Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kazne u prometu, Kazne za pogrešno parkiranje, kazne za neplaćeno parkiranje, kazne za vožnju bez pojasa, kazne za vožnju kroz crveno...

+13
The Guardian
Neukrotivi pastuh
THUNDER_DINIX
Ive
zbalija
eva kant
Amyicha
Love
fosforica
tanuki
diabolik.
FALKON 2
sanjich
17 posters

Stranica 4 / 4. Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Kazne u prometu, Kazne za pogrešno parkiranje, kazne za neplaćeno parkiranje, kazne za vožnju bez pojasa, kazne za vožnju kroz crveno... - Page 4 Empty Re: Kazne u prometu, Kazne za pogrešno parkiranje, kazne za neplaćeno parkiranje, kazne za vožnju bez pojasa, kazne za vožnju kroz crveno...

Postaj by Neukrotivi pastuh uto pro 22, 2009 2:53 pm

Ti znaš sve o kaznama, aj prosvitli nas malo kako da bude manje profila i sl. jelte Wink
Neukrotivi pastuh
Neukrotivi pastuh
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 7641
Reputacija Reputacija : 281
Godina imam : 55
Započeo/la tema :
Kazne u prometu, Kazne za pogrešno parkiranje, kazne za neplaćeno parkiranje, kazne za vožnju bez pojasa, kazne za vožnju kroz crveno... - Page 4 Empty72 / 99972 / 999Kazne u prometu, Kazne za pogrešno parkiranje, kazne za neplaćeno parkiranje, kazne za vožnju bez pojasa, kazne za vožnju kroz crveno... - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Kazne u prometu, Kazne za pogrešno parkiranje, kazne za neplaćeno parkiranje, kazne za vožnju bez pojasa, kazne za vožnju kroz crveno... - Page 4 Empty Re: Kazne u prometu, Kazne za pogrešno parkiranje, kazne za neplaćeno parkiranje, kazne za vožnju bez pojasa, kazne za vožnju kroz crveno...

Postaj by Neu uto ruj 20, 2011 8:09 pm

diabolik. je napisao/la:Previsoke su kod nas novčane kazne za prekršaje u prometu, ako se uzme u prvi plan naš životni standard i prosječna primanja građana, te ako sve to skupa stavimo u okruženje gdje se nalazimo.
Radi toga se može opravdano posumnjati,da u ova krizna vremena propisane kazne u tako visokim iznosima nemaju za cilj preventivno djelovanje na učesnike u prometu, već da im je cilj popuna uvijek prazne državne kase.
Apsolutno se slažem, no najžalosnije je što određeni ne dobiju kazne, dok"mali građani" dobiju kaznu za svaku sitnicu.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Kazne u prometu, Kazne za pogrešno parkiranje, kazne za neplaćeno parkiranje, kazne za vožnju bez pojasa, kazne za vožnju kroz crveno... - Page 4 Empty999 / 999999 / 999Kazne u prometu, Kazne za pogrešno parkiranje, kazne za neplaćeno parkiranje, kazne za vožnju bez pojasa, kazne za vožnju kroz crveno... - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Kazne u prometu, Kazne za pogrešno parkiranje, kazne za neplaćeno parkiranje, kazne za vožnju bez pojasa, kazne za vožnju kroz crveno... - Page 4 Empty Re: Kazne u prometu, Kazne za pogrešno parkiranje, kazne za neplaćeno parkiranje, kazne za vožnju bez pojasa, kazne za vožnju kroz crveno...

Postaj by The Guardian uto ruj 20, 2011 9:00 pm

imam par kazni Very Happy

uplatnice uredno spremim u ladicu, nek sjednu na racun ako hoce ili nek me vode u zatvor da odradim Very Happy
The Guardian
The Guardian
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 07.11.2009
Broj postova : 1186
Reputacija Reputacija : 130
Započeo/la tema :
Kazne u prometu, Kazne za pogrešno parkiranje, kazne za neplaćeno parkiranje, kazne za vožnju bez pojasa, kazne za vožnju kroz crveno... - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Kazne u prometu, Kazne za pogrešno parkiranje, kazne za neplaćeno parkiranje, kazne za vožnju bez pojasa, kazne za vožnju kroz crveno... - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Kazne u prometu, Kazne za pogrešno parkiranje, kazne za neplaćeno parkiranje, kazne za vožnju bez pojasa, kazne za vožnju kroz crveno... - Page 4 Empty Re: Kazne u prometu, Kazne za pogrešno parkiranje, kazne za neplaćeno parkiranje, kazne za vožnju bez pojasa, kazne za vožnju kroz crveno...

