Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete?

+36
okasa
minutus
bokaso1
zagorac
Lady with hat
evitaa
zbracun
Teo
Hunnerkongen
RobinUd
Robot3
LaLa_Whatever
slavonka
rider331
m
gio_deluxe
Mass
Hell
Prop
tanuki
Sinister
WEYLAND-YUTANI
ivanna
Hitman
nana_du
bittersweet
mrkyblu
fernando torres
Optimyst
ylangylang
Love
goc
House
Grof Vuger
Neu
40 posters

Stranica 11 / 11. Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Go down

Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 11 Empty Re: Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete?

Postaj by tanuki sri svi 15, 2013 4:01 pm

teško je biti pravičan, ali mislim da se ipak treba krenuti od prava djeteta, osim toga ni domovi nisu iz vremena olivera tvista,
tu su djeca isto obitelj,
večina odgajatelja voli taj svoj posao i tu djecu kao svoju djecu,
ne osporavam da postoji zlostavljanje, ali ono postoji i u tzv. normalnim obiteljima.
moderno doba nam je donjelo da društvo gura nos u apsolutno sve,
nasilje između djece jest pokazatelj poremećaja vrijednosti.
maloljetnički kriminal je u porastu upravo zato što lekcije o odgoju daju stare junferice koje su magistrirale na odgoju djece i popovi koji su u celibatu!
ako pljusneš svoje djete danas po ritici ako je postalo bezobrazno, ako ono nasrće na tebe i lupa te po nogama npr. mogao bi završiti i u zatvoru!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 11 Empty700 / 999700 / 999Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 11 Empty Re: Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete?

Postaj by Petra Sanader sri svi 15, 2013 4:10 pm

Sve je to tacno ali ne vidim razlog za diskriminaciju homoseksualaca po ovom pitanju. Ako se ne probiju neke barijere (koje ti vidis kao nepremostive prepreke) nema napretka.
Najzad, ni deca s posebnim potrebama u nekim relativno nedavnim vremenima nisu mogla u skole, medju takozvanu ''normalnu'' decu ..

Petra Sanader
Trajno baniran/a

Registriran/a : 19.02.2010
Broj postova : 1131
Reputacija Reputacija : 430
Započeo/la tema :
Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 11 Empty0 / 9990 / 999Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 11 Empty Re: Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete?

Postaj by tanuki sri svi 15, 2013 4:25 pm

gle drastični su pomaci naspram homoseksualaca unazad 30 g, a 30 g nije veliki period,
prije 30- 40 g su bili i zakonski diskriminirani!
sada više nisu,ali eto dio njih ima i egzibicionističke potrebe da rade parade Laughing
ne možemo stvari ubrzati, a pogotovo žrtvovati djecu, kako bi večini utuvili u glavu pojam pravednosti i jednakosti!
s jedne strane imamo crkvu koja je još uvijek dominantna i upravlja sa moralnim vrednotama većine, s druge strane imamo jedan sekularni pokret, koji želi izjednačiti prava svih ljudi, bez obzira na spol, religiju ili seksualno opredjeljenje,
ali to jednostavno ne ide na silu!
u jednom društvu gdje se osuđuje ateizam kao najveći grijeh, gdje se potiće nasilje nad paradama homoseksualaca,
donjeti zakon o pravu na usvajanje homoseksualnim parovima na djete bi išlo isključivo na štetu tog djeteta!
ako država jest sekularna, onda neka prvo to pokaže na drugim mjestima, a ni za to nije sposobna!
usvajanje djeteta od homoseksualnog para u državi gdje se provodi vjeronauk u državnim školama, po meni je nedopustivo, zbog samog djeteta!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 11 Empty700 / 999700 / 999Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 11 Empty Re: Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete?

Postaj by Petra Sanader sri svi 15, 2013 4:34 pm

Sve se razvija u nekom pravcu, ne postoji status quo.

paradoksalno, ali homoseksualci (barem oni koji zive u stabilnim monogamnim vezama) su najzesci protivnici parada. Osecaju isto sto i ti i ja - zasto bih ja nepoznatoj rulji na ulici pokazivala deo svoje intime?
Recju, gay pride je marketing, neki na tome super zaradjuju ..

Petra Sanader
Trajno baniran/a

Registriran/a : 19.02.2010
Broj postova : 1131
Reputacija Reputacija : 430
Započeo/la tema :
Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 11 Empty0 / 9990 / 999Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 11 Empty Re: Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete?

