, ali nisu ni odgovorili
na njen upit za molbu za posao.

Savjet?
Dokle ide ljudska nekultura?

Lenica
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 29.12.2011
Broj postova : 2768
Reputacija Reputacija : 110
Godina imam : 48
Započeo/la tema :
Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 2 Empty Re: Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima

Postaj by Turrican sub sij 07, 2012 5:43 pm

A jesi ti neka čudakinja meni se čini (općenito po postovima)... Razz

Ovaj tvoj post nema baš smisla (pročitao sam ga 5 puta i još ne kužim što si točno htjela reći s tim). neznam

EDIT: žene općenito zanima zdravlje (rak dojke, ovo, ono) pa je valjda prodavačica mislila da bi tvoju poznanicu mogla zanimati ta knjiga (pogotovo što je tamo već dolazila kupovati više puta [kako si ti rekla] pa joj je valjda prodavačica ponudila tu knjigu znajući kakve teme nju zanimaju)

Turrican
Tehničar foruma Tury
(Informatičar, zajebant)
Tehničar foruma Tury  (Informatičar,  zajebant)

Registriran/a : 22.02.2009
Broj postova : 5443
Reputacija Reputacija : 1188
Započeo/la tema :
Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 2 Empty55 / 99955 / 999Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 2 Empty Re: Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima

Postaj by Neu sub sij 07, 2012 11:45 pm

zašto su žene posebno izvojene, misliš da nema muškaraca koji su rugaju?
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 2 Empty999 / 999999 / 999Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 2 Empty Re: Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima

Postaj by SAS ned sij 08, 2012 10:22 am

"Nadamo se da tumor nece narasti, što bi moglo biti strašnije.."
i sl.

Zavisi na koji način je to izgovorila jer imaš više načina protumačiti istoga, može biti da je mislila da kupac čita tu knjigu kao preventivno ili slaganje nekakvog seminara.

Ljudi se lako hvataju ko je šta rekao no nikad nerazmišljaju o tome kako je i u kojem smislu je rekao.
SAS
SAS
Junior
Junior

Registriran/a : 17.12.2011
Broj postova : 739
Reputacija Reputacija : 154
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 2 Empty Re: Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima

Postaj by sunce uto oľu 13, 2012 8:12 am

Šta uopće misliti o ljudima koji se rugaju bolesti?
sunce
sunce
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 02.01.2012
Broj postova : 1916
Reputacija Reputacija : 127
Započeo/la tema :
Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 2 Empty Re: Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima

Postaj by zbracun sri oľu 14, 2012 7:30 pm

U biti o takvim osobama se i nema šta posebno mislit. Budale koje nemaju mozga. Bilo koja bolest može uhvatit bilo koga, a ti ljudi toga nisu svjesni. Dali bi se tako zdušno izrugivali sebi ako bi oboljeli? Takvoj osobi bi trebalo reći da se nadamo da će i njih to snači, pa bi se možda i upitali dali je njihovo ponašanje ispravno.
Zapravo, dobijem volju da "pomognem" takvima da se nađu u poziciji najtežeg bolesnika, pa da provedu ostatak života u takvim okolnostima. Naravno, uz to, od sveg srca bi im zaželio jaaako dug život.
zbracun
zbracun
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 29.12.2011
Broj postova : 2526
Reputacija Reputacija : 662
Godina imam : 69
Započeo/la tema :
Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 2 Empty3 / 9993 / 999Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 2 Empty Re: Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima

Postaj by tanuki čet oľu 15, 2012 8:06 am

e sad što je to bolest-
ja vidim da i na ovom forumu ima bolesnih ljudi,
a sad sprdati se s njima ili ih sažaljevati neznam što je pametnije Laughing
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 2 Empty700 / 999700 / 999Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima - Page 2 Empty Re: Osobe koje se izruguju bolesnima, invalidima, slabijima i nemoćnima

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.