Postaj by Iron Man uto ruj 20, 2011 9:33 pm

Maloprije dobio, vozio bratov motor i zaustavio me, 500 kuna kazne Mad
Iron Man
Iron Man
Moderator foruma Ajron
(CloneBuster, Pipica, Sitni)
Moderator foruma Ajron   (CloneBuster, Pipica, Sitni)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 16211
Reputacija Reputacija : 1608
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Kazne u prometu, Kazne za pogrešno parkiranje, kazne za neplaćeno parkiranje, kazne za vožnju bez pojasa, kazne za vožnju kroz crveno... - Page 4 Empty336 / 999336 / 999Kazne u prometu, Kazne za pogrešno parkiranje, kazne za neplaćeno parkiranje, kazne za vožnju bez pojasa, kazne za vožnju kroz crveno... - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Kazne u prometu, Kazne za pogrešno parkiranje, kazne za neplaćeno parkiranje, kazne za vožnju bez pojasa, kazne za vožnju kroz crveno... - Page 4 Empty Kazne za pogrešno parkiranje i kazne za neplaćeno parkiranje

Postaj by Neu ned kol 25, 2013 12:55 pm

Da li ste ikada dobili kaznu za pogrešno parkiranje? Parkirat eli uvijek po propisima?


Zadnja promjena: Neu; ned kol 25, 2013 1:04 pm; ukupno mijenjano 1 put.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Kazne u prometu, Kazne za pogrešno parkiranje, kazne za neplaćeno parkiranje, kazne za vožnju bez pojasa, kazne za vožnju kroz crveno... - Page 4 Empty999 / 999999 / 999Kazne u prometu, Kazne za pogrešno parkiranje, kazne za neplaćeno parkiranje, kazne za vožnju bez pojasa, kazne za vožnju kroz crveno... - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Kazne u prometu, Kazne za pogrešno parkiranje, kazne za neplaćeno parkiranje, kazne za vožnju bez pojasa, kazne za vožnju kroz crveno... - Page 4 Empty Re: Kazne u prometu, Kazne za pogrešno parkiranje, kazne za neplaćeno parkiranje, kazne za vožnju bez pojasa, kazne za vožnju kroz crveno...

Postaj by Iron Man ned kol 25, 2013 1:03 pm

Za pogrešno parkiranje ne, ali za neplaćeno parkiranje znali su mi u Dubrovniku napisati kaznu u iznosu cjelodnevnog parkiranja.
Iron Man
Iron Man
Moderator foruma Ajron
(CloneBuster, Pipica, Sitni)
Moderator foruma Ajron   (CloneBuster, Pipica, Sitni)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 16211
Reputacija Reputacija : 1608
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Kazne u prometu, Kazne za pogrešno parkiranje, kazne za neplaćeno parkiranje, kazne za vožnju bez pojasa, kazne za vožnju kroz crveno... - Page 4 Empty336 / 999336 / 999Kazne u prometu, Kazne za pogrešno parkiranje, kazne za neplaćeno parkiranje, kazne za vožnju bez pojasa, kazne za vožnju kroz crveno... - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Kazne u prometu, Kazne za pogrešno parkiranje, kazne za neplaćeno parkiranje, kazne za vožnju bez pojasa, kazne za vožnju kroz crveno... - Page 4 Empty Re: Kazne u prometu, Kazne za pogrešno parkiranje, kazne za neplaćeno parkiranje, kazne za vožnju bez pojasa, kazne za vožnju kroz crveno...