Postaj by RobinUd sri svi 15, 2013 5:35 pm

Priznajem da sam vise negativno nego pozitivno orijentiran prema usvajanju djece od homoseksualaca. To je samo moje misljenje, koje ima temelj u tome, da zena ima nesto instinktivno u sebi (sto niti jedan muskarac nema !!), sto joj daje jedan poseban odnos prema djetetu.
Eto, dajem to svoje misljenje na sud strucnjacima. Ali ne na onaj nacin, na koji su, nekad tamo osamdesetih godina, kad su izasle prve CD, proizvodjaci rekli: "to ce trajati najmanje dvadeset godina !!" Od kuda su to, u tom trenutku mogli znati ?? Ili jedan drugi primjer, u kojem je jedan psihijatar "resocijalizirao" jednog ubojicu, potpisavsi mu papir da je normalan. Taj je, vec prvog dana na slobodi ubio cetvero ljudi. A psihijatru nista... malo se zabunio....
Znaci, trebalo bi to istraziti temeljito, na duze vrijeme, svaki primjer ponaosob. Ne radi se tu o homoseksualcima, ne radi se ni o strucnjacima. Radi se iskljucivo o tome, kao ce se razvijati i odrasti ta djeca.
RobinUd
RobinUd
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.01.2009
Broj postova : 1799
Reputacija Reputacija : 195
Godina imam : 71
Započeo/la tema :
Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 11 Empty0 / 9990 / 999Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 11 Empty Re: Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete?

Postaj by tanuki sri svi 15, 2013 5:45 pm

e robine, nock nock,
radi se o usvajanju od homoseksualnih parova, što ne znaći od strane pedera, već i od strane lezbi,
homoseksualizam je pojam za oba spola!
moj je stav podjednak, za djete usvojeno od pederskog ili lezbo para,
jednostavno za to nisu socijalni uvjeti,
odnosno usvojeno djete bi pretrpjelo najveću štetu!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 11 Empty700 / 999700 / 999Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 11 Empty Re: Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete?

Postaj by Petra Sanader sri svi 15, 2013 5:56 pm

Svaki par sposoban za usvajanje trebao bi moci usvojiti dete.
Sto ne znaci da ce sad pederi i lezbe isprazniti sirotista.
Da je ostao status quo kako zelis ti jos uvek bi se ljude spaljivalo kao vestice.

Petra Sanader
Trajno baniran/a

Registriran/a : 19.02.2010
Broj postova : 1131
Reputacija Reputacija : 430
Započeo/la tema :
Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 11 Empty0 / 9990 / 999Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 11 Empty Re: Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete?

Postaj by tanuki sri svi 15, 2013 6:32 pm

Petra Sanader je napisao/la:Svaki par sposoban za usvajanje trebao bi moci usvojiti dete.
Sto ne znaci da ce sad pederi i lezbe isprazniti sirotista.
Da je ostao status quo kako zelis ti jos uvek bi se ljude spaljivalo kao vestice.
dali ti uopće razumiješ i slovo o čemu ja pišem?
ne radi se o pravima odraslih ljudi, već o pravima tog djeteta,
sociološko okruženje jednostavno nije takvo koje će primiti to djete u svoje okruženje!
ili nisi pročitala što sam do sada napisao ili se praviš glupa,
ali nemoj, jer bi mogla takvom i ostati!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 11 Empty700 / 999700 / 999Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 11 Empty Re: Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete?

Postaj by minutus sri svi 15, 2013 10:15 pm

sad kažeš, tanuki, to ne može, jer društvo to ne prihvaća. trebao bi se poslužiti nekim drugim argumentom. jer mnoge stvari koje smatraš svojim prirodnim pravom, to isto društvo također odbija. nedavno je to društvo još urlalo da smo svi mi mirko norac.
meni je npr. pun kufer novo- i starorvackih makulatura, koje stalno prijete, prave štetu, povrjeđuju i ubijaju druge, koji im nisu po volji. takve treba pospremiti u kavez. civilno društvo se mora osloboditi idiotiziranih nasilnika, njihovih mentora i odgojitelja.
dijete ima također jedno prirodno pravo odrasti u krugu ljudi, koji ga vole, potpomažu i uzdižu, što kojekakvi domovi uglavnom mogu samo odglumiti.

u njemačkoj je to već prije tridesetak godina sasvim dobro funkcioniralo. čini mi se da sam to već u jednom postu spomenuo. ne znam, šta si ljudi umišljaju, kako žive homoseksualci. u patološkim periodicima može se svašta pročitati, šta se u bolnicama sve vadi iz debelog crijeva posve normalnih heteroseksualaca. jer nakon kliničkog zahvata ih nitko nije pozvao na neku daljnju obradu ili edukaciju niti je itko pitao šta je s njihovom djecom. ne može se homoseksualcima paušalno osporiti, što se sebi i sličnim pripisuje – što bi kod političara ili svećenika bez daljnjeg išlo.