Postaj by zbracun ned kol 25, 2013 3:56 pm

Da, to se i meni dogodilo jednom. Dobra stara vremena kad je parkiranje bilo dozvoljeno svugdje, samo ne 5m od raskršća, trotoarima, zelenim površinama. I to besplatno. Onda se je bilo teško nepropisno parkirat.
zbracun
zbracun
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 29.12.2011
Broj postova : 2526
Reputacija Reputacija : 662
Godina imam : 69
Započeo/la tema :
Kazne u prometu, Kazne za pogrešno parkiranje, kazne za neplaćeno parkiranje, kazne za vožnju bez pojasa, kazne za vožnju kroz crveno... - Page 4 Empty3 / 9993 / 999Kazne u prometu, Kazne za pogrešno parkiranje, kazne za neplaćeno parkiranje, kazne za vožnju bez pojasa, kazne za vožnju kroz crveno... - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Kazne u prometu, Kazne za pogrešno parkiranje, kazne za neplaćeno parkiranje, kazne za vožnju bez pojasa, kazne za vožnju kroz crveno... - Page 4 Empty Re: Kazne u prometu, Kazne za pogrešno parkiranje, kazne za neplaćeno parkiranje, kazne za vožnju bez pojasa, kazne za vožnju kroz crveno...

Postaj by Gost pon pro 23, 2013 3:36 am

Samo jednom,i to u Zagrebu ispred sugave ambasade,jer nisam imao druge opcije.
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kazne u prometu, Kazne za pogrešno parkiranje, kazne za neplaćeno parkiranje, kazne za vožnju bez pojasa, kazne za vožnju kroz crveno... - Page 4 Empty Re: Kazne u prometu, Kazne za pogrešno parkiranje, kazne za neplaćeno parkiranje, kazne za vožnju bez pojasa, kazne za vožnju kroz crveno...

Postaj by rider331 pon pro 23, 2013 8:07 am

Parkirao sam iza katedrale u Zagrebu dolje kod nekih stanova... misleći da sam prošao besplatno. Kad sam se vratio kazna... cjelodnevni iznos..
Drugi put u Zadru vozio nešto frendu na poluotok i to unutra gdje se ne smije ulaziti sa autom bez dozvole. Otvorio portapak izvadio to nešto odnio gore u stan i nakon faking 3 minute se vratio ono kazna 700 kn!! Vjerovatno je bio iza ugla onaj koji mi je stavio čestitku.
Treći put na Pagu, parkiran propisno međutim kazna stoji ispod brisača. Neka blesava žuta prvi put viđena. Odnesem ja to na policiju, kažu mi da to neki lik vara ljude da plate falše kazne...

rider331
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 06.07.2009
Broj postova : 3626
Reputacija Reputacija : 314
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Kazne u prometu, Kazne za pogrešno parkiranje, kazne za neplaćeno parkiranje, kazne za vožnju bez pojasa, kazne za vožnju kroz crveno... - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Kazne u prometu, Kazne za pogrešno parkiranje, kazne za neplaćeno parkiranje, kazne za vožnju bez pojasa, kazne za vožnju kroz crveno... - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Kazne u prometu, Kazne za pogrešno parkiranje, kazne za neplaćeno parkiranje, kazne za vožnju bez pojasa, kazne za vožnju kroz crveno... - Page 4 Empty Re: Kazne u prometu, Kazne za pogrešno parkiranje, kazne za neplaćeno parkiranje, kazne za vožnju bez pojasa, kazne za vožnju kroz crveno...

Postaj by Neu sri ruj 17, 2014 11:45 am

U prvih je šest mjeseci godine država ubrala 326,226 milijuna kuna kazni i ostalih upravnih mjera, što je čak 30% više nego lani. I dok se bilježi pad prihoda od naplaćenih kazni za carinske, porezne i devizne prekršaje, te naplate novčanih kazni u kaznenom postupku, država je za čak 62,33% povećala prihod od naplate kazni za prekršaje u prometu (198,4 milijuna kuna). Za to je zaslužna mjera prema kojoj se iznos kazne umanjuje za polovicu ako se plati na licu mjesta. » Novi list
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Kazne u prometu, Kazne za pogrešno parkiranje, kazne za neplaćeno parkiranje, kazne za vožnju bez pojasa, kazne za vožnju kroz crveno... - Page 4 Empty999 / 999999 / 999Kazne u prometu, Kazne za pogrešno parkiranje, kazne za neplaćeno parkiranje, kazne za vožnju bez pojasa, kazne za vožnju kroz crveno... - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Kazne u prometu, Kazne za pogrešno parkiranje, kazne za neplaćeno parkiranje, kazne za vožnju bez pojasa, kazne za vožnju kroz crveno... - Page 4 Empty Re: Kazne u prometu, Kazne za pogrešno parkiranje, kazne za neplaćeno parkiranje, kazne za vožnju bez pojasa, kazne za vožnju kroz crveno...

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 4. Previous  1, 2, 3, 4

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.