ako ne mogu homoseksualci posvojiti dijete, kako se može dozvoliti političarima domaćeg kova odlučivati o sudbinama djece i njihovim životnim uvjetima. to poput hodaka proigra svoju vlastitu kćer. ili jednoj kc voditi domove i škole? službeni profesionalni bogomoljci žive stalno u nekom prisilnom nenormalnom sexualnom stanju i smatraju i žene i sex grješnim i prljavim, ako ne služi pukom mehaničkom razmnožavanju. priroda nam je dala radost na seksu i druženju, a ovi propovijedaju zaslugu kroz muku. kako može biti, da nisu psihopati? kako može netko pretpostaviti, da takvi mogu odgojiti normalno dijete? to u najboljem slučaju postane pravi hrvat. misa
minutus
minutus
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.12.2009
Broj postova : 1918
Reputacija Reputacija : 367
Godina imam : 70
Započeo/la tema :
Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 11 Empty0 / 9990 / 999Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 11 Empty Re: Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete?

Postaj by tanuki sri svi 15, 2013 10:27 pm

slažem se ja s tobom, ali se jednostavno moraju posložiti uvijeti, kao što si i sam primjetio hrvatska je sekularna država samo na papiru Wink
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 11 Empty700 / 999700 / 999Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 11 Empty Re: Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete?

Postaj by Petra Sanader sri svi 15, 2013 10:29 pm

tanuki je napisao/la:
dali ti uopće razumiješ i slovo o čemu ja pišem?
ne radi se o pravima odraslih ljudi, već o pravima tog djeteta,
sociološko okruženje jednostavno nije takvo koje će primiti to djete u svoje okruženje!
ili nisi pročitala što sam do sada napisao ili se praviš glupa,
ali nemoj, jer bi mogla takvom i ostati!
Šta se tebe tiče moja eventualna glupost/pamet?

Ja tebe razumem, ti mene ne.
Sociološko okruženje je do pre dvadesetak godina bilo takvo da je razapinjalo decu samohranih majki, na primer. Je li samohranim majkama zabranjeno rađanje da im buduća deca ne bi bila zlostavljana?

Eppur si muove, dragi tanuki.

Petra Sanader
Trajno baniran/a

Registriran/a : 19.02.2010
Broj postova : 1131
Reputacija Reputacija : 430
Započeo/la tema :
Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 11 Empty0 / 9990 / 999Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 11 Empty Re: Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete?

Postaj by Amyicha sri svi 15, 2013 10:34 pm

damfisk je napisao/la:Pa tako i homoseksualni parovi. Oni ne mogu imat djece, pa posvoje.

Logično, zar ne? Very Happy

je logično je, ali ipak bih dala nekome drugome djete nego njima.
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 29
Započeo/la tema :
Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 11 Empty113 / 999113 / 999Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 11 Empty Re: Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete?

Postaj by minutus sri svi 15, 2013 10:51 pm

Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 11 33474-sml
to znači da bi zbog svoje osobne odbojnosti
kasernirala djecu i na to trošila moj porezni novac.
minutus
minutus
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.12.2009
Broj postova : 1918
Reputacija Reputacija : 367
Godina imam : 70
Započeo/la tema :
Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 11 Empty0 / 9990 / 999Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 11 Empty Re: Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete?

Postaj by tanuki sri svi 15, 2013 11:02 pm

Petra Sanader je napisao/la:
Šta se tebe tiče moja eventualna glupost/pamet?

Ja tebe razumem, ti mene ne.
Sociološko okruženje je do pre dvadesetak godina bilo takvo da je razapinjalo decu samohranih majki, na primer. Je li samohranim majkama zabranjeno rađanje da im buduća deca ne bi bila zlostavljana?

Eppur si muove, dragi tanuki.
prije dvadeset godina se razapinjalo djecu samohranih majki?
gdje to petra?
u mom okruženju sigurno ne ni prije 40 g.
što se to kreće petra?
prije40 u mom gradu je postojao i jedan poznati peder muzićar, koji je imao svoj život, uvjek je bio u umjetnićkim krugovima i nitko ga nije vrijeđao,ali 90ih u hrvatskoj su svi hrvati postali katolici,
vjeronauk je prisutan u svim školama,
kako misliš da bi vjeroučitelj gledao na djete usvojeno od homoseksualnog para, ne to jednostavno ne ide petra,
stvari se ne mogu gurati na silu i na štetu djece, prvo trebaju sazrjeti sociološki uvjeti, da bi se dala dozvola o usvajanju djece homo parovima,
ovako bi to bilo prejebavanjesuvremene misli preko djetetovih leđa!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 11 Empty700 / 999700 / 999Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 11 Empty Re: Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete?

Postaj by Petra Sanader sri svi 15, 2013 11:06 pm

Jedna generacija mora pretrpeti da bi drugima bilo bolje.
Ne zato što ja to kažem nego što je uvek tako.

Nekad se smatralo da invalidi i osobe s posebnim potrebama trebaju sedeti kod kuće. Danas su oni na svojim radnim mestima i ti im u razgovoru ne smeš reći "vi se jako dobro snalazite s obzirom na vašu situaciju" jer se to smatra diskriminacijom.

Deca samohranih majki?
U Srbiji, u Beogradu. Pričao mi je lik koji je bio žrtva.

Petra Sanader
Trajno baniran/a

Registriran/a : 19.02.2010
Broj postova : 1131
Reputacija Reputacija : 430
Započeo/la tema :
Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 11 Empty0 / 9990 / 999Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 11 Empty Re: Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete?

Postaj by tanuki sri svi 15, 2013 11:28 pm

neznam u srbiji, ali znam u hrvatskoj, u gradu sličnog imena, da toga sigurno nije bilo Very Happy
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 11 Empty700 / 999700 / 999Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 11 Empty Re: Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete?

Postaj by Petra Sanader sri svi 15, 2013 11:30 pm

Ne znači da je bilo masovno, ali događalo se.

Petra Sanader
Trajno baniran/a

Registriran/a : 19.02.2010
Broj postova : 1131
Reputacija Reputacija : 430
Započeo/la tema :
Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 11 Empty0 / 9990 / 999Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 11 Empty Re: Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete?

Postaj by minutus čet svi 16, 2013 1:06 am

ne da mi se referirati ali toliko:
zakonski su vanbraćna djeca i njihove majke, npr. u njemačkoj, tek postepeno u proteklim desetljećima oslobođeni nametnutog formalnog državnog tutorstva i nadzora. pravo na jednako nasljedstvo kao braćna djeca stekli su tek ! 2011 ! godine.
(http://de.wikipedia.org/wiki/Unehelichkeit
& njemački bundesgesetzblatt (nešto kao narodne novine) od 15.4.2011)

tak, ako netko nije primijetio diskriminaciju pukim rođenjem, to ne znači da je nema. vrli i ispravni vanbraćnu djecu zovu bastard, što je ujedno i psovka.

aktivnosti oko izjednačenja pokrenuta su 70ih godina. sad - ja ništa ne mogu znati - ali moj zdrav razum i smisao za humor tjeraju me ustanoviti, da je upravo to razdoblje iznjedrilo metode bez dvojbe ustanoviti očinstvo i iznudilo široku primjenu. hh1 nadam se da možete slijediti moje misaone putove o vrlim i ispravnim. haleluja

minutus
minutus
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.12.2009
Broj postova : 1918
Reputacija Reputacija : 367
Godina imam : 70
Započeo/la tema :
Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 11 Empty0 / 9990 / 999Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 11 Empty Re: Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete?

Postaj by minutus čet svi 16, 2013 2:33 am

upravo sam izgubio borbu protiv (moje unutarnje svinje) cata starijeg. danceri
(to je onaj lik, koji je na svakoj sjednici senata iz(p)ustio:
uostalom sam mišljenja da kartago mora pasti.)

Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 11 Engel6 stoga:
kršćanski razbojnici su tek nakon 2000 godina diskriminacije i licemjerja počeli ispravljati svoju nepravdu – i to kad je njihova klanska primopredaja pokradenog i opljačkanog na slijedeću generaciju postala zakonski upitna. to je proces koji se neprekidno odvija. svatko mora umrijeti i sve ostaviti ovdje. tako su upotrebili ljudskost i ispravnost, da zadovolje svoju pohlepu, održe svoji kartel milenijski moći i zahtjev vladati nad svima pod nebom.

ovdje bi još jednom citirao nekoliko redaka iz 10. poglavlja čuang tse-a , koji je vrlo dobro progledao velike razbojnike:
…Ako se kao mjerilo izumi šeflja i mjera, krast će po šeflji i mjeri.Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 11 DCE-hotzenplotz Izume li vagu i utege, krast će po mjeri vage i utega. Izume li štambilj i pečat za uvjerenje, krast će s uvjerenjem sa štambiljem i pečatom. Uvede li se ljudskost i ispravnost za poboljšanje svijeta, krast će uz pomoć ljudskosti i ispravnosti…
minutus
minutus
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.12.2009
Broj postova : 1918
Reputacija Reputacija : 367
Godina imam : 70
Započeo/la tema :
Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 11 Empty0 / 9990 / 999Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 11 Empty Re: Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete?

Postaj by Amyicha pet svi 17, 2013 11:45 pm

minutus je napisao/la:Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 11 33474-sml
to znači da bi zbog svoje osobne odbojnosti
kasernirala djecu i na to trošila moj porezni novac.

ne. već bi se dobro najela... ala prešutjet ću.
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 29
Započeo/la tema :
Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 11 Empty113 / 999113 / 999Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete? - Page 11 Empty Re: Različita ljubav, jednaka prava! Trebaju li homoseksualci moći posvojiti dijete?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 11 / 11. Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.